Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6875005 razy)

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2910 dnia: Maja 07, 2015, 16:56:05 »
no jak to jacy ? Pracujesz na zmiany i chcesz mi powiedzieć że nie ma u Ciebie na wydziale skoczków po jednym na zmianę ? Z tego co się orientuję to są bo sam znam kilku, ale z drugiej strony to przełożeni wolą po nich nie dzwonić, czyli może mają jakiś nakaz odgórny aby tego nie robić.
No może ktoś ma taki dodatek jakiś tzw. pupil ale nigdy nikt taki jak skoczek nie przyszedł u nas na inną zmianę by ją wspomóc!

nie chce zrobić czegoś co mu zaszkodzi
No tak jemu przecież to nie zaszkodzi bo i jak? W biurowcu ludzie są przeważnie nietykalni i niczemu nie winni. Winni najczęściej są Ci najniżej!

O?! To nie słyszałeś o pracujących swego czasu w nadgodzinach st. mistrzach na wytwórniach nawozu?
No na nadgodziny to nie jeden by przyfrunął!
Zabierać to chcą ale tylko "robolą" a w biurowcu jakby tak zrobił porządek, zmniejszył obsadę biurowca to by dopiero były oszczędności!!!

A z innej beczki czy odczuliście tą "większą" premię?

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2911 dnia: Maja 07, 2015, 17:23:15 »
A z innej beczki czy odczuliście tą "większą" premię?

Jest większa.
...ale nie martw się następna już taka nie będzie, bo karta celów jest zrobiona nie do osiągnięcia.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2912 dnia: Maja 07, 2015, 18:42:06 »
No może ktoś ma taki dodatek jakiś tzw. pupil ale nigdy nikt taki jak skoczek nie przyszedł u nas na inną zmianę by ją wspomóc!
To pretensje chyba należy mieć do przełożonego że bał się zadzwonić do skoczka który i tak bierze kasę za to że jest skoczkiem co miesiąc.

No na nadgodziny to nie jeden by przyfrunął!

przecież skoczek prócz tego że ma 300zł brutto za bycie skoczkiem to jeszcze kasę za to że pracował czyli takie jakby nadgodziny. Nie czytałeś informacji o skoczkach przed wprowadzeniem tego że tak powiem projektu ??

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2913 dnia: Maja 07, 2015, 21:07:53 »
W biurowcu ludzie są przeważnie nietykalni i niczemu nie winni.

W biurowcu nietykalni są tylko związkowi i polityczni. Cała reszta trzęsie dupami, bo w każdej chwili mogą zostać wymienieni na synka albo córeczkę przedstawiciela jednej z tych dwóch grup.

Zabierać to chcą ale tylko "robolom" a w biurowcu jakby tak zrobił porządek, zmniejszył obsadę biurowca to by dopiero były oszczędności!!!

I znowu czepiasz się związkowych i politycznych. Oni mają duże pensje, cała reszta zarabia marne grosze na umowach zleceniu. Serio.  Znajomy już drugi rok siedzi na zleceniu za 2200 brutto, niedawno w jego dziale zatrudniono osobę z zewnątrz, dokładnie to samo stanowisko, ten sam zakres obowiązków, umowa o pracę, stawka ponad 4000 brutto + dodatki.

Jak dobrze policzycie podstawę plus dodatki (w tym zmianowy) to by się okazało, że aparatowi zarabiają znacznie więcej niż spora liczba osób w biurowcu. Trawa jest zawsze bardziej zielona u sąsiada.

Nie wiem czy to przejdzie, ale chyba można poprosić przedstawicieli związków o przygotowanie i opublikowanie zestawienia średnich zarobków w poszczególnych obszarach? Bez wskazywania konkretnych osób, na przykład średnie wynagrodzenie aparatowego na bieli. Wynagrodzenia poszczególnych osób są tajne, ale średnia w obszarze już nie :)

Co do premii to ja się cieszę, że w ogóle jakaś jest. Jak zobaczyłem nowe mierniki to stwierdziłem, że nie ma sensu się szarpać, żeby raz na kwartał dostać 300 złotych premii. Poprzeczka postawiona tak wysoko, że nawet nie mam zamiaru do niej startować, niech inni tracą zdrowie na bezpłatnych nadgodzinach :)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2914 dnia: Maja 08, 2015, 06:30:28 »
A ja mam taki mały apel do kierowców jadących z i na ZCH. A właściwie to dwa apele.

Po pierwsze - jeśli wyprzedzacie rowerzystę, a z naprzeciwka nic wam nie jedzie to róbcie to tak jakbyście wyprzedzali samochód. Naprawdę, korona wam z głowy nie spadnie jak trochę bardziej przekręcicie kierownicę i zjedziecie całym autem na lewy pas. Wam się nic nie stanie, rowerzysta będzie czuł się bezpieczniej, sytuacja win-win, prawda?

Druga sprawa - jeśli widzicie rowerzystę, który jedzie Rurową, ale nie po drodze rowerowej to uwierzcie mi, trąbienie jest zbędne. Tym bardziej jeśli też nic wam z naprzeciwka nie jedzie. Sami jeżdżąc autami chyba też nie macie ochoty jechać po dziurach i je omijacie, prawda? To samo robią rowerzyści omijając tą pseudo drogę rowerową. Więc jeśli macie wolny lewy pas to po prostu wyprzedźcie, bez żadnego trąbienia. Jeśli coś jedzie z naprzeciwka to uwierzcie, zjedziemy na chwilę na tą drogę (przynajmniej ja tak robię). Współpracujmy razem na drodze.

No i trąbienie na takiego rowerzystę podczas gdy samemu nie jedzie się 40km/h podchodzi chyba pod hipokryzję prawda?

Dziękuję za uwagę. Czytała Krystyna Czubówna.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2915 dnia: Maja 08, 2015, 12:46:49 »
Od poniedziałku 11 maja, w związku z remontem ul. Bankowej, zawieszone zostaną przystanki dla Linii Pracowniczych zlokalizowane na ul. Zamenhofa i Bankowej(na odcinku od Wyszyńskiego do Grzybowej).

Linie Pracownicze P1, P2 i P14 w obu kierunkach będą kursowały ulicami Wyszyńskiego, Piaskową, Grzybową, z pominięciem Zamenhofa i odcinka Bankowej.
Przystanek dla pasażerów z ul. Zamenhofa - Piaskowa Szkoła w obu kierunkach.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2916 dnia: Maja 08, 2015, 12:57:52 »
Co do logistyki. Kombinują zdrowo. A po co? Załadunki idą bardzo dobrze, a jeżeli jest coś nie tak to nie z winpy pracowników tylko przez awarie. Pracownicy ładujący chyba za bardzo rozpieścili szanownych przedstawicieli wyższych stołków. Gdyby zaczęli pracować tak jak powinni (jest nakazane) to załadunki i rozładunki trwały by sporo dłużej i co niektórzy Ci "wyźsi" doskonale o tym wiedzą. Więc ludzie po co pytam zmieniać i kombinować skoro to funkcjonuje ok? No po co pytam. Siedzi na stołku Pani i Pan to niech siedzi i nie uprzykrza i nie stresuje ludzi wymysłami. Ps. Na pewno ta zmiana nie skróci czasu pobytu pojazdów na ZCH a podejrzewam że wręcz przeciwnie.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2917 dnia: Maja 08, 2015, 13:08:07 »
szkoda, że nie ma już ,,taczek" - dla ludzi, którzy widzą w tym wszystkim własny interes .
Czasami mam wrażenie (choć nie popierałem), że jest gorzej niż za komuny .
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2015, 13:10:06 wysłana przez lolek »

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2918 dnia: Maja 09, 2015, 10:40:50 »
To nie słyszałeś o pracujących swego czasu w nadgodzinach st. mistrzach na wytwórniach nawozu?
Nie, nie słyszałem. dawno temu to było ?
A było to parę lat temu... Obstawiali stanowiska aparatowych (np. 306), ale kasa wpadała już nie jak za zwykłego aparatowego.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2919 dnia: Maja 10, 2015, 19:02:32 »
Co do logistyki, czytałem ostatnią "ZMIANĘ" i z tego co tam bylo napisane to maja dać dodatek 500zł, czyli jednak 450zł do tyłu. Może to dla niektórych zadne pieniądze, ale ja bym wolał jednak te 2 nocki...
I prosze nie piszcie mi o tym, że jak człowiek bede spał w nocy w domu, co mi z tego skoro jak nieczlowiek i tak bede pracowal w kazde swieta i wiekszosc sobot i niedziel, bo tak wypadnie przy takim rozlozeniu dni pracy. Mniej wolnego, mniejsze zarobki, wszystko obic o kant d.... ale fakt bede spał w nocy spokojnie za to...
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2015, 19:08:35 wysłana przez policzek »

Offline madzia21

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2920 dnia: Maja 11, 2015, 11:08:25 »
co do załadunków to racja ze operatorzy chyba za bardzo rozpieszczaja kierowników/dyrektorów widziałam raz bodajże na zmianie B jak operatorzy jezdza jak wściekli dosłownie

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2921 dnia: Maja 11, 2015, 16:02:34 »
Fakt, ale to nie jest wina samych operatorow, tylko tych, co nimi sterują, bo nie ukrywajmy, że w pracy jest pewnego rodzaju rezim, pojedyncze jednostki nie maja nic do gadania, musialaby sie cala zmiana postawić, ale tak nigdy nie będzie, bo są lepsi i gorsi zawsze.

Offline stefa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2922 dnia: Maja 11, 2015, 22:06:02 »
Skoro tak szaleją to chyba należy to zgłosić to do BHP a nie tutaj narzekać Madziu. Trochę rozsądku proponuję tym bardziej, że jak pisałaś pracuje tam twój syn więc dbaj o jego zdrowie.

Offline motyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2923 dnia: Maja 12, 2015, 15:23:25 »
Po pierwsze - jeśli wyprzedzacie rowerzystę, a z naprzeciwka nic wam nie jedzie to róbcie to tak jakbyście wyprzedzali samochód. Naprawdę, korona wam z głowy nie spadnie jak trochę bardziej przekręcicie kierownicę i zjedziecie całym autem na lewy pas.

Rozumiem, że Kolega weźmie na siebie moje mandaty i punkty za przekroczenie podwójnej linii ciągłej ??? ?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2924 dnia: Maja 12, 2015, 16:13:57 »
Rozumiem, że Kolega weźmie na siebie moje mandaty i punkty za przekroczenie podwójnej linii ciągłej ??? ?
Minimalna odległość od wyprzedzanego pojazdu jednośladowego to 1 metr (liczy się od krawędzi lusterka do kierownicy rowera). ładnie odnosić się tylko to wybranych i pasujących pod siebie przepisów panie kolego???
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!