Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Pizzeria  (Przeczytany 207060 razy)

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #360 dnia: Lipca 10, 2010, 16:28:48 »
Gruby przeczytaj to i pomyśl:
1. Wszystkie  Twoje posty są na jeden temat.
2.W każdym zachwalasz tylko Milano.W tych 3 usunietych przez moderatora również.
3.W jednym z postów( tym usuniętym) piszesz że zamówiłeś i na dowóz czekałeś tylko 30 min a w ostatnim że widzisz z okna że mają ruch. Milano jest między dwoma żółtkami na Wróbla,czyli co dowóz do klatki na przeciwko wejścia do lokalu....?!
3.Twój nick jak nic odnosi się do twojej tuszy,więc stawiam że jesteś tym grubszym z pracowników, (również możliwe że właścicieli),który kręci ciasto,itp...
4.piszesz że świetnie chłopaki daja sobie radę,więc doskonale wiesz że nie ma tam żadnej pracującej dziewczyny a tego nie można wiedzieć zamawiając pizze na tel.


Więc nie rób już z siebie debila,ani nie próbuj z nas robic głupków tylko zabieraj swoje zabawki i nara.
No chyba że chciałbys  napisac nam cokolwiek na inny temat ,w co szczerze watpię!



ps. Ciekawe czy masz świadomośc że tylko szkodzisz swojemu interesowi takim namolnym,irytującym podejściem?  Dwoje  z moich znajomych już po przeczytaniu tych postów stwierdziło że tam nie pójdzie bo im ciśnienie wzrasta jak czytaja Twoje teksty.......
Na razie nie ma podpisu......

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #361 dnia: Lipca 10, 2010, 20:46:32 »
Cytat: "Ciekawy"
ps. Ciekawe czy masz świadomośc że tylko szkodzisz swojemu interesowi takim namolnym,irytującym podejściem? Dwoje z moich znajomych już po przeczytaniu tych postów stwierdziło że tam nie pójdzie bo im ciśnienie wzrasta jak czytaja Twoje teksty.......


Ja tak samo ;) - a kolejny post grubego napisany w niezrozumiały (bez interpunkcji) sposób poleci w kosmos.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #362 dnia: Lipca 10, 2010, 20:54:04 »
Ale dał się złapać :D Powiem szczerze, że nie czytałem jego postów z uwagą. Bo bez interpunkcji mi się nie chciało. Ale z tym dowozem w 30 minut i widokiem z okna to wygrał  :lol2:

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #363 dnia: Lipca 10, 2010, 21:04:11 »
Hoho, Ciekawy, masz niezłe zadatki na detektywa! :)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #364 dnia: Lipca 10, 2010, 22:27:42 »
Już wiem jak się nazywa :D Zamówiłem dzisiaj stamtąd dwa makarony. Pene z łososiem i pene z kurczakiem i borowikami. Ten drugi bardziej wyrazisty smak. Oba bardzo dobrze. Może się śpieszyli bo przyprawy nie równo były rozprowadzone. Ale ogólnie bez zarzutu. Cena praktycznie tak jak wszędzie. Pizzy nadal stamtąd nie spróbowałem...

W związku z tym że jeszcze mi kilka do spróbowania z menu zostało to makarony zwykłe z Capricorno od dziś a makarony zapiekane z serem z pieca dalej w Palermo na Grunwaldzkiej. Tam są bezbłędne i duże porcje :D

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #365 dnia: Lipca 11, 2010, 08:04:12 »
Drętwieje,  to z przerażenia jak czytam słowa tak trudnych przypadków.
Człowiek pisze bez zrozumienia, nie kojarzy faktów...
Krótko mówiąc totalny  brak inteligencji.
IQ porównywalne do grubości ciasta na pizzę (cienkiego oczywiście).
Wydaje mi się, że nic więcej nie trzeba tu dodawać.
Chyba nie ma co się zniżać do poziomu Grubego bo za chwilę i nasze posty w większości będą o lawinie zamówień, która na Wróbla spada po pół godziny :lol2:
Co za babol!
Tak wkopać swój wspaniały interes!  :devil:
Ach... idiotyzmom nie ma końca w toku Twojego myślenia i postrzegania jeśli oczywiście taki istnieje.


Masz racje tylko w jednym: jestem matką.
Chwała Ci, że choć odrobinkę racji masz w tym co piszesz.





Ciekawy na detektywa :jupi:
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #366 dnia: Sierpnia 03, 2010, 17:36:11 »
Dzisiaj po raz pierwszy drapnąłem się na pizzę z Palermo, tego ze starych Polic. Po raz pierwszy i ostatni. Ciasto ok., dodatki mogą być, ale smakiem dominującym był smak oregano, którym obficie posypano pizzę. Pieczywo czosnkowe obok czosnku nawet nie leżało, zrobione z chleba tostowego a'la biedronka, doprawione kminkiem (!). Nie wiem jak smakuje inne żarcie od nich, ale to co jadłem dobre nie było.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #367 dnia: Sierpnia 03, 2010, 23:15:01 »
A ja polecam tą nową pizzerie w Klubie Nauczyciela. Jadłem już dwa razy i zawsze smaczna, ciasto eleganckie, dodatków nie żałują, sosik czosnkowy pyszny.

Póki co chyba najlepsza moim zdaniem pizzeria w Policach.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #368 dnia: Sierpnia 04, 2010, 08:57:32 »
Cytat: "KrP"
Póki co chyba najlepsza moim zdaniem pizzeria w Policach.

Dopisuję się do tych słów! :)
Dobry smak i jakość obronią się same.
Polecam :)
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Heidi

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #369 dnia: Sierpnia 04, 2010, 12:07:51 »
Mi też najbardziej smakuje właśnie z Capricorno z Klubu Nauczyciela. Jadłam pizze chyba z każdej naszej pizzerii i jak do tej pory ta urzekła mnie najbardziej :)

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #370 dnia: Sierpnia 04, 2010, 12:16:27 »
Mój absolutny faworyt wśród pizz - Wieśniacka z Capricorno!!! hit dla mego podniebienia ;D
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline miś

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #371 dnia: Sierpnia 04, 2010, 12:20:13 »
Pizza w Palermo w starych Policach poszła mocno w dół, proponuję zmianę kucharza, a dziś wybiorę się do Klubu i mam nadzieję że pizza jest tak dobra jak piszecie.

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #372 dnia: Sierpnia 04, 2010, 12:20:16 »
Cytat: "caarola"
Mój absolutny faworyt wśród pizz - Wieśniacka z Capricorno!!! hit dla mego podniebienia ;D



potwierdzam :D Genialna pizza :)
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Offline JedynyTomek

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #373 dnia: Sierpnia 04, 2010, 12:25:19 »
A ja jestem mile zaskoczony pizzą z Milano. Tanio i bardzo szybko. Zamawiałem kilka razy i czekałem zawsze poniżej 25minut. Jedyny minus wg mnie - jakieś takie duże "krawężniki" im wychodzą na tej pizzy:)

Tak naprawdę to żadna pizzeria nie jest idealna - każda pizzeria jest w czymś dobra i każda ma też minusy. Jedni mają taniej, inni mają szybciej a jeszcze inni mają smaczniej albo więcej dodatków.

Bardzo lubię pizzę więc pokusiłem się o mój osobisty ranking gdzie zamieściłem 3 najlepsze wg mnie pizzerie:

1. Palermo - stare police
2. Milano
3. Quatro

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #374 dnia: Sierpnia 04, 2010, 12:28:13 »
To ja:

1. Capricorno
2. Palermo (Nowe Police)
3. Oregano

;)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...