Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej  (Przeczytany 25356 razy)

MłodyS53

  • Gość
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 03, 2012, 21:28:05 »
Cytat: "Policzanin_2"
Nie ma tam opon zimowych i nie wiem czy produkują do ciężarówek...

Produkują ale są strasznie drogie...

sowa

  • Gość
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 04, 2012, 14:18:12 »
Nasza ,,gminna,, służba drogowa nie ma bata nad sobą jest monopolistą na naszym rynku i jak
,, koryto ,,jest pełne to po co się starać jak oni wiedzą że gmina i tak da pieniądze na odśnieżanie. Kpina w biały dzień.

pawels

  • Gość
Odśnieżanie
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 04, 2012, 20:06:24 »
Witam
Jedno krótkie pytanie. Kto wyznacza trasy dla pługów kto  jest za to odpowiedzialny w trans necie ktoś?
Dziś widziałem jak pług zrobił ulicę leśną w Trzebieży tą prowadzącą na plażę po co? Ominął inne ulice gdzie ludzie mieszkają. Czy osoby odpowiedzialne za to spodziewają się turystów na plaży w Trzebieży?
pozdr

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 04, 2012, 21:29:12 »
Dziś postęp: jeden z pojazdów miał pług opuszczony niemal do samego asfaltu... to i tak dużo w porównaniu do innych [:

Offline smile

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Re: Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 05, 2012, 06:01:06 »
Cytat: "angie"
Tak jak w temacie nasi drogowcy nadal śpią. Tegoroczna zima była dla nich łaskawa jak mało kiedy. Do tej pory zdarzyło się może z 5 dni (max) kiedy musieli wyjechać z bazy. Naprawdę czy oni w TransNecie nie mają dostepu do mediów? Prognozy już w weekend mówiły o opadach w naszym regionie z czwrtku na piątek. Gratuluję dobrego samopoczucia szefostwu Akcji Zima w TransNet.

Nie chce mi się czytać reszty postów... [ciach!] takie bzdury... Jak wracam do domu o 4 w nocy często (taka praca) to niemal zawsze widzę piaskarkę. Co ty byś chciał żeby piskarka pod Twoją chatą w kółko jeździła?? Niech mają nawet ze dwie czy cztery pisakarki to zobacz ile ulic mają do [ciach!]... Weź się [ciach!] w łeb, a jak Ci nie pasuje to taczkę włapę i poszedł z solą i piaskiem... żenua

ps. przepraszam za wulgarność...

A ja przepraszam za brak wyrozumiałości - Kuba

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Re: Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 05, 2012, 09:27:49 »
Cytat: "smile"
Cytat: "angie"
Tak jak w temacie nasi drogowcy nadal śpią. Tegoroczna zima była dla nich łaskawa jak mało kiedy. Do tej pory zdarzyło się może z 5 dni (max) kiedy musieli wyjechać z bazy. Naprawdę czy oni w TransNecie nie mają dostepu do mediów? Prognozy już w weekend mówiły o opadach w naszym regionie z czwrtku na piątek. Gratuluję dobrego samopoczucia szefostwu Akcji Zima w TransNet.

Nie chce mi się czytać reszty postów... Pierd....sz takie bzdury... Jak wracam do domu o 4 w nocy często (taka praca) to niemal zawsze widzę piaskarkę. Co ty byś chciał żeby piskarka pod Twoją chatą w kółko jeździła?? Niech mają nawet ze dwie czy cztery pisakarki to zobacz ile ulic mają do ojeba,nia... Weź się pierd.... w łeb, a jak Ci nie pasuje to taczkę włapę i poszedł z solą i piaskiem... żenua

ps. przepraszam za wulgarność...
Jednym słowem więcej zrozumienia i wyrozumiałości, bo Ci panowie w piaskarkach mają naprawdę niewdzięczną pracę i nigdy nikomu nie dogodzą. Pozdrawiam :)
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 05, 2012, 10:48:51 »
Cytat: "Denver"
Cytat: "Wykidajło"
O rany... Znowu 10 cm śniegu spadło, a dla mistrzów kierownic klęska żywiołowa. O 7 rano główne drogi w Policach były przejezdne bez żadnych problemów - chyba że ktoś jeździć nie umie albo całą kasę wydał na furę i na zimówki nie starczyło (albo jedno i drugie).

Tak były przejezdne, ale zobacz jak wygląda np. Piłsudskiego w Policach, a Szosa Polska w Szczecinie. Podpowiem, że jedna była biała, a druga czarna.

To może też zależeć od ruchu na danym odcinku. Nieważne - ja i tak jestem za tym, żeby sobie odśnieżaniem jezdni głowy nie zawracać, szkoda kasy. Co innego, jak jest lód na drogach.
Cytat: "Denver"
Swoją drogą nie wiem czy wydałeś całą kasę na opony, ale jadąc za Tobą strasznie czuć zapach paliwa - sprawdź czy Ci spala paliwo do końca.

Dzięki, poniucham. Na pewno świece powinienem wymienić, i filtr powietrza, ale nie wiem, czy to może mieć coś wspólnego. Na logikę ten filtr pasuje, ale dla mnie niezbadane są tajniki motoryzacji.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline angie

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 06, 2012, 09:07:52 »
Smile nie widzę najmnejszego powodu do takiego obrażania mnie...jak chcesz wiedzieć ulica na której mieszkam (centrum Polic) jest nadal biała, a czepiam się bo mam dzieci które wożę do szkoły i chciałabym być pewna, że dojedziemy bezpiecznie i bezpiecznie po nie wrócę ot i cały problem. Właśnie tu tkwi problem tego forum cokolwiek człowiek nie napisze zaraz znajdzie się ktoś kto rzuci się na ciebie.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 06, 2012, 09:42:01 »
angie, ale to aż takie ciężkie warunki są, że się boisz o bezpieczne przejechanie 2 kilometrów? To może spacer?

Offline enzo87

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 06, 2012, 10:41:32 »
Moge sie mylic ale ten temat mial na celu porozmawiac o tym ze poraz kolejny sluzby odpowiedzialne za odsniezanie i biorace zapewne grube pieniadze nie sprostaly temu za co my wszyscu placimy...

a warunki moze i byly ciezkie przez pierwsze godziny po spadnieciu sniegu, teraz uwazna jazda, bez brawury i moim zdaniem wszystko bedzie OK pomimo, ze drogi nadal sa biale(w niektorych miejscach)

Offline angie

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 06, 2012, 11:10:13 »
"Kilofownikownia, ale to aż takie ciężkie warunki są, że się boisz o bezpieczne przejechanie 2 kilometrów? To może spacer?"
Możesz mi wierzyć że nie należę do osób które jeżdżą do kiosku na drugą stronę ulicy po gazetę samochodem jak zwykle wszystkim się wydaje, że całe Police pracują w ZCH i mogą jechać autobusem - niestety do Lubieszyna nie dojdę spacerkiem. Jak już wspominałam temat nie jest o mnie i moich umiejętnościach jako kierowcy - proszę mnie nie atakować, tylko o tym, że mogło być lepiej niż jest.

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 06, 2012, 11:36:19 »
No i jest efekt brak rozumu u tych co odpowiadaj za drogi.
Śmiertelny wypadek miedzy Plichowem a Tanowem
 Pozdrawiam
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 06, 2012, 13:11:06 »
Cytat: "Mickd"
No i jest efekt brak rozumu u tych co odpowiadaj za drogi.


Jeżeli wypadek jest śmiertelny to brak rozumu był chyba u któregoś z kierowców. Śmiertelne wypadki nie zdarzają się przy 40km/h.

Offline gumastic

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 06, 2012, 16:18:23 »
Cytat: "secha"
Śmiertelne wypadki nie zdarzają się przy 40km/h.

Bokiem w słup lub drzewo dla osobówki wystarczy zupełnie. A taka nawierzchnia sprzyja obróceniu auta.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 06, 2012, 17:04:08 »
było tak:

"67-letni mężczyzna prowadzący osobową Hondę podczas wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, przeciął ścieżkę rowerową i uderzył w drzewo. Kierowca zginął na miejscu."

http://www.radio.szczecin.pl/index.php?idp=3&idx=82746