Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 875896 razy)

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1395 dnia: Grudnia 22, 2016, 22:07:43 »
Ktokolwiek będzie to będzie doić. PO już wystarczy niech spróbują po 8 latach jak jest w normalnej pracy. Znam takich co nie znają innego życia bo 8 lat temu po studiach zostali prezesami za rozwieszanie plakatów. Teraz szok.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1396 dnia: Grudnia 22, 2016, 22:27:57 »
Ktokolwiek będzie to będzie doić. PO już wystarczy niech spróbują po 8 latach jak jest w normalnej pracy. Znam takich co nie znają innego życia bo 8 lat temu po studiach zostali prezesami za rozwieszanie plakatów. Teraz szok.
A ja znam takiego "bohatera"który  ze stażem w roli komendanta straży miejskiej  jest viceprezesem Zarządu Morskich Portów Szczecin Świnoujście bez konkursu.On też rozwieszał plakaty.
jestem gorszego sortu

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1397 dnia: Grudnia 22, 2016, 22:37:05 »
A prezesi państwowych spółek to co konkursy wygrywają?
Tak było, jest i będzie zawsze.
Dlatego tamtym już 8 lat wystarczy.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2016, 22:39:07 wysłana przez pol »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1398 dnia: Grudnia 23, 2016, 11:43:13 »
Pol albo jesteś naiwny albo [ciach], w jednym poście piszesz jedno w drugim sam sobie zaprzeczasz. Jaki wniosek można wyciągnąć to tylko to ze jesteś sfrustrowany i żal ci pośladki ściska ze sam się nie dostałeś do koryta. Zasada jest prosta ten co przy korycie chapie pełnymi garściami i ile się da bo nie wiadomo jak długo będzie przy korycie. PO kradło ale robiła to delikatniej i na stołki wsadzał ludzi z jakoś szkołą i według jakiś zasada, PIS idzie na całego i nawet z tym się nie kryje prosty przykład „Misiewicze „.

Opanuj trochę emocje.
~Ważniak
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2016, 12:41:06 wysłana przez Ważniak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1399 dnia: Grudnia 23, 2016, 14:47:05 »
PO kradło ale robiła to delikatniej i na stołki wsadzał ludzi z jakoś szkołą i według jakiś zasada, PIS idzie na całego i nawet z tym się nie kryje prosty przykład „Misiewicze „.
Masz jakieś dowody przestępczej działalności PO?
jestem gorszego sortu

Offline Vanja Olimpia Z

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1400 dnia: Grudnia 23, 2016, 16:36:00 »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1401 dnia: Grudnia 23, 2016, 19:23:28 »
Biorą się za zmianę systemu wyborczego.
http://fakty.interia.pl/polska/news-zmiana-systemu-wyborczego-projekt-przedstawiono-prezydentowi,nId,2328106
Czapka na uszy. Odwlwkana przezemnie decyzja o emigracji właśnie dojrzała.  :(
Mam tylko ogromną nadzieję, ze tym wszystkim pisowiercom , jarkacz tak złoi doopsko, ze nie będę mogli usiąść.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1402 dnia: Grudnia 23, 2016, 21:25:17 »
Odwlwkana przezemnie decyzja o emigracji właśnie dojrzała.  :(

No to współczuję. Twoja decyzja. Jeżeli jest Ci tu ciężko to nie masz się co męczyć.
Ja jestem zadowolony, kocham Polskę i nie chciałbym mieszkać gdzie indziej. Za granicę jeżdżę tylko na wakacje bo mogę sobie pozwiedzać i mam zapewnioną pogodę. Uwierz byłem w wielu krajach, ale zawsze jestem szczęśliwy gdy wracam do domu.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1403 dnia: Grudnia 23, 2016, 21:44:40 »
Ślimak,  dalej nic nie rozumiesz. Niedługo zagranice to se na pocztówkach co najwyżej pooglądasz. I kto Ci powiedział, ze ja Polski nie kocham?
I jak zwykle nie odnosz się do meritum.  To gdzie byłeś i w jakim nastroju wracałeś koło pędzla mi lata.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2016, 21:51:22 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1404 dnia: Grudnia 23, 2016, 22:02:50 »
Już Ci nie współczuję. Sam jesteś jakiś ślimak. Wyjeżdżaj będzie u nas jeszcze więcej pracy. Chociaż już teraz jest najmniejsze bezrobocie w historii i proszą by przyjść do pracy.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2016, 22:06:51 wysłana przez pol »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1405 dnia: Grudnia 23, 2016, 22:17:27 »
Na moje stanowisko i tak się nie załapiesz. W moim kontrakcie na pierwszym miejscu i grubymi litrerami, jak byk stoi - umiejętność logicznego myślenia. Nie przeskoczysz. A twoje współczucie, to już chyba wiesz koło czego mi lata.
Ślimak, jak byś nie zauważył, to o pracę proszą się Ukraińcy, za stawkę która dla Polaka jest uwłaczająca. Żegnam ozięble
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1406 dnia: Grudnia 23, 2016, 22:22:34 »
Pędzel posłuchaj muszą pracować Ukraińcy, bo nadchodzi koniec wykorzystywania  Polaków niewolniczą stawką.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1407 dnia: Grudnia 23, 2016, 22:31:51 »
Dalej nic nie rozumiesz (w sumie mnie to nie dziwi). Ukraińcy nie muszą tu pracować za stawkę, za którą Polak nie będzie pracował. Oni chcą tu pracować, gdyż te pieniądze na ukrainie mają inną wartość. Tak samo jak multum Polaków pracuje za stawkę za którą Europejczycy nie chcą pracować. Te funty i dudki w polsce tez sie grubo liczą.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1408 dnia: Grudnia 23, 2016, 22:46:44 »
Uwierz mi, że wiem bo nieraz pracuję oprócz zakładów chemicznych u prywaciarza i na niektórych stanowiskach zatrudniani są tam (oczywiście za wiele mniejsze stawki) Ukraińcy. Oni są zadowoleni wynajmują w kilku mieszkanie i wysyłają do rodziny pieniądze. (takie nasze niedawne angielskie zmywaki)


Kończę, bo zaczynają się  święta i nie mam zamiaru dyskutować o polityce w internecie. Mam przyjemniejsze zajęcia.

« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2016, 22:52:17 wysłana przez pol »

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1409 dnia: Grudnia 23, 2016, 23:15:45 »
W moim kontrakcie na pierwszym miejscu i grubymi litrerami, jak byk stoi - umiejętność logicznego myślenia. Nie przeskoczysz.
To pokaż ten kontrakt. Kserokopia wystarczy. Nie wymagamy oryginału.