Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Vectra  (Przeczytany 299220 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #135 dnia: Września 27, 2010, 21:20:51 »
Rozumiem, że dekoder za darmo to dekoder HD ?

Do skrzynek powrzucali pełno wydrukowanych ulotek, ale żadnej konkretnej informacji o cenniku. Coś kręcą.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #136 dnia: Września 27, 2010, 21:25:57 »
Za darmo to znaczy za 9zł i to SD :P
Kolega mi powiedział, że wziął drugi dekoder HD,
ma dopłacić 150zł (tylko nie dopytałem, czy 2x75zł, czy za ten drugi +150zł) :P

Ogólnie coś mi śmierdzi ta oferta, szczególnie brak cenników,
brak informacji o zniżeniu abonamentu.
Brudne techniki walki.

Offline jula

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #137 dnia: Września 27, 2010, 21:40:59 »
Właśnie jest bardzo dużo pułapek , haczyków itd juz drugi dzień czytam ten regulamin i prawie każdy zapis ma jakieś zastrzeżenia trzeba się ostro nagłówkować by wiedzieć o co chodzi, właśnie doczytałam, że ten cennik obowiązuje w zakresie conajmniej dwóch usług. aktywacja HD - 49 zł brutto aktywacja HD PVR- 99zł brutto+9,90 miesięcznie dzierżawa i tych dekoderów nie można samemu mnotować tylko czekamy na specjalistę.

Spróbuję zeskanować regulamin promocji i może uda mi się go tu wkleić.
Tylko naprawdę trzeba przeczytać wszystko i to ze zrozumieniem nawet ze dwa razy.

[ Dodano: 2010-09-27, 21:59 ]
http://img529.imageshack.us/i/skanuj0001t.jpg/
http://img842.imageshack.us/i/skanuj0002fn.jpg/

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #138 dnia: Września 27, 2010, 23:12:23 »
Cytat: "rbk"
Za darmo to znaczy za 9zł i to SD :P
Kolega mi powiedział, że wziął drugi dekoder HD,
ma dopłacić 150zł (tylko nie dopytałem, czy 2x75zł, czy za ten drugi +150zł) :P

Ogólnie coś mi śmierdzi ta oferta, szczególnie brak cenników,
brak informacji o zniżeniu abonamentu.
Brudne techniki walki.


Buahaha, SD to sobie mogą wsadzić. Po co mi dekoder SD jak mam płacić za telewizję cyfrową? Żenada.

Ten regulamin to chyba jakiś żart, tak? Nie potrafią czytelnie i konkretnie napisać cennika, dla mnie to śmierdzi na kilometr.

Interesuje mnie cena tylko i wyłącznie telewizji, zgodnie z regulaminem na dwa lata umowy za pakiet złoty zapłacę 30PLN. Rozumiem, że będą w nim te kanały, które podali w ulotce? Jeśli tak to ok, jeśli nie to niech z taką kłamliwą ofertą.

BTW czy ja jestem ślepy czy w tym "regulaminie" nie ma nic o dekoderach?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #139 dnia: Września 28, 2010, 07:15:19 »
Cytat: "KrP"
Po co mi dekoder SD jak mam płacić za telewizję cyfrową?


Jak już kilka osób pisało, jest poprawa na dekoderze SD, nie każdy potrzebuje pseudo HD, osobiście wolę poczekać jak to się rozwinie, poczekam na opinie, bo tak jak w polickiej konkurencji, HD to oni już mieli 10 lat temu ale * (gwiazdka) w biurze. Teraz mają poza biurem, ale światłowody są zapychane i obraz/głos ginie - poczekam.

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #140 dnia: Września 28, 2010, 09:09:21 »
W piątek zamówiłem telefonicznie Vectre z pakietem platynowym i dekoderem HD (bez PVR). Pzyszedł monter i zainstalował sprzęt. Telewizor mam HD ready i jakość obrazu jest dobra na lepszych kanałach. Bo TV Trwam i inne telewizje krzaki mają jakość jak na analogu. Jak pooglądam dłużej to dam zanć.
Ale rzeczywiście w dokumentach przyniesionych przez montera nie ma żadnych cen (oprócz cen wynajęcia dekodera). Monteży sie bardzo spieszą. Trzeba zatrzymać karton od dekodera (do późniejszego oddania). Jest coś o obniżce abonamentu 10% przez 10 miechów ale nic więcej. Dodatkowo człowiek na info linii podaje różne ceny pakietów w zależności od miasta z którego powiecie, że dzwonicie (możecie sami sprawdzić).
Ale jestem dobrej myśli.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #141 dnia: Września 28, 2010, 10:22:49 »
Cytat: "rbk"
Cytat: "KrP"
Po co mi dekoder SD jak mam płacić za telewizję cyfrową?


Jak już kilka osób pisało, jest poprawa na dekoderze SD, nie każdy potrzebuje pseudo HD, osobiście wolę poczekać jak to się rozwinie, poczekam na opinie, bo tak jak w polickiej konkurencji, HD to oni już mieli 10 lat temu ale * (gwiazdka) w biurze. Teraz mają poza biurem, ale światłowody są zapychane i obraz/głos ginie - poczekam.


Skoro biorę HD to oczekują HD na kanałach do tego przystosowanych. Z tego co widziałem to w złotym pakiecie jest TVN HD, który niektóre programy emituje w HD. I jeśli zamawiając taki dekoder nie miałbym tej jakości u siebie to zgłaszam reklamację, prosta sprawa.

Ogółem to wychodzi na to, że opłaca się brać wszystko prócz Vectry. Jedyny ich plus to sygnał na drugi telewizor bez dodatkowych opłat (chociaż nie chce mi się w to wierzyć).
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline jula

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #142 dnia: Września 28, 2010, 10:56:32 »
Cytat: "KrP"


Interesuje mnie cena tylko i wyłącznie telewizji, zgodnie z regulaminem na dwa lata umowy za pakiet złoty zapłacę 30PLN.

Żeby skorzystać z tej oferty cenowej zgodnie z $3 należy wziąć conajmniej dwie usługi.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #143 dnia: Września 28, 2010, 11:11:05 »
W takim razie niech mnie w pupkę pocałują. Są lepsze oferty na rynku.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline BRX

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #144 dnia: Września 28, 2010, 12:27:15 »
Cytat: "KrP"
W takim razie niech mnie w pupkę pocałują. Są lepsze oferty na rynku.


ciekaw jestem jakie ? może się z nimi podzielisz ? Vectra w pakiecie jest bardzo atrackycjna, gorzej już jeśli ktoś planuje podpisać umowe tylko na samą telewizję.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #145 dnia: Września 28, 2010, 13:05:23 »
Jak atrakcyjną może być oferta firmy, która nawet nie potrafi konkretnie cennika przedstawić?

To ja wolę Polsat czy nawet N. Za 54PLN w N mam wszystkie pakiety w umowie na 13 miesięcy. W Polsacie za niecałe 40PLN mam pakiet podstawowych kanałów (bez odmóżdżaczy pokroju MTV).

Vectra w porównaniu z tym to miernota. Nawet Cyfra+ za 55PLN bardziej się opłaca.

No chyba, że tak jak mówię, komuś do szczęścia potrzebne są gówna w stylu MTV i 150 innych kanałów, których nikt nie ogląda.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #146 dnia: Września 28, 2010, 13:22:13 »
Ja mam paczkę,za 105 zł/mies i wziąłem wczoraj dekoder SD,na pierwszy rzut oka jakośc obrazu lepsza,zwłaszcza na takich kanałach jak tvp3 info,gdzie wcześniej obraz był słabszy.
Abonament się nie zmienił,a doszło mi kilkanaście lub więcej kanałów.
Aha,jak narazie kanały kodowane jak hbo czy canal oraz wszystkie erotyczne mam odblokowane.Ciekawe jak dlługo,ale na razie jestem zadowolony!
Na razie nie ma podpisu......

prsk

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #147 dnia: Września 28, 2010, 21:00:39 »
Dzisiaj byłem w biurze Vectry to może się wypowiem. A więc jeżeli ktoś bierze samą telewizje to pakiet złoty kosztuje 55zł z groszami, pakiet platynowy 70zł z groszami, jeżeli podpisze się umowę na 24mc-e to oferują zniżkę na abonament w wysokości 10% na 10mc-y, przy umowie na 36mc-y, zniżka wyniesie 20% przez 20mc-y. Dodatkowo do pakietu złotego "dają" dekoder SD, a do platynowego HD.

Offline BRX

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #148 dnia: Września 29, 2010, 10:26:11 »
Ja mówiłem, iż Vectra jest bardzo opłacalna gdy się bierze ją w pakiecie.  Pakiet Złoty + Pakiet Canal Plus + Internet 8 Mb/s = przy umowie na 3 lata, pierwsze dwa lata 70 zł, trzeci rok 90 zł. W porównaniu wcześniej miałem internet w Espolu 6 MB/s za 69.55 także chyba się opłaca prawda ?

Ort. Pozdrawiam - Kuba

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #149 dnia: Września 29, 2010, 10:42:08 »
BRX tylko, że do pakietu złotego otrzymasz dekoder SD. Za dekoder HD musiałbyś  chyba dopłacić.