Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7664082 razy)

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 403
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18480 dnia: Września 18, 2024, 19:49:27 »
Ci co dostali mieszkania za darmo, a później je sprzedali za grubą kasę w ogóle nie powinni się wypowiadać. A ci, którzy się tu budowali, wiedzieli, że niedaleko jest fabryka.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 981
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18481 dnia: Września 18, 2024, 20:12:26 »
Ci co dostali mieszkania za darmo, a później je sprzedali za grubą kasę w ogóle nie powinni się wypowiadać. A ci, którzy się tu budowali, wiedzieli, że niedaleko jest fabryka.
Ale po co o tym mowic, to niedobra je...

Tak samo placz gdzies tam wyzej ze co maja zrobic ludzie ktorzy 20 lat pracowali na zakladach i umieja tylko robic nawozy.

No nie wiem, [ciach!], moze trzeba bylo sie doszkalac i uczyc jak inni? czy mysleli ze panstwowka gdzie sie spi na nockach bedzie ich zawsze utrzymywala xD kto ma mozg i dwie rece nie zginie

Offline Mlodyapatatowy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18482 dnia: Września 18, 2024, 20:35:43 »
Ci co dostali mieszkania za darmo, a później je sprzedali za grubą kasę w ogóle nie powinni się wypowiadać. A ci, którzy się tu budowali, wiedzieli, że niedaleko jest fabryka.
Ale po co o tym mowic, to niedobra je...

Tak samo placz gdzies tam wyzej ze co maja zrobic ludzie ktorzy 20 lat pracowali na zakladach i umieja tylko robic nawozy.

No nie wiem, [ciach!], moze trzeba bylo sie doszkalac i uczyc jak inni? czy mysleli ze panstwowka gdzie sie spi na nockach bedzie ich zawsze utrzymywala xD kto ma mozg i dwie rece nie zginie
Ok racja , ale nie słyszałem aby zwalniali aparatowych "normalnych" tylko wiem że wzięli się za tych "L4".

Offline bolo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18483 dnia: Września 18, 2024, 20:38:58 »
Pokaż mi tych co dostali mieszkania za darmo.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 462
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18484 dnia: Września 19, 2024, 07:29:53 »
A pani Anna to zamierzała poinformować załogę o tym że nasz szanowny prezes wpadł na genialny pomysł,a żeby zweryfikować to czy załodze należy się lunch Pass? Jakim to człowiek trzeba być żeby jeszcze pozbawiać ludzi tych kart i weryfikować to czym im się one należą. Człowiek zapierdala za dwóch jak nie trzech czasami stanowiskach a ci jeszcze by najchętniej i to zabrali. [ciach!] mać na kogo wy ludzie głosowaliście🤬
Na branie firmy po to żeby przeprowadziła pomiary o wydatku energetycznym to kasy nie szkoda zarządowi. Ci ludzie to widzę wstydu nic nie mają. Normalnie ręce opadają. Nie to że ludzie na produkcji najmniej zarabiają to jeszcze im [ciach!] bardziej dokręcić śrubę. Niech ktoś powie temu prezesowi że to dzięki tym ludziom w większości on jest prezesem tej firmy.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 981
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18485 dnia: Września 19, 2024, 08:51:00 »
A pani Anna to zamierzała poinformować załogę o tym że nasz szanowny prezes wpadł na genialny pomysł,a żeby zweryfikować to czy załodze należy się lunch Pass? Jakim to człowiek trzeba być żeby jeszcze pozbawiać ludzi tych kart i weryfikować to czym im się one należą. Człowiek zapierdala za dwóch jak nie trzech czasami stanowiskach a ci jeszcze by najchętniej i to zabrali. [ciach!] mać na kogo wy ludzie głosowaliście🤬
Na branie firmy po to żeby przeprowadziła pomiary o wydatku energetycznym to kasy nie szkoda zarządowi. Ci ludzie to widzę wstydu nic nie mają. Normalnie ręce opadają. Nie to że ludzie na produkcji najmniej zarabiają to jeszcze im [ciach!] bardziej dokręcić śrubę. Niech ktoś powie temu prezesowi że to dzięki tym ludziom w większości on jest prezesem tej firmy.
"jakim czlowiekiem trzeba byc zeby weryfikowac czy cos sie komus nalezy"


No nie, rozdawajmy za darmo tym ktorym sie nie nalezy XD

Ale fikolek.

Jak ci sie nalezy to nikt ci nie zabierze.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 462
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18486 dnia: Września 19, 2024, 09:10:51 »
Taki bystry jesteś? W takim razie należy mi się podwójnie bo zapierdalam czasami za dwóch i mój wysiłek energetyczny jest większy ,a jakos nie zauważyłem żebym miał większego lunch Pass. zresztą z Tobą nie dyskutuje bo ty to jesteś ciężki przypadek.I mi nie [ciach!] że jak mi się należy to nikt nic nam nie zabierze bo jubileusz też mi się należy ,a zobaczę go w całości jak świnia niebo. Tak więc nie [ciach!] nam tu tych swoich mądrości. Zarząd to niech zweryfikuję siebie i swoje karty najlepiej czy im się należą.
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2024, 09:28:10 wysłana przez rbk »

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 615
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18487 dnia: Września 19, 2024, 09:14:32 »
Pokaż mi tych co dostali mieszkania za darmo.
Oni już są na emeryturze.

Post Merge: Września 19, 2024, 09:19:43
A pani Anna to zamierzała poinformować załogę o tym że nasz szanowny prezes wpadł na genialny pomysł,a żeby zweryfikować to czy załodze należy się lunch Pass?
Spokojnie, w spółkach córkach pozabierali (zredukowali) już lata temu i jakoś wszyscy nadal żyją i pracują.
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2024, 09:19:43 wysłana przez Qba99 »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2167
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18488 dnia: Września 19, 2024, 09:57:56 »
Wodnik Szuwarek- nikt nikomu, komu się należy prawnie nie zamierza niczego zabierać. Temat ten był omawiany podczas poniedziałkowej komisji BHP, której uczestnikami jest strona społeczna reprezentująca pracowników.
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2024, 10:02:13 wysłana przez An_na »

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 462
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18489 dnia: Września 19, 2024, 10:24:16 »
Taki bystry jesteś? W takim razie należy mi się podwójnie bo zapierdalam czasami za dwóch i mój wysiłek energetyczny jest większy ,a jakos nie zauważyłem żebym miał większego lunch Pass. zresztą z Tobą nie dyskutuje bo ty to jesteś ciężki przypadek.I mi nie [ciach!] że jak mi się należy to nikt nic nam nie zabierze bo jubileusz też mi się należy ,a zobaczę go w całości jak świnia niebo. Tak więc nie [ciach!] nam tu tych swoich mądrości. Zarząd to niech zweryfikuję siebie i swoje karty najlepiej czy im się należą.A tak jeszcze co do Ciebie to ty najlepiej to byś wszystko upierdolil pracownikowi fizycznemu. I niech najlepiej pracuję za frajer i od siebie jeszcze dorzuci. [ciach!] tam nie ważne że xapieprzamy za dwóch ,nie ważne że na niektórych węzłach powinno się odmówić pracy bo coś jest nie sprawne bo nie ma oświetlenia bo coś tam jeszcze. Niech prezes się ciszy że ktoś tu chce jeszcze pracować i daje coś od siebie bo nie jeden z nas mógłby powiedzieć [ciach!] nie robię póki nie będzie tu oświetlenia tak jak być powinno itd.Moja rada dla prezesa jak prezes chcę żeby tu jeszcze było kim robić to niech wie [ciach!] lepiej weźmie za to żeby sprzedaż była i niech pisze listy do ministrów a nie zajmuję się tym co tu komu upierdolic bo mu póki co to słyszymy tylko jedno. Nawozy ze wschodu zalewają nasz rynek ale żeby ktoś coś z tym [ciach!] robił to jakoś nie widzimy,za to widzimy jak nam się upierdala po kolei jedno za drugim. Tyle w temacie.

Offline Jan z nerką

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1024
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18490 dnia: Września 19, 2024, 10:34:45 »
To Wy już taczek i młotków nie macie?

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 981
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18491 dnia: Września 19, 2024, 11:49:14 »
Taki bystry jesteś? W takim razie należy mi się podwójnie bo zapierdalam czasami za dwóch i mój wysiłek energetyczny jest większy ,a jakos nie zauważyłem żebym miał większego lunch Pass. zresztą z Tobą nie dyskutuje bo ty to jesteś ciężki przypadek.I mi nie [ciach!] że jak mi się należy to nikt nic nam nie zabierze bo jubileusz też mi się należy ,a zobaczę go w całości jak świnia niebo. Tak więc nie [ciach!] nam tu tych swoich mądrości. Zarząd to niech zweryfikuję siebie i swoje karty najlepiej czy im się należą.A tak jeszcze co do Ciebie to ty najlepiej to byś wszystko upierdolil pracownikowi fizycznemu. I niech najlepiej pracuję za frajer i od siebie jeszcze dorzuci. [ciach!] tam nie ważne że xapieprzamy za dwóch ,nie ważne że na niektórych węzłach powinno się odmówić pracy bo coś jest nie sprawne bo nie ma oświetlenia bo coś tam jeszcze. Niech prezes się ciszy że ktoś tu chce jeszcze pracować i daje coś od siebie bo nie jeden z nas mógłby powiedzieć [ciach!] nie robię póki nie będzie tu oświetlenia tak jak być powinno itd.Moja rada dla prezesa jak prezes chcę żeby tu jeszcze było kim robić to niech wie [ciach!] lepiej weźmie za to żeby sprzedaż była i niech pisze listy do ministrów a nie zajmuję się tym co tu komu upierdolic bo mu póki co to słyszymy tylko jedno. Nawozy ze wschodu zalewają nasz rynek ale żeby ktoś coś z tym [ciach!] robił to jakoś nie widzimy,za to widzimy jak nam się upierdala po kolei jedno za drugim. Tyle w temacie.
Ale wiesz, że ja też zapieprzałem za dwóch/trzech? Bo tak gadasz jakbym sobie siedział w biurze i pił kawę XD i nie, nie zapieprzylbym fizycznym wszystkiego. Ale uważam, że wielu z was się poprzewracalo w dupach, bo byś poszedł do prywaciarza i by się okazało, że na nockach się nie śpi tylko pracuje, na popołudniówkach się nie ogląda tv w szafce tylko pracuje, nie za bardzo można przyjść pijanym do pracy i nie za bardzo można chodzić na planowane chorobowe to byś się zdziwił.

Jestem pełny szacunku do ludzi którzy uczciwie pracują i marnują sobie życie w tej firmie z gówna, ale takich jest niewielu. Większość dostaje pieniądze adekwatne do swojej pracy, zaangażowania i chęci rozwoju :)

Post Merge: Września 19, 2024, 11:51:53
No ale zapomniałem, wam się NALEŻY XD lunch pass za wydatek energetyczny się NALEŻY nawet tam, gdzie chłopy przez 8h obserwują parametry.




Do tej pory pamiętam awantury tutaj "JAK JA MAM SOBIE KUPIĆ OBIAD ZA TE MARNE GROSZE Z LUNCH PASSA", jak nawet chłopy nie widzą co to jest wyrównanie wydatku energetycznego. Z większością z was się nie da nawet rozmawiać, bo wy uważacie ze wam się NALEŻY, a nawet nie wiecie co, za co i dlaczego.


Zapraszam do merytorycznej dyskusji, na szczekanie już nie odpowiem


« Ostatnia zmiana: Września 19, 2024, 11:51:53 wysłana przez Rasowy_Aparatowy »

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 317
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18492 dnia: Września 19, 2024, 12:07:48 »
Taki bystry jesteś? W takim razie należy mi się podwójnie bo zapierdalam czasami za dwóch i mój wysiłek energetyczny jest większy ,a jakos nie zauważyłem żebym miał większego lunch Pass. zresztą z Tobą nie dyskutuje bo ty to jesteś ciężki przypadek.I mi nie [ciach!] że jak mi się należy to nikt nic nam nie zabierze bo jubileusz też mi się należy ,a zobaczę go w całości jak świnia niebo. Tak więc nie [ciach!] nam tu tych swoich mądrości. Zarząd to niech zweryfikuję siebie i swoje karty najlepiej czy im się należą.A tak jeszcze co do Ciebie to ty najlepiej to byś wszystko upierdolil pracownikowi fizycznemu. I niech najlepiej pracuję za frajer i od siebie jeszcze dorzuci. [ciach!] tam nie ważne że xapieprzamy za dwóch ,nie ważne że na niektórych węzłach powinno się odmówić pracy bo coś jest nie sprawne bo nie ma oświetlenia bo coś tam jeszcze. Niech prezes się ciszy że ktoś tu chce jeszcze pracować i daje coś od siebie bo nie jeden z nas mógłby powiedzieć [ciach!] nie robię póki nie będzie tu oświetlenia tak jak być powinno itd.Moja rada dla prezesa jak prezes chcę żeby tu jeszcze było kim robić to niech wie [ciach!] lepiej weźmie za to żeby sprzedaż była i niech pisze listy do ministrów a nie zajmuję się tym co tu komu upierdolic bo mu póki co to słyszymy tylko jedno. Nawozy ze wschodu zalewają nasz rynek ale żeby ktoś coś z tym [ciach!] robił to jakoś nie widzimy,za to widzimy jak nam się upierdala po kolei jedno za drugim. Tyle w temacie.
Ale wiesz, że ja też zapieprzałem za dwóch/trzech? Bo tak gadasz jakbym sobie siedział w biurze i pił kawę XD i nie, nie zapieprzylbym fizycznym wszystkiego. Ale uważam, że wielu z was się poprzewracalo w dupach, bo byś poszedł do prywaciarza i by się okazało, że na nockach się nie śpi tylko pracuje, na popołudniówkach się nie ogląda tv w szafce tylko pracuje, nie za bardzo można przyjść pijanym do pracy i nie za bardzo można chodzić na planowane chorobowe to byś się zdziwił.

Jestem pełny szacunku do ludzi którzy uczciwie pracują i marnują sobie życie w tej firmie z gówna, ale takich jest niewielu. Większość dostaje pieniądze adekwatne do swojej pracy, zaangażowania i chęci rozwoju :)

Post Merge: [time]Września 19, 2024, 11:51:53 [/time]
No ale zapomniałem, wam się NALEŻY XD lunch pass za wydatek energetyczny się NALEŻY nawet tam, gdzie chłopy przez 8h obserwują parametry.




Do tej pory pamiętam awantury tutaj "JAK JA MAM SOBIE KUPIĆ OBIAD ZA TE MARNE GROSZE Z LUNCH PASSA", jak nawet chłopy nie widzą co to jest wyrównanie wydatku energetycznego. Z większością z was się nie da nawet rozmawiać, bo wy uważacie ze wam się NALEŻY, a nawet nie wiecie co, za co i dlaczego.


Zapraszam do merytorycznej dyskusji, na szczekanie już nie odpowiem




na szczekanie nie odpowiadasz?   no musiałbym sie znizyc do twojego poziomu ;)

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 981
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18493 dnia: Września 19, 2024, 13:16:58 »
Pomóżcie mi wstać, przygniotła mnie merytoryczna siła argumentów XDDDD


I taka gadka z wami, a potem się dziwicie, że nikt was nie traktuje poważnie

Offline Tadeusz

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18494 dnia: Września 19, 2024, 17:34:59 »
Ktoś wie czemu wczoraj lub przedwczoraj było tak biało i śmierdziało koło cmentarza? To chyba szło od strony ZCH Police, aż "mgła" była.