Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6782873 razy)

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9480 dnia: Sierpnia 31, 2019, 13:52:30 »
No nic, widocznie jeszcze nie upłynął ten czas rozsądny. Musisz się uzbroić w cierpliwość.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2019, 13:55:58 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9481 dnia: Sierpnia 31, 2019, 14:34:04 »
Nie ma czegoś takiego niestety.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9482 dnia: Sierpnia 31, 2019, 18:48:21 »
Wiele rzeczy nie ma w tym zakładzie, no nie są, jak sa wybory, po wyborach już nie mam i są problemy z załatwieniem.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9483 dnia: Sierpnia 31, 2019, 22:23:03 »
Może Pan konkretniej? Z jakim „załatwieniem”? O co Panu chodzi?

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9484 dnia: Sierpnia 31, 2019, 22:23:58 »
Hehe przed wyborami taaa wtedy jest spotakań i przytakiwań fulll. Po  hmmmm... jeden palec wystarczy żeby wskazać jedną jedyną osobę, która po wyborach zajdzie pogadać do pracowników. Oczywiście jest to An_na. Co do podwyżek... Ja czekałem dwa lata...później przestałem już czekać i się łudzić... W międzyczasie swoi oczywiście dostawali podwyżki ale... cóż ponoć skończyły się czasy "po znajomości" :)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9485 dnia: Sierpnia 31, 2019, 23:00:26 »
Podwyżki indywidualne - trudny temat od zawsze.  O podwyżkach indywidualnych decyduje prezes i/lub szef kadr na wniosek kierownictwa danej jednostki. Kierownictwo też powinno solidnie uzasadnić przeszeregowanie aby „obronić” taki wniosek.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2019, 23:02:30 wysłana przez An_na »

Offline duch

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9486 dnia: Sierpnia 31, 2019, 23:12:16 »
Podwyżki to to pikuś, chodzi o podejście do pracowników. Nikt nie jest niczyim niewolnikiem. Umysłowy żyje dzięki pracownikowi fizycznemu, i taka jest prawda. Dlatego mniej powinni zarabiać, ale nie zarabiają, bo w profitach, dostają pewnie fortunę. Czy coś jeszcze chcecie wiedzieć >>>

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9487 dnia: Września 01, 2019, 13:04:00 »
Może Pan konkretniej? Z jakim „załatwieniem”? O co Panu chodzi?

No na przykład sprawy remontu łazienek, miało być przeznaczone 1,5 mln, i miało być szybko wyremontowane, a jak jest każdy widzi. Stan krytyczny,  aparatowi kupują sami zawory do baterii, a remontów, ani widu, ani słuchu. Krzesła na sterowniach to juz brak słów, nawet nie wiem jak to nazwać, bo wszelkie określenie tego nie oddadzą stanu. No ale w biurach nowe fotele i nowe meble

A co z pakietem stomatologicznym, dalej w opracowaniu, a jeszcze trochę i będą następne wybory .


Hehe przed wyborami taaa wtedy jest spotakań i przytakiwań fulll. Po  hmmmm... jeden palec wystarczy żeby wskazać jedną jedyną osobę, która po wyborach zajdzie pogadać do pracowników. Oczywiście jest to An_na. Co do podwyżek...
nie ma różnicy wszyscy się spotykali wszyscy obiecali i wszyscy po wyborach zniknęli, i ci przegrani i ci wygrani, bez wyjątku. no jedynie trzeba odac honor ze p. Ania tu sie odzywa, ale posty sa odmienne od tych przed wyborami. Co do podwyżek, to było, jest i będzie patologią w  tym zakładzie, i nikt tego nie zmieni.
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2019, 13:09:24 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9488 dnia: Września 01, 2019, 15:26:28 »
Jestem w Zarządzie od dwóch lat lekko ponad. Realizuję swoje postanowienia systematycznie krok po kroku choć oczywiście nie jest to droga usłana różami, i ze względów finansowych, ze względów trudności w pozyskaniu wykonawców i z ogromu zaniedbań przez lata. W tym czasie zostało zrobionych sporo zadań które wcześniej nie były nawet planowane jak klimatyzacja na siarkowych, fosforowym, nawozach. Niedawno nastąpił odbiór pomieszczeń laboratorium siarkowego, pomieszczeń socjalnych  na obu siarkowych. Niedawno rozpoczęły się prace remontu sterowni na 218- nawozy. Byłam tam, ogrom pracy do wykonania łącznie z rozwaleniem ściany, sufity etc. Obok na instalacji trwa remont łazienki na 218 dla laborantek. Jest też kontynuacja prac na fosforowym na sterowni na 272. Plan poprawy warunków pracy jest zatwierdzony i teraz robię podsumowanie półrocza. Zarząd zgodził się też na stały budżet co roku który będzie przeznaczany na poprawę warunków pracy. Kolejne zatwierdzone prace są dla pomieszczeń na EC i na bieli. Jeśli ma Pan sprawdzone info odnośnie zakupu baterii przez pracownika to proszę o info na priv. To jest niedopuszczalne. Jeśli potrzeba jest wymiany baterii to należy to do obowiązków pracodawcy tylko czasami niżej słyszę: nie ma pieniędzy, zarząd tnie... Często jest to nieprawda do tego stopnia, iż naciskamy na terminowe wykonywanie zabidżetowanych zadań ale i na takie drobne jak wymiana baterii pieniądze są.

Offline johnnie.winterfeld

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9489 dnia: Września 01, 2019, 16:32:56 »
Jeśli ma Pan sprawdzone info odnośnie zakupu baterii przez pracownika to proszę o info na priv. To jest niedopuszczalne. Jeśli potrzeba jest wymiany baterii to należy to do obowiązków pracodawcy tylko czasami niżej słyszę: nie ma pieniędzy, zarząd tnie... Często jest to nieprawda do tego stopnia, iż naciskamy na terminowe wykonywanie zabidżetowanych zadań ale i na takie drobne jak wymiana baterii pieniądze są.

Wydaje mi się, że chodzi tutaj bardziej o inny aspekt - czas.
Wiadomo, że należy zgłosić przełożonemu, ten przekazuje dalej, następnie ktoś to musi zaakceptować, kolejny zamówić lub pojechać do DomLuxu/Ikeii, odebrać, zlecić firmie, która zrobi to w cenie remontu całej łaźni, wydać z magazynu baterie i po tygodniu będzie zamontowane.
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Offline qwer1234

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9490 dnia: Września 01, 2019, 17:52:25 »
Wydaje mi się, że chodzi tutaj bardziej o inny aspekt - czas.
Wiadomo, że należy zgłosić przełożonemu, ten przekazuje dalej, następnie ktoś to musi zaakceptować, kolejny zamówić lub pojechać do DomLuxu/Ikeii, odebrać, zlecić firmie, która zrobi to w cenie remontu całej łaźni, wydać z magazynu baterie i po tygodniu będzie zamontowane.

U mnie na wydziale wystarczy zgłosić do kierownika lub starszego mistrza i wszystko jest załatwione od ręki.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9491 dnia: Września 01, 2019, 18:26:23 »
Tak jest prawidłowo.
Wracając do foteli- powstało zarządzenie w sprawie ujednolicenia zakupów m.in.  foteli. Są zakupowane w miarę zapotrzebowań.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9492 dnia: Września 01, 2019, 23:44:48 »
Brak foteli o bogowie współczuję :D idźcie na pakownie zobaczyć jak się pracuje w zakładach, a zrozumiecie, że Wasze problemy są śmieszne.

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9493 dnia: Września 02, 2019, 08:56:46 »
Podwyżki to to pikuś, chodzi o podejście do pracowników. Nikt nie jest niczyim niewolnikiem. Umysłowy żyje dzięki pracownikowi fizycznemu, i taka jest prawda. Dlatego mniej powinni zarabiać, ale nie zarabiają, bo w profitach, dostają pewnie fortunę. Czy coś jeszcze chcecie wiedzieć >>>

Człowieku co ty pieprzysz. Każdy pracownik jest potrzebny, zastanów się dla kogo byś fizycznie produkował jeśli ci umysłowi by nie znaleźli kupców, nie załatwili kontraktów. Ktoś z umysłowych też musi ci chociażby naliczyć wypłatę itd. Jak słyszę teksty takich januszy to aż mi słabo. Zaznaczę tylko, że nie pracuję już w Zakładach ale 17 lat tam dygałem i jako fizol i umysłowy.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9494 dnia: Września 02, 2019, 09:09:59 »
Tak jest prawidłowo.Wracając do foteli- powstało zarządzenie w sprawie ujednolicenia zakupów m.in.  foteli. Są zakupowane w miarę zapotrzebowań.
ja też myślałem ze tak powinno byc, ale tak nie jest. no i pięknie będzie jednolicie i ślicznie w biurach, brawo Wy. A co z ujednoliceniem i wyposażeniem, chociaż w krzesła na sterówkach, nie śmiemy marzyc o fotelach.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.