Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 727959 razy)

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #570 dnia: Sierpnia 20, 2014, 23:45:07 »
1,2,3,4,5 SKARGA !!!!! mało????? żeby rozwiązać ten narastający problem, ile jeszcze ma to trwać, do wyborów?.  Czy interesy mieszkańców powiatu reprezentują radni przez nich wybrani, czy ci radni zostali wylosowani?


Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #571 dnia: Sierpnia 21, 2014, 08:45:44 »
Mobbing, naduzycia z podejrzeniem wyludzen, dzialanie na szkode szkoly - wydaje mi sie, ze czyms takim powinien zainteresowac sie prokurator. Pytanie, czy osoby zainteresowane zglosily sprawe gdzie trzeba?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #572 dnia: Sierpnia 21, 2014, 08:59:52 »
Niezle, minal zaledwie rok rzadow nowej pani dyrektor, a tu taki bajzel... Mistrzostwo destrukcji. Brawo.

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #573 dnia: Sierpnia 21, 2014, 20:29:50 »
A może pani dyrektor robi porządki po swojej poprzedniczce? I to was wszystkich boli. Może mają coś do ukrycia i bo ją się teraz że wszystkie brudy i machlojki wyjdą na jaw?. Jestem ciekaw jak to się skończy.
Ale pamiętajcie że szkoła działa podobnie jak inna normalna firma, jeżeli pracownik się nie stosuje do zaleceń szefa ( tutaj pani dyrektor ) lub nie wykonuje należycie swoich obowiązków to straci prace. Nic nowego chyba w tym kraju?!

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #574 dnia: Sierpnia 21, 2014, 20:32:04 »
Po za tym mam wrażenie że rozdmuchujecie nie potrzebnie aferę. Mi się nie podoba pan z drogówki w Policach bo  wczoraj był nie ogolony na służbie. Więc co teraz mam pisać list żeby go zwolnili z pracy?! OGARNIJCIE SIĘ W KOŃCU

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #575 dnia: Sierpnia 21, 2014, 20:38:56 »
Panie UFNIARZ chciał bym zaznaczyć iż kilkanaście lat temu byłem w tym internacie i kiedyś też był tam w nocy jeden opiekun i w tedy nikt nie pisał skarg że im się to nie podoba. Dziwne że raptem jak dyrektor się zmienił to to ktoś raczył zauważyć.
Pani dyrektor nie była w Podgrodziu. Co to za zarzuty!? A dyrektor Zakładów Chemicznych był na każdym wydziale który znajduje się na terenie firmy którą zarządza? raczej nie! Pewnie by się zgubił.
Moim zdaniem zarzuty wyciągane na siłe.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #576 dnia: Sierpnia 21, 2014, 20:51:09 »
Ale pamiętajcie że szkoła działa podobnie jak inna normalna firma
powiedz mi w jakiej normalnej firmie zamienia się obsługę prawną z tańszej na 4 krotnie droższą? w jakiej normalnej firmie goni się corocznego kontrahenta który zostawiał w kasie 400 tys.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Gregorius

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #577 dnia: Sierpnia 22, 2014, 00:34:35 »
Robercik32 Nie byłem i nie jestem uczniem tej szkoły, ale każdy kto czyta twój desperacki wpis post pod postem w tej  sprawie , odczuje że jesteś dupowłazem pani AMN......amen.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #578 dnia: Sierpnia 22, 2014, 08:24:37 »
Z tą jedną panią w internacie to prawda, zawsze była jedna, mogę podać z nazwiska która/które, bo często bywałem u koleżanek :D
Gorzej, że nauczyciele się skarżą, gorzej że zamknęli drogę do niemieckiej szkoły.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #579 dnia: Sierpnia 22, 2014, 08:50:14 »
OGARNIJCIE SIĘ W KOŃCU

Sam sie ogarnij, szczegolnie w kwestiach gramatyki i ortografii, bo twoich zalosnych wypocin czytac sie nie da.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #580 dnia: Sierpnia 22, 2014, 10:11:59 »
Skarżyć to powinni nauczycieli za działania na szkodę szkoły- na spotkaniach organizacyjnych nauczyciele 'odradzali' rodzicom Białą ponieważ 'zmieniła się dyrekcja,  nie wiadomo ile szkoła przetrwa i co najdziwniejsze rodzice będą się składać na prawnika' Wiele osób zapisało dzieci do innych szkół a po roku wracają do ZS...
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #581 dnia: Sierpnia 22, 2014, 11:18:14 »
The_Bill  to pani dyrektor poszła do jednej jedynej szkoły sp3 i tam pokazała co potrafi proponuje poczytac wpisy tych ludzi na fb, szkoła nie jest reklamowana, tak jak ktos wczesniej napisał czarne chmury zbieraja sie nad Loe, rozmawiam z uczniami tej skzoły, nie ma zajęc z w-f na hali, lekcje odbywaja sie w kratke, obcinane sa lekcje jezykowe, pracownicy sa traktowani tak a nie inaczej . Na zakonczeniu roku pani dyrektor krzyczy na nauczycielke, ktora to przygotowywała i patrza na to uczniowie?
Co do wpisów Robercika32 o tym ze pani Agata Markowicz-Narekiewicz robi porzadki po starej dyrektorce to odsyłam pana do poczytania wniosków z pseudo audytu Helińskich za ktory szkoła zaplaciła kupe szmalu i jak to zdenerwowana pani dyrektor stwierdziła nic na pania Golisowicz nie znalazła!!! NIC !!
Zanim zaczniecie tu pisac popytajcie dzieci jak wyglada szkola za rzadów Agaty Markowicz-Narękiewicz a jak wyglądała za pania Golisowicz. To nie jest takie trudne :)

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #582 dnia: Sierpnia 22, 2014, 11:36:04 »
Rozumiem że słowo DUPOWŁAZ to z lekcji z byłą dyrektor?
Tak na marginesie to nie znam tej pani ale za to widać iż fakty bolą innych.

Jak zmienia się rząd na Wiejskiej to zmieniają się wszyscy na stołkach dookoła, czemu w tedy tak nie lamentujecie jak tutaj?
Odwagi wam brak?!
Nie jestem w żadnej partii politycznej ani za żadną nie mam nic do czynienia.
Dziwi mnie fakt takiego szumu wokół tej sprawy, dla mnie jest oczywiste że zmienia się dyrektor jak i burmistrz czy starosta.
Na każdego przychodzi czas.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #583 dnia: Sierpnia 22, 2014, 11:54:21 »
Robert, weź ty może jednak nie wypowiadaj się na temat uczciwości i wykształcenia co? Bo nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #584 dnia: Sierpnia 22, 2014, 17:41:57 »
W kwestii internatu nie chodzi o wyvhowawcowci likwidacje portierni i monitoringu...
sz