Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Pizzeria  (Przeczytany 209062 razy)

dziewczyna

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #345 dnia: Maja 25, 2010, 09:01:11 »
Cytat: "MorSoMeDzEs85"

ale sos to ma być sos a nie sam majonez z czosnkiem... chyba coś żle zrozumiane zostało... z tego co wiem to sos robi się z majonezu i dodatków typu śmietana i inne.... no ale jeśli Wam smakuje to ok. są gusta i guściki... pozdrawiam.


ale to nie jest sam majonez z sosem czosnkowym ;) wszystko zostało dobrze zrozumiane, po prostu Tobie przeszkadzają śladowe ilości czosnku w sosie. Najlepiej kupić sos gotowy w sklepie i zajadać się chemią ;)

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #346 dnia: Maja 25, 2010, 09:52:29 »
Miałam okazję wypróbować pizzę z Klubu nauczyciela i naprawdę jestem mile zaskoczona! Bardzo dużo dodatków, podwójny ser to dla mnie za dużo- tyle go było. Tak szybko została dostarczona, że jak ją otworzyłam to była gorąca i parowała. Bradzo dobra- naprawdę polecam! A jeszcze dostałam litr pepsi gratis ;D
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

MorSoMeDzEs85

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #347 dnia: Maja 25, 2010, 18:00:06 »
Cytat: "dziewczyna"
ale to nie jest sam majonez z sosem czosnkowym  wszystko zostało dobrze zrozumiane, po prostu Tobie przeszkadzają śladowe ilości czosnku w sosie. Najlepiej kupić sos gotowy w sklepie i zajadać się chemią


Może i nie jest- teraz. Ale świeżo po otwarciu Pizzeri w klubie ten sos był  tylko majonezem bez innych dodatków, no oprócz czosnku ;D no ale przecież nie będziemy się sprzeczacz o czosnek i majonez :ble:  ... a co do śladowych ilości czosnku w sosie to generalnie nie przepadam za śladowymi ilościami... to tak samo jak byś porównała cukier z cukrem... ten jest słodszy a ten drugi mniej słodszy :razz:

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #348 dnia: Lipca 03, 2010, 20:45:12 »
MIlano?
 Na Wróbla,dawniej FERRARI.
Skusiła mnie promocja,że obojętnie jaka średnia pizza 13zł ,no to wzieliśmy la mafia.
Ciasto dobre,upieczone jak należy,ale dodatki słabiutko!
Jak jest 6 kawałków to oczekuję że na każdym będzie ten jeden plasterek boczku,szynki itp.ale w Milano stawiają raczej na niską cenę i tak nie jest.
No i bez sosu żadnego była,a ja myślałem że jakiś sos to już standard,przy zamówieniu nie poprosiłem i dostałem suchutką.
Ogółem nie polecam,chyba że ktoś ma mało kasy i chce zjeść cokolwiek byle ciepłe.
Na razie nie ma podpisu......

gruby

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #349 dnia: Lipca 07, 2010, 11:44:00 »
Napiszę tak moim zdaniem pizza w Milano jest nie zła warto spróbować,nie będę pisał więcej bo moderator uzna to za reklamę i wyrzuci mój tekst z forum

gruby

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #350 dnia: Lipca 07, 2010, 11:53:36 »
Ciekawy zastanawiam się czy na pewno próbowałeś tej pizzy o której piszesz bo w menu Milano nie ma pizzy" la Mafia"

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #351 dnia: Lipca 07, 2010, 12:41:21 »
Mafia czy la mafia przecież to jeden grzyb ,że tak powiem.
Daj spokój już z tą agitką.
Znów wszystkie Twoje posty będą na jeden temat?  Ach,te interesy...... :crazy:
Na razie nie ma podpisu......

gruby

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #352 dnia: Lipca 07, 2010, 15:39:26 »
Wydaje mi się że ty masz w tym jakiś interes,bo w przeciwnym razie dałbyś sobie spokój i spróbował pizze z Milano :devil:

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #353 dnia: Lipca 07, 2010, 16:40:52 »
Cytat: "gruby"
Wydaje mi się że ty masz w tym jakiś interes,bo w przeciwnym razie dałbyś sobie spokój i spróbował pizze z Milano


No pewnie bo Ciekawy na swoje 138 napisanych postów wszystkie poświęcił pizzerii Milano, jak Ty, autorze wszystkich trzech postów w tym wątku  :devil:
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

gruby

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #354 dnia: Lipca 07, 2010, 18:09:33 »
Mógłbym długo polemizować na temat pizzy ponieważ jadłem w wielu miejscach,ale prawda jest taka że nie próbowałeś i nie wiesz co tracisz :devil:

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #355 dnia: Lipca 07, 2010, 19:48:11 »
Cytat: "gruby"
Wydaje mi się że ty masz w tym jakiś interes,bo w przeciwnym razie dałbyś sobie spokój i spróbował pizze z Milano :devil:

Widzę że już się motasz,pracowniku Milano,bo 4 posty wcześniej pisałem o swoich wrażeniach po zjedzeniu pizzy z Twojej pizzeri.
Na razie nie ma podpisu......

gruby

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #356 dnia: Lipca 09, 2010, 19:36:23 »
Bujną masz wyobrażnie ciekawy .Ciekawe po czym tak sądzisz,chyba po tym że mi smakuje w Milano? A co do twoich wrażeń po zjedzeniu pizzy z Milano mam wyrobione zdanie na ten temat już wcześniej o nim pisałem :devil:

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #357 dnia: Lipca 09, 2010, 21:51:03 »
Gruby piszesz bez sensu jak ... zza kredensu.
Z tego co widać to Ty masz bujną wyobraźnie ale w związku z brakiem pojęcia nt. interpunkcji i składni zdania oraz wszelkich innych zagadnień gramatycznych, nie umiesz się nią z nami podzielić.
Nie żebym polonistką była ale przesadzasz, przesadzasz.
Jesteś tak ograniczony żeby o pizzę się kłócisz i to chyba Twój jedyny temat, o którym z nami rozprawiasz.
Znasz menu pizzerii a nie wiesz, że aby oddzielić zdania stawia się kropkę.
Żenada!
Skoro ciekawy jadł, to nie pisz, że jej nie jadł.
No chyba, że legitymowałeś gościa jak mu ją sprzedawałeś  :lol2:
Polemizować to chyba można jedynie nad tym, że straciłeś głowę zagniatając ciasto w Milano.



Tu wszyscy mają w tyle Twoją reklamę. Taniej i bez komentarzy tych, którym nie smakowała będzie w tv regionalnej jakiejś.
Walczysz jak lew a padniesz jak mucha.  Podobnie jak niedługo ta drętwa pizzeria.


Swoją drogą pizza tam na prawdę nie jest smaczna.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

gruby

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #358 dnia: Lipca 10, 2010, 11:55:39 »
Sama jesteś drętwa,znalazła się "matka Teresa"...a tak na marginesie to mam w tyle interpunkcje i to co piszecie.Widzę z okna że Milano nie potrzebuje reklamy,świetnie chłopaki dają sobie radę.A wasze śmieszne posty nie zatrzymają lawiny zamówień,którą mają co dzień.Ludzie wiedzą co jest dobre i zawsze mają prawo wyboru i nikt tego nie zmieni.Jeszcze jedno skończ z tymi cytatami bo są do bani! :crazy:

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #359 dnia: Lipca 10, 2010, 12:08:47 »
Ferrari była ok. Milano niestety ma denne menu i bardzo mało dodatków. Pizza była sucha i widać było ,że pożałowano dodatków.
Dodatkowo przez telefon ciężko dogadać się z przyjmującym zamówienie. Pytałem o to czy można pół pizzy zrobić z innym dodatkiem za który dopłacę  i pół z innym za który również dopłacę. Nie ma z tym problemu w innych pizzeriach, a tu ewidentnie był... Po 5 minutach sporów i dyskusji przez telefon spasowałem i miałem nadzieję, że chociaż pizza którą zamówiłem będzie dobra. Neistety się zawiodłem. Dlaczego ? Napisałem wyżej.
Podobno w Klubie Nauczyciela (nie pamiętam nazwy pizzerii) jest dobra pizza. Osobiście nie próbowałem. Ja polecam Desperados bo mają tam fajną "mokrą" pizzę i dobre ciasto oraz Palermo przy Grunwaldzkiej, ale bardziej za dania kuchni polskiej, włoskiej i te makarony... Pene... Mają pyszne  :chef:  Pierogi mają dobre, ale zależy jakie. Szczególnie podpasowały mi te z mięsem jednak cena jest troszkę za wysoka...