Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784845 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9510 dnia: Września 07, 2019, 07:13:35 »
Pięknie się sprawdza polityka Mateusza. Wysłuchali, obiecali, a teraz wygaszają emocje i oczekiwania. A wy - no cóż - miska ryżu czeka
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!


Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9512 dnia: Września 07, 2019, 16:08:12 »

Czy ktoś sprawdzał salda kart sodexo ostatnio? Ostatnia aplikacja nie jest już wspierana, zainstalowałem nową i nic nie pokazuje.
Jest napisane "Karty nieaktywne"

Offline Suvi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9513 dnia: Września 07, 2019, 16:19:18 »
Od 4 dni próbuję sprawdzić stan konta na kartach sodexo przez aplikację . Ciagle "planowana przerwa serwisowa"

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9514 dnia: Września 07, 2019, 18:14:47 »
Od 4 dni próbuję sprawdzić stan konta na kartach sodexo przez aplikację . Ciagle "planowana przerwa serwisowa"

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka



Musisz odinstalować starą wersję aplikacji i zainstalować nową.
Tylko, że zainstalowałem nową i lipa, karty nieaktywne.
Prawdopodobnie awaria serwisu Sodexo

Offline cami159

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9515 dnia: Września 09, 2019, 20:57:49 »
Coś wiadomo kiedy awaria będzie naprawiona?

Post Merge: Września 10, 2019, 08:27:53
Ok, widzę że karta już aktywna, ale środków na niej brak 🙄
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2019, 08:27:53 wysłana przez cami159 »

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9516 dnia: Września 10, 2019, 13:00:43 »
Dzień dobry...ja mam takie pytanie odnośnie kart podarunkowych,ale tych kart które pracownicy dostali zamiast paczek ze słodyczami. Nie wiem jak u innych ale na mojej kończy się termin ważności i teraz moje pytanie brzmi czy jak chcę nową kartę to trzeba pisać jakiś wniosek ,czy wystarczy gdzieś to komuś zgłosić? A w ogóle to nie prościej jest doładować nam tą kwotą  ktora jest przeznaczona na pączki,te karty podarunkowe które mamy , na które dostajemy szmal z okazji dni chemika i świąt? Tylko kolejny plastik trzymać w portfelu?

Offline Suvi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9517 dnia: Września 10, 2019, 13:11:04 »
Dotarły pieniądze na lunchpass.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline Greta

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9518 dnia: Września 10, 2019, 14:30:51 »
Dzień dobry...ja mam takie pytanie odnośnie kart podarunkowych,ale tych kart które pracownicy dostali zamiast paczek ze słodyczami. Nie wiem jak u innych ale na mojej kończy się termin ważności i teraz moje pytanie brzmi czy jak chcę nową kartę to trzeba pisać jakiś wniosek ,czy wystarczy gdzieś to komuś zgłosić? A w ogóle to nie prościej jest doładować nam tą kwotą  ktora jest przeznaczona na pączki,te karty podarunkowe które mamy , na które dostajemy szmal z okazji dni chemika i świąt? Tylko kolejny plastik trzymać w portfelu?


Karty będą nowe. Nowy wniosek i nowe karty.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9519 dnia: Września 11, 2019, 12:02:08 »
Dzień dobry...ja mam takie pytanie odnośnie kart podarunkowych,ale tych kart które pracownicy dostali zamiast paczek ze słodyczami. Nie wiem jak u innych ale na mojej kończy się termin ważności i teraz moje pytanie brzmi czy jak chcę nową kartę to trzeba pisać jakiś wniosek ,czy wystarczy gdzieś to komuś zgłosić? A w ogóle to nie prościej jest doładować nam tą kwotą  ktora jest przeznaczona na pączki,te karty podarunkowe które mamy , na które dostajemy szmal z okazji dni chemika i świąt? Tylko kolejny plastik trzymać w portfelu?

Masz troje dzieci to trzy karty... Bo po co to zrobić na jedną jak bank może zgarnąć za trzy...

Post Merge: Września 11, 2019, 12:09:09
Z innej beczki. Płaca minimalna w górę o 250...hmmm czy w tym zakładzie nie powinno być z automatu podwyzka dla nas o tą kwotę??? No ku.... A nie no sorry dostałem 50,😂. Od razu z automatu powinni nam dać 250 plus coś od zakładu... Co za shit...
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2019, 12:09:09 wysłana przez fafik »

Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9520 dnia: Września 12, 2019, 13:59:15 »
Fafik co do podwyżek masz rację niedługo będziemy zarabiać tyle co pani która sprząta nie ujmując oczywiście honoru tej pani, inna sprawa to to co będzie się działo jak minimalna wzrośnie do 4tys bo przecież łatwo jest nakazać komuś takie wyplaty, oczywiście fajnie zarabiać dużo ale chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę co będzie się działo z cenami i że te pensje to będą tyle warte co teraz albo i mniej

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9521 dnia: Września 12, 2019, 15:33:37 »
Na ZCH zaraz się będzie bardziej opłacało zwolnić i zatrudnić od nowa. Niektórym pewnie już się opłaca  ;D

Offline johnnie.winterfeld

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9522 dnia: Września 12, 2019, 18:36:04 »
Na ZCH zaraz się będzie bardziej opłacało zwolnić i zatrudnić od nowa. Niektórym pewnie już się opłaca  ;D

Pensja nowego aparatowego ≤ aparatowego z 10 letnim stażem. I jeśli, to jest to naprawdę nie duża różnica w płacy.
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9523 dnia: Września 12, 2019, 18:57:39 »
Pensja nowego aparatowego ≤ aparatowego z 10 letnim stażem. I jeśli, to jest to naprawdę nie duża różnica w płacy.
I to wróży powolny upadek firmy....

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9524 dnia: Września 13, 2019, 12:09:22 »
Pensja nowego aparatowego ≤ aparatowego z 10 letnim stażem. I jeśli, to jest to naprawdę nie duża różnica w płacy.
A dlaczego aparatowy z rocznym stażem ma nie zarabiać tyle samo co aparatowy z 20 letnim stażem, jeżeli wykonują tą samą pracę, mają takie same uprawnienia i znają tylko jedno stanowisko ?.