Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza  (Przeczytany 71403 razy)

marcelina

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #105 dnia: Listopada 12, 2010, 09:40:01 »
Proszę mi pokazać kandydata jakichkolwiek wyborów, który nie operował hasłami. Na tym to polega...  :batman:

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #106 dnia: Listopada 12, 2010, 11:06:39 »
Nie znam się na polityce więc w tym temacie się nie wypowiem ale...
Błędy ortograficzne są tu u Pani żenujące.
Zwraca się Pani do potencjalnych wyborców a wcale się Pani nie przykłada do ortografii i stylu swoich wypowiedzi.
Jak dla mnie to przejaw braku szacunku i znak, że chyba Pani nie zapoznała się w pełni z regulaminem forum.
Idiotycznym jest tłumaczyć swoje błędy jakąś wadą w czasach gdy komputer sam sprawdza błędy.
Z resztą jak dla mnie nie ma tu miejsca na żadne z Pani tłumaczeń.
Ubiega się Pani o stanowisko i wcale nie czuje się Pani w swej pisowni w żaden sposób zobligowana.
Sam tytuł naukowy już powinien Panią do czegoś zobowiązać.
Winszuję poprawności pisowni.
Śmieszy mnie też to jak bardzo poznała Pani potrzeby Policzan w warzywniaku haha!
Widać wszystko co Pani zrobiła dla Polic to zbieranie plotek między sprzedażą ziemniaczków i cytrynki.
Jeśli Pani wygląd Pani nie przeszkadza to dlaczego zgodziła się Pani na korektę zdjęć?
Kandydat nie ma na to wpływu?
Jeśli nie na to, to  jak może mieć wpływ na rozwój i funkcjonowanie miasta.
Popieram stwierdzenie jednego z poprzedników, który powiedział, że nie ma Pani szans.
Jedyne co Pani posiada to wykształcenie, które plami Pani niepoprawną
ortografią i to na lokalnym forum zwracając się do wyborców.
Jak do tej pory przysłużyła się Pani mieszkańcom podając im warzywka.
To raczej za mało czyż nie?
Na Pani miejscu wstydziłabym się i przeprosiła a nie tłumaczyła dysortografią.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline mateusz12

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #107 dnia: Listopada 12, 2010, 11:31:46 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
były plakaty wyborcze jako kandydat na burmistrza i do rady miasta Szczecin.


O ile mi wiadomo, żadnych plakatów jeszcze nie ma(tak było powiedziane na konferencji). Jedyna promocja jest w autobusach na monitorach i tam jest napisane kandydatka na burmistrza Polic oraz kandydatka do Rady Miasta.

Offline MSC

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #108 dnia: Listopada 12, 2010, 12:10:57 »
Szanuję Pani próbę... (tylko czego??? łatwego zarobku jak się uda?). Na plus przemawia??? no właśnie co??? wykształcenie???? no prosze... ja też je mam, jak i może nie jeden z tego forum :faja: , i co wszyscy mamy startować na burmistrza???.
Mało tego :jupi:,  nawet Pani nie mieszka w naszym mieście :crazy: .
Program??? puste hasełka..., bo niby jak mają wyglądać te darmowe porady prawne??? Pani będzie je finansowała??? a może miasto? - czyli co? My wszyscy :crazy: ?.
Szanowna Pani Agnieszko, jak się uda Pani osiągnąć sukces- ogromny szacunek z mojej strony za pomysł i powodzenie :)

P.S co do zdjęć to zgadzam się z tym co napisała koleżanka "NIKA"... "nie przeszkadza mi mój wygląd", a zdjęcia po retuszu? :jupi: .

Mimo mojego zdania, wszak mam prawo je posiadać :faja: - życzę wszystkiego najlepszego!

pozdrawiam
Dlaczego żywi się martwią skoro martwi się nie żywią?

marcelina

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #109 dnia: Listopada 12, 2010, 13:41:21 »
Widzę, że nie jest takim złym kandydatem skoro czepiamy się takich bzdur jak zdjęcie na plakacie wyborczym.
Wskażcie plakat wyborczy, na którym kandydat nie był dotknięty magiczną różdżką PhotoSzopa...

Jest zagrożeniem dla innych kandydatów, skoro tak licznie atakuje się jej osobę.

marcelina

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #110 dnia: Listopada 12, 2010, 13:43:08 »
Cytuj (zaznaczone)
wykształcenie???? no prosze... ja też je mam, jak i może nie jeden z tego forum :faja: ,
 i co wszyscy mamy startować na burmistrza???.


Żeby startować, oprócz wyższego wykształcenia trzeba też mieć w sobie chęć działania i odwagę. :]

marcelina

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #111 dnia: Listopada 12, 2010, 13:44:52 »
Cytuj (zaznaczone)

Śmieszy mnie też to jak bardzo poznała Pani potrzeby Policzan w warzywniaku haha!
Widać wszystko co Pani zrobiła dla Polic to zbieranie plotek między sprzedażą ziemniaczków i cytrynki.


A na ryneczku można spotkać więcej ludzi godnych szacunku niż na 'salonach'. Więcej kultury, nie wyśmiewaj się z ludzi
z ryneczku.



A może jeszcze zażyczycie sobie wglądu do karty dentystycznej, bo to też
istotna kwestia przy wyborze kandydata na burmistrza Polic?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #112 dnia: Listopada 12, 2010, 13:47:59 »
marcelina, korzystaj z opcji "edytuj"!
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #113 dnia: Listopada 12, 2010, 18:48:09 »
Tak, korzystaj z opcji "edytuj" ale także popraw swoją pisownię.
Zanim mnie zacytujesz to przeczytaj to co piszę kilka razy ale ze zrozumieniem.
Widzę walczysz jak lew.
Uważaj abyś nie padła na tym forum jak mucha.
Uważam, że nie jest żadnym zagrożeniem.
Żeby nim była musiała by mieć jakiekolwiek doświadczenie ( pomijając te zdobyte na uczelni i w handlu bo polityka to nie szkoła i nie warzywniak) a go niestety nie ma i właśnie to jest powodem tych jak to nazywasz ataków.
Masz rację.
Trzeba mieć odwagę aby tak wyskoczyć bez pojęcia i doświadczenia do wyborów i to jeszcze ciągnąc 2 sroki za ogon. Jak nie tu to może tam.
Hmmmm....a może to po prostu desperacja w kombinowaniu pt. co tu zrobić żeby zarobić i się nie narobić.
Nie myl żenady z wyśmiewaniem i nie pouczaj mnie proszę.
Totalnym brakiem kultury jest raczej wypowiadanie się o ludziach z "salonów", na których się nie bywa i nawet nie wie się co to pojęcie oznacza.
Chyba trochę wykraczasz poza własne możliwości rozumowania w obronie... kimkolwiek kandydatka dla Ciebie jest.
To taki jakiś niesmaczny przerost formy nad treścią.



Karty dentystycznej nie poprosimy.
Może zaświadczenie od logopedy ? Co o tym myślisz? To chyba by nam więcej o kandydatce powiedziało.
To taka odrobinka prawdziwej uszczypliwości żebyś miała o czym pisać.
Szalejesz w tym tylko temacie więc ...do boju!!!
Chętnie poczytam Twoje cięte wypowiedzi ku obronie bliskiej Ci kandydatki bez kropli  pojęcia, doświadczenia i świadomości tego jak to wszystko działa i jak to jest unieść ciężar takiej odpowiedzialności.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Agnieszka Łapin

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #114 dnia: Listopada 12, 2010, 19:11:18 »
Cytat: "gzzz"
jakby nie bylo kandydatka PSL jest chyba pierwszym kandydatem w Policach z ktorym mozna porozmawiac, chcialbym aby kandydaci nie rozwieszali plakatow i powodowali wszechobecny syf powyborczy. Mnie najbardziej interesuje kwestia przyciagniecia inwestorow do naszego miasta, sprawa sciezek rowerowych (temat poruszany na tym forum), polepszenia estetyki miasta, oraz komunikacji miejskiej. Czekam na odpowiedzi w tej kwestii bo szczerze socjal mnie nie interesuje.


kwestia przyciągnięcia inwestorów do naszego miasta:Gmina powinna stworzyć odrębną ofertę inwestycyjną, nie w oparciu o infrapark. Jeśli oferta inwestycyjna miasta Police ma być oparta tylko na przemyśle chemicznym przy zakładach i ofercie infraparku, to jest to oferta branżowa tylko. Powinna zostać stworzona oferta alternatywna, nie oparta na przemyśle chemicznym.
sprawa ścieżek rowerowych: Faktem jest, że ścieżek rowerowych jest mało i trzeba je budować dla bezpieczeństwa i realksu. Przy budowie ścieżek rowerowych powinno brać się pod uwagę głosy tych, którzy będą z nich korzystać.
sprawa polepszenia estetyki miasta: najpierw powinny być rozwiązane problemy z pozyskaniem nowych miejsc pracy.
komunikacji miejskiej: W mieście funkcjonuje ona dobrze. Gorzej jest już w sołectwach.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #115 dnia: Listopada 12, 2010, 19:11:41 »
Kwestia kandydatur młodych ludzi jest bardzo złożona i trudna w dyskusji, jedno jest pewne, młodzi nie mają doświadczenia życiowego, którego nie zastąpią najlepsze szkoły, czy książki. Co mnie bardzo martwi, to często zbyt arogancka pewność siebie. Polityka nie jest dla każdego, a już na pewno nie dla młodych ludzi, którzy wychowani pod kloszem rodzicielskiej opieki pokończyli szkoły i nazbierali masę świadectw, certyfikatów i  wśliznęli się po układach do pracy na atrakcyjne stanowiska. Polska, powiaty, czy gminy potrzebują ludzi walki, ludzi, których życie nauczyło pokory i szacunku do drugiego człowieka, ludzi, którzy wiedzą jak się zachować w ekstremalnych sytuacjach, by nie popełnić rażących błędów. Dla mnie wszyscy młodzi, którzy startują teraz w wyborach, za bardzo marzycielsko uwierzyli w przyjazną rzeczywistość otoczenia i przyjacielskie wsparcie starszych, którzy bardzo często wykorzystując naiwność młodych, chcą perfidnie i wyrachowanie dalej realizować swoje brudne cele.

Agnieszka Łapin

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #116 dnia: Listopada 12, 2010, 19:19:02 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Mateusz ta Pani sama podawała takie informacje na pewnym portalu społecznościowym!Więc ona jest niewiarygodna.były plakaty wyborcze jako kandydat na burmistrza i do rady miasta Szczecin.Niech ustosunkuje się do tego.


Police to już miasto. Więc są wybory do RADY MIASTA POLIC a nie do RADY MIASTA SZCZECIN. Plakatów wyborczych jeszcze nie wywieszałam. Nigdzie nie podawałam że kandyduje do Rady Miasta w Szczecinie.

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #117 dnia: Listopada 12, 2010, 19:25:08 »
Cytat: "Agnieszka Łapin"
najpierw powinny być rozwiązane problemy z pozyskaniem nowych miejsc pracy.



W takim razie proszę powiedzieć jak rozwiąże Pani te problemy w cieniu upadających Zakładów Chemicznych, dzięki którym to miasto funkcjonuje?







Cytat: "speedbax"
Polityka nie jest dla każdego, a już na pewno nie dla młodych ludzi, którzy wychowani pod kloszem rodzicielskiej opieki pokończyli szkoły i nazbierali masę świadectw, certyfikatów i wśliznęli się po układach do pracy na atrakcyjne stanowiska.


Lepiej ująć tego się nie da.
Tak niestety wygląda prawda.
To stwierdzenie powinnno zakończyć już ten temat.
Pani burmistrzem nie będzie ani teraz ani nigdy.
Jednego czego jetem tylko ciekawa jeśli chodzi o jej osobę to to jak zaskoczy Pana Kłysa ortografią  :lol2:
To była wg mnie najbardziej intrygująca z jej wypowiedzi na tym forum.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 337
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #118 dnia: Listopada 12, 2010, 19:26:57 »
Pani Agnieszko proponuje jak najszybciej z rezygnacji udzielania się na forum. Wymiana zdań z „pieniaczami’ do niczego nie prowadzi. Mieli oni okazje przybyć na konferencje, ale z tego co wiem to mało osób było. Bo według nich bardziej anonimowi są na forum i to im daje przewagę nad panią

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #119 dnia: Listopada 12, 2010, 19:32:27 »
Agnieszka Łapin napisała:
Cytuj (zaznaczone)
Dzień dobry Panie Antoni,

Jedni piszą powieści, drudzy produkują bomby a jeszcze inni zawodowo czepiają się. Każdy człowiek uczy się całe życie. Jeśli ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego. Jeszcze Pana zaskoczę swoją ortografią.


I to jest jedyna obietnica wyborcza ,jaka możesz spełnić!  (chyba)
Na razie nie ma podpisu......