Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Vectra  (Przeczytany 299231 razy)

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #120 dnia: Września 21, 2010, 19:05:44 »
A wie ktoś może jak wygląda sprawa, aby mieć dwa dekodery? Albo ew. jeden dekoder i na drugi telewizor analogowe.

Offline Sołtys

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #121 dnia: Września 21, 2010, 21:14:43 »
Wygląda to tak że jak masz pakiet cyfrowy to pakiet analogowy jest za darmo.

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #122 dnia: Września 21, 2010, 23:57:20 »
Można mieć 1 tv cyfrowo , a 2 analogowo podłączony ? bo mi się wydaje że chyba jednak jest to niemożliwe jeśli bierzesz cyfrówkę to puszczają kablem sygnał cyfrowy i musisz mieć chyba 2 dekodery :/ , gdyby nie to też bym poszedł po dekoder a tak muszę chyba dalej siedzieć na analogu :(.

Offline Sołtys

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #123 dnia: Września 22, 2010, 01:32:49 »
Właśnie to jest najlepsze, że można mieć jednocześnie na dużym tv w pokoju sygnał cyfrowy a np. w kuchni na małym telewizorze sygnał analogowy.

W miejscu jednego kanału analogowego można przesłać kilka cyfrowych więc ze sobą nie kolidują. Należy się liczyć z tym, że kanały analogowe stopniowo będą wyłączane aby w ich miejscu przesyłać kanały cyfrowe ( patrz ostatnie przesunięcia kanałów analogowych).

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #124 dnia: Września 22, 2010, 08:45:55 »
A jakie są koszty samych pakietów telewizyjnych bez internetu i telefonu. Na oficjalnej stronie vectry można znaleźć tylko cenę oferty VIP (wszystkie kanały z C+ i HBO) i jest to 155,90. A jakie ceny u nas?

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #125 dnia: Września 22, 2010, 08:46:58 »
Złoty pakiet to chyba 55zł brutto (dekoder SD), w promocji też jest C+.

Offline IVAN

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #126 dnia: Września 26, 2010, 20:36:22 »
Czy ktoś podzieli się wrażeniami z odbioru TV cyfrowej   :?:

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #127 dnia: Września 26, 2010, 20:43:04 »
Jeżeli chodzi o zwykły TV, z tyłkiem CRT :P to widać poprawę, śmiało można brać dekoder. Cały ekran nabiera lepszych barw, znikają śnieżynki z ekranu.

Offline jula

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #128 dnia: Września 26, 2010, 21:47:41 »
Ja odebrałam dekoder SD duża poprawa w obrazie. Udało mi się zabrać regulamin promocji , pani nie była zbyt zadowolona, że chowam go do torebki (prosiła by go nie rozpowszechniać) dziwne praktyki. Więc tak wyglądaja ceny:
telewizja     złoty-30 zl
          platynowy-60 zł

internet  2Mb-25zł
             8Mb-35zł
            16Mb-45zł
właśnie znikły mi wszystkie programy z dekodera i chyba muszę jeszcze raz rozpocząć wyszukiwanie, nie znaleziono żadnego programu, ale się długo nacieszyłam :( (pewnie już jakaś awaria)

[ Dodano: 2010-09-26, 22:01 ]
Cytat: "secha"
A wie ktoś może jak wygląda sprawa, aby mieć dwa dekodery? Albo ew. jeden dekoder i na drugi telewizor analogowe.

Można wziąć drugi dekoder , do rachunku będą doliczać 9.90zł
analagowa działa tak jak wcześniej nic się nie zmienia, ja cyfrówkę podłączylam do jednego telewizora a w pozostałych oglądam tak samo jak oglądałam.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #129 dnia: Września 27, 2010, 16:50:00 »
Cytat: "jula"
telewizja złoty-30 zl


Mam pakiet złoty, samą TV i płacę ~55zł ?!
Hm, możesz napisać jaki Ty masz i czy to pakiet z internetem?
bo te ceny jakoś nie zgadzają mi się :P

Offline jula

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #130 dnia: Września 27, 2010, 17:35:44 »
Ja też mam pakiet złoty i płacę 55,90zł. Ten nowy cennik  obowiazuje od 15 września 2010 do 31 stycznia 2011. Po to wziełam regulamin by mieć czas na zastanowienie co wybrać, bo umowę podpisujemy na 2 lata i uwaga cyt: "OKRES ZOBOWIĄZANIA ulega cyklicznemu przedłużeniu na czas określony 6 miesięcy"czyli po 2 latach jak nie wypowiemy umowy to automatycznie przedłużają nam ją na kolejne 6 miesięcy i tu możemy doznać szoku bo jak nie przypilnujemy i nie zainteresujemy się nowym cennikiem możemy być zaskoczeni. Jeśli nie jesteś związany umową to możesz przejść na nowe ceny i podpisać nową umowę, czyli za złoty zapłacisz 30zł.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #131 dnia: Września 27, 2010, 18:06:37 »
Dzięki Jula za informację, jutro zadzwonię i zapytam co i jak, bo ojciec nie dostał informacji podczas podpisywania umowy na dekoder o tych cenach. Ciekawie ;-)

Offline jula

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #132 dnia: Września 27, 2010, 18:20:45 »
Najlepiej przy okazji odbierania dekodera (każdy kto ma vektrę może go odebrać), nie podpisywać nowej umowy tylko poprosić regulamin promocji i w domu się zastanowić ja zdecyduję się chyba na złoty pakiet telewizji i internet 8Mb i w sumie będę płacić 65zł, trochę szkoda mi wypowiadać umowę ampionetowi bo naprawdę nie było żadnych problemów, no ale teraz cenowo vektra jest najlepsza.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #133 dnia: Września 27, 2010, 19:46:12 »
No u mnie ojciec zrobił cichą konspirę i sam wszystko podpisał, wziął dekoder SD.
Jutro wyciągnę dokumenty i sprawdzę co i jak. Dzięki raz jeszcze za informację.

82200

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #134 dnia: Września 27, 2010, 20:47:44 »
jula?   ja tez mam w ampio net ale chciałbym wziąć paczkę w vectrze. Myślisz, że warto zrezygnować z ampio? tez o tym myślę co ty.....