Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Vectra  (Przeczytany 295944 razy)

unorfind

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #105 dnia: Września 12, 2010, 21:11:41 »
net z vectry idzie kablem koncentrycznym (http://pl.wikipedia.org/wiki/Kabel_koncentryczny) do modemu a potem już zwykłym do pc

Offline ewjp

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
vectra
« Odpowiedź #106 dnia: Września 17, 2010, 06:31:03 »
Bardzo proszę o wypowiedż na temat uruchomionej telewizji cyfrowej , czy są jakies problemy, czy działa bez zarzutu .

Offline Daurel

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #107 dnia: Września 17, 2010, 08:42:43 »
Mam dość tej kablówki, marna jakość obrazu itd.... Kablówka jest za droga w stosunku do jakości ich usług. Zerwałem z nimi umowę.... Internet tez nie chodził jak trzeba... dwa razy wymieniali modem...... Dużo tłumaczeń - zero przeprosin....
p.s. Bardzo szkoda ze nie ma kablówki UPC w Policach - jestem zmuszony korzystać z Satelity.. Jeszcze dostaliśmy reklamę od nich (koperta na moje dane osobowe!!!!) to już mnie krew zalewa.....

catalyst

  • Gość
Re: vectra
« Odpowiedź #108 dnia: Września 18, 2010, 19:58:32 »
Cytat: "ewjp"
Bardzo proszę o wypowiedż na temat uruchomionej telewizji cyfrowej , czy są jakies problemy, czy działa bez zarzutu .

Witam - wypowiadam się:)
Od kilku godzin jestem posiadaczem dekodera cyfrowego HD - narazie wszystko działa bez zarzutu, jednakże na jakieś podsumowania trzeba będzie poczekać kilka dni, i potestować. Narazie do końca miesiąca są włączone wszystkie kanały jakie dają w dod. pakietach czyli HBO, CANALe+ itd. Obraz dobry, dźwięk czysty - powiem tak - jest różnica do TV analogowej. Narazie jestem zadowolony, może nawet bardzo zadowolony. Co do dekodera - ładny, tylko pilot do niego mi się mega nie podoba:P. Mam nadzieję że moje przemyślenia komuś się przydadzą;)
Pozdr.

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Czekamy na opinie o TV Cyfrowej
« Odpowiedź #109 dnia: Września 19, 2010, 00:57:51 »
Zastanawiam się nad wzięciem Cyfrowej opcji, ale jak to wygląda z opłatami ??? mam paczkę do kwietnia 2011 r, za którą płacę 109 zł, czy po przejściu na cyfrę zmieni się czas umowy? wymagają aneksu z przedłużeniem ??? dekoder HD jest płatny chyba 5,90 zł m-c ;/ Bezpłatnie dają tylko SB, jak to wygląda ??? Jeszcze kwestia dwóch TV. Teraz z gniazdka mam sygnał na dwa telewizorki, a jak będzie z dekoderem ? czy mogę drugi mieć analogowy? czy może jest też sposób na cyfrowy?

lariksi

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #110 dnia: Września 19, 2010, 09:23:05 »
czy może ktoś już się podzielić opinia na temat jakości cyfrówki i netu? nie wiem czy z cyfrowego polsatu i ampio rezygnować, by paczkę w vectrze wziąć.....

82200

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #111 dnia: Września 20, 2010, 17:42:51 »
ja dziś byłem w biurze vectry, tylko po to by zorientować się jakie są ceny paczek. Po wejściu w korytarz 13 osób stało już w kolejce. Każda osoba po około 10 minutach wychodziła z dekoderem w reklamówce. Dają na dwa miesiące na spróbowanie za 1 zł i jak się nie spodoba to można zrezygnować. Obraz na cyfrówce jest perfekcyjny z porównaniu z analogówką. Musiałem zrezygnować z czekania w kolejce, bo musiałem jechać z powrotem do pracy. Ludzie po prostu wpadli w szał, ale nie dziwię się.
Jedno wiem - nadchodzą baaaardzo chude lata dla espola a ampio będzie miał teraz prawdziwy powód do stwierdzenia "nie jesteśmy nastawieni na duża liczbę klientów - starcza nam to co mamy"........
Każdy rozsądny wybierze taką paczkę cyfrówki z netem - jaką potrzebuje..... Prawdziwą posuchę odczuje espol jak się skończą zawarte niedawne umowy a ampio w każdej chwili może ucierpieć.
No cóż - to jest wolny rynek. Nikt konkretnej cyfrowej kablówki prócz vectry w Policach nie da....... i nikt tym bardziej netu z taką kablówka w paczce.
Ludzie szału jakiegoś dostali - zawsze w vectrze siedziała pani i nic nie miała do roboty a teraz tłumy na korytarzu i ludzie zauważyli jakość cyfrowej kablówki vectry. Tydzień dla vectry wystarczył,niż dwa lata espolowi, by udowodnić, że ma się cyfrową kablówkę. Ampio jeżeli nie przejdzie na kable to nie będzie w stanie konkurować z vectrą.

Proszę tak jak lariksi o opinie ludzi na temat cyfrówki i netu vectry, by wiedzieć jak to wygląda bliżej.

lariksi

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #112 dnia: Września 20, 2010, 17:48:31 »
ja wczoraj byłam tam, ale nie sposób się dostać popołudniu. Ludzie stoją aż do holu spółdzielni. mój sąsiad wziął pakiet platynowy i net 16 Mb/s za 105 zł. Obraz widziałam - żyleta - perfekcyjny natomiast jutro zobaczę jakość neta. Ale vectra wystartowała.
82200 ma rację - espol ma teraz "czerniaka" a ampio musi po prostu dorosnąć.

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #113 dnia: Września 20, 2010, 19:27:59 »
mam pytanie, a czy Vectra ma jakieś pakiety z telefonem?

Offline IVAN

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #114 dnia: Września 20, 2010, 22:04:53 »
A ceny pakietów TV ?
Interesuje mnie pakiet Platynowy

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #115 dnia: Września 20, 2010, 22:04:56 »
Jakość na dekoderze SD jest zdecydowanie lepsza niż "standard", który oferowali nam przez te X lat :-)

Dekoder fakt za 10zł, jednorazowa wpłata, ale trzeba dodać, że jest na 1 TV.
Jest wejście IN/OUT na sygnał, do tego 2 złącza euro.

lariksi

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #116 dnia: Września 21, 2010, 09:31:21 »
Police mają własną ofertę.... na stronie vectry nie ma co szukać.... są też paczki z telefonem..... wszystkiego moża się dowiedzieć w biurze vectry,tylko weż się tam dostań.... kolejka ciągnie do holu wejściowego w godzinach popołudniowych, ja bym chętnie wymieniła cyfrowy polsat i ampio 10Mb  na pakiet platynowy i 24Mb, taniej wyjdę na tym, wszystko będzie na kablu. Łącząc polsat z ampio płacę 120zl a w vectrze zapłacę 105 i kablówka konkretna będzie i net na kablu i z większą prędkością no i na jednej fakturze wszystko...... chyba muszę odczekać, by ten natłok minął, bo nie sposób się tam dostać.....

82200

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #117 dnia: Września 21, 2010, 09:37:21 »
potwierdzam, ja tak samo mam polsat cyfrowy i net w espolu. chętnie wymienię na paczkę z vectry, już rozwiązałem umowę z espolem i czekam aż tłum minie, by z vectrą podpisać umowę na kablówkę i net.
Cieszę się,że mamy alternatywę i konkurencje w Policach nareszcie - słabszy padnie - ale ja się cieszę, bo będę mógł zmniejszyć wydatki.

lariksi

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #118 dnia: Września 21, 2010, 17:24:53 »
w końcu dziś dałam radę wejść do biura vectry. Więc...... pakiet platynowy cyfrowy + net 16Mb/s za 105 zł, w tym dekoder hd ( 40zł aktywacja dodatkowo płatna). Fajne zjawisko bo ludzie którzy już mają analogówke to od razu odbierają dekoder do domku, ja się pytam, jak długo trwa zamontowanie okablowania jeżeli ktoś jest nowy - pani odparła przynajmniej za 4 dni i pokazała mi na podłogę - a na niej w kwadracie 3m na 3m reklamówka przy reklamówce z dekoderem w środku - i to wszystko czeka na zamontowanie u samych nowych klientów a ludzi chętnych przybywa - dziś czekałam godzinę czasu, tylko by się o to zapytać. Także no nie ma sensu tkwić w polsacie cyfrowym na SD za 39zł i ampio 18 Mb/s za 60 zł. Chciałabym mieć paczkę za 105 zł i kablówka porządna będzie z HD i net 16Mb/s za tę cenę. Dekodery wolne jeszcze nie zakupione mają rozłożone wzdłuż całej ściany od wjazdu do spółdzielni na wysokość od dołu do parapetu na całej ścianie, także przygotowali się na Police porządnie. Pani stwierdziła, że to powinno nastąpić rok temu, ale lepiej teraz niż wcale. Ciekawe co myśli konkurencja, hehe:) jeżeli chodzi o internet to pani powiedziała, że jak do modemu podłącze router to to jak będę rozdzielał net to ich nie obchodzi......jest rozpoznawanie po MACu, ale w routerze robi się clona maca i na ile się to rozbije to ich to nie obchodzi...

82200

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #119 dnia: Września 21, 2010, 17:45:28 »
dzięki za informację, no to super warunki jak na policką rzeczywistość, hmmm. więc pora działać. w ampio miesiąc wypowiedzenia a w polsacie trzy, ale trzeba zacząć:)