Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Przęsocin] Stacja BP  (Przeczytany 14573 razy)

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
[Przęsocin] Stacja BP
« dnia: Maja 15, 2012, 22:14:36 »
Witam! Widziałam banner na murze, że w Przęsocinie powstaje stacja BP na miejscu starej. Bardzo mnie to cieszy, bo będąc w Szczecinie, zawszę staram się zatankować na BP albo Shellu. Moje auto lepiej sprawuje się po tym paliwie. A moje pytanie brzmi, czy ktoś się orientuje, czy będzie to stacja na zasadzie franczyzy, czy stacja własna BP? Wydaje mi się, że pewnie prywatny właściciel, stacja mała, oby nie kombinował z jakością...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Przęsocin] Stacja BP
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 15, 2012, 22:27:53 »
BP = przeplacanie za takie samo paliwo co na stacji obok jest taniej.

Nie no, rozumiem różnice w cenach, ale na tych stacjach przebitka sięga czasem 15gr/l.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
[Przęsocin] Stacja BP
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 15, 2012, 22:46:04 »
Panie KrP szanowny, ja nie pytam o cenę paliwa, i o różnicę w cenie, bo przy TYCH cenach, czy ja na 6 litrach zapłacę 60 groszy więcej, bo moje auto oszczędna bestia ;), to ja wolę zatankować dobre paliwo, a podkreślam, ODCZUWAM różnicę, między BP a np. Lotosem.
Pytam o jakość. Przekonamy się, jak otworzą tą stację...

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
[Przęsocin] Stacja BP
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 16, 2012, 00:31:41 »
Jednym a może i głównym powodem dla którego poprzedni właściciel sprzedał stację jest konieczność wymiany zbiorników na paliwo na dwupłaszczowe. Nakazują to jakieś przepisy, a że jest to operacja horrendalnie kosztowna to nie każdego na to stać. Taki koncern jak BP może sobie na to pozwolić  a i tak my za to zapłacimy niestety.

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
[Przęsocin] Stacja BP
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 16, 2012, 08:42:25 »
znając życie to na początku benia będzie super i cena też super żeby przyciagnąć ludzi a później zaczna olewać tak jak większośc stacji - pamietacie otwarcie orlenu  ?? tez tanio promocyjnie super hiper ekstra itp a pozniej wyrownywanie i olewanie jakosci paliwa az do wpadki z pomylonymi zbiornikami czy co tam wtedy bylo .

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
[Przęsocin] Stacja BP
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 16, 2012, 09:13:18 »
Stacji Naftpol właściciel zmienił się na początku roku. Obecny właściciel będzie działał na zasadach franczyzy BP.
I love the night.
1101110100101111

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Przęsocin] Stacja BP
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 16, 2012, 10:43:44 »
Cytat: "Vitao"
Panie KrP szanowny, ja nie pytam o cenę paliwa, i o różnicę w cenie, bo przy TYCH cenach, czy ja na 6 litrach zapłacę 60 groszy więcej, bo moje auto oszczędna bestia ;), to ja wolę zatankować dobre paliwo, a podkreślam, ODCZUWAM różnicę, między BP a np. Lotosem.
Pytam o jakość. Przekonamy się, jak otworzą tą stację...


A ja Ci mówię, że to placebo. ;]

Można czuć różnicę pomiędzy 95, a 98 (BTW ciekawostka - Shell nie ma na swoich stacjach benzyny 98), ale nie pomiędzy dwoma normalnymi 95.

To, że gdzieś po tankowaniu na Lotosie czułeś, że auto zamula czy coś było pewnie zwykłym błędem pracownika na którymś szczeblu i mogło się zdarzyć na każdej stacji (historia z naszym Orlenem się kłania).
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Przęsocin] Stacja BP
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 16, 2012, 11:39:56 »
KrP, temat już był omawiany na forum, 'znowu zaczynacie?'


Ktoś czuje różnice, niech sobie tankuje, jego wybór.
Nie czujesz? Nie kupuj, po co przepłacać.

Prossstteeeeeee :D

Offline gumastic

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
[Przęsocin] Stacja BP
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 16, 2012, 21:20:15 »
Vitao, jeśli nie patrzysz zbytnio na ceny, a oczekujesz super jakości, to najlepiej podjedź do Niemiec zatankować :)

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
[Przęsocin] Stacja BP
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 16, 2012, 21:48:05 »
gumastic, gdybym była częściej, to pewnie, że tak ! :) Można przy okazji proszek i gumisie kupić :P A tak pozostaje mi wybór DOBREJ WG WŁASNEGO ZDANIA I TESTOWANIA stacji w Szczecinie, bądź chcąc nie chcąc Policach....

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
[Przęsocin] Stacja BP
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 30, 2012, 22:53:36 »
Apropo tematu... Czy ktoś może wie jak skontaktować się z właścicielem stacji BP odnoście pracy ? Jeśli tak, a może właściciel czyta... Byłabym szczerze zainteresowana. Pozdrawiam !

leo

  • Gość
[Przęsocin] Stacja BP
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 08, 2012, 16:22:40 »
ROBOTY ZAAWANSOWANE, PLANOWANE OTWARCIE 01.07.2012.

Fajnie, ale nie musisz krzyczeć.
Pozdrawiam Denver

puppy75

  • Gość
Stacja "BP"
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 15, 2012, 20:48:38 »
Tak,tak lepsze paliwo  :devil:
Zatankowałem tam dwa razy w życiu, z tego raz wylądowałem u mechanika, drugi raz zamarzło mi paliwo.
I ktoś mi powie, że na stacji o złej renomie nagle po latach zmieni się jakość (czyt. oszustwo), bo zmienił się szyld.
NAIWNYM POLECAM  :crazy:

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Re: Stacja "BP"
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 15, 2012, 20:54:56 »
Cytat: "puppy75"
Tak,tak lepsze paliwo  :devil:
Zatankowałem tam dwa razy w życiu, z tego raz wylądowałem u mechanika, drugi raz zamarzło mi paliwo.
I ktoś mi powie, że na stacji o złej renomie nagle po latach zmieni się jakość (czyt. oszustwo), bo zmienił się szyld.
NAIWNYM POLECAM  :crazy:


Nadzieja w tym, że BP w stacji pod jej szyldem czy też franczyzą nie pozwoli na szarganie wizerunku całego koncernu.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Przęsocin] Stacja BP
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 15, 2012, 21:00:50 »
Cytat: "puppy75"
Zatankowałem tam dwa razy w życiu, z tego raz wylądowałem u mechanika, drugi raz zamarzło mi paliwo.


Zgadza się, od byłego pracownika, który tam pracował wiem, że chrzcili paliwo na potęgę, kiedyś byli na tyle bezczelni, że serwowali rozpuszczalnik, który z gumowych przewodów paliwowych robił masło. Jeżeli nie zmienią zbiorników na nowe, w życiu tam nie zatankuję.