Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza  (Przeczytany 61030 razy)

Offline m74

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 07, 2010, 00:24:11 »
A ja powiem tak Maćku M. córkę masz urodziwą i chętnie u niej kupuję, ale z kandydaturą na burmistrza to lekka przesada. Pozdrawiam

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 07, 2010, 01:13:17 »
Cytat: "marcelina"
To takie typowe dla Polaków -jeżeli ktoś chce pomóc to na pewno ma w tym jakiś interes..

Jest młoda, konkretna, może  faktycznie chce zadziałać w Policach? Czy właśnie na wykształconych i młodych nie powinniśmy stawiać? :)

Ort. Pozdrawiam - Kuba


Kandydatka na burmistrza a POlaków piszę z małej litery? Bo marcelina jest ową 29 letnią doktorantką lub jest z nią silnie powiązana, 3 posty na koncie i akurat 3 posty w tym temacie...

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 07, 2010, 02:39:45 »
Cytat: "marcelina"

Jest młoda, konkretna, może faktycznie chce zadziałać w Policach? Czy właśnie na wykształconych i młodych nie powinniśmy stawiać? :)


Ale co przemawia za jej kandydaturą? Jakieś fakty proszę. Wykształcenie w porządku, wiek niech będzie, ale jakie ma osiągnięcia na niwie jeśli nie politycznej to przynajmniej społecznej? Gdzie była przez 4 lata?, co zrobiła w Policach? (specjalnie piszę nie dla Polic ale w Policach). Można szafować rozpoczętym doktoratem, ale bardziej przemówił by do mnie zdobyty już tytuł naukowy. Co innego rozpocząć przewód a co innego mieć tytuł dr. Proszę mnie źle nie zrozumieć, stanąć w szranki o fotel burmistrza też nie jest łatwo i doceniam determinację p. Agnieszki ale trzeba mieć choć minimalny dorobek, polityczny lub społeczny, za sobą. Uważam, że każdy kto startuje w wyborach na burmistrza powinien osiągnąć wynik minimum na poziomie tysiąca głosów. Każdy inny wynik w 40 tys. gminie to blamaż.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 07, 2010, 10:37:47 »
Cytat: "marcelina"
Cytuj (zaznaczone)
kawiarni, dla młodych i starszych

 Stokrotko84 naprawdę uważasz, że kandydatka na burmistrza powinna obiecywać utworzenie kawiarni? Miej litość...
 ciekawa równiez jestem czy rzeczywiście będziesz przeciwna doposażaniu straży i innych służby w chwili kiedy będą one ratować Twój np. dom?

Cytuj (zaznaczone)
Żlobki same się utworzą ( mnóstwo kasy z ich założenia - ci co chcą, już kombinują),

 tak, tak... same się utworzą... i będziesz za nie płacić 700zł miesięcznie- bo to prywatne 'kluby maluszka' a nie państwowe żłobki za które płaci się ok 300zł miesięcznie. Nie każdego stać, żeby wyłożyć 700zł... Dostać miejsce w żłobku to jak wygrać w totka, mam półroczne dziecko i wiem coś na ten temat. Słusznie, że Łapin chce się wziąć za żłobki.

Cytuj (zaznaczone)
Młody wiek i tytuł doktora/tudzież otwarty przewód doktorski? Świadczy o pracowitości, ale jak to przekłada się na cechy potrzebne w zarządzaniu gminą?
Denver - serio? nie widzisz jak pracowitość i systematyczność może pomóc w zarządzaniu gminą?  kpisz?

ehh.. wreszcie ktoś wykształcony, ze świeżą głową chce się wziąć za Police, a Wy oceniacie jej wygląd... jakość uroda obecnego burmistrza wam nie przeszkadzała..  :razz:  :razz:


Ale każdy inny kandydat jest pracowity i systematyczny - mają albo dobre wykształcenie/ prowadzą własny biznes, tudzież mają doświadczenia w pracy samorządowej, więc doktorat pani Agnieszki... fajnie, ale co to ma do rządzenia gminą. Do rządzenia trudnego, bo bez wsparcia własnej partii w radzie gminy. Bo ile PSL dostanie u nas miejsc w radzie? 1 czy 2 będą sukcesem - a więc już na stracie jest pod górkę.

Cytat: "marcelina"
To takie typowe dla Polaków -jeżeli ktoś chce pomóc to na pewno ma w tym jakiś interes..

Jest młoda, konkretna, może  faktycznie chce zadziałać w Policach? Czy właśnie na wykształconych i młodych nie powinniśmy stawiać? :)

Ort. Pozdrawiam - Kuba


Niech Pani Agnieszka zrobi spotkanie z wyborcami i rozwieje nasze wątpliwości i odpowie na nasze pytania - nasze komentarze wynikają często z braku większej ilości informacji. Niech będzie nawet konferencja dla lokalnej pracy - było coś takiego? Był wywiad, w którym Pani Agnieszka mówi, że w kwestii infrastruktury chce budować miejsca parkingowe i remontować świetlice... a co z budową bloków przy ul. Bankowej, a co z remontami dróg, co na temat rozbudowy szpitala, hali, obiektów sportowych... zero konkretów. No może poza tym, że działek przy ul. Piłsudskiego ruszać nie wolno [:
Kiedy w Policach powstało PSL? Chyba jakoś niedawno... chęć działania na rzecz gminy obudziła się jakoś dziwnie blisko wyborów...

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 07, 2010, 15:23:18 »
Cytat: "Denver"
Bo ile PSL dostanie u nas miejsc w radzie? 1 czy 2 będą sukcesem


Nie żartuj Denver, nie będzie nawet 1 mandatu. Nawet gdyby przekroczyli próg wyboczy, czyli 5% to i tak nie wystarczy. Jest ich po prostu za mało. W każdym okręgu można wystawić max. 14 kandydatów, jeśli jest ich poniżej 10 szanse na mandaty są żadne. Cóż, jak ktoś robi pospolite ruszenie za pięć dwunasta to i wojska brakuje do walki.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

sekator

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 07, 2010, 18:18:50 »
Cytat: "babadraba"
Nie żartuj Denver, nie będzie nawet 1 mandatu


Klasyczny skok na mandat. Dziwię się, że i tak znaleźli tylu chętnych do ,świecenia" swoim nazwiskiem na listach wyborczych. A może wcale nie chodzi o uzyskanie mandatu ? Może celem jest rozproszenie elektoratu któregoś z ugrupowań, żeby pomóc innemu. Ten scanariusz wydaje mi się najbardziej prawdopodobny.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 07, 2010, 19:56:59 »
Cytat: "babadraba"
Cytat: "Denver"
Bo ile PSL dostanie u nas miejsc w radzie? 1 czy 2 będą sukcesem


Nie żartuj Denver, nie będzie nawet 1 mandatu. Nawet gdyby przekroczyli próg wyboczy, czyli 5% to i tak nie wystarczy. Jest ich po prostu za mało. W każdym okręgu można wystawić max. 14 kandydatów, jeśli jest ich poniżej 10 szanse na mandaty są żadne. Cóż, jak ktoś robi pospolite ruszenie za pięć dwunasta to i wojska brakuje do walki.


No to taki burmistrz może być jedynie kadrową - zatrudnić swoich zastępców, kierowników działów - reszta zależy od dobrej woli rady.

Cytat: "sekator"
Cytat: "babadraba"
Nie żartuj Denver, nie będzie nawet 1 mandatu


Klasyczny skok na mandat. Dziwię się, że i tak znaleźli tylu chętnych do ,świecenia" swoim nazwiskiem na listach wyborczych. A może wcale nie chodzi o uzyskanie mandatu ? Może celem jest rozproszenie elektoratu któregoś z ugrupowań, żeby pomóc innemu. Ten scanariusz wydaje mi się najbardziej prawdopodobny.


Ciężko by było takie coś wymyślić - czy naszych polityków stać na takie zagrywki? Do tej pory używali raczej tanich chwytów. Ten wydaje mi się zbyt wyrafinowany jak na polickie bagienko.

marcelina

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 07, 2010, 22:37:15 »
Stokrotko84, nie powinnaś tak osobiście podchodzić do tego co napisałam. Nie pojechałam, jak to ujęłaś, Ciebie, a jedynie nie zgodziłam się z Twoim zdaniem, które nie było precyzyjne, a szkoda, uniknęłybyśmy wtedy tej dyskusji, która z tematem ma niewiele wspólnego.

Co do żłobków- nie narzekam na ceny rządzące żłobkowym rynkiem, próbowałam zwrócić uwagę- jak widać bez efektów- na to, że nie wszystkich rodziców stać na płacenie takich cen, a dwuzmianowe żłobki pomogłyby tym, którzy pracują na zmiany.

Cytuj (zaznaczone)

Co do żłobków... gdyby miasto tak bardzo chciało założyć żłobki państwowe, to już by one staly i przyjmowały maluchy, coś musi być nie tak skoro jest ich tak mało


też uważam, ze coś jest nie tak skoro ich nie ma... i jest to problem całego kraju.
szkoda też, że miasto tak bardzo nie chce jak chcą tego rodzice.

Cytuj (zaznaczone)
Na Nowopolu mieszkają sami starszy ludzie bądź patologia..dlaczego? Stare Police umierają, Nowopol umiera, Zch zwalniają..


w takim razie pora na zmiany, kiedy drużyna przegrywa zmienia się trenera.

Marcin069- jeżeli będziemy rozumować w ten sposób to dojdziemy do wniosku, że na tym forum udzielają się tylko rodziny i przyjaciele kandydatów, a skoro Ty masz tych postów tak dużo, a Diakun jest burmistrzem od tak dawna to zapewne jesteś jego synem/córką/żoną ?
Czy to takie dziwne, że mieszkanka Polic odwiedziła forum i ma swoje zdanie na jakiś konkretny temat? czepianie się błędów marnuje nasz czas i niczego nie wnosi do tematu. ; )

Co przemawia za kandydaturą? Do każdego wyborcy przemawia co innego(?) Do mnie przemawia- świeża głowa z jaką Łapin chce wejść do Polickiego bagienka polityki.

Każdy kandydat ma obowiązek zrobić konferencje prasową, hm? ale nie jestem pewna..
i jeszcze chciałam zauważyć, że nie obiecywanie czegoś przed wyborami nie jest równoznaczne z tym, że się za to nie weźmie w czasie 'burmistrzowania'. Poprawcie jeżeli się mylę.

 wyluzujcie się :fish:  : )

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 07, 2010, 23:00:23 »
Cytat: "marcelina"

Każdy kandydat ma obowiązek zrobić konferencje prasową, hm? ale nie jestem pewna..
i jeszcze chciałam zauważyć, że nie obiecywanie czegoś przed wyborami nie jest równoznaczne z tym, że się za to nie weźmie w czasie 'burmistrzowania'. Poprawcie jeżeli się mylę.
 wyluzujcie się :fish:  : )


Nie, no lepiej być zupełnie anonimowym i liczyć, że wyborca zagłosuje, bo zadziała efekt świeżości wyborca postawi krzyżyk przy nazwisku osoby, której nazwiska nie kojarzy, tudzież kojarzy tylko z plakatów.

Zresztą o czym my gadamy? Wyluzujmy, kandydatka ta ma raczej słabe szanse na uzyskanie dobrego wyniku, więc o co tyle krzyku?

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 08, 2010, 16:15:36 »
Ciekawa rzecz, zwykle doktorant jest zabiegany, zapracowany i zajęty. Jak to pogodzić z pełnieniem funkcji burmistrza? (el-quatro i zastępcy?)

yak

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 08, 2010, 16:31:57 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "babadraba"
Nie żartuj Denver, nie będzie nawet 1 mandatu


Klasyczny skok na mandat. Dziwię się, że i tak znaleźli tylu chętnych do ,świecenia" swoim nazwiskiem na listach wyborczych. A może wcale nie chodzi o uzyskanie mandatu ? Może celem jest rozproszenie elektoratu któregoś z ugrupowań, żeby pomóc innemu. Ten scanariusz wydaje mi się najbardziej prawdopodobny.


Ciekawe spostrzeżenie Mości "Sekatorze". Szacunek za sposób spojrzenia, niezależnie od oceny trafności diagnozy! Mnie się podoba metodologia, czyli sam sposób postawienia sprawy.

Agnieszka Łapin

  • Gość
Życiorys
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 08, 2010, 22:50:37 »
Urodziłam się 7 kwietnia 1981r. w Szczecinie. Od 1981 mieszkam w Policach. W latach 1988 - 1996 r. uczęszczałam do Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach. To w tej szkole zrodziła się moja pasja do chemii. Już w szkole podstawowej uczestniczyłam w olimpiadach chemicznych. Od 1996 r. kontynuowałam naukę w XI Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie o profilu ogólnym z poszerzonym językiem angielskim, gdzie również poszerzałam swoją wiedzę w dziedzinie chemii. W 2000 r. otrzymałam indeks Politechniki Szczecińskiej (kierunek Inżynieria Chemiczna i Procesowa). W 2003 r., będąc na czwartym roku studiów, przeszłam na indywidualny tok nauczania. To pozwoliło mi na kontynuowanie nauki i przeprowadzanie badań na dwóch uczelniach: byłej Politechnice Szczecińskiej i Akademii Rolniczej. Taki typ studiowania dał mi możliwość odbycia staży zawodowych w „DOLNEJ ODRZE” w Szczecinie, jako młodszy laborant oraz w Zakładach Chemicznych Police na stanowisku młodszego projektanta. W 2005 roku otrzymałam dyplom ukończenia Politechniki Szczecińskiej, gdzie uzyskałam tytuł magistra inżyniera. I w tym momencie doszłam do wniosku, że moją pasję trzeba zamienić na pracę. W 2005 r. rozpoczęłam dalszą edukację na Politechnice Szczecińskiej na stanowisku doktoranta w Instytucie Technologii Chemicznej Nieorganicznej i Inżynierii Środowiska pod opieką Pani prof. dr hab. inż. Marii Tomaszewskiej. Wykonywałam badania związane z otrzymywaniem nawozowego siarczanu potasu przy współpracy z Zakładami Chemicznymi Police. Konwersję chlorku potasu z kwasem siarkowym prowadzono w reaktorze membranowym połączonym z bezpośrednią kontaktową destylacją membranową. Otrzymany siarczan potasu nie zawierający chlorków, który może być wykorzystany w przemyśle nawozowym np. Zakładach Chemicznych Police, w produkcji nawozów wieloskładnikowych stałych i płynnych. Produkt uboczny – rozcieńczony kwas solny o wysokiej czystości może być wykorzystany w innym procesie po wcześniejszym zatężeniu. W trakcie trwania doktoratu został zgłoszony patent. 23 sierpnia 2008 wyszłam za mąż, po 8 latach związku za Sebastiana Łapina, który jest informatykiem i związany jest z PH Hiper Glazur. W 2008 roku otrzymałam stypendium sponsorowane przez Unię Europejską i Budżet Państwa w ramach „Inwestycja w wiedzę motorem rozwoju innowacyjności w regionie” co pozwoliło mi zakupić sprzęt pomocny przy opracowywaniu wyników oraz wyjechać do Pekinu na 2 – tygodniową konferencję Membrane Technology Conference for Water and Wastewater Treatment, Beijing, China, 2009, gdzie wygłosiłam referat, oraz zaznajomiłam się z tematyką badań związanych z moim obszarem zainteresowań na Tsinghua University. W ramach stypendium również uczestniczyłam w różnych szkoleniach, między innymi: „Badania nad innowacyjnością, ochrona własności intelektualnej, transfer technologii przemysłowej i pozyskiwanie funduszy europejskich na badania stosowane związane z ochroną środowiska i kulturą”. Obecnie jestem na etapie ukończenia pracy doktorskiej. W okresie pracy przygotowałam 16 wystąpień konferencyjnych zagranicznych jak i krajowych i brałam udział w opracowaniu 7 artykułów w czasopismach naukowych, w tym 6 znajdujących się w szerokim międzynarodowym obiegu (znajdujących się na liście filadelfijskiej). Na początku roku 2010 zrodziła się myśl i pomysł, aby moją wiedzę i doświadczenie wykorzystać w pomocy dla policzan. Wraz z przyjaciółmi reaktywowaliśmy PSL na terenie powiatu i gminy Police i działamy do dnia dzisiejszego.

Mogłabym więcej napisać, ale chyba powinien Państwu wystarczyć taki opis mojego życia.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Re: Życiorys
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 08, 2010, 22:56:35 »
Cytat: "Agnieszka Łapin"
Urodziłam się 7 kwietnia 1981r. w Szczecinie. Od 1981 mieszkam w Policach. W latach 1988 - 1996 r. uczęszczałam do Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach. To w tej szkole zrodziła się moja pasja do chemii. Już w szkole podstawowej uczestniczyłam w olimpiadach chemicznych. Od 1996 r. kontynuowałam naukę w XI Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie o profilu ogólnym z poszerzonym językiem angielskim, gdzie również poszerzałam swoją wiedzę w dziedzinie chemii. W 2000 r. otrzymałam indeks Politechniki Szczecińskiej (kierunek Inżynieria Chemiczna i Procesowa).
[...]


Witam serdecznie na forum. Tę informację znamy już z wywiadu z konkurencyjnego portalu, ale dziękujemy za umieszczenie jej w tym miejscu.
Przy okazji pozwolę zdać pytanie czy istnieje jakaś strona www lub inne źródło, gdzie można zapoznać się z Pani programem wyborczym - interesuje mnie coś więcej niźli punkty wymienione w w/w wywiadzie.
Nasuwa mi się też pytanie, które bardziej pasowałoby do wywiadu, ale pozwolę sobie je zdać. Załóżmy, że nie zostanie Pani Burmistrzem Polic - jest taka możliwość. Co wtedy? Czy będzie Pani nadal pracowała na rzecz Polic innymi metodami, jaki jest plan działania polickiego PSL na najbliższe miesiące, lata?
Dziękuję serdecznie i pozdrawiam [:

kresowiak

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 08, 2010, 23:46:08 »
Agnieszko mówisz tylko o swojej drodze naukowej poczynając od pędraka, poprzez szkołę podstawową, średnią po studia. A gdzie w Twym życiu miejsce i czyny na rzecz tego miasta? Popracuj kilka lat, pokaż się wielu, zrób coś dla Polic. Być może  wówczas (gdy zrezygnuje z kandydowania Władysław Diakun)  będziesz miała jakieś szanse na wyborczy sukses. Twoja prezentacja siebie przypomina mi ulotkę jednego z kandydatów na radnych, którego dorobkiem zyciowym jest to, że jest członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej. Szacunek dla strażaka, ale to nie jest dorobek i praca na rzecz lokalnej społeczności. Ja też jestem magistrem. I co z tego?

Agnieszka Łapin

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 09, 2010, 00:02:31 »
Nigdy na forach nie dawałam komentarzy kryjąc się pod jakimś nikiem. Jestem człowiekiem dorosłym i dojrzałym więc postępuję jak dojrzały człowiek. Myśli i opinie piszę pod swoim imieniem i nazwiskiem.

Osoby, które stwierdziły że zdjęcia z ulotek, plakatów, bilbordów itp są obrabiane zgadzam się z nimi. Zauważę też inną kwestię, mi mój wygląd nie przeszkadza i osoby, które mnie widzą na codzień wiedzą dokładnie, że nie mam kompleksów ze względu na swój wygląd i wizerunek. To nie bycie modelem pomoże mi przenosić góry tylko to kim jestem. Gdybym patrzyła na siebie tylko pod takim kontem to nigdy bym z domu nie wyszła.

Poprawię osoby które myślą, że kandyduję do Szczecina. Jak kandyduję na stanowisko burmistrza miasta Polic i do Rady Miasta Police z okręgu 3 z listy numer 2 z miejsca numer 1 i to samo czynią inni moi kontrkandydaci startując albo do Rady Powiatu albo do Rady Miasta Police. 3, 2, 1 go go go.

Pytaliście się Państwo czy mieszkam w Szczecinie. Tak mieszkam w Szczecinie w Dąbiu, ale zameldowana jestem w Policach. Mieszkam tam ze względu na to, że tam otrzymałam dogodniejsze warunki ceny otrzymania mieszkania. Nie lubię jak ktoś puszcza jakiejś domysły i takie motywy dawane są pod komentarze opini publicznej. Nie widzę nic niesłusznego abym nie mogła kandydować. Znam Police od dziecka i wiem co tutaj jest potrzebne. Pomagając moim rodzicom w sklepie na ryneczku, mogłam poznać bolączki Policzan od samego środka serca, czyli od nich samych.

Jestem osobą stateczną w swoich przekonaniach i jeśli weszłam w struktury partyjne to nie na jeden dzień i to nie jest skok na stołek. Nigdy w życiu nie weszłabym do układu już istniejącego, ponieważ nie chciałabym być czyjąś marionetką. Chciałam stworzyć coś od siebie. Wybrałam PSL, ponieważ niesie on za sobą tradycję, spokój, harmonię. Każdy Polak powinien wyznawać zasadę: dobre co Polskie. W Policach stworzyliśmy to od podstaw i jesteśmy z tego dumni, że możemy wystartować już w tych wyborach. Każdy myśli, że odtworzyliśmy struktury tylko na wybory i te osoby są w błędzie. W naszych szeregach i na listach są osoby, które mają swoją pracę, ale chcą robić też dla obywateli Polic i całej gminy poświęcając swój prywatny czas, który mogliby spożytkować z własnymi rodzinami. Będziemy szczęśliwi jak coś zdobędziemy, ale też nie będziemy płakać nad innym wynikiem.