• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 295894 razy)

Offline antekmańcewyrwałnogę

• Rozpisuje się
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1605 dnia: Grudzień 12, 2015, 09:42:52 »
Ja będę cały czas chodziła z podniesioną głową. A Pani?
Saga...trochę samokrytyki,opuść  tę głowę ...zwłaszcza nos. Świętych nie ma ,Ty także do nich nie należysz.

Offline The_Bill

• Gaduła
« Odpowiedź #1606 dnia: Grudzień 12, 2015, 12:01:33 »
Pani Czarna, ma Pani długą listę osób do przeproszenia. Ja na niej też jestem. Sprawa Białej się kiedyś skończy. Zmienią się władze w samorządzie, w szkole... Ja będę cały czas chodziła z podniesioną głową. A Pani?
Dodam iż ma Pani również długą listę osób którzy Pani nazwisko zapamiętają na długo- ja na dłużej...
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline pasekdospodni

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #1607 dnia: Grudzień 12, 2015, 23:26:21 »
Strony otrzymały postanowienie z Policji, w którym widoczna jest informacja, iż ustalono adres IP komputera z którego wyszły te kmentarze i był to komuter należący do Państwa ....., nie stwierdzono natomiast kto dokładnie umieścił kłamliwe komentarze to na pewno wyjaśni sąd cywilny.

Ja naprawdę już nic nie rozumiem, to stroną w tej sprawie jest Pani Czarna? Rozumiem,ze tak i otrzymała postanowienie policji, skoro o tym pisze.

saga

• Gość
« Odpowiedź #1608 dnia: Grudzień 13, 2015, 09:04:51 »
Strony otrzymały postanowienie z Policji, w którym widoczna jest informacja, iż ustalono adres IP komputera z którego wyszły te kmentarze i był to komuter należący do Państwa ....., nie stwierdzono natomiast kto dokładnie umieścił kłamliwe komentarze to na pewno wyjaśni sąd cywilny.

Ja naprawdę już nic nie rozumiem, to stroną w tej sprawie jest Pani Czarna? Rozumiem,ze tak i otrzymała postanowienie policji, skoro o tym pisze
Czarna znowu opiera się na tym, co jej koleżanki powiedziały. A powiedziały jej po to, żeby to ona puszczała plotę dalej. Wpis przytoczony przez Czarną, w sprawie którego podobno toczy się postępowanie, jest zdaje się sprzed półtora roku. To już nie o postanowieniach policji należałoby mówić, a o ustaleniach przed sądem. No ale Czarna nie odważy się sama pomyśleć, Czarna wykona polecenia, Czarna obrzuci błotem, a później najwyżej napisze: "wdarł mi sie bład za co dziewczyne przepraszam ale pisałam ta wiadomość podpierajac sie Magazynem Polickim i mogłam cos przeoczyc albo najnormalniej w świecie pomylic" (pisownia oryginalna).
Zwracam uwagę, że co post, to inna informacja Czarnej - najpierw wskazuje jedną konkretną osobę, później już jest rodzina, za chwilę się okaże, że chodzi o większe grono znajomych, a później, że dwie litery w nazwisku pomyliła....
A jak opluta tutaj przez Czarną ma się bronić? Jak się udowadnia na forum, że się czegoś nie zrobiło? Nie da się. I Czarna doskonale o tym wie, dlatego takie wredne manewry tutaj, i nie tylko tutaj, stosuje.
Czarna, czy już sobie uświadomiłaś, że jesteś jedyną osobą, która zyskała wieczną sławę w związku ze sprawą Białej? Złą sławę.
Czarna, czy sobie chociaż przez chwilę przypomniałaś, że Twoje skargi na szkołę z czasów przed pierwszą zmianą dyrektorki się uchowały? To pomyśl, kto je teraz czyta. Sądzisz, że zostało Ci to wybaczone?
Ja będę cały czas chodziła z podniesioną głową. A Pani?
Saga...trochę samokrytyki,opuść  tę głowę ...zwłaszcza nos. Świętych nie ma ,Ty także do nich nie należysz.
Mańkowa, jak możesz tak pisać... Świętych nie ma? A kto przez półtora roku prowadził agresywny proces beatyfikacyjny? :) Ja sobie w sprawie, o której tutaj piszemy, nie mam NIC do zarzucenia. A Ty?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2015, 09:06:47 wysłana przez saga »

Offline pasekdospodni

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #1609 dnia: Grudzień 13, 2015, 13:08:30 »
Czarna, czy sobie chociaż przez chwilę przypomniałaś, że Twoje skargi na szkołę z czasów przed pierwszą zmianą dyrektorki się uchowały? To pomyśl, kto je teraz czyta. Sądzisz, że zostało Ci to wybaczone?

To Czarna najpierw pisała skargi na szkołę prowadzoną przez Beatę Golisowicz a potem jej broniła i pisała skargi na kolejną dyrektorkę? Dobre. Teraz jest trzecia dyrektorka w tej szkole, czy ma liczyć się z tym,że tez Czarna na nią pisać będzie? Niezły etat: "skargowa".

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #1610 dnia: Grudzień 13, 2015, 16:42:23 »
Mańkowa, jak możesz tak pisać... Świętych nie ma? A kto przez półtora roku prowadził agresywny proces beatyfikacyjny?  Ja sobie w sprawie, o której tutaj piszemy, nie mam NIC do zarzucenia. A Ty?
Saga...przyjmij do wiadomości ,że nigdy nie będę udzielać się na wątku ,który powstał po to żeby dokopywać innym ....ale będę na tym gdzie widzę że dzieje się niesprawiedliwość a moja wiedza nie pozwala godzić  się na to i przyglądać z boku. I ponawiam apel...nos w dół,nie masz powodu żeby się szczycić swoją postawą,wszyscy widzą co tu piszesz.
Jako że dyskusja z Tobą jest bez sensu ,nic sensownego z tego nie wyniknie to powiem tylko tak.... Mówi się że racja jest jak dupa - każdy ma swoją ....masz większą - wygrałaś ! Pozdrawiam :)

saga

• Gość
« Odpowiedź #1611 dnia: Grudzień 14, 2015, 08:05:40 »
Mańkowa, ja mam też twarz, której nie muszę się wstydzić. A Ty?

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #1612 dnia: Grudzień 14, 2015, 13:51:05 »
Ja bym się na Twoim miejscu nie chwaliła.

Offline The_Bill

• Gaduła
« Odpowiedź #1613 dnia: Grudzień 14, 2015, 14:11:09 »
Saga- Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline Wykidajło

• Weteran
    • http://www.naszepolice.pl
« Odpowiedź #1614 dnia: Grudzień 16, 2015, 13:02:36 »
Przyszło mi do głowy, żeby sprawdzić, jak sobie słuszni fachowcy radzą ze wspomnianym wcześniej przetargiem. W BIP Białej jest informacja, że ogłoszenie o II przetargu zostało opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych z 22 listopada. Tyle że wyszukiwarka BZP z uporem twierdzi, że ogłoszenia z Polic z taką datą w BZP nie ma. W całym listopadzie są trzy: z 3.11 (Dom Dziecka), 6.11 (Biała, przetarg później unieważniony - to ono ma numer zgodny z podanym w BIP Białej) i z 20.11 (Dom Seniora).
Ciekawa sprawa. I w ciekawym świetle stawia nagłe wzmożenie aktywności pań z fanklubu.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline The_Bill

• Gaduła
« Odpowiedź #1615 dnia: Grudzień 17, 2015, 18:40:53 »
Być może takie rozwiązanie jednak się nie sprawdzi i nowa dyrektor będzie musiała zatrudnić kogoś do przetargów? :)

Offline Wykidajło

• Weteran
« Odpowiedź #1616 dnia: Grudzień 22, 2016, 06:59:55 »
Młyny sprawiedliwości mielą powoli, ale zazwyczaj do skutku.
Zakończyła się sprawa, którą pani Chmielewska (Golisowicz) wytoczyła dziennikarzom Kuriera Szczecińskiego. W dwóch instancjach sądy odrzuciły jej pozwy.
A to oznacza, że Kurier pisał prawdę o pani Chmielewskiej. I w artykule Mirosława Kwiatkowskiego pt. "Kasowali dwa razy za to samo", i w tym o wendecie w Białej, i w tym o pozwie w sprawie rzekomego mobbingu wobec dyrektorki wszech czasów.
Wyrok sądu apelacyjnego jest prawomocny. Czyli można już powiedzieć, że w sprawie Białej prawda wygrała po raz pierwszy. Mam nadzieję, że nie po raz ostatni.
Wesołych Świąt!  ;D

Offline Wykidajło

• Weteran
« Odpowiedź #1617 dnia: Grudzień 27, 2016, 15:48:36 »
Jeszcze jedno słowo na niedzielę. Z dedykacją sz.czurkom różnym, które wtedy tu już tańczyły na grobach tych, co się ośmielili prawdę o Białej pisać, a dzisiaj jakoś zamilkły...
http://www.24kurier.pl/chwasty-tygodnia/chwasty-tygodnia-23-12-2016/

Offline delma

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #1618 dnia: Grudzień 27, 2016, 23:31:40 »
a gdzie można zapoznać się z treścią wyroku?

Offline Ryba_zwana_Rybą

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #1619 dnia: Grudzień 28, 2016, 18:03:43 »
Wykidajło :D jestem nowa tu na watku ale juz mi sie niescisłosc wdarła w Twoja wypowiedz :D dwa sady odrzuciły pozwy a apelacyjny utrzymał to w mocy .... wiec to nie ma nic wspolnego z tym czy pisałes prawde wraz z redaktorem Kwiatkowskim czy nie ....po prostu sprawy sie nie odbyły tak?

Post Merge: Grudzień 28, 2016, 18:07:23
'' To Czarna najpierw pisała skargi na szkołę prowadzoną przez Beatę Golisowicz a potem jej broniła i pisała skargi na kolejną dyrektorkę? Dobre. Teraz jest trzecia dyrektorka w tej szkole, czy ma liczyć się z tym,że tez Czarna na nią pisać będzie? Niezły etat: "skargowa".'' gdzie mozna zapoznac sie z trescia tych skarg? szczczególnie mnie interesuja te na Pania Golisowicz, bo przeczytałam ten watek od poczatku do końca i nie ma nigdzie linków ani odnosników do tych skarg :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2016, 18:07:23 wysłana przez Ryba_zwana_Rybą »