Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6873127 razy)

Offline _garde_

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #120 dnia: Lutego 02, 2012, 09:41:35 »
Oczywiście ,że kupujemy (tylko narazie trochę mało - jak na rosnące potrzeby )  :money:
garde

Nil

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #121 dnia: Lutego 03, 2012, 13:45:37 »
Mam pytanko. Skoro sytuacja się polepszyła na "Zakładach", to jest szansa by zleceniowcom dali normalne umowy?

pracuś

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #122 dnia: Lutego 03, 2012, 13:51:08 »
słyszałem od kolegi kierownika że ma wejść outsourcing na GLL od kiedy nikt nie wie

Nil

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #123 dnia: Lutego 03, 2012, 14:21:55 »
Może na postrach tak mówią by ludzie wzięli się za siebie, choć i tak ciężko już pracują. Myślę, że na każdym wydziale są osoby co robią za dwóch.

Offline hocek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #124 dnia: Lutego 04, 2012, 02:06:54 »
Cytat: "Nil"
Mam pytanko. Skoro sytuacja się polepszyła na "Zakładach", to jest szansa by zleceniowcom dali normalne umowy?

Moje Zdanie!!! Jak nie to zleceniowcy powinni sie zmobilizować i [ciach!] na zchp
pozdrawiam hocek

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #125 dnia: Lutego 04, 2012, 09:51:38 »
Cytat: "pracuś"
słyszałem od kolegi kierownika że ma wejść outsourcing na GLL od kiedy nikt nie wie


i za chwil kilka pozostanie tylko "czapka" w Tarnowie i masa "outsorsingowców" w Policach

sowa

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #126 dnia: Lutego 04, 2012, 11:54:34 »
Outsourcing następna restrukturyzacyjna nowelizacja polepszenia sytuacji finansowej Z.Ch Police, a kto pomyśli o odśnieżaniu punktów załadunkowych na GLL. Znowu zima zaskoczyła naszych koordynatorów zakładu  :sleep:

Nil

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #127 dnia: Lutego 04, 2012, 12:10:41 »
A jak było do tej pory z odśnieżaniem? Myślę, że to się nie zmieni i będzie jak w każdą zimę- od tego są firmy.

sowa

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #128 dnia: Lutego 04, 2012, 12:27:33 »
Jak było ? To już nie ważne. Ważne, że firma która jest za to odpowiedzialna robi to bez efektów co uniemożliwia dalsze załadunki albo zrobi to na odczep się.

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #129 dnia: Lutego 04, 2012, 22:57:16 »
Nie wiem, co za firma odśnieża w ZCH.Ale robi to żle widziałem jak strażacy dachy odśnieżali może dalej będą odśnieżać ale czy od tego są ?

Nil

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #130 dnia: Lutego 05, 2012, 20:34:00 »
Jest zima, są opady śniegu. Jest to normalne, że w tym sezonie efektywnośc może spaść. Nie możemy wymagać takich samych efektów co wiosną i latem kiedy jest ładna pogoda.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #131 dnia: Lutego 05, 2012, 20:58:05 »
Cytat: "Nil"
Mam pytanko. Skoro sytuacja się polepszyła na "Zakładach", to jest szansa by zleceniowcom dali normalne umowy?

Jeśli "Zakłady"będą zatrudniały to pierwsi w kolejności są byli pracownicy, którzy zostali zwolnieni "ze zwolnień grupowych" /tak jest zapisane w wewnętrznych dokumentach Spółki.

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #132 dnia: Lutego 05, 2012, 21:00:42 »
Cytat: "Nil"
Jest zima, są opady śniegu. Jest to normalne, że w tym sezonie efektywnośc może spaść.

Niby oczywiste.  
Wcześniej można było zawsze jakiegoś człowieka z obsługi wytwórni oddelegować do najpilniejszych prac związanych z mrozami. Teraz gdy załoga została przetrzebiona staje się to praktycznie niemożliwe albo będzie zagrożone bezpieczeństwo techniczne. Zobaczymy na wiosnę ile z tych oszczędności na załodze będzie strat w urządzeniach.
_

Nil

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #133 dnia: Lutego 05, 2012, 21:33:01 »
Myślę, że już są straty. Wszędzie brakuje rąk do pracy a wymagania coraz to większe. Ciekawe czy Zakłady podzielą się zyskami z każdym pracownikiem(czy na umowę czy na zlecenie-bo ci też odwalają kawał dobrej pracy) ?

sony

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #134 dnia: Lutego 06, 2012, 16:11:23 »
Cytat: "An_na"
..bo kupujemy z Niemiec /również/
                                                                                                                                                                                                                                                                   http://www.radio.szczecin.pl/index.php?idp=1&idx=82557                                                                                                                          kupujemy czy chcemy kupić?