Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613149 razy)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2985 dnia: Listopada 16, 2016, 20:14:13 »
Chłopie a czy ja Cię obrazam? To sobie daruj takie gadki. O moją rodzinę to się nie martw bo identycznie jak ja odpowiadasz na forum. To,że dałeś się wydy.ac spółdzielni i zaplaciles to Twój problem nie potrafisz walczyć o swoje i teraz próbujesz pouczać innych, dobry żart.

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2986 dnia: Listopada 16, 2016, 20:15:51 »
Radzę obejrzeć filmik do końca. Tam zobaczymy na czym polega misterny plan byłych członków RN i Pana Wiktora, który Dudek nieświadomie zrealizował. Rada zgodnie ze statutem musi liczyć od 7 do 9 członków. Wojtek dwóch zawiesił, więc teraz wystarczy żeby jeden z pozostałych złożył rezygnację i nowa rada leci w kosmos i mamy kolejne Walne. Miny prezydium po uzyskaniu tej informacji wprost bezcenne. Brawo WY.

Tak końcówka jest najlepsza!  to dlatego tak zostaliśmy potraktowani matematyka brała górę w ich przypadku od początku . Myśleli że w swoje 4 osoby nawet teraz będą mieli władzę lecz się pomylili. A tu niestety grzejników P. Wojtek już sobie w całym domu nie wytnie bo o to mu w radzie  chodziło .
 Przykre ale
niestety prawdziwe.  Super że zaprosiłeś media- bo widać jak na prawdę byliśmy i jesteśmy przez Was  traktowani ( niestety nie będziemy marionetkami) które podnoszą rękę kiedy Ty sobie życzysz . A komentarz Pana Czesława o 4 krotnym wychodzeniu z rady to drwina .
 Natomiast Pan prezes na pewno się cieszy bo będzie królował na wieki. Stara Rada też już zaciera ręce " koledzy wracamy!" Od początku mówiłam że nie możemy ufać ani prawnikowi który tak na prawdę tylko czeka żeby nam "dobrze" doradzić .
 No to Wam doradził Gratuluję i jeszcze  mówi że o Uchwale przez Ciebie napisanej odnośnie usunięcia Andrzeja i Iwony nic nie wiedział jak na dokumentach z Rady i pod tą uchwałą jest jego pieczątka.
 Brawo Ty.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2987 dnia: Listopada 16, 2016, 20:18:02 »
"Chłopie" ja Cię nie obrażam ale przeczytaj swoją wypowiedź i się zastanów. Ja nic nie napisałem takiego że masz maniakalnie sprawdzać każdy licznik, twoja wola jak, co ile czasu i czy w ogóle to robisz.
Nikomu nie dałem się wydymać jak piszesz, po prostu za swoje błędy się płaci.

Offline NESKA

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2988 dnia: Listopada 16, 2016, 20:24:11 »
Pani wiceprezes RN ,twierdzi pani przed kamerami ,że ci co wyszli chcą usunąć wszystkich i wsadzić swoich na stołki.To stwierdzenie to raczej nie dotyczy tych osób tylko WAS to właśnie wy wywaliliście 2 członków RN i doprowadziliście do przejęcia władzy i będziecie obsadzać stołki swoimi ludźmi .Głośno pani powiedziała to do czego dążycie WY PREZYDIUM .Pytanie kto następny będzie niewygodny ?Widzieliście od samego początku gdzie pracuje p.Ryl i p.Pokora .Nie róbcie z siebie takich teraz nieświadomych.WSTYD .WSTYDŹCIE SIĘ.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2989 dnia: Listopada 16, 2016, 20:32:55 »
No właśnie sąd pokazał te błędy. Koniec rozmowy z Tobą z mojej strony.

Offline spostrzegawczy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2990 dnia: Listopada 16, 2016, 20:34:06 »
Mam pytanie do pani Marty, dlaczego usilnie próbowaliście wprowadzić oddelegowanie członków RN na stanowiska prezesa i wiceprezesa jeśli jest to niezgodne ze statutem SM Chemik? Który z członków ma doświadczenie i kompetencje aby sprostać wymaganiami do tego stanowiska?

Offline bazyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2991 dnia: Listopada 16, 2016, 20:54:21 »
próbowaliście wprowadzić oddelegowanie członków RN na stanowiska prezesa i wiceprezesa

Jak na pierwszy post to gratuluję. Większej bzdury nikt tu dawno nie napisał,a naprawdę niektórzy są w tym mocni.  ;D

Offline zrównoważona

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2992 dnia: Listopada 16, 2016, 21:25:43 »
Oglądajc ten film czy tak trudno zauważyć, że 5-tka "wykletych" z RN a dazacych do przeprowadzenia zmian w SM, do dotrzymania obietnic danych Spółdzielcom jest pozbawiona jakiejkolwiek pomocy prawnej. Członkowie Rady mają prawo składania wnioskó, projektów uchwał do Prezydium a opiniowanie czy pod względem prawnym ma dokonać zatrudniony radca prawny w spółdzielni. Te wnioski, projekty uchwał składane do Prezydium nie były przez Prezydium kierowane do Radcy. Z tego też powodu Ci członkowie zwracali się bezpośrednio do Radcy o pomoc prawną aby służył pomocą prawną co do właściwego sformułowania zagadnienia zgodnie z podstawą prawną. Radcy prawnemu p. przewodniczacy zabronił udzielania tej pomocy o czym p.Barcz mataczył w filmie. Członkowie Rady nie muszą być prawnikami skoro od Zarządu nie wymaga się wiedzy prawniczej a zatrudnia w tym celu kancelarię prawną. W filmie p. Przewodniczacy krytykuje tych ludzi z powodu uchybień prawnych a całe Prezydium ile mam orientację przygotowania takiego nie posiada. Bazują na dostępności i gorliwości wobec Nich, Radcy Prawnego.Złożony w sierpniu wniosek o przeprowadzenie szkolenia członków RN z  zakresu obowiązków, praw,podstaw prawnych i znajomości poprawnych zasad działania w Radzie Nadz. SM, też utknął w Prezydium o czym świadczy wypowiedź p. Radcy, iż On proponował szkolenie czyli nie dotarł ten wniosek do Niego, że członkowie domagają sie takiego przeszkolenia.Intencja tej 5-tki jest uczciwa a posądzanie o walkę o stołki bezzasadne. To p.Przewodniczacy na początku wskazywał potrzebę oddelegowania czasowego do Zarzadu kogoś z RN na miejsce p. Zielińskiej aby uniknąć jak ciągle straszy Zarzadu Komisarycznego. I o dziwo nikt się z członków nie godził się na oddelegowanie. Mając na uwadze wybór wiceprezesa na posiedzeniu RN 15.XI.16r. Ci "wykleci członkowie" złożyli projekt uchwały do Prezydium aby odwołać i rozwiązać umowę o pracę z Prezesem - dyrektorem i  oddelegować w miejsce zwolnionego Prezesa na czas 3-5 m-cy 1 członka RN do wsparcia w pracy nowozatrudnionego wiceprezesa - z-cy dyrektora. Brak dobrej woli i ambicja Przewodniczacego,który uważa, że jest jedynym decydentem w sprawach wnioskowania i sporzadzania projektów uchwał spowodowała to co państwo zobaczyliście w filmie. Kwestia rozl. c.o. to druga sprawa i ilu bedzie szperaczy majacych ciepłe mieszkania, tylu będzie przeciwników możliwości wprowadzenia rozl. z m2. Dodaje, że nieprawdą jest, ze wszyscy "opozycjoniści " z RN chcą grzać się przy 30 st. na czyjś koszt, bo dowodem p-ko temu pomówieniu jest fakt instalowania podzielników w swoich mieszkaniach. Powodem domagania sie zapisu w regulaminie rozliczania kosztów...... SM Chemik jako drugiej metody obok podzielników, jest Uchwała nr 10/IX/16 Walnego Zgromadzenia wyrażająca wolę Spółdzielców również do możliwości korzystania z tej metody rozliczania za ciepło. A Ci członkowie wybrani w demokratyczny sposób przez Spółdzielców dążą do wykonania nałożonego na Nich zobowiazania jakim są Uchwały Najwyższego Organu Spółdzielni tj. WZ.  I za to lecą głowy i psychiczne Ich dreczenie przez zwolenników wycinania kaloryferów, usuwania plomb nie bacząc na skutki, grzania w suszarniach na cały zakres przy uchylonych oknach,/w sytuacjach gdy z tych suszarni korzysta 1 lub 2 rodziny a reszta płaci/, itd.itp dużo można wymienić. Część tych czynników wpływajacych na wysokość opłat za c.o. i ciepłą wodę zawarła p. I. Pokora w swoim oswiadczeniu utrwalonym na filmie.
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2016, 21:52:34 wysłana przez zrównoważona »

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2993 dnia: Listopada 16, 2016, 21:35:32 »
Członkowie Rady

Pani zrównoważona! Jako członek Rady Nadzorczej dlaczego wstydzi się Pani swojego nazwiska i nie pisze Pani jawnie, tak, jak np. ja? Czy to ewentualny wstyd za publikowane kłamstwa zniechęca Panią do pisania w warunkach jawności?

Post Merge: Listopada 16, 2016, 21:40:00
Większej bzdury nikt tu dawno nie napisał,a naprawdę niektórzy są w tym mocni.

Bazyl! To nie bzdury, lecz fakt. A fakty zawsze idzie udokumentować!
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2016, 21:40:01 wysłana przez Wojtek Dudek »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2994 dnia: Listopada 16, 2016, 21:40:34 »
I czy to ok. wy macie 500 zł zwrotu ja mam dopłacać 5000
Już pisałem za zeszły sezon nie było niedopłat skończyły się wraz z zeszła radą. Jest pewne ze za ten sezon grzewczy tez nie będzie niedopłat, a to dlatego ze rada doprowadziła do tego ze nie może być opłata większa niż wynosi ryczałt, wiec może pani spokojnie grzać nie groza pani tysięczne niedopłaty.

Post Merge: Listopada 16, 2016, 21:58:09
co do odwołania p. Pokory i Ryla pan Dmochowski kłamał ze w trakcie wyborów nikt nie zgłaszał zastrzeżenia co do tego gdzie obydwoje pracują,   ja osobiście zgłaszałem ze zachodzi konflikt interesów ponieważ jedna firma jest zależna od drugiej. Pan Ryl twierdzi ze nie ukrywał gdzie pracuje tylko nie powiedział na jakim stanowisku,  a pracuje w zbycie i jest żywotnie zainteresowany jak największą ilością sprzedanego ciepła  a to już jest konflikt interesu dlatego prawnik tak szczegółowo dopytywał. Co do  pan Marty nie wypowiadam się zawiodłem się nie spodziewałem sie tego po niej smutne :'(   
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2016, 21:58:09 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline zrównoważona

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2995 dnia: Listopada 16, 2016, 22:32:06 »
A skąd p. Wojtek uznaje, ze jestem członkiem RN ?  Nie każdy lubi publikować sie personalnie co nie oznacza, że pisze nieprawdę. Są i tacy, którzy afiszując się nazwiskiem, patrząc prosto w oczy, kłamią. To już metoda i specjalizacja, a podając nazwisko liczą, że wypowiedzi będą przez słuchającego lub czytającego odbierane jako prawdziwe. Najpierw należy siebie zrewidować aby drugiego pomawiać o kłamstwa.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2996 dnia: Listopada 16, 2016, 22:38:58 »
Ty polak, a kim ty jesteś? Jak zarzucasz kłamstwo konkretnej osobie to może się przedstaw z imienia i nazwiska? Może sobie wtedy ciebie przypomnimy jak składałeś veto i na którym walnym zgromadzeniu pod wyżej wymienionymi kandydaturami? A może odnajdziemy cie w protokole, forumowy mądralo.
millena

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2997 dnia: Listopada 16, 2016, 22:41:27 »
Mam pytanie do pani Marty, dlaczego usilnie próbowaliście wprowadzić oddelegowanie członków RN na stanowiska prezesa i wiceprezesa jeśli jest to niezgodne ze statutem SM Chemik? Który z członków ma doświadczenie i kompetencje aby sprostać wymaganiami do tego stanowiska?
Pan Dudek i pani Krasińska kłamią twierdząc że rzekomo statut nie zezwala na czasowe oddelegowanie członka Rady Nadzorczej do zarządu w miejsce prezesa czy wiceprezesa. Dlaczego kłamią? Chyba każdy się domyśla. Statut SM Chemik daje taką możliwość i taka sytuacja już była w naszej spółdzielni jakiś czas temu kiedy Pan Kosma pełnił funkcję prezesa a był oddelegowany z Rady Nadzorczej.
Fragment statutu:

Offline Jupiter

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2998 dnia: Listopada 16, 2016, 22:46:22 »
Ja również uważam, że " zrównoważona " to Pani z Rady . Z drużyny pięciu muszkieterow z piaskownicy☺. Rozpoznac ją można po takim samym braku składu zarówno w formie pisanej , jak i sposobie wypowiadania się( patrz film ) . Jestem przekonany,  że to Pani Franciszka C..... oj wstyd droga Pani .
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2016, 22:51:55 wysłana przez Jupiter »

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2999 dnia: Listopada 16, 2016, 22:52:38 »
Kryspin, jestem skłonna sądzić, że oni nawet nie kłamią. Do tego trzeba mieć wiedzę. Oni tylko bezmyślnie realizują ścieżkę wytyczoną przez mecenasa i Szostaka. Doprowadzili Radę Nadzorczą do stanu agonalnego, a przecież o to chodziło poprzednikom. Albo robią to celowo albo są tak nierozgarnięci.
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2016, 22:54:49 wysłana przez millena »
millena