Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza  (Przeczytany 62182 razy)

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 05, 2010, 21:05:25 »
Proszę bardzo.



Zdjęcie jest z NK -  nie prowadzę kampanii wyborczej tej Pani.

I prywatne  :faja:



Pozdrawiam.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 05, 2010, 21:08:58 »
Widzę, że photoshopem ktoś pojechał równo :>
Widziałem Panią na żywo i w TV Kab :-)

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 05, 2010, 21:18:00 »
I tak nic z  tego nie będzie... za mało pomysłów, konkretnych rozwiązań... Kandydatura tej Pani mnie osobiście nie przekonuje...
Co do wyglądu to fakt, photoshop poszedł w ruch...no chyba że przeszła jakąś metamorfozę.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 05, 2010, 23:32:10 »
Cytat: "billkronos"
Witam,
Czy naprawde musicie Panstwo czepiac sie nawet komentarza postu, ktory
byl tylko dowcipnym zakonczeniem. Czasem skora cierpnie, czytajac kto bedzie
wybieral przyszlego leadera /rke dla Polic !
29 lat - doktorat - chemia - to uszlo Waszxej uwadze, ale ladna (?) buzia...O nie !
Wspolczuje i pozdrawiam - Bill


Nikt się nie czepia. Cała dyskusja jest prowadzona z przymrużeniem oka. Wielu też tak traktuje kandydatkę PSL na fotek burmistrza.

Być może temat zszedł to kwestię urody (do mnie nie trafia - preferuje innym typ :p), bo... mało wiemy o kandydatce, o jej programie czy jakiś osobistych osiągnięciach...

Doktorat z chemii w wieku 29 lat - gratuluję, chemia na poziomie ponad licealnym jest dla mnie czarną magią. Młody wiek i tytuł doktora/tudzież otwarty przewód doktorski? Świadczy o pracowitości, zamiłowaniu do pogłębiania wiedzy, ale jak to przekłada się na cechy potrzebne w zarządzaniu gminą? Nie wiemy.

Ja np. nie zgadzam się, z tym co Pani Agnieszka powiedziała w lokalnej TV, że Police potrzebują przede wszystkim dwu zmianowego żłobka i doposażenia formacji mundurowych... o innych planach nie wiemy...

Cytat: "stokrotka84"
I tak nic z  tego nie będzie... za mało pomysłów, konkretnych rozwiązań... Kandydatura tej Pani mnie osobiście nie przekonuje...
Co do wyglądu to fakt, photoshop poszedł w ruch...no chyba że przeszła jakąś metamorfozę.


Każdy kandydat przechodzi odpowiedni retusz graficzny [:
Mała prośba: proszę nie zamieszczać prywatnych zdjęć z portali nk itd.

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 06, 2010, 10:46:53 »
Tak jak podsumował to denver, nasza kandydatka podała tylko tyle, że w Policach potrzebne są dwuzmianowe żłobki i doposażenie mundurowych.
Jak dla mnie, to nie to czego potrzebują Police. Żlobki same się utworzą ( mnóstwo kasy z ich założenia - ci co chcą, już kombinują), mundurowi aż tak źle nie mają..
Pani kandydująca na Burmistrza nie powiedziała kompletnie nic o tworzeniu nowych miejsc pracy zarówno dla tych co właśnie teraz tracą pracę np. na ZCh, jak i ludzi młodych, ktorzy tak jak ja ambitnie szukają pracy właśnie w Policach a nie w Sz-nie.
Tworzenie nowych budynków mieszkalnych, ocieplanie już istniejących budynków (przyśpieszanie procedury), ułatwienie przedsiębiorcom w zakładaniu i rozszerzaniu działalności, bezdomność i pomoc bezdomnym, wsparcie osób niepełnosprawnych , tworzenie miejsc rozrywki , kawiarni, dla młodych i starszych, rozwój miasta poprzez odpowiednie zabiegi i wsparcie starej części miasta ....to główne problemy policzan, a nie żłobki i mundurowi.....

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 06, 2010, 11:29:30 »
A ja słyszałem ze Ta Pani ma w sobotę koło MOKU mowę wygłosić [ciach!]
Pozdrawiam
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

MorSoMeDzEs85

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 06, 2010, 12:04:31 »
Cytat: "Mickd"
A ja słyszałem ze Ta Pani ma w sobotę koło MOKU mowę wygłosić [ciach!]
Pozdrawiam


A ja na miejscu Administracji wynagrodziłbym cię soczystym banem za ten post.

Ort. Pozdrawiam - Kuba

marcelina

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 06, 2010, 15:59:45 »
Cytuj (zaznaczone)
kawiarni, dla młodych i starszych

 Stokrotko84 naprawdę uważasz, że kandydatka na burmistrza powinna obiecywać utworzenie kawiarni? Miej litość...
 ciekawa równiez jestem czy rzeczywiście będziesz przeciwna doposażaniu straży i innych służby w chwili kiedy będą one ratować Twój np. dom?

Cytuj (zaznaczone)
Żlobki same się utworzą ( mnóstwo kasy z ich założenia - ci co chcą, już kombinują),

 tak, tak... same się utworzą... i będziesz za nie płacić 700zł miesięcznie- bo to prywatne 'kluby maluszka' a nie państwowe żłobki za które płaci się ok 300zł miesięcznie. Nie każdego stać, żeby wyłożyć 700zł... Dostać miejsce w żłobku to jak wygrać w totka, mam półroczne dziecko i wiem coś na ten temat. Słusznie, że Łapin chce się wziąć za żłobki.

Cytuj (zaznaczone)
Młody wiek i tytuł doktora/tudzież otwarty przewód doktorski? Świadczy o pracowitości, ale jak to przekłada się na cechy potrzebne w zarządzaniu gminą?
Denver - serio? nie widzisz jak pracowitość i systematyczność może pomóc w zarządzaniu gminą?  kpisz?

ehh.. wreszcie ktoś wykształcony, ze świeżą głową chce się wziąć za Police, a Wy oceniacie jej wygląd... jakość uroda obecnego burmistrza wam nie przeszkadzała..  :razz:  :razz:

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 06, 2010, 16:57:47 »
Cytat: "marcelina"
ehh.. wreszcie ktoś wykształcony, ze świeżą głową chce się wziąć za Police


Jak ktoś chce mieć ciekawy wpis w CV, to może sobie wystartować na burmistrza. Wystarczy zebrać 18 osób, wystawić je do rady miasta i już można rejestrować kandydata na burmistrza. Wynik wyborczy takiej osoby nie przekroczy co prawda 200 głosów, ale tego w CV wpisywać już nie trzeba.
Jeśli ktoś poważnie traktuje wyborców nie wyskakuje jak przysłowiowy Filip z konopi, tylko przez kilka lat pracuje na poparcie.
W tamtych wyborach twarze były mniej lub bardziej znane. Wynik głosowania poza Diakunem nikomu chwały nie przyniósł, ale wstydu też nie (może poza P. Misiło).
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

marcelina

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 06, 2010, 17:27:49 »
Jakoś mnie to nie przekonuje.. z tego co można wyczytać z wywiadu z Łapin wynika, że swojego CV nie musi się wstydzić więc nie sądzę żeby to był powód jej kandydowania. Wolę przysłowiowego Filipa bez układów i zobowiązań. Poza tym ja jakoś nie czuję się traktowana przez nią niepoważnie.  :fish:

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 06, 2010, 17:53:23 »
Cytat: "marcelina"
swojego CV nie musi się wstydzić więc nie sądzę żeby to był powód jej kandydowania


To po co startuje? (I tylko nie pisz proszę, że po to, aby wygrać. Realny argument poproszę).
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

marcelina

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 06, 2010, 18:45:35 »
To takie typowe dla Polaków -jeżeli ktoś chce pomóc to na pewno ma w tym jakiś interes..

Jest młoda, konkretna, może  faktycznie chce zadziałać w Policach? Czy właśnie na wykształconych i młodych nie powinniśmy stawiać? :)

Ort. Pozdrawiam - Kuba

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 06, 2010, 18:49:19 »
Marcelino skoro tak bardzo znasz się na tym co powinien robić burmistrz, i na co stawiać w pierwszej kolejności to może wystartuj na burmistrza. Twój wpis tak naprawde nic nowego nie wnosi, najechałaś w nim właściwie tylko na mnie i na Denvera...
Co do żłobków... gdyby miasto tak bardzo chciało założyć żłobki państwowe, to już by one staly i przyjmowały maluchy, coś musi być nie tak skoro jest ich tak mało. Co do cen za prywatne... prawo rynku, każdy chce z czegoś żyć...wielu wzięło na to dofinansowania. Ewentualnym wyjściem z sytuacji jest założenie takiego prywatnego żłobka przez Ciebie Marcelino za 300 zł, ciekawe jak długo byś na tym interesie pociągnęłą, po opłaceniu wszelkich zobowiązań. Mundurowi dopiero co dostali nowe wyposażenie, wraz z nowymi ubraniami, czy znów muszą otrzymać nowe? czy to jest priorytet? Policcy mundurowi, straż, policja, mają stosunkowo dobry strzęt...
Co do tej kawiarni którą wyśmiałaś.. to był tylko przykład. Głównie chodziło mi o to, że władze powinny wnieść trochę życia we wszystkie obszary gminy,a  nie tylko na nowym osiedlu, choć i tam szału nie ma. Na Nowopolu mieszkają sami starszy ludzie bądź patologia..dlaczego? Stare Police umierają, Nowopol umiera, Zch zwalniają.. To są według mnie priorytety, i tym powinni się zająć w pierwszej kolejności
Pzdr

Offline billkronos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
29-letnia doktorantka...
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 06, 2010, 18:58:04 »
Witam,
Denver napisal, ze "nikt sie nie czepia", a jednoczesnie zbyt powaznie tej osoby
nie potraktowal, chociaz osiagniecia naukowe podkreslil.
Mnie glownie chodzilo o te wypowiedzi "z przymrozeniem oka". Moge byc
starym dziwakiem, ale niektore sprawy, m.in. wyborow na stanowiska bubliczne,
traktuje powaznie.
"Marcelina"  w swoim poscie przedstawil te kandydature wlasciwie i potrafil to
uzasadnic. "Babadraba" chcialby poznac motywy, ktore sklaniaja owa pania
do kandydowania....
A jak by wygladala nastepujaca sceneria ?:
Jestem mloda osoba i mam doktorat chemii. Jakie sa moje perspektywy, gdy
wolalbym pozopstac na tym terenie? Oczywiscie zaklady "Chemik". Ale start
(w obecnej sytuacji ekonomicznej ) droga zatrudnienia i mozolne piecie sie do
gory, moze przez lata - nie budzi mojego entuzjazmu.
Natomiast wygrac wybory na burmistrza gminy, gdzie "Chemik" jest glownym
podatnikiem i z miastem laczy firme (lub dzieli) wiele innych zagadnien - to juz
znacznie lepsza alternatywa.
Powyzszy wariant moze byc niekoniecznie poprawny, ale jest mozliwy.
Wkoncu kandydaci moga, ale nie musza sie dzielic z wyborcami swoimi
osobistymi planami na przyszlosc.
Pozxdrawiam - Bill

kresowiak

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 06, 2010, 19:23:56 »
Powiem jak  yak (który nigdy nie był moim idolem, ale nieraz mówi do rzeczy). Czy tego chcecie czy, nie Diakun zostanie burmistrzem. Coś się zaś tyczy sensu startu pozostałych kandydatów uważam, że jeśli za 4 lata Władek powie basta z samorządem, to wszyscy pozostali będą mieć dużo większe szanse na ewentualny sukces.
Póki co nie!  Ale w ich starcie jest sens. Lansują swe nazwiska. Wbrew pozorom pamięć ludzka nie jest aż tak zawodna. Tu Zielińska, tu Chmielewska, tu Kowalewski...
Moje preferencje osobiste, sympatii, oceny aktywności są następujące (to moja prywata): Diakun, Chmielewska, Zielińska, Kowalewski, Łapin.