Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6852096 razy)

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14145 dnia: Września 22, 2022, 19:53:07 »
Hej
Wiem ze przerywam tym wpisem obiektywna krytyke polityke GA Police ludzi z Gapsu, ktorzy krotko mówiąc zostali na lodzie i zostali zmuszeni do realizacji zasady - umiesz liczyc licz na siebie.
Szacunkowe wyniki - 205 mln za pol roku gdzie za caly rok bylo 113. Krotko i konkretnie. Na inflacyjne wyrownanie i podwyzki dla gapsu ich stac. Dlaczego? Marża na poziomie prawie 20%... Zacna wręcz porównując poprzednie okresy obrachunkowe
 https://www.bankier.pl/wiadomosc/POLICE-Szacunkowe-wybrane-skonsolidowane-wyniki-finansowe-Grupy-Kapitalowej-Grupa-Azoty-Zaklady-Chemiczne-Police-S-A-za-II-kwartal-2022-roku-oraz-za-I-polrocze-2022-roku-8409866.html#hyxq68qa41

Post Merge: [time]Wrzesień 22, 2022, 16:46:17 [/time]
113 mln za caly rok 2021. - male sprostowanie
na koniec to ładnie polecieli xD "Jednocześnie Emitent pragnie zwrócić uwagę, że wyniki przyszłych okresów mogą zostać obciążone w związku z nadzwyczajnym i bezprecedensowym wzrostem cen gazu ziemnego."
teraz zyski są ale w grudniu [ciach!] będziemy na zero i na podwyżki braknie
Tak jak już gdzieś pisałem. Dorzuca kasy na święta jednorazowo ale podwyżek w tym roku już nie będzie

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14146 dnia: Września 23, 2022, 09:56:02 »
Martin- Tak jest jak jest napisane. Sezonowość nawożenia, wzrost cen surowców a w tym utrzymująca się koszmarnie wysoka cena gazu od kilku miesięcy. Tak w ogromny uproszczeniu. Na śnieg nawozów nikt nie sypie. A po co roślinie jest azot chyba nie trzeba tutaj na forum pisać, bo doskonale o tym wiecie i o tym kiedy ten pierwiastek roślina potrzebuje.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 934
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14147 dnia: Września 23, 2022, 10:12:14 »
Martin- Tak jest jak jest napisane. Sezonowość nawożenia, wzrost cen surowców a w tym utrzymująca się koszmarnie wysoka cena gazu od kilku miesięcy. Tak w ogromny uproszczeniu. Na śnieg nawozów nikt nie sypie. A po co roślinie jest azot chyba nie trzeba tutaj na forum pisać, bo doskonale o tym wiecie i o tym kiedy ten pierwiastek roślina potrzebuje.
Kiedyś nie było sztucznych nawozów i ludzkość istniała i śmigała jak ta lala. Teraz rolnik nie kupi worka Polifoski i ludzkość umrze z głodu, albo ziemniak będzie za 15 zł.

Offline Gapsownik_

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14148 dnia: Września 23, 2022, 11:39:10 »
Janek, dawniej ludzie załatwiali swoje potrzeby do dołu w ziemi, czy te czasy były takie wspaniałe? Na tą chwilę rolnictwo to przemyśl, a jak w każdej gałęzi przemysłu, trzeba maksymalizować wydajność, przy jak najmniejszym nakładzie i po to są nawozy, dzięki nawozą uzyskujesz większą wydajność z hektara. Z resztą, po co ja to piszę, Ty za pewne to wiesz, tylko trolujesz jak zwykle.


Natomiast co do zysków, to na koniec roku zakłady na pewno wykażą ogromne zyski i będzie wielką pompa jaki to zarząd jest wspaniały, wypracowali historyczne zyski. Zarząd dostanie ogromne premie, a my będziemy robić za miskę ryżu, przypominając słowa niejakiego Pinokia.


Masz idealny przykład Orlenu, jak to działało, tam też podobno marża jest znikoma, a ceny paliw najwyższe w historii i do tego Orlen notuje rekordowe zyski. Przypadek?


Dodatkowo jeden z ministrów z jedynej słusznej partii, mówił ostatnio, że marża na nawozach jest praktycznie zerowa, a tu proszę, okazuje się, że wynosi 18,5%.


A skąd to, a no przypomnę tylko artykuł "milionerzy dobrej zmiany". Mamy tam dumną reprezentację, jak ktoś go jeszcze nie czytał to polecam.


https://wiadomosci.wp.pl/klub-milionerow-dobrej-zmiany-astronomiczne-zarobki-ludzi-zwiazanych-z-pis-6800300344855040a


Znając nasz zarząd, możemy też pożegnać się z pieniędzmi w przyszłym roku. Prognozy na rynku gazu są mało optymistyczne, więc nadal będą nas mamić niepewnym rynkiem etc.


Cieszmy się, że nas te wysokie ceny w ogóle nie dotyczą, inflacja dotyczy tylko Zakładu, a szary pracownik dalej ma ceny sprzed 2-3 lat, bo sklepy wiedzą, że my jako pracownicy GAPS czy ZCH jesteśmy poza rynkiem.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 393
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14149 dnia: Września 23, 2022, 12:08:16 »
Hej
Wiem ze przerywam tym wpisem obiektywna krytyke polityke GA Police ludzi z Gapsu, ktorzy krotko mówiąc zostali na lodzie i zostali zmuszeni do realizacji zasady - umiesz liczyc licz na siebie.
Szacunkowe wyniki - 205 mln za pol roku gdzie za caly rok bylo 113. Krotko i konkretnie. Na inflacyjne wyrownanie i podwyzki dla gapsu ich stac. Dlaczego? Marża na poziomie prawie 20%... Zacna wręcz porównując poprzednie okresy obrachunkowe
 https://www.bankier.pl/wiadomosc/POLICE-Szacunkowe-wybrane-skonsolidowane-wyniki-finansowe-Grupy-Kapitalowej-Grupa-Azoty-Zaklady-Chemiczne-Police-S-A-za-II-kwartal-2022-roku-oraz-za-I-polrocze-2022-roku-8409866.html#hyxq68qa41

Post Merge: [time]Wrzesień 22, 2022, 16:46:17 [/time]
113 mln za caly rok 2021. - male sprostowanie
na koniec to ładnie polecieli xD "Jednocześnie Emitent pragnie zwrócić uwagę, że wyniki przyszłych okresów mogą zostać obciążone w związku z nadzwyczajnym i bezprecedensowym wzrostem cen gazu ziemnego."
teraz zyski są ale w grudniu [ciach!] będziemy na zero i na podwyżki braknie
Bardzo możliwe że będziemy mieli powtórkę z Wardackiego,gdzie to dwa lata temu nie mieliśmy podwyżk. Gdyby jej nas nie pozbawił to też całkiem inaczej by wyglądała sytuacja niektórych pracowników,którzy to stażu pracy mają ponad 5lat a zarobki mniejsze od szczeniaków którzy przyjęli się dwa lata temu. I jak przyszły rok będzie bez podwyżek to Ci co pracują tu po 5lst i więcej będą znowu najbardziej poszkodowani.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 934
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14150 dnia: Września 23, 2022, 12:40:19 »
Gapsownik cytujesz WP, to żydowski portal dla Polaków. Za Tuska byś już siedział na bezrobociu. Z fartem mordo. I nie pouczaj mnie o nawozach, bo w d... byłeś, g... widziałeś. Ja mam ogródek na balkonie więc wiem co mówię. Nie potrzebuję żadnych nawozów.

Offline GAPSior

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14151 dnia: Września 23, 2022, 20:47:18 »
Janek to rolnik pełną gębą 😂 hektary pola na balkonie 😂 żyjesz z dotacji UE więc co Ty wiesz o GAPSie i GAP 🤣🤣🤣

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 934
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14152 dnia: Września 23, 2022, 22:00:13 »
Janek to rolnik pełną gębą 😂 hektary pola na balkonie 😂 żyjesz z dotacji UE więc co Ty wiesz o GAPSie i GAP 🤣🤣🤣
Nie no sory,  ja mam godność, nie żyje z dotacji. Nie muszę się nikogo prosić.

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14153 dnia: Września 23, 2022, 22:12:57 »
Jan bez nerki , chyba ze mamuski czy mozesz wypic swojego harnasia  :o

Offline GAPSior

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14154 dnia: Września 23, 2022, 22:17:47 »
Janku bez nerki 🤣 ja również mam swoją godność i nikogo o nic się nie proszę . Mam fach w rękach i potrafię na siebie i swoją rodzinę zarobić aby godnie żyć w tych zje.... czasach. Więc pij te swoje harnoldy i graj w kapsle może wygrasz kolejnego 🤣🤣🤣🤣

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 934
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14155 dnia: Września 23, 2022, 22:22:46 »
Janku bez nerki 🤣 ja również mam swoją godność i nikogo o nic się nie proszę . Mam fach w rękach i potrafię na siebie i swoją rodzinę zarobić aby godnie żyć w tych zje.... czasach. Więc pij te swoje harnoldy i graj w kapsle może wygrasz kolejnego 🤣🤣🤣🤣
Tak dobrych czasów jak teraz to nigdy nie miałeś synku.

Offline Benek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14156 dnia: Września 23, 2022, 22:31:19 »
Jak od przyszłego roku dowalą prywaciarzom i wszelakim zakładom pracy takie ceny prądu, jak dla samorządów, to do wiosny uzupełnią się braki kadrowe w ZCH i w Gaps, a później to już tylko przesiew nierobów, wywalenie ich za bramę i przyjęcie doświadczonych pracowników, którzy stracili poprzednią pracę przez bankructwa z powodu cen energii. Idą świetne czasy dla zakładów i ludzi ambitnych.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 934
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14157 dnia: Września 23, 2022, 22:37:50 »
Jak od przyszłego roku dowalą prywaciarzom i wszelakim zakładom pracy takie ceny prądu, jak dla samorządów, to do wiosny uzupełnią się braki kadrowe w ZCH i w Gaps, a później to już tylko przesiew nierobów, wywalenie ich za bramę i przyjęcie doświadczonych pracowników, którzy stracili poprzednią pracę przez bankructwa z powodu cen energii. Idą świetne czasy dla zakładów i ludzi ambitnych.
Benek weź już nie pij. To nie jest rozwiązanie problemów.

Offline Benek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14158 dnia: Września 24, 2022, 08:58:30 »
A myślisz, że co się stanie z wszelakiego rodzaju zakładami pracy jak im wszędzie dowalą  cenę za energię elektryczną kilka razy wyższą jak samorządom? Ci co będą mogli to podniosą ceny swoich produktów, a reszta wiedząc, że ich produkty za wyższą cenę już nie zostaną przyjęte przez konsumentów ogłoszą po prostu bankructwo.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14159 dnia: Września 24, 2022, 09:05:33 »
A myślisz, że co się stanie z wszelakiego rodzaju zakładami pracy jak im wszędzie dowalą  cenę za energię elektryczną kilka razy wyższą jak samorządom? Ci co będą mogli to podniosą ceny swoich produktów, a reszta wiedząc, że ich produkty za wyższą cenę już nie zostaną przyjęte przez konsumentów ogłoszą po prostu bankructwo.
A myslisz że co się stanie z ZCH w takiej samej sytuacji? XD