Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 875171 razy)

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1380 dnia: Grudnia 09, 2016, 23:13:04 »
Sam to wymyśliłem ?

Post Merge: [time]Grudzień 09, 2016, 18:25:40 [/time]

Wg Błaszczaka tego z MSW Piotrowicz jest wybitnym prawnikiem a rzeczniczka nie wiadomo czego Witek stwierdziła,że posługuje się pięknym językiem starej dobrej szkoły.To język komuszego prokuratora ,który w 1984 roku dostał medal -brązowy krzyż zasługi, bo byl pilnym,ambitnym ,wydajnym i zdyscyplinowanym.
Oto moralność PiSu.
jestem gorszego sortu

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1381 dnia: Grudnia 09, 2016, 23:46:58 »
Naprawdę się z Tobą zgadzam. Pis powinien się pozbyć jego i wszystkich innych komuchów.


Inne niekomunistyczne partie też.

Np Kukiz opublikował dziś taką oto listę:
 
"PZPR-owców i współpracowników SB w Platformie Obywatelskiej:
1. Andrzej Rzepliński, wybrany na sędziego Trybunału Konstytucyjnego z poparcia PO, kandydat PO na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich w 2005 r., do 1981 należał do PZPR. Pod koniec lat 70. II sekretarz POP PZPR w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji UW.
2. Tomasz Nowak, poseł PO był 1 marca 1989 r. zarejestrowany przez SB z Konina jako kontakt operacyjny, ps. “Aktor”. Pozyskany do sprawy o krypt. “Pegaz” (“zagadnienie” – kultura i sztuka). Zdjęty z ewidencji 9 stycznia 1990 r. Materiały zniszczono.
3. Zbigniew Pawłowicz, senator PO był zarejestrowany w 1977 r. jako tajny współpracownik Wojskowej Służby Wewnętrznej, czyli kontrwywiadu wojska PRL, ps. “Pawlik”.
4. Marek Konopka, senator PO został w 1982 r. zarejestrowany jako tajny współpracownik kontrwywiadu wojska PRL ps. “Marzena”.
5. Michał Boni, doradca premiera Tuska w 1992 roku został wymieniony jako TW “Znak” na tzw. liście Macierewicza. 31 października 2007 wydał publiczne oświadczenie, że w 1985 Służba Bezpieczeństwa za pomocą szantażu zmusiła go do podpisania deklaracji współpracy.
6. Stanisław Jałowiecki, eurodeputowany PO występuje w katalogu IPN jako konsultant” SB z 1973 r., w tym roku został ostatecznie uznany przez Sąd Najwyższy za “kłamcę lustracyjnego”.
7. Andrzej Olechowski, współtwórca PO i do dziś jej członek znalazł się w 1992 r. na liście Macierewicza. Jako jeden z nielicznych polityków centroprawicowych złożył oświadczenie lustracyjne o przyznaniu się do współpracy ze służbami specjalnymi PRL – w okresie pracy w instytucjach międzynarodowych współpracował z wywiadem (Departament I MSW). Był jego kontaktem operacyjnym o pseudonimie “Must”. Członek PZPR.
8. Iwona Śledzińska-Katarasińska, posłanka PO w PRL związana z “Głosem Robotniczym”, organem Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Łodzi. W 1997 była kandydatem na stanowisko ministra kultury i sztuki w gabinecie Jerzego Buzka; wycofała się na skutek protestu AWS po oskarżeniu jej o udział w antysemickiej nagonce w 1968.
9. Kazimierz Kutz, poseł PO w 1971 r. został zarejestrowany przez SB jako kandydat na tajnego współpracownika. Po trzech latach zmieniono mu kategorię na “zabezpieczenie”, a półtora roku później sprawę zakończono “z powodu braku możliwości operacyjnych”. W latach 70. uczestniczył w naradach Komitetu Centralnego PZPR na temat kultury. Wygłosił przemówienie gdzie zaatakował Stanisława Bareję używając terminu “bareizm” jako synonimu kiczu. Od tego czasu reżyser “Misia” nie podał ręki Kutzowi. W stanie wojennym zwolniony z internowania po podpisaniu `deklaracji o lojalności’. Od 1983 mieszka w Warszawie w tzw. “Zatoce czerwonych świń”. W 2005 członek Komitetu Honorowego Kandydata na Prezydenta RP Włodzimierza Cimoszewicza.
10. Zbigniew Ćwiąkalski, minister sprawiedliwości i prokurator generalny w rządzie Donalda Tuska w latach 1972-1981 członek PZPR, był szefem uczelnianej Podstawowej Organizacji Partyjnej. Według dokumentów IPN został zarejestrowany jako kandydat na tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa w 1985 r. Zaprzeczył jakiejkolwiek propozycji współpracy, a sam fakt zarejestrowania wiąże z wyjazdem na półtoraroczne stypendium do RFN w 1986 r.
11. Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego w rządzie Donalda Tuska karierę polityczną zaczynała w latach 70. w PZPR. Z partii wystąpiła po wprowadzeniu stanu wojennego.
12. Jan Kuriata, poseł PO był zarejestrowany w 1984 r. jako tajny współpracownik SB, ps. “Piotr”. Zdjęty z ewidencji w 1990 r. Materiały złożono w archiwum;
13. Marian Czerwiński, poseł PO. W 1989 został posłem na Sejm X kadencji (tzw. Sejm kontraktowy) z okręgu Dębica z listy PZPR. Przewodniczący PO w powiecie dębickim.
14. Leszek Korzeniowski, poseł PO, przewodniczący PO w województwie opolskim, były członek PZPR.
15. Miron Sycz, poseł PO, b. członek PZPR. Należy do Stowarzyszenia Ordynacka.
16. Bożena Sławiak, posłanka PO, była członkiem PZPR.
17. Karol Węglarzy, radny sejmiku śląskiego z PO, w latach 1980-1985 pełnił funkcję posła na Sejm PRL VIII kadencji z listy PZPR. Od 2001 należy do Platformy Obywatelskiej.
18. Gen. Janusz Bojarski, dyr. Departamentu Kadr w Ministerstwie Obrony Narodowej, w przeszłości dwukrotnie pełniący funkcję szefa rozwiązanych Wojskowych Służb Informacyjnych. Absolwent m. in. Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego, znany również jako wieloletni współpracownik gen. Dukaczewskiego.
19. Robert Kowalski, absolwent Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych (MGiMO) w czasach ZSRR. Zwolniony ponad rok temu ze stanowiska teraz został wiceszefem departamentu kadr i szkoleń w MSZ.
20. Marek Staszak, prokurator krajowy, ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 1980-1984 pracował w Prokuraturze Rejonowej w Międzyrzeczu i Poznaniu. Był prokuratorem Prokuratury Rejonowej w Środzie Wielkopolskiej (1985-1989) i podsekretarzem stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości w czasach rządów SLD (2001-2003).
21. Zdzisław Skorża, wiceszef ABW, były funkcjonariusz SB.
22. Maria Wągrowska, wiceminister obrony narodowej w rządzie Donalda Tuska, podała się do dymisji 13 grudnia, wg `Trybuny’ po tym, jak w IPN znaleziono materiały na jej temat. Oficjalny powód odejścia: `z powodów rodzinnych’.
23. Tadeusz Nalewajk, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji z nominacji PSL, podał się do dymisji 7 stycznia 2008, `ze względów osobistych’. Wg `Trybuny’ powodem jego dymisji były materiały znalezione w IPN."
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2016, 23:49:53 wysłana przez pol »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1382 dnia: Grudnia 10, 2016, 10:26:20 »
Hermaszewskiemu też tą emeryturę zmniejszą?
A co np ze strażakami, którzy w prl'u gasili pożary? Oni też dostaną po dupsku, bo było na służbie mundurowej w prl'u?
Idioci z pis'u za co się nie złapią to odwalają taką lipe, ze głowa mała.
Wiecie jakie będzie tłumaczenie piotrowicza za te medale i pochwały w aktach - musiał tak robić, to jego kamuflaż.
Piotrowicz zawsze stoi po stronie władzy - obecnie rządzącej. Śmieć
A pajac i alkoholik Kukiz niech poszuka komuchów w swojejego koalicjanta. Ujowo śpiewał i tak samo robi politykę.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2016, 10:41:37 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1383 dnia: Grudnia 13, 2016, 13:14:21 »
Hermaszewskiemu też tą emeryturę zmniejszą?
A co np ze strażakami, którzy w prl'u gasili pożary? Oni też dostaną po dupsku, bo było na służbie mundurowej w prl'u?
Idioci z pis'u za co się nie złapią to odwalają taką lipe, ze głowa mała.
Wiecie jakie będzie tłumaczenie piotrowicza za te medale i pochwały w aktach - musiał tak robić, to jego kamuflaż.
Piotrowicz zawsze stoi po stronie władzy - obecnie rządzącej. Śmieć
A pajac i alkoholik Kukiz niech poszuka komuchów w swojejego koalicjanta. Ujowo śpiewał i tak samo robi politykę.
Antekmajstrklepka,ten który ze swoimi rysami twarzy mógłby grac role rabina w kazdym filmie,idzie dalej i wzorem stalinowców pozbawi Kiszczaka i Jaruzelskiego stopni generalskich za to,ze nie dopuscili do wojny domowej.Odwaga tego indywiduum jest zdumiewająca.Im dalej od lat 80 -siątych tym coraz odważniejsi bohaterowie pokroju Piotrowicza,który do PZPR zapisał się by czynić dobro i za te heroiczne czyny,jako prokurator stanu wojennego w 1984 roku otrzymał brązowy krzyz zasługi.Dzisiaj wylewa krokodyle łzy,że nikt nie chce obecnie poza kaczystami docenić jego zasług.Może docenią go kiedyś
zwolennicy anarchi z połączonych grupek korwinistów i kukizistów podlanych sosem nacjonalizmu.A wszem i wobec wiadomo,że w ślad za nacjonalizmem zawsze kroczy faszyzm   
jestem gorszego sortu

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1384 dnia: Grudnia 13, 2016, 13:23:11 »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1385 dnia: Grudnia 14, 2016, 20:17:54 »
Co do Kukiza i jego ekipy to grupa błaznów nic więcej i mam cichą nadzieje ze nie dostaną się w następnych wyborach do sejmu
http://www.msn.com/pl-pl/finanse/gospodarka/65-tys-miko%C5%82ajkowych-premii-dla-5-wicemarsza%C5%82k%C3%B3w-jeden-z-nich-%E2%80%9Ezwr%C3%B3ci%C5%82-pieni%C4%85dze-podatnikom%E2%80%9D/ar-AAlugIJ?li=AAaGjkQ&ocid=spartandhp
Gest Kuleszy nie ma żadnego ,poza pijarowym znaczenia.Pieprzenie o partiokracji to już zdarta płyta.Sztandarowe  kukizowe JOWy w samorządach pokazały,że system tylko utrwala układy.Jeszcze trochę i kupisiści skończą jak Samoobrona a "wybitni"prawnicy od Kukiza znajda ciepłe miejsca w strukturach bolszewickiego kaczyzmu.Tam pod czułą opieką towarzysza I sekretarza z domu Jarosława będą mogli głosić swoje utopie.Na początek aby dobrze wypaśc w jego oczach powinni mu kupic lektykę.Brudziński na pewno kukipistów zagoni do noszenia.Ma chłop talent i doswiadczenie w obcowaniu ze słowem "zlodziej" oraz komuniści.Wszak Piotrowicz do grona komunistów się nie zalicza.A o tym kto jest patriotą będzie decydował ten z taboretu.Już kiedyś
 w historii był taki co mówił "w swoim sztabie sam będę decydował kto jest żydem a kto nie".Nazywał się Herman Goehring.
A wczoraj zwolennicy tego z taboretu dali popis chamstwa i pokazali co tresura ideologiczna moze zrobić z człowieka.
jestem gorszego sortu

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1386 dnia: Grudnia 15, 2016, 00:13:26 »
Co sie stało z wyznawcami pis, afganem i innymi zamilkli czyżby nawrócili :-\ sie
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1387 dnia: Grudnia 15, 2016, 22:15:33 »
Co sie stało z wyznawcami pis, afganem i innymi zamilkli czyżby nawrócili :-\ sie
Część załapała się na stołki misiewiczów i piotrowiczów a reszta ma milczeć bo brzydki zapaszek idący z Nowogrodzkiej roznosi się coraz mocniej.Jeśli chodzi o wywołanego misiewicza wyjaśniła się sprawa z odebraniem Jaruzelskiemu i Kiszczakowi nominacji generalskich.Kuluary mówią,że te stopnie są przeznaczone dla Misiewicza.Ma zostać generałem kwadratowym lub jak kto woli generałem do kwadratu.
Wczoraj podczas przesłuchania sędziego Milewskiego padło takie stwierdzenie "nie znam carycy,jedyna jaką znam to Katarzyna, powiedział sędzia Milewski.
Na to przesłuchujący technik teatralny Suski -Może pan podać nazwisko? - Katarzyna Wielka - odparł sędzia i wywołał tym samym salwę śmiechu wśród członków komisji d/s Amber Gold.Oto poziom inteligencji tego technika uchodzącego za twardy trzon zakonu. Z kolei prokurator stanu wojennego piotrowicz stał się po dzisiejszym głosowaniu na komisji sprawiedliwości i praw człowieka opoką kaczyzmu.Gratulacje od wszystkich którzy nie mieli szans być przez niego bronieni przed prawem stanu wojennego.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2016, 22:27:51 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1388 dnia: Grudnia 15, 2016, 22:52:24 »
37 lat - wiek nowego prezesa TK. tytuł naukowy - doktor. MAŁPA - bierna i wierna.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1389 dnia: Grudnia 22, 2016, 18:50:36 »
prokuratura nie wszczęła śledztwa w sprawie oświadczeń majątkowych ministra szyszki. stodoła za 500 tys. poszła bokiem.
a tak kuł ich w oczy zegarek za 20 tys
brawo drużyna dobrej zmniany
brawo głosujący na pis
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2016, 19:50:52 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1390 dnia: Grudnia 22, 2016, 19:19:19 »
Pełne wyniki sondażu Millward Brown SA dla „Faktów” TVN i TVN24 przeprowadzonego 21-22 grudnia:

"Prawo i Sprawiedliwość/Polska Razem/Solidarna Polska – 35 proc. (wzrost o 5 pp.)
Nowoczesna – 24 proc. (wzrost o 2 pp.)
Platforma Obywatelska – 15 proc. (spadek o 1 pp.)
Kukiz’15 – 6 proc. (spadek o 2 pp.) Polskie Stronnictwo Ludowe – 5 proc. (wzrost o 3 pp.)
Partia Wolność (wcześniej KORWiN) – 3 proc. ( spadek o 2 pp.)
Sojusz Lewicy Demokratycznej – 3 proc. (spadek o 2 pp.)
Partia Razem – 2 proc. (spadek o 2 pp.)
Odmowa odpowiedzi – 3 proc.
Nie wiem/trudno powiedzieć – 4 proc."
 (http://www.tvn24.pl)


PO stacza się na dno zdecydowanie za wolno

« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2016, 19:20:55 wysłana przez pol »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1391 dnia: Grudnia 22, 2016, 19:42:41 »
http://www.parlamentarny.pl/sondaze/millwardbrown-pis-34-n-19-po-17-proc-po-raz-kolejny-sld-w-sejmie,123.html
tu masz sondaż sprzed miesiąca tej samej agencji. jak ci wyszło wzrost dla pisu o 5pp.
odniesiesz się do sprawy szyszki, czy dalej będziesz spamował bzdurami?
ślimak
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1392 dnia: Grudnia 22, 2016, 20:50:59 »
Przez pierwszy rok po wyborach poparcie stoi na tym samym poziomie lub rośnie żadna rewelacja. Zobaczmy za rok jak dociągną bo zaczną się problemy z kasą.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1393 dnia: Grudnia 22, 2016, 21:02:59 »
Mnie pis nie interesuje. Ważne by nachapane przez 8 lat PO się staczało. Już im starczy.
No i przyznam się jeszcze, że robi mi się niedobrze gdy widzę KOD i ich guru alimenciarza.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1394 dnia: Grudnia 22, 2016, 21:10:25 »
Ważne by nachapane przez 8 lat PO
nie widzisz jak teraz pis rozkrada???? nie widzisz jak doją wszystko i na potęgę? bez kitu - ślimak to komplement. ameba bardziej pasuje
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!