Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!  (Przeczytany 181595 razy)

MłodyS53

  • Gość
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #255 dnia: Lipca 02, 2011, 12:41:01 »
Cytat: "KrP"
Cytat: "MłodyS53"
Cytat: "shp"
Btw. kierowcy się skarżą, że rowerzyści nie chcą jeździć drogą dla rowerów Pilchowo-Tanowo.. Czemu mnie to nie dziwi?


Chcą, nie chcą, mają taki obowiązek, wynikający z ustawy.


Rzekł kierowca jeżdżący w mieście 50km/h, a w trasie nie przekraczający 90km/h poza autostradami i drogami ekspresowymi.


Trafiłeś idealnie w opis mojej osoby.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #256 dnia: Lipca 02, 2011, 13:41:48 »
Siur.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #257 dnia: Lipca 05, 2011, 22:49:27 »
Kolejny kwiatek ze ścieżki:

Źródło: scc szczecin

Podobno ruszyły prace na odcinku Tanowo-Police... prawda to?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #258 dnia: Lipca 05, 2011, 22:50:52 »
Cytuj (zaznaczone)
Podobno ruszyły prace na odcinku Tanowo-Police... prawda to?


Coś tam niby zaczęli robić - przynajmniej na to wyglądało wczoraj ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #259 dnia: Lipca 05, 2011, 23:05:30 »
Zryli pobocze już prawie na całej długości do Polic a na "obwodnicy" Tanowa :rotfl:  robią podsypkę. Zauważone dziś w godzinach popołudniowych.

shp

  • Gość
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #260 dnia: Lipca 05, 2011, 23:48:36 »
Cytat: "Denver"
Kolejny kwiatek ze ścieżki:
Obrazek
Źródło: scc szczecin

Podobno ruszyły prace na odcinku Tanowo-Police... prawda to?


LOL.. Dalej Wykidajło uważasz, że osoby związane z drogownictwem to sami zawodowcy, wiedzący zawsze i wszędzie, co jest właściwe?

W dodatku tablice pokazujące dojazd do BartoszOwa i TaRnowa..

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 317
    • Zobacz profil
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #261 dnia: Lipca 06, 2011, 22:59:25 »
[Fotka usunięta przez administrację]


Na fotce to o czym pisze kolega wyżej.

Parę postów wyżej opublikowane są podobne zdjęcia.
Po co więc dublować i reklamować inną stronę?
Denver

shp

  • Gość
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #262 dnia: Lipca 10, 2011, 14:01:22 »
Cytat: "MłodyS53"
Cytat: "shp"
Btw. kierowcy się skarżą, że rowerzyści nie chcą jeździć drogą dla rowerów Pilchowo-Tanowo.. Czemu mnie to nie dziwi?


Chcą, nie chcą, mają taki obowiązek, wynikający z ustawy.


Ustawa ustawą, ale dla kogo budowane są drogi dla rowerów? Dla rowerzystów, czy dla dobrego samopoczucia inwestora? Droga rowerowa Pilchowo-Tanowo jest jak najbardziej potrzebna. Wykonanie, brak słów..  To trudna inwestycja, bo z odcinka tego korzystają nie tylko rowerzyści amatorzy, ale trenują też szosowcy. Jeśli drodze dla rowerów byłoby bliżej do drogi, a nie do ścieżki, to miałaby ona większe wzięcie i nie byłoby tylu konfliktów..

TW_BOLEK

  • Gość
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #263 dnia: Lipca 10, 2011, 22:18:04 »
Cytat: "shp"
Cytat: "MłodyS53"
Cytat: "shp"
Btw. kierowcy się skarżą, że rowerzyści nie chcą jeździć drogą dla rowerów Pilchowo-Tanowo.. Czemu mnie to nie dziwi?


Chcą, nie chcą, mają taki obowiązek, wynikający z ustawy.


Ustawa ustawą, ale dla kogo budowane są drogi dla rowerów? Dla rowerzystów, czy dla dobrego samopoczucia inwestora? Droga rowerowa Pilchowo-Tanowo jest jak najbardziej potrzebna. Wykonanie, brak słów..  To trudna inwestycja, bo z odcinka tego korzystają nie tylko rowerzyści amatorzy, ale trenują też szosowcy. Jeśli drodze dla rowerów byłoby bliżej do drogi, a nie do ścieżki, to miałaby ona większe wzięcie i nie byłoby tylu konfliktów..
To może ja jako kierowca osobówki zacznę jeździć chodnikiem zamiast drogą? Szkoda zawieszenia na dziury.  Skoro ta ścieżka jest to rowerzysta ma nią jechać i nie dyskutować jak się nie podoba to na piechotkę, autobusem, skuterem lub jak ja samochodem. Niektórym to już w czterech literach się poprzewracało. Jak spotkam na tej trasie rowerzystę siadam na koło i trąbie, aż się domyśli. Zacznę chyba jednak dzwonić po policję może jak jeden z drugim zarobi po mandacie to się oduczy.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #264 dnia: Lipca 11, 2011, 10:03:21 »
Przecież możesz jeździć chodnikiem, kto Ci broni? Tylko nie płacz jak mandat dostaniesz. Bo taki sam może dostać rowerzysta, bierze po prostu odpowiedzialność na siebie.

Eh, w tym kraju brakuje wyrozumiałości na drodze, każdy patrzy tylko na własną du.pe.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #265 dnia: Lipca 11, 2011, 10:20:18 »
Cytat: "shp"
Dalej Wykidajło uważasz, że osoby związane z drogownictwem to sami zawodowcy, wiedzący zawsze i wszędzie, co jest właściwe?

Nadal handlujesz kradzionymi lusterkami czy już przestałeś?

Do administracji: dlaczego tylko ja mam być wywoływany do udowadniania, że nie jestem wielbłądem? ;)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

MłodyS53

  • Gość
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #266 dnia: Lipca 11, 2011, 10:26:32 »
Cytat: "shp"

Ustawa ustawą, ale dla kogo budowane są drogi dla rowerów? Dla rowerzystów, czy dla dobrego samopoczucia inwestora? Droga rowerowa Pilchowo-Tanowo jest jak najbardziej potrzebna. Wykonanie, brak słów..  To trudna inwestycja, bo z odcinka tego korzystają nie tylko rowerzyści amatorzy, ale trenują też szosowcy. Jeśli drodze dla rowerów byłoby bliżej do drogi, a nie do ścieżki, to miałaby ona większe wzięcie i nie byłoby tylu konfliktów..


Proponuję truć dupę władzy a póki co zagryźć zęby i jeździć po czerwonym. Rower to rower i każdy rower ma jeździć po ścieżce jeśli taka jest.

BTW. Czy kiedykolwiek pomyślałeś (bo domyślam się po Twoim poście, że to Ty jeździsz tym super delikatnym rowerem co nie może jechać po POL-BRUK-u), że ciężko jest Cię wyprzedzić jadąc autobusem. Piszę to z czystym sumieniem, ponieważ bardzo często musiałem się wlec za takim "pedałowcem" bo z przeciwka sznur samochodów. A potem musiałem wysłuchiwać lamentów, że tramwaj spierd.... uciekł.

Bardzo fajnie pasuje cytat kolegi KrP :
Cytat: "KrP"
Eh, w tym kraju brakuje wyrozumiałości na drodze, każdy patrzy tylko na własną du.pe.


Ort. Pozdrawiam - Kuba

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #267 dnia: Lipca 11, 2011, 10:28:35 »
Wracajac do tematu, kto zaprojektowal nowy (budujacy sie) odcinek sciezki?
Bo pomysl aby sciezka omijala znaki drogowe to juz chyba lekka groteska.
A czy dostepne gdzies sa te projekty?

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #268 dnia: Lipca 11, 2011, 10:28:58 »
Cytat: "KrP"
Przecież możesz jeździć chodnikiem, kto Ci broni? Tylko nie płacz jak mandat dostaniesz. Bo taki sam może dostać rowerzysta, bierze po prostu odpowiedzialność na siebie.

Eh, w tym kraju brakuje wyrozumiałości na drodze, każdy patrzy tylko na własną du.pe.


Chore myślenie - nie stosowanie się do przepisów nie jest złe, jest nawet dobre, bo przecież odpowiedzialność bierzemy na siebie... super! Możesz zabijać - przecież odpowiedzialność bierzesz na siebie! Yeah!
Ścieżka nie jest idealna, ale jest i trzeba z niej korzystać. Sam chętnie się nią przejadę, mimo sprzętu, na którym taka nawierzchnia dużo bardziej doskwiera.
Brakuje wyrozumiałości na drogach? Właśnie przez takie myślenie. Po co szanować przepisy jak jestem mądrzejszy, a one są głupie i wszyscy inni to frajerzy.


Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "shp"
Dalej Wykidajło uważasz, że osoby związane z drogownictwem to sami zawodowcy, wiedzący zawsze i wszędzie, co jest właściwe?

Nadal handlujesz kradzionymi lusterkami czy już przestałeś?

Do administracji: dlaczego tylko ja mam być wywoływany do udowadniania, że nie jestem wielbłądem? ;)


Bo byłeś bardzo aktywnym obrońca i wyznawcą sekty drogowców, którzy teraz nie zabłysnęli fachowością.
P.S. Przestał Pan bić żonę?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police, Tanowo] Nowa ścieżka rowerowa...znowu z polbruku!
« Odpowiedź #269 dnia: Lipca 11, 2011, 10:42:45 »
Cytat: "Denver"
Cytat: "Wykidajło"
Do administracji: dlaczego tylko ja mam być wywoływany do udowadniania, że nie jestem wielbłądem? ;)


Bo byłeś bardzo aktywnym obrońca i wyznawcą sekty drogowców, którzy teraz nie zabłysnęli fachowością.

Tylko w oczach rowerowych wojaków :ble:
(znaczy tym aktywnym i praktykującym byłem w oczach - bo pod oceną kwalifikacji odpowiedzialnych za obrazki się podpisuję)

Ps. Dobra, wywalaj offtop. I tak nie mam czasu :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.