Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Kandydaci z Polic do Sejmu  (Przeczytany 43781 razy)

Offline gigus 36

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #45 dnia: Września 15, 2011, 10:06:31 »
Ludzie z PO powinni posypać głowę popiołem i przeprosić za bałagan ,za podatki ,za  politykę prorodzinną .We własnym kraju Polacy są gnębieni przez bandę rudego.Powiem szczerze nie chcę aby polityk PO mnie reprezentował w Warszawie.Każda inna opcja tylko nie PO.

mm

  • Gość
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #46 dnia: Września 15, 2011, 17:57:26 »
Cytat: "gigus 36"
Ludzie z PO powinni posypać głowę popiołem i przeprosić za bałagan ,za podatki ,za  politykę prorodzinną .We własnym kraju Polacy są gnębieni przez bandę rudego.Powiem szczerze nie chcę aby polityk PO mnie reprezentował w Warszawie.Każda inna opcja tylko nie PO.


jestem tego samego zdania  :faja:

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #47 dnia: Września 15, 2011, 19:57:38 »
Cytat: "franczeska"
Pis ruszył z plakatowaniem Pan Kazik patrzy na nas z każdej tablicy!

I nawet reklamuje się hasłem "Poseł dla Polic" - ale według google poseł dla Polic to wcale nie Pan Kazik...  :lol2:
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #48 dnia: Września 15, 2011, 20:21:29 »
Cytat: "Wykidajło"
ale według google poseł dla Polic to wcale nie Pan Kazik...  


Wow, musisz to zgłosić do PKW, pewnie z tego powodu unieważnią wybory. :rotfl:

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #49 dnia: Września 15, 2011, 20:55:43 »
Cytat: "Wykidajło"
I nawet reklamuje się hasłem "Poseł dla Polic" - ale według google poseł dla Polic to wcale nie Pan Kazik... :lol2:


To raczej hasło Trojanowskiego, adres: www.poseldlapolic.pl przekierowane jest na jego stronę, a plakaty z domeną wisiały na tablicach i słupach już pod koniec sierpnia.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #50 dnia: Września 15, 2011, 21:06:42 »
Cytat: "franczeska"
No nie ma co, Pis ruszył z plakatowaniem Pan Kazik patrzy na nas z każdej tablicy!, a co z PO "czy to czas na przerwę"?


PO chyba chce kandydata mocno promować w ostatniej fazie kampanii, widać taka jest strategia p. Przerwy i jego sztabu wyborczego. Chyba, że nie ma jej wcale. Niedaleki czas pokaże jak będzie.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #51 dnia: Września 16, 2011, 11:35:59 »
Cytat: "babadraba"
Cytat: "Wykidajło"
I nawet reklamuje się hasłem "Poseł dla Polic" - ale według google poseł dla Polic to wcale nie Pan Kazik... :lol2:


To raczej hasło Trojanowskiego, adres: www.poseldlapolic.pl przekierowane jest na jego stronę, a plakaty z domeną wisiały na tablicach i słupach już pod koniec sierpnia.

Hasło "Poseł dla Polic" zobaczyłem wczoraj na jednym plakacie z adresem strony kandydyta PiS.

A Trojanowskiego google też nie uważa za posła dla Polic :)
Nie żebym się tym przejmował, to w końcu problem kandydatów i ich komitetów...  :lol2:
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #52 dnia: Września 16, 2011, 12:55:26 »
Cytat: "Wykidajło"
A Trojanowskiego google też nie uważa za posła dla Polic :)
Nie żebym się tym przejmował, to w końcu problem kandydatów i ich komitetów... :lol2:


eeeeh niech najpierw któryś zostanie tym posłem z Polic.
A co do google to, najpierw trzeba pozycjonować taką domenę na pewno dłużej niż przez okres kampanii wyborczej. Domena jako taka funkcjonuje i pewnie o to chodziło.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #53 dnia: Września 16, 2011, 14:08:27 »
Cytat: "babadraba"

A co do google to, najpierw trzeba pozycjonować taką domenę na pewno dłużej niż przez okres kampanii wyborczej. Domena jako taka funkcjonuje i pewnie o to chodziło.


Może i o to. Na mój gust bez sensu (wpisz poseldlapolic, to zobaczysz, dlaczego) - ale to nie moje małpy.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Beobachter

  • Gość
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #54 dnia: Września 16, 2011, 17:24:07 »
Jeśli wpiszesz:
www.poseldlapolic.pl
wyjdzie ci:
http://trojanowskizbigniew.pl/
Jeśli wpiszesz z kropkami - wyjdzie ci zhakowana lub lamerska strona.
A jak deczko pomyślisz to zagłosujesz na...

sekator

  • Gość
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #55 dnia: Września 16, 2011, 18:34:18 »
Cytat: "Beobachter"
A jak deczko pomyślisz to zagłosujesz na...


Kazimierza Drzazgę, jedynego kandydata z Polic, który ma jakiekolwiek realne szanse na uzyskanie mandatu.

pozdrawiam sekator

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #56 dnia: Września 16, 2011, 18:47:08 »
Drzazga to jedyny kandydat z Polic które pozycja na liście jest jedno cyfrowa, to też o czymś świadczy, może nie jest to ulubieniec mieszkańców, ale faktycznie jeżeli już ktoś z Polickich kandydatów ma jakieś szanse to jedynie on. "Jak się nie ma co się lubi to......"

Beobachter

  • Gość
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #57 dnia: Września 16, 2011, 19:21:09 »
Gadacie... Wasza wola.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #58 dnia: Września 16, 2011, 19:46:18 »
Cytat: "Beobachter"

Jeśli wpiszesz z kropkami - wyjdzie ci zhakowana lub lamerska strona.

Lamerska :)

Nie chodzi o to, co dostanie osoba znająca i wpisująca URL w przeglądarce, tylko o to, co dostaje osoba, która w google wpisze zapamiętane z plakatu "poseł dla Polic" czy "poseł z Polic". A może nawet bardziej o to, czego nie dostaje ;)

Cytat: "Beobachter"
A jak deczko pomyślisz to zagłosujesz na...

Ja na razie wiem, na kogo na pewno nie zagłosuję: na PiS (za całokształt) i na KNP (za lenistwo i nieznajomość matematyki ;)).
Trojanowskiemu na plakacie dobrze z oczu patrzy, ale ja go po prostu w ogóle nie znam, więc na mój głos liczyć nie może (co nie znaczy, że odrzucam możliwość zagłosowania na SLD).

Generalnie uważam, że nie ma sensu głosowanie na kogokolwiek tylko dlatego, że jest z Polic. Każdy z tutejszych, gdyby się jakimś fuksem dostał, będzie pionkiem od naciskania guzika dla swojej partii. Nie mamy osoby na miarę Napieralskiego, Litwińskiego czy Brudzińskiego i trzeba się z tym pogodzić.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #59 dnia: Września 16, 2011, 20:08:37 »
Cytat: "Wykidajło"
Gadacie... Wasza wola.


Kto wie, może i Drzazga dostanie najwięcej głosów spośród policzan, ale na mandat mu braknie. Generalnie nie podzielam w tej kwestii optymizmu sympatyków PiS. Jeszcze przed kampanią wyborczą byłem zdania, że Przerwa ma szanse na najlepszy wynik, ale teraz gdy z kampanią jest w polu to będzie za PiS i SLD. Jak pisał wyżej Wykidajło "Trojanowskiemu na plakacie dobrze z oczu patrzy" a na jego stronie www tez jest o czym poczytać. Jest się nad czym zastanawiać.

Cytat: "Wykidajło"
nie chodzi o to, co dostanie osoba znająca i wpisująca URL w przeglądarce, tylko o to, co dostaje osoba, która w google wpisze zapamiętane z plakatu "poseł dla Polic" czy "poseł z Polic". A może nawet bardziej o to, czego nie dostaje ;)


Po części masz rację, ale był czas (tydzień lub więcej), że na wszystkich słupach informacyjnych i tablicach były rozklejone plakaty tylko z adresem internetowym www.poseldlapolic.pl Dopiero później pojawiły się plakaty z twarzami i nazwiskami kandydatów. Stąd też Beobachter pisał o URL. Generalnie jeśli ktoś chce się dowiedzieć o kandydacie z plakatu to wpisuje w wyszukiwarkę jego nazwisko a hasło wyborcze ma za zadanie przykuwać uwagę, i to się chyba Trojanowskiemu udało osiągnąć, wszak dyskutujemy.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"