Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: TIRowe cwaniactwo?  (Przeczytany 35087 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpnia 20, 2013, 09:46:34 »
rbk: hahahah, stare jak internet. xD Ale mi zrobiłeś smaka na DDRa. XD Chyba się przejdę, w Kaskadzie postawili. ;D
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpnia 20, 2013, 12:04:11 »
KrP, nie boisz się zemsty Tirowców? mogą donieść na 997, że korzystałeś z telefonu kom. w czasie jazdy :P

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpnia 20, 2013, 13:03:05 »
A niech donoszą, zapłacę. Szlachta się bawi, na koszta nie patrzy. ;d
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpnia 20, 2013, 21:08:21 »
Ja nie wiem, ponad 1/6 życia spędziłam za kołkiem dużego (nadal to robię) i jakoś się potrafię dogadać z innymi dużymi, tylko te puszkozjady wiecznie podskakują jak pchły na grzebieniu ;) Brakuje tolerancji i wzajemnego szacunku na drodze, ot co.

KrP, nie szkoda Ci życia na takie nerwy? Wiesz, że to nic nie zmieni. Gdybyś planował wakacje w Oxfordzie to zapraszam do mnie na dzienna rundę po ciasnych uliczkach Oxa, padaczka gwarantowana a i karty pamięci zbraknie.  Specjalnie dla Ciebie wezmę w przyszłym tygodniu aparat i cyknę parę fotek aut, które doprowadzają do białej gorączki. Dla Ciebie, żebyś się zrelaksował :)

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 20, 2013, 21:29:19 »
a chodzenie po ekspresowej jest dozwolone?

Offline MSC

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpnia 21, 2013, 00:00:32 »
Załamać się można... wielcy kierowcy "międzynarodowi".... a takie brednie wypisują!!!!! Na zachodzie taki obrazek nie ma miejsca!!!!!! tak kochani suwak jest wymagany i nie ważne czy to ekspresówka, autostrada czy miasto... nie stosujesz tej metody to mandacik od polizei... " O blokowaniu pasa przez Pana z wąsem to już nawet nie wspomnę... bo takie buractwo to chyba tylko u Nas... szeryf i król szos się znalazł :crazy: .
Aha i proszę wielkich "Tirowców" o nie prostowanie bo to żenujące...
Zainteresowanych i tych "doświadczonych" kierowców odsyłam do kodeksu o ruchu drogowym naszych sąsiadów :money:

P.S na miejscu tego co to nagrywał, wyprzedziłbym tego wąsa i jechał przed nim 20km/h :compress:
pozdr
Dlaczego żywi się martwią skoro martwi się nie żywią?

Offline gumastic

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpnia 21, 2013, 12:00:15 »
W Niemczech sprawa jest załatwiana wręcz odwrotnie. W rejonach podatnych na korki są przecież znaki zakazu wyprzedzania przez ciężarówki! Muszą trzymać się prawego pasa i tego faktycznie przestrzegają. W skrajnym przypadku, gdy ciężarówek na trasie jest dużo, to wygląda to tak, że na prawym są same ciężarówki i toczą się swoje paręnaście km/h, a na lewym osobówki, jadąc zazwyczaj szybciej. To zupełnie odwrotnie, niż zastosowane tutaj blokowanie obu pasów przez tiry stojące obok siebie, podobno wzięte z zachodu...

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpnia 21, 2013, 17:30:50 »
Cytat: "MSC"
P.S na miejscu tego co to nagrywał, wyprzedziłbym tego wąsa i jechał przed nim 20km/h :compress:

I to wg ciebie nie jest wykroczeniem? To dopiero jest, jak to nazwales, zenujace... :crazy:

Cytat: "MSC"
bo takie buractwo to chyba tylko u Nas


Pasuje do ciebie jak ulal...

Offline MSC

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpnia 21, 2013, 18:34:18 »
Cytat: "kanioma"
Cytat: "MSC"
P.S na miejscu tego co to nagrywał, wyprzedziłbym tego wąsa i jechał przed nim 20km/h :compress:

I to wg ciebie nie jest wykroczeniem? To dopiero jest, jak to nazwales, zenujace... :crazy:

Cytat: "MSC"
bo takie buractwo to chyba tylko u Nas


Pasuje do ciebie jak ulal...


Co zabolało?  :rotfl:  

pozdr
Dlaczego żywi się martwią skoro martwi się nie żywią?

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpnia 21, 2013, 21:11:58 »
Cytat: "MSC"
Co zabolało? :rotfl:

pozdr


Damskie się nie liczą  :sleep:

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpnia 22, 2013, 12:21:56 »
Proszę wrócić do tematu, milutko, milutko ;-)

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpnia 22, 2013, 19:59:37 »
#t=479
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpnia 22, 2013, 20:02:26 »


proponuje tych tez zglosic na policje

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpnia 22, 2013, 23:22:28 »
Zabrakło zrozumienia innych i pokory, taki kapuś jakim jest niejaki Paweł - KrP zanim zaczął beczeć po forach i mediach, powinien wstawić filmiki o swoim podróżowaniu środkami komunikacji miejskiej na krzywego ryja, kiedy to kombinował z mobilnymi biletowymi aplikacjami. Ale cóż, nie każdego stać na bycie do końca tym, za kogo próbuje się podawać. Bardzo wygodnym jest tak wybiórczo stosować się do panujących przepisów. Żenada.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpnia 23, 2013, 07:44:35 »
Cytat: "DEtonator"
Zabrakło zrozumienia innych i pokory, taki kapuś jakim jest niejaki Paweł - KrP zanim zaczął beczeć po forach i mediach, powinien wstawić filmiki o swoim podróżowaniu środkami komunikacji miejskiej na krzywego ryja, kiedy to kombinował z mobilnymi biletowymi aplikacjami. Ale cóż, nie każdego stać na bycie do końca tym, za kogo próbuje się podawać. Bardzo wygodnym jest tak wybiórczo stosować się do panujących przepisów. Żenada.


Ojej, bo się rozpłaczę.

Boli Cię widzę strasznie, że tirowcy-buraki dostali nauczkę za łamanie przepisów? Nie masz jaj by przyznać, że robili źle. Ja to udowodniłem, wrzuciłem tylko filmik na Wykop, a to, że media się zainteresowały to cóż, nie moja wina. Ale to na plus, może chociaż kilka osób w kraju nauczy się jeździć i przestanie blokować mając świadomość, że w dzisiejszych czasach wszystko może pójść w internety. A raz wrzucone już nigdy nie zostanie usunięte.

A co do mnie - jakieś dowody masz? Bo póki co to chyba tylko moje słowa na forum, które pokrycia w praktyce żadnego wcale nie muszą mieć. Więc jak masz coś na mnie to śmiało - wrzucaj. : )
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln