Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7663936 razy)

Offline Mlodyapatatowy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18465 dnia: Września 17, 2024, 17:19:42 »
Słuchajcie, nikt tutaj nie będzie rozpisywał się w szczegółach, ani ja, ani Iwona, ani Krzysiek. Nie możemy. Tak jak już setny raz napiszę: chcecie pogadać, proszę o sygnał i umówimy się na rozmowę.  Szanujmy się wzajemnie.
Pani Iwona może napisać jak było w komisji to chyba nic związanego z tajemnicą handlową albo stanąć na bramie dla pieszych i powiedzieć o tym ;) w tym samym miejscu gdzie rozdawała długopisy

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 981
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18466 dnia: Września 17, 2024, 18:44:03 »
Słuchajcie, nikt tutaj nie będzie rozpisywał się w szczegółach, ani ja, ani Iwona, ani Krzysiek. Nie możemy. Tak jak już setny raz napiszę: chcecie pogadać, proszę o sygnał i umówimy się na rozmowę.  Szanujmy się wzajemnie.
Pani Iwona może napisać jak było w komisji to chyba nic związanego z tajemnicą handlową albo stanąć na bramie dla pieszych i powiedzieć o tym ;) w tym samym miejscu gdzie rozdawała długopisy
Fakt, ze Pani Tarocinska i Pan Skornia chociaż mieli/maja odwagę się tu wypowiedzieć. A Pani Iwony nie widziałem na oczy odkąd się dostała do RN :D

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2167
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18467 dnia: Września 17, 2024, 23:59:00 »
Słuchajcie, dajcie spokój. Wiele się dzieje i działo. Każdy z naszej trójki jest zaangażowany, do każdego z nas możecie przyjść i porozmawiać. Do Iwony każdy może przyjść i porozmawiać, na dole w biurowcu p.34. Do Krzyśka na biel, i do mnie w biurowcu 2 piętro.

Offline i po co nam to było

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18468 dnia: Września 18, 2024, 00:45:42 »
Dobry wieczór. Panie Krzysiu bardzo dziękuję za obecność i zabranie głosu, wiem , że nie jest to komfortowa sytuacja dla pana - dlatego jeszcze raz szacunek i wielkie podziękowania. Nikt od Was nie wymaga ujawniania tajemnic handlowych, nikt od Was nie wymaga narażania się na zarzuty "działania na szkodę Spółki", ale mamy prawo, tak pani Aniu i panie Krzysiu mamy prawo wiedzieć na czym stoimy, wiedza ta pozwoli nam na budowanie strategii działania. Chcemy utrzymać nasze miejsca pracy, chcemy dużej chemii w naszym kraju  !!! Zobaczcie w jakim miejscu jesteśmy: mamy kredyty, zobowiązania, rodziny na utrzymaniu a co niektórzy mają  przepracowane po 20 czy 30 lat i nic nie potrafią robić poza " nawozami".  A tu uśmiechnięty nowy zarząd obniża nam i tak przeciętne wynagrodzenia pod pretekstem ratowania zakładu, gdzie wszyscy wiemy, że to nie wpłynie na być czy nie być Spółki. Mam żal do Was, mam na myśli panią Anie i pana Krzysia, że nie traktujecie nas poważnie, że traktujecie nas jak osoby które żyją chwilą i nie potrafią spojrzeć przed siebie.  Tak nie jest, a dowodem niech będzie fakt, że nikt w tym miejscu nie wspomniał o STRAJKU o którym mam wrażenie co niektórzy marzą. Wiecie dobrze, że istnienie tego zakładu nie przesądza się  tu w Policach, czy tam w Warszawie, decyzje by uratować zakład muszą być podjęte w kręgach europejskich.Zgoda na pomoc publiczną w połączeniu z ochroną rynku europejskiego to jest jedyne rozwiązanie naszego problemu. Podpatrujmy i uczmy się od naszych sąsiadów. Oczywiście, że wspomnianą pomoc trzeba umiejętnie wykorzystać o co zapewne zadbają nasi przedstawicie do których mamy zaufanie. Panie Aniu panie Krzysiu do dzieła i odwagi - macie nasze wsparcie. Jeżeli są inne rozwiązania, inne pomysły na nasz Zakład proszę się  tu nimi podzielić.  Wspólnie uratujemy Zakład i te fajne miejsce jakim są Police. Z wyrazami szacunku - życząc wszystkim powodzenia.
PS Pani Aniu to jest najlepsze miejsce na merytoryczną, spokojną dyskusje. Czy wyobraża sobie pani, że ktoś puka do pani drzwi i narzeka na atmosferę w Zakładzie, na zarząd? Fajnie, że drzwi dla nas są otwarte, ale atmosfera w Zakładzie nie sprzyja takim spotkaniom.
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2024, 01:24:56 wysłana przez i po co nam to było »

Offline Mlodyapatatowy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18469 dnia: Września 18, 2024, 05:52:39 »
Słuchajcie, dajcie spokój. Wiele się dzieje i działo. Każdy z naszej trójki jest zaangażowany, do każdego z nas możecie przyjść i porozmawiać. Do Iwony każdy może przyjść i porozmawiać, na dole w biurowcu p.34. Do Krzyśka na biel, i do mnie w biurowcu 2 piętro.
Pewnie będąc w komisji wybranej przez Zarząd do ZABRANIA "wynagrodzenia" Załodze jest to zaangażowanie pełne tylko chyba nie o takie chodzi.

Offline Warburg

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18470 dnia: Września 18, 2024, 07:02:13 »
Zwolnień grupowych nie ma, ale  wręcza się wypowiedzenia. Ktoś powie oficjalnie ile docelowo chce zarząd zwolnić osób i ile wydziałow w ZCh Police chce sie zamknąć ? Czy tym nie można pisać na forum ?

Offline Anonin

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Aparatowy 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18471 dnia: Września 18, 2024, 07:41:30 »
Witam mam bardzo ważne pytanie co się dzieje z wasza instalacją.? Macie sprawne jeszcze filtry w kominach, bo jak wieje w stronę Polic to gryzie w gardle nie idzie oddychać to jest nienormalna sytuacja! Kto na to pozwala. Byłem specjalnie zobaczyć i to wasze kominy dymią niemiłosiernie i wszystko opada na Police. Polimery w tym czasie nic nie zrzucały ze swieczki itp. Więc moje pytanie do Pani Ani czy macie sprawne filtry w kominach.? Wszystko zależy oczywiście w która stronę wieje wiatr ale przez parę dni był armagedon w Policach.

Offline Mlodyapatatowy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18472 dnia: Września 18, 2024, 09:58:53 »
Zwolnień grupowych nie ma, ale  wręcza się wypowiedzenia. Ktoś powie oficjalnie ile docelowo chce zarząd zwolnić osób i ile wydziałow w ZCh Police chce sie zamknąć ? Czy tym nie można pisać na forum ?
Tyczy się to chyba Biurowca i stanowisk umysłowych

Offline Warburg

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18473 dnia: Września 18, 2024, 12:24:01 »
Niekoniecznie młodyaparatowy niekoniecznie

Offline Martin

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18474 dnia: Września 18, 2024, 12:45:54 »
Witam mam bardzo ważne pytanie co się dzieje z wasza instalacją.? Macie sprawne jeszcze filtry w kominach, bo jak wieje w stronę Polic to gryzie w gardle nie idzie oddychać to jest nienormalna sytuacja! Kto na to pozwala. Byłem specjalnie zobaczyć i to wasze kominy dymią niemiłosiernie i wszystko opada na Police. Polimery w tym czasie nic nie zrzucały ze swieczki itp. Więc moje pytanie do Pani Ani czy macie sprawne filtry w kominach.? Wszystko zależy oczywiście w która stronę wieje wiatr ale przez parę dni był armagedon w Policach.
masz problem ze smrodem to dzwonisz do zakładów najlepiej do dyspozytora

Offline Jan z nerką

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1024
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18475 dnia: Września 18, 2024, 13:00:10 »
Witam mam bardzo ważne pytanie co się dzieje z wasza instalacją.? Macie sprawne jeszcze filtry w kominach, bo jak wieje w stronę Polic to gryzie w gardle nie idzie oddychać to jest nienormalna sytuacja! Kto na to pozwala. Byłem specjalnie zobaczyć i to wasze kominy dymią niemiłosiernie i wszystko opada na Police. Polimery w tym czasie nic nie zrzucały ze swieczki itp. Więc moje pytanie do Pani Ani czy macie sprawne filtry w kominach.? Wszystko zależy oczywiście w która stronę wieje wiatr ale przez parę dni był armagedon w Policach.
masz problem ze smrodem to dzwonisz do zakładów najlepiej do dyspozytora
Albo się myjesz.

Offline Mlodyapatatowy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18476 dnia: Września 18, 2024, 15:08:44 »
Niekoniecznie młodyaparatowy niekoniecznie
Info potwierdzone ? Czy zasłyszane w "autobusie"

Offline rebeliant

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18477 dnia: Września 18, 2024, 17:53:39 »
Witam mam bardzo ważne pytanie co się dzieje z wasza instalacją.? Macie sprawne jeszcze filtry w kominach, bo jak wieje w stronę Polic to gryzie w gardle nie idzie oddychać to jest nienormalna sytuacja! Kto na to pozwala. Byłem specjalnie zobaczyć i to wasze kominy dymią niemiłosiernie i wszystko opada na Police. Polimery w tym czasie nic nie zrzucały ze swieczki itp. Więc moje pytanie do Pani Ani czy macie sprawne filtry w kominach.? Wszystko zależy oczywiście w która stronę wieje wiatr ale przez parę dni był armagedon w Policach.
Uwierz że filtry to tam nawet nic nie dadzą przy tym co tam się dzieje 😉 czujecie posmak siarki to sami sobie odpowiedzcie z jakiego wydziału tak daje…

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 403
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18478 dnia: Września 18, 2024, 19:12:41 »
Pamiętam, bodajże dwa dni temu jak przejeżdżałem Tanowską koło Lidla to aż biało było xd. Rzadko w tą stronę daje wiatr, zazwyczaj daje na Jasienice albo Port. Zdziwieni Policzanie, kiedy im dmuchnie trochę raz na ruski rok. Jak tak może być, przecież nie mieszkamy przy ZCH xd

Offline rebeliant

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18479 dnia: Września 18, 2024, 19:33:18 »
Raz na ruski rok to moze dmuchało, ale kiedyś