Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Pizzeria  (Przeczytany 209051 razy)

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #330 dnia: Marca 17, 2010, 16:43:06 »
Cytat: "caarola"

Opaler[/b], kurcze ja się z Tobą nie zgadzam.. Jak otworzyli nowe Palermo to się cieszyłam jak głupi do sera, bo mam 20 metrów drogi ale.. po jakimś czasie pizza zmieniła się w prasowankę bez dodatków, a jak zamówiłam makaron z owocami morza to dostałam parę klusek bez smaku z litrem oleju.. i to było moje ostatnie zamówienie.. bleee...


Czytaj prosze do konca :)

Cytat: "Opaler"
Niestety po jakims czasie, chyba zmienil sie kucharz i jedzenie nie juz juz tak dobre jak kiedys, w zasadzie nie smakuje mi w ogole, wiec teraz tylko czasem wpadamy na promocje (19,99zl za giganta), bo pizza jeszcze jest w miare, a na Nowe Police (z lenistwa) nie chce sie nam chodzic.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #331 dnia: Marca 17, 2010, 16:48:43 »
Zjadłam makaron z grzybami i kurczakiem i sałatkę, porcja olbrzymia dość dobre. Dowóz w ciągu 20minut.Na kolacje mam jeszcze brokuły z pieca odgrzeje sobie, ceny przystępne.

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #332 dnia: Marca 17, 2010, 16:50:01 »
Opaler oj czytam, czytam, spokojnie bez bulwersów ;D ja się już nawet na pizzę tam obraziłam, bo jest płaska i niedobra.. ;/
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #333 dnia: Marca 17, 2010, 17:10:40 »
Za to najlepsza pizze pod slonce robi moj ojciec, ktory przepis na ciasto wyciagnal (po kilku glebszych, inaczej nie chcial zdradzic :P) wlasnie od wlasciciela Elika (dawna pizzernia na Starych Policach) :D

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #334 dnia: Marca 17, 2010, 21:25:15 »
Najlepszą pizzę to robi moja mama xD Grube ciasto, masa najlepszych dodatków, dużo serca i pizza jak marzenie ;-)
Jadłem dzisiaj pizzę w klubie nauczyciela i jestem mile zaskoczony. Ciasto jak na pizzerię niezłe, sporo dodatków (świeżych), sos czosnkowy chyba sami robią (wyciskany czosnek itp). Muszę przyznać, że chyba najlepsza pizza na ten moment w Policach.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #335 dnia: Marca 17, 2010, 21:27:46 »
Cytat: "kubapolice"
masa najlepszych dodatków


To predzej zapiekanka :P Moze skonczyc sie rewolucja :D Oczywiscie zartuje :)

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #336 dnia: Maja 15, 2010, 13:19:09 »
Odświeżę nieco wątek.
Postanowiłem spróbować pizzy z Klubu Nauczyciela.
Miłe zaskoczenie,szybko dowiezli,ciasto smaczne,podwójny ser był podwójnym serem!
Trochę się zdziwiłem ,jak usłyszałem że Szwagierczak w pizzernie poszedł,ale jak widać nieźle to na razie wychodzi.
 A swoją drogą,ciekawe że tyle jest pizzerni w Policach,już chyba 6 czy 7 i jakoś  dają radę.Widać że społeczeństwo rozsmakowało się we "włoskim" żarciu.
Na razie nie ma podpisu......

MorSoMeDzEs85

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #337 dnia: Maja 15, 2010, 20:24:33 »
Spróbuj sobie "sosu czosnkowego" z klubu... majonez z grudami czosnku... porażka :chef:

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #338 dnia: Maja 15, 2010, 20:43:51 »
No właśnie mieliśmy ten sos i powiem Ci ,że był dobry,bez żadnych grud.
Może Ty trafiłeś na jakąś lipę.
Zobaczymy następnym razem,za jakiś czas....
Na razie nie ma podpisu......

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #339 dnia: Maja 16, 2010, 01:56:52 »
Co do pizzy z Klubu Nauczyciela to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Ja mam jedną swoją, która próbuję w wielu lokalach i własnie w ostatnim czasie Klub wysunął się na prowadzenie:)
La Mafia- tylko nie na sosie pomidorowym a śmietanowym. Pychotka:) Co jeszcze ciekawego- moje dzieciaki- niejadki równiez chwalą i za jedzonko i za bajki, które można tam na miejscu obejrzeć:).
Zachęcam, bo mnie już kupili smakiem swojej pizzy:)

dziewczyna

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #340 dnia: Maja 19, 2010, 10:16:38 »
Cytat: "MorSoMeDzEs85"
Spróbuj sobie "sosu czosnkowego" z klubu... majonez z grudami czosnku... porażka :chef:


Nawet jeśli trafiłeś na śladowe ilości czosnku świadczą tylko o tym, że sos jest robiony a nie kupny. Ja uwielbiam ten sos. :biggrin:

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #341 dnia: Maja 19, 2010, 12:27:05 »
Cytat: "dziewczyna"
Nawet jeśli trafiłeś na śladowe ilości czosnku świadczą tylko o tym, że sos jest robiony a nie kupny.
no właśnie też o tym pomyślałam, jak czytałam ten post. w domu jak się robi sos czosnkowy to zawsze troszkę tego czosnku tam jest. ale wiesz "dziewczyna"- ludzie teraz przyzwyczajeni do sztucznej paszy i naturalne już im nie smakuje :lol2:
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline au81

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #342 dnia: Maja 21, 2010, 19:31:22 »
Czy zna ktoś nr telefonu do pizzerii "quatro" w Kindze?
Z góry dziękuję.

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #343 dnia: Maja 21, 2010, 19:33:13 »
091 312 22 00 proszę
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

MorSoMeDzEs85

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #344 dnia: Maja 24, 2010, 18:34:35 »
Cytat: "dziewczyna"
MorSoMeDzEs85 napisał/a:
Spróbuj sobie "sosu czosnkowego" z klubu... majonez z grudami czosnku... porażka  



Nawet jeśli trafiłeś na śladowe ilości czosnku świadczą tylko o tym, że sos jest robiony a nie kupny. Ja uwielbiam ten sos.


ale sos to ma być sos a nie sam majonez z czosnkiem... chyba coś żle zrozumiane zostało... z tego co wiem to sos robi się z majonezu i dodatków typu śmietana i inne.... no ale jeśli Wam smakuje to ok. są gusta i guściki... pozdrawiam.