Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej  (Przeczytany 25404 razy)

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 03, 2012, 12:48:28 »
W kartach pojazdów i książce dyspozytora dzieją się "cuda" Czy ktoś to w ogóle kontroluje i.......weryfikuje-? przypuszczam,że wątpię ;-)

Cytat: "KrP"
poważnie, te drogi pługów nie widziały.

kasa jednak musi się zgadzać ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 03, 2012, 13:19:25 »
Jakoś mnie to nie rusza. Co roku ten sam problem i co roku ta sama kwestia i żadnych zmian. Dopóki nie dostaną jakiejś poważnej kary to tak się będzie działo. Prawda jest pewnie taka, że ew. kary są i tak niższe niż koszty jakie poniosła by firma gdyby wysłała ludzi w teren.
Można co najwyżej zebrać się dużą grupą, odśnieżyć kilka ulic, a cały zebrany śnieg zawieźć pod Trans-Net i wysypać przed wejściem. Może wtedy coś się ruszy.

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 03, 2012, 13:25:34 »
Dziwna rzecz jakaś... Ja się balem, że autobusu dziś nie uświadczę, a tu zaskoczenie - wszystko prawie na czas jeździło... Lata wstecz przy drogach posypanych i odśnieżonych bywało gorzej, a dziś bez problemów. Więc przestańcie łaskawie narzekać na drogowców. Przyznajcie się lepiej, żeście się przyzwyczaili do szybkiej jazdy na ostatnią chwilę i nagle okazało się, że trzeba zwolnić i jest wielka tragedia.
Wykidajło ma rację - tych mistrzów kerownycy było dziś doskonale widać, bo ciągnęli a sobą sznur samochodów... Takich agentów, którym prawko z nieba spadło, pługi powinny do rowów razem ze śniegiem zepchnąć...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 03, 2012, 13:29:16 »
Orientuje się ktoś, w jakim stanie jest trasa przez Leśno?
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline enzo87

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 03, 2012, 13:30:59 »
Tylko trzeba miec na uwadze, ze kilka lat wstecz jezdzily Ikarusy badz jelcze, dzis mamy lepsze pojazdy... pewnie dlatego m.in. jezdza bez problemu autobusy

Nil

  • Gość
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 03, 2012, 13:39:29 »
Kurcze... znowu mnie zima zaskoczyła hehehe :lol2:

Offline angie

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 03, 2012, 14:17:12 »
Kuba ja przez Leśno jechałam rano a moją opinię już znacie szczególnie trzeba uważać na zakręcie na wjeździe do Leśna od strony Polic.

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 03, 2012, 14:32:48 »
Jechałam do Szczecina ok 9:20  - jedno autko ze zszokowanym właścicielem  zanurkowało w rowie, tuz przed znakiem Pilchowo.
Wracam ze Sz-na ok 11:30 - to samo miejsce, ten sam rów -autko jadące z Polic zarzuciło, zatańcowało, okręciło się i wpadło z gracją tyłem do rowu urywając przy tym listwę na drzwiach kierowcy.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 03, 2012, 14:39:16 »
Chodzi o wylot z Pilchowa w kierunku Tanowa? Tam jest ta wredna pułapka z rozpoczynającym się krawężnikiem... Jak się na niego najedzie przez przypadek to ślicznie samochód odbija i o poślizg nietrudno.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline samtron8787

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 03, 2012, 15:08:43 »
Ja tam 3 miesiace temu rozwalilem sie autem, auto do kasacji a ja teraz tam jezdze powolutku i ostroznie.:P

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 03, 2012, 15:13:30 »
Cytat: "angie"
Tak jak w temacie nasi drogowcy nadal śpią. Tegoroczna zima była dla nich łaskawa jak mało kiedy. Do tej pory zdarzyło się może z 5 dni (max) kiedy musieli wyjechać z bazy. Naprawdę czy oni w TransNecie nie mają dostepu do mediów? Prognozy już w weekend mówiły o opadach w naszym regionie z czwrtku na piątek. Gratuluję dobrego samopoczucia szefostwu Akcji Zima w TransNet.


Po godzinie 21 solarki Trans-Netu tankowały na Orlenie, więc nie spali. Kwestia bardziej w oszczędzaniu gum na pługach, które nie są dociskane do asfaltu.

Cytat: "Wykidajło"
O rany... Znowu 10 cm śniegu spadło, a dla mistrzów kierownic klęska żywiołowa. O 7 rano główne drogi w Policach były przejezdne bez żadnych problemów - chyba że ktoś jeździć nie umie albo całą kasę wydał na furę i na zimówki nie starczyło (albo jedno i drugie).


Tak były przejezdne, ale zobacz jak wygląda np. Piłsudskiego w Policach, a Szosa Polska w Szczecinie. Podpowiem, że jedna była biała, a druga czarna.
Swoją drogą nie wiem czy wydałeś całą kasę na opony, ale jadąc za Tobą strasznie czuć zapach paliwa - sprawdź czy Ci spala paliwo do końca.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 03, 2012, 15:24:11 »
Cytat: "Kuba"
Ślisko jest na rondzie Piłsudskiego/Grzybowa/Siedlecka - jak je objeżdżałem to wyraźnie czułem, że tył mojego auta chce uciec mi na zewnątrz  .

 Kuba! No co Ty… przecież zimą tak się właśnie pokonuje łuki. Wtedy można to zrobić z większą prędkością jazdy i bez obawy, że autko wyleci na pobocze! ;D

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 03, 2012, 17:56:01 »
Cytat: "Wykidajło"
O rany... Znowu 10 cm śniegu spadło, a dla mistrzów kierownic klęska żywiołowa. O 7 rano główne drogi w Policach były przejezdne bez żadnych problemów - chyba że ktoś jeździć nie umie albo całą kasę wydał na furę i na zimówki nie starczyło (albo jedno i drugie).
Powiedziała wyrocznia i najmądrzejszy na forum... Powiedz mi o najmądrzejszy  W CZYM Ci pomogą zimówki na nawierzchni pokrytej warstwą zbitego i zamarzniętego śniegu? Rano o 6 jadąc z Dąbia ulice Szczecina były powierzchownie odśnieżone, a jedyny czarny odcinek jezdni, to Strzałowska i dalej w dół. Przed 16 jak wracałem, to ulice pięknie wyczyszczone. Szczecińscy drogowcy spisują się na medal :)
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 03, 2012, 18:52:34 »
Cytat: "Wykidajło"
O rany... Znowu 10 cm śniegu spadło, a dla mistrzów kierownic klęska żywiołowa. O 7 rano główne drogi w Policach były przejezdne bez żadnych problemów - chyba że ktoś jeździć nie umie albo całą kasę wydał na furę i na zimówki nie starczyło (albo jedno i drugie).
Hmmmm.Rano jadąc(auto ciężarowe)zanim jeszcze śnieg został rozjeżdżony,jechało się całkiem przyjemnie,później bujało mną jak na break dancer w dni Polic.Nie ma tam opon zimowych i nie wiem czy produkują do ciężarówek...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 03, 2012, 21:04:14 »
Cytat: "Policzanin_2"
Nie ma tam opon zimowych i nie wiem czy produkują do ciężarówek...


Oczywiście, że produkują.