Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza  (Przeczytany 71400 razy)

Agnieszka Łapin

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #120 dnia: Listopada 12, 2010, 19:36:21 »
Cytat: "speedbax"
Kwestia kandydatur młodych ludzi jest bardzo złożona i trudna w dyskusji, jedno jest pewne, młodzi nie mają doświadczenia życiowego, którego nie zastąpią najlepsze szkoły, czy książki. Co mnie bardzo martwi, to często zbyt arogancka pewność siebie. Polityka nie jest dla każdego, a już na pewno nie dla młodych ludzi, którzy wychowani pod kloszem rodzicielskiej opieki pokończyli szkoły i nazbierali masę świadectw, certyfikatów i  wśliznęli się po układach do pracy na atrakcyjne stanowiska. Polska, powiaty, czy gminy potrzebują ludzi walki, ludzi, których życie nauczyło pokory i szacunku do drugiego człowieka, ludzi którzy wiedzą jak się zachować w ekstremalnych sytuacjach, by nie popełnić rażących błędów. Dla mnie wszyscy młodzi, którzy startują teraz w wyborach, za bardzo marzycielsko uwierzyli w przyjazną rzeczywistość otoczenia i przyjacielskie wsparcie starszych, którzy bardzo często wykorzystując naiwność młodych, chcą perfidnie i wyrachowanie dalej realizować swoje brudne cele.


Ja nie wychowywałam się pod kloszem rodziców. Pełnoletność uzyskałam w wieku 18 lat, więc od tamtej pory podejmuję sama decyzję, co do mojego wykształcenia i doświadczenia. Patrząc przez pryzmat Pana wypowiedzi to powinnam skończyć medycynę, tak jak chcieli moi rodzice, kandydować do Sejmiku.......Nie weszłam nigdy w jakiś istniejący układ, aby nie być pionkiem w grze.  Młoda i świeża krew zawsze powinna być brana pod uwagę, chociaż by ze względu na swoje świeże spojrzenie nie obarczone rutyną.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #121 dnia: Listopada 12, 2010, 19:39:39 »
Tę odpowiedź skwituję krótko. Winny się tłumaczy. Pozdrawiam.

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #122 dnia: Listopada 12, 2010, 19:54:35 »
Cytat: "Agnieszka Łapin"
Pełnoletność uzyskałam w wieku 18 lat


Pani Doktor jesteśmy zaskoczeni, jak Pani to zrobiła? :devil:
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

marcelina

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #123 dnia: Listopada 12, 2010, 20:35:20 »
Cytuj (zaznaczone)
Karty dentystycznej nie poprosimy.
Może zaświadczenie od logopedy ? Co o tym myślisz?

myślę, że znasz Łapin osobiście i szczerze jej nienawidzisz. :)


Cytuj (zaznaczone)

Uważaj abyś nie padła na tym forum jak mucha [...]
Nie myl żenady z wyśmiewaniem i nie pouczaj mnie proszę.
Totalnym brakiem kultury jest raczej wypowiadanie się o ludziach z "salonów", na których się nie bywa i nawet nie wie się co to pojęcie oznacza.
Chyba trochę wykraczasz poza własne możliwości rozumowania w obronie... kimkolwiek kandydatka dla Ciebie jest.
To taki jakiś niesmaczny przerost formy nad treścią.


Cieszę się, że mam odczynienia z tak światłą osobą, bywającą na Polickich 'salonach'
... bzz bzzz.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #124 dnia: Listopada 12, 2010, 20:41:15 »
Pomijając wszelkie plusy i minusy pani Agnieszka Łapin to odważna osoba, udzielając się na forum jako kandydat na burmistrza.Ciekawe by było, gdyby inni kandydaci porozmawiali z nami na zasadzie forum.Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #125 dnia: Listopada 12, 2010, 20:48:45 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Pomijając wszelkie plusy i minusy pani Agnieszka Łapin to odważna osoba


Ja nazwałbym to inaczej, może nie odważna, lecz nieświadoma swojej niewiedzy, inni poprzez cwaniactwo i strach, tutaj nie występują, forum daje duże szanse do przemyśleń i korekty swoich wypowiedzi, w przeciwieństwie do wyreżyserowanych "konferencji prasowych", gdzie ze ściągi można bajerować do woli. :) Policzanie, niech mądrość wyboru będzie z Wami!

Agnieszka Łapin

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #126 dnia: Listopada 13, 2010, 10:12:16 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "TrzebieżCITY"
Pomijając wszelkie plusy i minusy pani Agnieszka Łapin to odważna osoba


Ja nazwałbym to inaczej, może nie odważna, lecz nieświadoma swojej niewiedzy, inni poprzez cwaniactwo i strach, tutaj nie występują, forum daje duże szanse do przemyśleń i korekty swoich wypowiedzi, w przeciwieństwie do wyreżyserowanych "konferencji prasowych", gdzie ze ściągi można bajerować do woli. :) Policzanie, niech mądrość wyboru będzie z Wami!


W przeciwieństwie do Pani/Pana/Państwa (speedbax - przepraszam ale nie wiem kim jesteś?) jestem świadoma tego, że startując w tych wyborach stałam się osobą publiczną i nie boję występować się pod swoim nazwiskiem i imieniem, ale do tego trzeba dojrzałości umysłu, doświadczenia a nie chowania się za własnym cieniem i mydlenia komuś oczu. Na konferencjach prasowych mówię własnymi słowami a nie pięknie ubranymi przez polonistów, dziennikarzy. Nie koryguję tego co wcześniej powiedziałam, napisałam ponieważ wtedy staje się człowiek niewiarogodny. I nie zrobię nigdy następującej głupoty: nie odpowiem komuś, że pisemnie dam odpowiedź na zadane wcześniej pytanie. Albo coś jest białe i mówi się, że się zna odpowiedź na pytanie, albo coś jest czarne i mówi się, że się nie wie.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #127 dnia: Listopada 13, 2010, 10:28:19 »
I bardzo dobrze Pani Agnieszko, że jest Pani sobą, to daje wyborcom realny obraz Pani osoby. Jest to dla Pani jakieś nowe doświadczenie, z którego będzie można wyciągnąć wnioski. Najgorsze są początki, a to powoli ma Pani za sobą. Szanse na Pani wygraną są małe, ale jak to ktoś mądrze powiedział : do odważnych świat należy. Proszę nie odbierać moich postów, jako osobistą krytykę, lecz raczej jako moje spojrzenie na polską rzeczywistość w polityce. Osobiście życzę Pani powodzenia.

Cytat: "Agnieszka Łapin"
speedbax - przepraszam ale nie wiem kim jesteś?)
 


Pani Agnieszko... Czy to na prawdę jest takie trudne, do ustalenia? Już miałem coś napisać, lecz daruję sobie, lepiej ugryzę się w język. :)
Pozdrawiam.

Agnieszka Łapin

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #128 dnia: Listopada 13, 2010, 10:35:07 »
Cytat: "NIKA"
Tak, korzystaj z opcji "edytuj" ale także popraw swoją pisownię.
Zanim mnie zacytujesz to przeczytaj to co piszę kilka razy ale ze zrozumieniem.
Widzę walczysz jak lew.
Uważaj abyś nie padła na tym forum jak mucha.
Uważam, że nie jest żadnym zagrożeniem.
Żeby nim była musiała by mieć jakiekolwiek doświadczenie ( pomijając te zdobyte na uczelni i w handlu bo polityka to nie szkoła i nie warzywniak) a go niestety nie ma i właśnie to jest powodem tych jak to nazywasz ataków.
Masz rację.
Trzeba mieć odwagę aby tak wyskoczyć bez pojęcia i doświadczenia do wyborów i to jeszcze ciągnąc 2 sroki za ogon. Jak nie tu to może tam.
Hmmmm....a może to po prostu desperacja w kombinowaniu pt. co tu zrobić żeby zarobić i się nie narobić.
Nie myl żenady z wyśmiewaniem i nie pouczaj mnie proszę.
Totalnym brakiem kultury jest raczej wypowiadanie się o ludziach z "salonów", na których się nie bywa i nawet nie wie się co to pojęcie oznacza.
Chyba trochę wykraczasz poza własne możliwości rozumowania w obronie... kimkolwiek kandydatka dla Ciebie jest.
To taki jakiś niesmaczny przerost formy nad treścią.


Na salonach bywam takich jakich sobie Pan/Pani nie śniła. Napiszę jedno krótkie, proste spostrzeżenie: Jak organizowane jest w Polsce to jest mocno zakrapiane i zero merytoryki i kultury, jak organizowane jest w Europie to jest tylko dobre jedzenie i zero konkretów ale brak (i tu się cieszę) procentów, a jak organizuje to Świat to jest pełen profesjonalizm. Skok na stołek to dopiero żenada - ja mam alternatywę na siebie po wyborach i  to nie  państwowy stołek i pomoc moim rodzicom w warzywniaku, dlatego proszę wypowiadać się w swoim imieniu - pseudonimowym imieniu. Na tym forum nie wypowiadają się moi koledzy, koleżanki, przyjaciele, rodzina. Dlatego proszę najpierw zdobyć poprawne informacje na temat Marceliny i dopiero pisać swoje spostrzeżenia. Pozdrawiam

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #129 dnia: Listopada 13, 2010, 13:41:02 »
Cytat: "Agnieszka Łapin"
Jak organizowane jest w Polsce to jest mocno zakrapiane i zero merytoryki i kultury, jak organizowane jest w Europie to jest tylko dobre jedzenie i zero konkretów ale brak (i tu się cieszę) procentów,



To Polska nie jest w Europie?
Za każdym razem co raz bardziej mnie Pani zaskakuje.
Gratuluję tego jak Pani widzi swój kraj. To może dorzuci Pani jeszcze do swojego programu  coś takiego jak prohibicja i wychowanie kulturalne do polickich szkół (albo szczecińskich).
Muszę przyznać, że jest Pani bezczelna.



Cytat: "Agnieszka Łapin"
Na salonach bywam takich jakich sobie Pan/Pani nie śniła.



Jak zwykle źle sformułowane zdanie.
Tyle czasu Pani układała dla mnie odpowiedz a nie pofatygowała się o żaden trud w sprawdzeniu do kogo się Pani zwraca.




Cytat: "



Agnieszka Łapin"
Dlatego proszę najpierw zdobyć poprawne informacje na temat Marceliny i dopiero pisać swoje spostrzeżenia. Pozdrawiam


To ja Panią proszę żeby wreszcie zdobyła pani pełną informację nt. poprawnej pisowni.
Nie Marcelina jest tematem postu tylko Pani więc proszę pisać tylko o sobie.
Skoro nie ma tu Pani kolegów itd. to po co Pani się udziela na czyjś temat.
Na moje pytanie zaś dot. miejsc pracy nie odpowiedziała Pani.
Czyżby celowo pomijała  Pani ważne kwestie ?

Jeszcze jedno. Proszę się nad nami nie wywyższać bo kiepsko wygląda taki kandydat - bywalec salonów, o których inni nie śnili.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

monika1980

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #130 dnia: Listopada 13, 2010, 15:31:02 »
Panie moderatorze post się nie powtórzył więc co jest grane. Ludzie uważajcie na to gdzie będziecie stawiać krzyżyk 21.11.2010 r. Statystyka mówi sama za siebie: cala rodzina Kardziejonków (przyjzyjcie się haslu Pana Kardziejonka starszego - jakaś kpina - wierny wyborcom a nie ukladom - to niech odda kase swoim pracownikom, widzielismy jak zabierali toi toi z jego budowy bo nie placil rachunkow za niego, niech odda kase tam gdzie jeszcze wisi - liczy na kasę radnego calej swojej rodzinki i z tego bedzie oddawal), Durmanów, itp. czyli nic wogóle się nie zmieni. Nadal będziemy mieć ścieżki rowerowe z polbruku, znów będą klótnie, najazdy na siebie i nic więcej.....Znow Diakun sobie zgarnie na swoje konto 400000 tysięcy z gminy. Znow nie poznamy prawdy czy jest klamca czy nie. Jak wiadomo rozprawa jest przesunięta 2 dni po wyborach, ponieważ jest ten Pan pewny swojej wygranej.Prosze sobie zobaczyc w papierach gdzie poszly pieniadze ktore mialy isc na remont pomieszczen archiwum w gminie. Nie zostaly zrobione te remonty a pieniedzy nie ma.
Ja głosuję za młodością. Nie ważne jak mówi, czy jest dysortografikiem, jak wygląda. Jej plan jest realny ze względu na małe koszty oddania kasy i ich realizacji. Dziewczyna ma pojęcie o środkach unijnych bo sama była wykonawcą takiego programu. Zna świat. Widzi Police obiektywnie a nie przez różowe okulary. Jest chemikiem i napewno wie jak powinno być z zakładami. Panie Antoni pracowałam z Panem przez tyle lat i wiem jaki Pan jest więc proszę dajcie spokój ludzie. Wszyscy po ciuchy trzymają za Panią kciuki w Gminie.

sekator

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #131 dnia: Listopada 13, 2010, 16:17:13 »
Pani Agnieszko, forum nie jest miejscem do prezentacji swoich pogladów pod własnym imieniem i nazwiskiem. Pożytek z tego żaden, a frustracji i nerwów sporo. Niech Pani sobie odpuści dalszą dyskusję. Radzę to jako bardziej doświadczony użytkownik Forum Police, pomimo że jestem związany z innym ugrupowaniem. Rozmowa osoby znanej z imienia i nazwiska z anonimowym użytkownikiem, prędzej czy później skończy się dla Pani skutkiem niepożądanym.
pozdrawiam sekator

monika1980

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #132 dnia: Listopada 13, 2010, 17:06:13 »
Cytat: "sekator"
Pani Agnieszko, forum nie jest miejscem do prezentacji swoich pogladów pod własnym imieniem i nazwiskiem. Pożytek z tego żaden, a frustracji i nerwów sporo. Niech Pani sobie odpuści dalszą dyskusję. Radzę to jako bardziej doświadczony użytkownik Forum Police, pomimo że jestem związany z innym ugrupowaniem. Rozmowa osoby znanej z imienia i nazwiska z anonimowym użytkownikiem, prędzej czy później skończy się dla Pani skutkiem niepożądanym.
pozdrawiam sekator


Widać, że wszyscy boją się Pani i już zabraniają Pani występować na forum pod Pani imieniem i nazwiskiem. Jeśli powiedziała Pani a na forum musi Pani powiedzieć b. Niech Pani nie bierze takiej uwagi pod rozważania. A gdzie Pan Janek znikł? Pan Diakurzyna rozkaz dał i znikł. Masakra. Pani Agnieszko do boju. Niech Pani rusza na Police od poniedziałku. Jest Pani jedną osobą i kandydatką godną tego stanowiska. Nie ważne doświadczenie, bo Diakun takiego nie miał. Nie potrzebne są jakiejś roboty ktore Pani zrobila dla Polic, bo jak Pani miala to zrobic ni bedac np w radzie czy miec jakiejs stanowisko. Dla mnie kobiety liczy się to ze walczy Pani o milosc dobroc bezpieczenstwo i prace dla ludzi a nie mosty galerie centra handlowe. To co maja w planach inni to bujda. Farsa. Nigdy takie plany nie przejdą jak Kowalewskiego Zielinskiej, Chmielewskie farbownicy i Diakuna.

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #133 dnia: Listopada 22, 2010, 20:25:32 »
Klęska p. Agnieszko.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #134 dnia: Listopada 22, 2010, 20:38:45 »
Cytat: "babadraba"
Klęska p. Agnieszko.



Na pocieszenie dodam, że absolutnie przewidywana.

Pozdrawiam jednak Pani ekipę, z która spotykałem się na nocnych akcjach plakatowych. Bardzo fajni i zaangażowani ludzie.

Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz