Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7657128 razy)

Offline maks

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18450 dnia: Września 13, 2024, 10:21:55 »
Mam pytanie.
Jak Polimery przejmie Orlen a pół instalacji nierentownych wytną na zakładzie, to co nam zostanie ?

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 414
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18451 dnia: Września 13, 2024, 10:34:43 »
Mam pytanie.
Jak Polimery przejmie Orlen a pół instalacji nierentownych wytną na zakładzie, to co nam zostanie ?

Biurowiec.

Offline Rutus

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18452 dnia: Września 13, 2024, 11:53:50 »
Spadnie Wam kamien z serca- nic juz Was nie bedzie ciagnelo na dno

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 262
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18453 dnia: Września 13, 2024, 18:50:40 »
https://solidarnosc-azoty.pulawy.pl/w-co-gramy/

Tak gwoli przypomnienia, scenariusz tu napisany powoli się realizuje. Sprzedać polimery w końcowym etapie gdy już niedługo zaczną przynosić zyski aby nie trafiały do grupy azoty która teraz ponosi konsekwencje tej budowy.

Offline Jan z nerką

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1023
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18454 dnia: Września 15, 2024, 10:09:32 »
Pani Aniu, nich Pani popyta chłopaków z GAPSu jak są traktowani przez nowy zarząd. To są te nowe standardy?

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 613
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18455 dnia: Września 15, 2024, 13:43:40 »
Pani Aniu, nich Pani popyta chłopaków z GAPSu jak są traktowani przez nowy zarząd. To są te nowe standardy?
Ale to je nie dobre, o tym się nie mówi

Offline jarosz1977

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18456 dnia: Września 15, 2024, 18:28:09 »
Witam wszystkich Forumowiczów. Zostałem wywołany do tablicy, więc jestem.
Od swoich reprezentantów w RN i Z oczekujecie konkretnych informacji. Jak najbardziej chciałbym się nimi podzielić, ale proszę mi uwierzyć, w wielu sprawach związany jestem tajemnicą przedsiębiorstwa, często tajemnicą objętą reżimem MAR.
Forum nie jest najlepszym miejscem do opowiadania o firmowych tematach. Tak jak deklarowałem, drzwi mojego biura są zawsze otwarte dla każdego Pracownika zakładów. Tu możemy spokojnie porozmawiać. Jako elektryk na co dzień przebywam wśród załogi, chętnie rozmawiam i dziele się wiedzą.
Właśnie minął półmetek obecnej kadencji RN i jest to moment, zbiegający się niestety ze złą sytuacją i atmosferą w firmie. Jest ona bardzo dynamiczna, wiele się dzieje. Chcę dokonać pewnego rodzaju podsumowania dwóch lat mojej pracy w RN i zrobię to osobiście w najbliższych tygodniach bezpośrednio przed Załogą. Zapewniam, że dobro Pracowników i firmy są dla mnie priorytetem pracy w RN.
Pozdrawiam serdecznie. Krzysztof Skornia.
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2024, 18:30:31 wysłana przez jarosz1977 »

Offline Mlodyapatatowy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18457 dnia: Września 16, 2024, 07:08:10 »
Witam wszystkich Forumowiczów. Zostałem wywołany do tablicy, więc jestem.
Od swoich reprezentantów w RN i Z oczekujecie konkretnych informacji. Jak najbardziej chciałbym się nimi podzielić, ale proszę mi uwierzyć, w wielu sprawach związany jestem tajemnicą przedsiębiorstwa, często tajemnicą objętą reżimem MAR.
Forum nie jest najlepszym miejscem do opowiadania o firmowych tematach. Tak jak deklarowałem, drzwi mojego biura są zawsze otwarte dla każdego Pracownika zakładów. Tu możemy spokojnie porozmawiać. Jako elektryk na co dzień przebywam wśród załogi, chętnie rozmawiam i dziele się wiedzą.
Właśnie minął półmetek obecnej kadencji RN i jest to moment, zbiegający się niestety ze złą sytuacją i atmosferą w firmie. Jest ona bardzo dynamiczna, wiele się dzieje. Chcę dokonać pewnego rodzaju podsumowania dwóch lat mojej pracy w RN i zrobię to osobiście w najbliższych tygodniach bezpośrednio przed Załogą. Zapewniam, że dobro Pracowników i firmy są dla mnie priorytetem pracy w RN.
Pozdrawiam serdecznie. Krzysztof Skornia.
Z plusów jaka na tą chwilę ma Pan jako Członek RN wybrany przez pracowników to Pan nie wystąpił przeciwko Nam aby cokolwiek zabrać , za to drugi Członek RN wybrany przez Pracowników już tak;)

Offline fafik

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18458 dnia: Września 16, 2024, 12:45:59 »
Z plusów jaka na tą chwilę ma Pan jako Członek RN wybrany przez pracowników to Pan nie wystąpił przeciwko Nam aby cokolwiek zabrać , za to drugi Członek RN wybrany przez Pracowników już tak;)
Iwonka? Powiedz coś więcej...

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 459
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18459 dnia: Września 16, 2024, 20:44:31 »
Z plusów jaka na tą chwilę ma Pan jako Członek RN wybrany przez pracowników to Pan nie wystąpił przeciwko Nam aby cokolwiek zabrać , za to drugi Członek RN wybrany przez Pracowników już tak;)
Iwonka? Powiedz coś więcej...
Coś 😁

Offline aldi

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18460 dnia: Września 16, 2024, 21:06:13 »
Co z kontrolingami podobno o 50% redukcja? Może Krzysztof odpowie?

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 316
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18461 dnia: Września 17, 2024, 10:09:56 »
Z plusów jaka na tą chwilę ma Pan jako Członek RN wybrany przez pracowników to Pan nie wystąpił przeciwko Nam aby cokolwiek zabrać , za to drugi Członek RN wybrany przez Pracowników już tak;)
Iwonka? Powiedz coś więcej...
Coś 😁


Czekaj czekaj, przed wyborami bedą latać po wydziałach z długopisami

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2166
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18462 dnia: Września 17, 2024, 15:04:10 »
Słuchajcie, nikt tutaj nie będzie rozpisywał się w szczegółach, ani ja, ani Iwona, ani Krzysiek. Nie możemy. Tak jak już setny raz napiszę: chcecie pogadać, proszę o sygnał i umówimy się na rozmowę.  Szanujmy się wzajemnie.

Offline Jan z nerką

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1023
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18463 dnia: Września 17, 2024, 15:18:32 »
Słuchajcie, nikt tutaj nie będzie rozpisywał się w szczegółach, ani ja, ani Iwona, ani Krzysiek. Nie możemy. Tak jak już setny raz napiszę: chcecie pogadać, proszę o sygnał i umówimy się na rozmowę.  Szanujmy się wzajemnie.
To na forum nie można, ale z tymi samymi ludźmi na zakładzie już można?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2166
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18464 dnia: Września 17, 2024, 16:06:59 »
A ja nie wiem kto tutaj pisze i czy jest pracownikiem.

Post Merge: Września 17, 2024, 16:24:09
To zaczynamy: jan z nerką. Poproszę o imię, nazwisko, wydział.
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2024, 16:24:09 wysłana przez An_na »