Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868242 razy)

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1410 dnia: Grudnia 23, 2016, 23:58:51 »
Dapol odpuść se to są ludzie pokroju afgana wyznawcy religii pisowskiej, u nich tylko oderwanie od koryta,ubecy itp zero merytorycznej dyskusji na argumenty.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1412 dnia: Grudnia 27, 2016, 22:39:07 »
Doopa znowu na nartach. Mówiąc o nim długopis, to właściwie go chwalilem. To zwykły pionek jest.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1413 dnia: Grudnia 29, 2016, 22:54:48 »
Doopa znowu na nartach. Mówiąc o nim długopis, to właściwie go chwalilem. To zwykły pionek jest.
Wcale nie, bo jego pomagier Magierowski oznajmił,że nawet na nartach będzie negocjował z "puczystami"
Ogłosił również,że skierował ustawę Prawo o zgromadzeniach do nieistniejacego TK.Cywilizowany świat nie może się nadziwić nad jego odwagą.
jestem gorszego sortu

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1414 dnia: Grudnia 30, 2016, 07:00:10 »
Proponuję ogłosić go najlepszym prezentem w historii RP, no oczywiście zaraz po lechu Kaczyńskim,
. Wczoraj Marcinkiewicz skomentował to krótko Jarek pozwolił więc wysłał do TK, jaki będzie werdykt wiadomo.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1415 dnia: Grudnia 30, 2016, 19:56:15 »
Biuro prasowe sejmu nie udostępni nagrań z kamer z felernego głosowania w sali kolumnowej. Czyżby mieli coś do ukrycia?
 Ślimaki, ameby i inne bezmózgowce - fajne macie to hasło "zagrożona demokracja :) "
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1416 dnia: Grudnia 30, 2016, 23:27:58 »
Coś ukrywają.
Wojna musi trwać.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1417 dnia: Grudnia 31, 2016, 00:55:40 »
Pędzel jest jednak zagrożona demokracja. Mniejszość próbuje obalić siłą demokratycznie wybrany rząd. Niech ten ciamajdan się postara to może kiedyś dostaną się znów do koryta, ale legalnie przez urnę wyborczą.


Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1418 dnia: Grudnia 31, 2016, 07:08:40 »
To, że został wybrany demokratycznie nie oznacza, że może robić totalnie co mu się podoba i olewać przepisy. O to jest wojna głównie.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1419 dnia: Stycznia 01, 2017, 17:30:03 »
Od dzisiaj, żeby kupić np. 3 paczki leków na grypę, bo akurat zachorowała Ci dwójka dzieciaków i żonę coś też łamie,  będzie trzeba odwiedzić 3 apteki. W jednej ci nie sprzedadzą - dla ustawodawcy jesteś potencjalnym ćpunem.
Najlepsze jest to, ze dla cpuna nie będzie problemem chodzić od apteki do apteki  ;D .
Brawo głosujący na dobrą zmianę.
Niema, jak na własne zyczenie utrudniać sobie życie.
Z drugiej strony jak można bronić władzy, która przedsiębiorców ma za potencjalnych złodziei, a chorych za narkomanów?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1420 dnia: Stycznia 01, 2017, 17:56:18 »
No nie wiedziałem że jestem ćpunem, cholera będę to musiał mojej lekarce powiedzieć, jednak ten Radziwiłł to fachowiec, no jak wszyscy w  pisie
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1421 dnia: Stycznia 02, 2017, 22:51:38 »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1422 dnia: Stycznia 02, 2017, 22:54:48 »
No nie wiedziałem że jestem ćpunem, cholera będę to musiał mojej lekarce powiedzieć, jednak ten Radziwiłł to fachowiec, no jak wszyscy w  pisie
Jeden z polskich satyryków określił doktrynę prezesa słynne "nie damy sobie wmówić,że białe jest białe"iż to nie jest wada wzroku tylko umysłu.
A wicepłemieł Gowin u Olejnik - demokracja w Polsce nie jest zagrożona.Ma chłopina rację.Demokracji w Polsce już nie ma,jest dyktat tego z żoliborskiej piaskownicy i kworum suwerena.
Poza tym u pisiewiczów wszyscy zdrowi,dlatego szykują nam niespodzianki noworoczne,wszak PREZES WYCIĄGNĄŁ RĘKĘ.

« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2017, 22:59:50 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1423 dnia: Stycznia 04, 2017, 00:18:27 »
Dlaczego nie zostaną udostępnione nagrania z sali kolumnowej?
Dominik Dolnoślązak

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1424 dnia: Stycznia 04, 2017, 12:33:32 »
Dlaczego nie zostaną udostępnione nagrania z sali kolumnowej?
Powód jest prosty, dlatego ze wszystko było w porządku i było kworum i nikt nie będzie zarzucał ze było inaczej. Pamiętaj jak pis mówi ze tak to jest tak mimo ze jest inaczej. Cytując klasyka „nikt na nie powie ze czarne jest czarne”
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.