Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - bazyl

Strony: [1] 2 3 ... 6
1
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Listopada 29, 2017, 22:29:46  »
Powiedzieć o was idioci, to właściwie tak jakby was pochwalić.


W sumie pytanie retoryczne,  ameby.

A możesz nie obrażać ludzi którzy mają inne poglądy niż Twoje ?

2
Historia / Odp: [Ogólne] Prawda o Żołnierzach Wyklętych
« dnia: Marca 29, 2017, 21:51:50  »
Coś o prawdziwych bandytach:

„Miał trzydzieści lat, pięć miesięcy i 11 dni. Wyglądał jak starzec. Siwe włosy, wybite zęby, połamane ręce, nos i żebra. Zerwane paznokcie. – My nigdy nie poddamy się! – krzyknął, przekazując przez współwięźniów swoje ostatnie posłanie. Według dokumentów, wyrok wykonano przez rozstrzelanie [o godz. 19.00]. Mokotowska legenda głosi jednak, że ubowscy kaci zapakowali majora »Zaporę« do worka, worek powiesili pod sufitem i strzelali, sycąc swoją nienawiść widokiem płynącej spod sufitu niepokornej krwi. Potem, w pięciominutowych odstępach, mordowali jego żołnierzy: »Rysia«, »Żbika«, »Mundka«, »Białego«, »Junaka« i »Zawadę«” – czytamy w książce Ewy Kurek „Zaporczycy”.

„Pluton egzekucyjny” stanowił st. sierż. Piotr Śmietański – to on uśmiercał skazańców strzałem w potylicę. Ten sam kat Mokotowa, który zabił zidentyfikowanego teraz razem z „Zaporą” mjr. Zygmunta Szendzielarza „Łupaszkę” i do dziś nieodnalezionego rtm. Witolda Pileckiego.

http://czashistorii.pl/index.php/2017/03/28/zidentyfikowano-cialo-majora-zapory/

3
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopada 20, 2016, 14:55:41  »
A propos Pani Iwony i Pana Andrzeja, czy to nie przypadkiem Pan Wojtek stał pod hotelem Dobosz i rozdawał ulotki z ich kandydaturami, przekonując do głosowania na tych, a nie innych kandydatów ? Czy nie reklamował ich na forum i na facebooku  przekonując, że podobnie jak pozostałe osoby ze sztabu koordynacyjnego, będą najlepszymi reprezentantami spółdzielców ? Wtedy byli mu niezbędni, aby osiągnąć sukces wyborczy, żeby po pół roku potraktować ich jak zbędny balast ? Jak to świadczy o czysto ludzkiej i moralnej stronie osób głosujących za zawieszeniem tych Państwa ? To tak wyglądają te szumnie zapowiadane standardy, nowa jakość i uczciwość ?

4
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopada 18, 2016, 12:00:15  »
oczywiście z tego cieszy sie p. Ryl i Cichocka

Podnieca cię to atakowanie ludzi i dolewanie oliwy do ogna ? Może przedstaw się mądralo, zobaczymy czego ty dokonałeś w swoim życiu. Jak na razie jesteś mistrzem hejtu i wypisywania bzdur na tym forum. I zmień nick, bo kompromitujesz wszystkich Polaków.

5
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopada 17, 2016, 20:03:03  »
Jak widać do dyskusji prawdopodobnie zaczynają się włączać pracownicy spółdzielni. Widać ewidentnie zorganizowaną akcję podsycającą konflikt i uderzanie to w jedną, to w drugą część Rady Nadzorczej. Stary układ poczuł wiatr w żaglach. Dlatego Rada powinna jak najszybciej i za wszelką cenę zacząć ze sobą współpracować, a wszyscy którzy jej dobrze życzą zaprzestać ataków zarówno na Wojtka jak i na Panią Iwonę i Panią Martę. Drodzy Państwo, nie macie już tak naprawdę wyboru. Albo będziecie się potrafili porozumieć, albo wróci stare. Trzeciego wyjścia nie ma.

6
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopada 16, 2016, 20:54:21  »
próbowaliście wprowadzić oddelegowanie członków RN na stanowiska prezesa i wiceprezesa

Jak na pierwszy post to gratuluję. Większej bzdury nikt tu dawno nie napisał,a naprawdę niektórzy są w tym mocni.  ;D

7
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopada 16, 2016, 19:26:34  »
Radzę obejrzeć filmik do końca. Tam zobaczymy na czym polega misterny plan byłych członków RN i Pana Wiktora, który Dudek nieświadomie zrealizował. Rada zgodnie ze statutem musi liczyć od 7 do 9 członków. Wojtek dwóch zawiesił, więc teraz wystarczy żeby jeden z pozostałych złożył rezygnację i nowa rada leci w kosmos i mamy kolejne Walne. Miny prezydium po uzyskaniu tej informacji wprost bezcenne. Brawo WY.

8
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopada 15, 2016, 22:39:05  »
Najważniejsze, że wszyscy niepokorni już nie będą bruździli panu przewodniczącemu i ''prezesowi bez absolutorium''. A, że metody trochę brudne przy pozbywaniu się niewygodnych, cóż tam. Liczy się skuteczność. Brawo Wy czterej muszkieterowie.

9
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Września 24, 2016, 09:16:08  »
Przeczytałam dziś opinię pewnej obywatelki

Obywatelu poruczniku, obywatel zatrzymał się w rzeczywistości lat osiemdziesiątych, co poniekąd tłumaczy poglądy obywatela, ale pora przywyknąć do nowej rzeczywistości albo wyemigrować do Korei Płn. 8)

10
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Września 16, 2016, 19:06:32  »
Jestem polakiem , policzaninem

Tylko nie chwal się tym zbyt głośno. Bo ani Polsce, ani nawet Policom chwały tym nie dodajesz. ;D

11
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Września 04, 2016, 22:01:58  »
. Chociaż wymiana rady,  potrząc po tym  co robi naczele z przewodniczącym nastąpi dużo szybciej. Spółdzielcy raczej nie lubią jak ich się uważa za półdebili

Już Ci tęskno za starą radą nadzorczą ? To rób tak dalej. Albo wykaż trochę więcej wiary i pozwól funkcjonować nowej radzie w sposób zgodny z prawem i wolą spółdzielców. Oczekujesz, że ktoś posprząta w półtora miesiąca uchybienia narosłe przez 17 lat ? Jeżeli faktycznie tak myślisz, to nawet szkoda z Tobą dyskutować.

12
A choroba nie jest obrazą osoby, bo każdy może być chory i tak jak się leczy anginę to leczy się też inne choroby, dzisiaj to już nie jest wstyd...

Silny stan maniakalno-depresyjny, powoli przechodzący w psychozę. Towarzyszą temu bardzo często omamy, urojenia i inne zaburzenia myślenia. Powinna pani poważnie zastanowić się nad leczeniem tego draństwa, bo jak widać po wpisach na forum ten stan się niestety pogłębia. Jeśli po otwarciu lodówki, stwierdzi tam pani obecność Macierewicza lub Kaczyńskiego, niestety będzie już za późno i politykowanie skończy się  oddziale zamkniętym. Na początek radzę odstawić Newseeka, TVN i Gazetę Wyborczą.

13
Moźe to doprowadzić do tego, źle źyjący jeszcze emerytowany pracownicy SB, UB będą szkanowani na ulicach, bici, i wybijane będą szyby z ich okien.

Co emeryturki esbeckie ucięli ? I bardzo dobrze zrobili. Branie kilkunastu tysięcy za utrzymywanie władzy komunistycznej nie wymaga tak wysokiej gratyfikacji. Pozostaje maszerowanie w KODze i tęsknota za Bierutem, który był zdrajcą i katem własnego narodu. Najlepiej weźcie go sobie na sztandary podczas kolejnej hucpy - pasuje do was idealnie.

14
kiego opętanego błądzącego w mgle szaleńca

Jak na razie, to jedyne opętanie tego forum można śmiało zdiagnozować u użytkownika anna k., jako zespół pourazowy nabyty w warunkach Dobrej Zmiany. Można się śmiało habilitować na tym przypadku, posiłkując się  wpisami wskazującymi na ciężki przypadek tego interesującego schorzenia, dopadającego głównie byłych funkcjonariuszy ZOMO i ORMO oraz resortowe wdowy.

15
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Czerwca 25, 2016, 22:25:24  »
Właśnie również dzięki Tobie zorro został członkiem Rady Nadzorczej

A Wilhelm Tell został członkiem zarządu. Jurek poluzuj berecik, bo zmiana płci jak widać niewiele pomogła. Cale szczęście, że wśród KODziarzy są takie właśnie jak ty, skomplikowane przypadki. Sieroty po Kiszczaku i Jaruzelskim , porzucone dzieci Palikota i Grodzkiej.

Strony: [1] 2 3 ... 6