Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Rozbiórka hoteli  (Przeczytany 21705 razy)

Offline martoszka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 11, 2012, 17:55:30 »
Jak zwykle Wam cos nie pasuje.Cieszcie sie ze wogóle cos robia.....
nie ma sytuacji bez wyjścia,kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno

mandarinegirl

  • Gość
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 11, 2012, 19:06:38 »
Cytat: "martoszka"
Jak zwykle Wam cos nie pasuje.Cieszcie sie ze wogóle cos robia.....


Dokładnie.

toksyczny

  • Gość
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 11, 2012, 20:09:03 »
No w takim upale ! Kurzu?  "Warszawskie" tempo budowy to chyba nie jest:)
Z drugiej strony może to tak ma być. Ważne żeby jeszcze przed mrozami wykop zrobić i chudziaka wylać. Jak przyjdzie jesień postawią mury i schowają się do środka.
Ciekawy jestem co w tych murach hotelowych znależli? Poprzednio odkrywcy wydobyli 2 butelki prawdziwego "Jabola" ze szczecińskiej wytwórni win (koneserzy znają te klimaty). Jeden się stłukł to rozszedł się taki zapach że muchy w locie padały pokotem. Myśleli że jakiegoś nieboszczyka wyciągną:) a to tylko winko się rozlało ... Drugą butelkę podobno skonsumowali. Brak informacji o ofiarach czyli wino było ok.

h.walezy

  • Gość
Swąd igielitu
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 24, 2012, 13:18:46 »
Czy ktoś jeszcze oprócz mnie czuje wydobywający się z terenu rozbiórek jakiś dym? Co oni tam palą? Chyba nie Radomskie.

Offline martoszka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 24, 2012, 14:26:43 »
no czuje !!!!!!!!! palą e-papierosy :lol2:

jak pierdniesz tez czuc i jakos nikt sie nie zali na forum :compress:
nie ma sytuacji bez wyjścia,kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 24, 2012, 14:44:41 »
Czuć to coś jak się spawa nie wiem jak to się nazywa oraz czuć smród tych hoteli. Współczuje ludziom którzy mieszkali mieszkają w tym hotelowym smrodzie... ;/

Ort. Pozdrawiam - Kuba
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

ZAWZIĘTA777

  • Gość
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 31, 2012, 00:14:09 »
Jeśli chodzi o rozbiórkę hoteli to idzie jak idzie.
Poprzednie hotele rozbierał BUDCHEM a teraz robi to inna firma. Liczą napewno koszty i dlatego mało pracowników.
Moja firma weszła na wycinkę złomu a azbest rozbierała jakaś firma z zewnąterz.
Termin rozbiórki jest ciężki do określenia gdyż co rusz jest wstrzymywana rozbiórka bo cena złomu na rynku spada i nie opłaca się im sprzedawać:( no co zrobić ...każdy się liczy z pieniędzmi w tych czasach.
 Bądzmy dobrej myśloi bo niebawem zamiast tego syfu powstaną piękne bloki:):)
"niebawem" to taki mały żarcik:D:D :rotfl:  ;D  :lol2:

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 01, 2012, 20:33:19 »
Może lepiej niech przed zimą nic nie robią. Jeden taki nie udany blok stoi na ul. Niedziałkowskiego 12c niby nowy a grzyb na ścianach większy niż w lesie! Mam chore dzieci i nic nie mogę z gminą załatwić. Ostatni zgłosiłem że rura spustowa wyskoczyła z rynny i jak pada to woda leci po całej ścianie budynku a oni nic. Zimą będzie grzyb  jak lala ale oni mają inne zdanie. Nie mówiąc już o pęknięciach w mieszkaniach. Pozdrawiam

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 01, 2012, 20:44:32 »
Nasze miasto jest piękne ale niestety władze mamy byle jakie. Budynek na miasteczku w którym był pożar 10 września 2011r. dopiero teraz jest robiony dach a mieszkania miały być osuszone bo ściany są mokre a tynki same odpadają a teraz władza będzie szukać kasy i nie osuszy budynku. Więc mieszkańcy wrócą tam w te mokre ściany i będą tylko chorować. Panowie u władzy ruszcie głowami zanim wpadnie tam TV i was obsmaruje na cały kraj! Szkoda by było uwierzcie.

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 02, 2012, 13:09:26 »
Niech zagęszczają ruchu z rozbiórką bo śmierdzi okna nie można otworzyć. Biedni pracownicy :(
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

ZAWZIĘTA777

  • Gość
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 06, 2012, 19:50:29 »
Cytat: "Robercik32"
Nasze miasto jest piękne ale niestety władze mamy byle jakie. Budynek na miasteczku w którym był pożar 10 września 2011r. dopiero teraz jest robiony dach a mieszkania miały być osuszone bo ściany są mokre a tynki same odpadają a teraz władza będzie szukać kasy i nie osuszy budynku. Więc mieszkańcy wrócą tam w te mokre ściany i będą tylko chorować. Panowie u władzy ruszcie głowami zanim wpadnie tam TV i was obsmaruje na cały kraj! Szkoda by było uwierzcie.


Tu z kolegą się zgodzę....że władze mamy byle jaką!! Sama zostaje odsyłana z instytycji do instytucji!! Najlepiej brać kase a nic nie robić...a jak do wyborow dochodzi to kur** kazdy taki idealny i taaaaki chętny do pomocy!
Brak słow!
Pozdrawiam