Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Na jaką partię zagłosujesz?

PO
41 (32.3%)
PiS
37 (29.1%)
SLD
11 (8.7%)
KNP
13 (10.2%)
PSL
4 (3.1%)
PPP
1 (0.8%)
Ruch Poparcia Palikota
17 (13.4%)
PJN
3 (2.4%)

Głosów w sumie: 71

Głosowanie skończone: Lipca 12, 2011, 13:22:00

Autor Wątek: Wybory 2011  (Przeczytany 81261 razy)

sekator

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #135 dnia: Września 18, 2011, 22:44:34 »
Oto zderzenie rzeczywistości z bajkami o cudach Tuska :


Offline gilgis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #136 dnia: Września 18, 2011, 22:52:53 »
ale Ty nie lubisz Tuska ;-), Uważasz , że jakiś Kaczor z Maciarewiczem naprawią świat?? Wybudują obiecane 3 mln. mieszkań, dadzą ludziom pracę?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Wybory 2011
« Odpowiedź #137 dnia: Września 19, 2011, 11:16:32 »
Cytat: "KrP"
Cytat: "mariusz88887"
Krp rozejrzyj się wokół siebie a zobaczysz jakie zmiany zaszły w Polsce w ciągu ostatnich czterech lat ,nie muszę ci ich opisywać jeżeli chcesz je dostrzec to je dostrzeżesz.


Ok, czyli walkower, thx.

Chyba obustronny. Nie zauważyłem, żebyś wymienił jakiś argument "za" swoimi wybrańcami. Wymagać od innych łatwo, nie?

Podać argumenty "przeciw" to łatwizna. Ot, ja np. nie będę głosował na PiS m.in. dlatego, że już w 2006 r. pokazali, jak odważnie potrafią walczyć z Rosją i Gazpromem, dzięki czemu do dziś płacimy (i będziemy płacić jeszcze przez 10 lat) najdroższy rachunek za rosyjski gaz w historii RP. To się według Jarosława K. nazywa odpowiedzialność za kraj: "MSP nie miało możliwości analizy przekazanej treści umowy, niemniej wyrażam zgodę na zawarcie umowy."
Nie, PiS wcale nie jest na pasku Moskwy, PiS tylko podpisuje, co diadia Putin podsunie.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #138 dnia: Września 19, 2011, 13:49:03 »
1 argument przeciwko PiS.Suuper. Podaję kilka z brzegu przeciw PO:

-podniesienie podatku VAT
-wzrost cen paliw
-afera hazardowa
-wyprowadzenie  Z.Ch. Police kilku baniek przez familę ministra Grada
-burdel na kolei
-katastrofy lotnicze
-wysokie bezrobocie
-zwiększenie zadłużenia Polski o 300 mld!!!
-kradzież realnej kasy z OFE i zastąpienie jej zapisami na kontach ZUS (bankrut)
-obcięcie pieniędzy na policję
-sześciolatki do szkół :crazy:
-biurokratyzacja i rozrost administracji wszystkich szczebli
-brak obiecanych perspektyw dla młodych, którzy najbardziej wierzyli w bajki Tuska
-rozwalenie Stoczni Szczecińskiej
-milion zl na Piterę,jej biuro, limuzynę..w zamian afera dorszowa PiS na 9 zł  :lol2:
-ograniczenia w dostępie do informacji publicznej (najnowsza ustawa posłów PO)
-akcja ABW zakończona zatrzymaniem internauty za krytykę Komorowskiego
-wycinanie historii w liceach
-Covec i kompromitacja z budowami autostrad (2 x drożej niż np w Danii)
-przewały przy budowie Orlików (przetargi)
-informowanie reżimu Łukaszenki o kontach liderów opozycji
-najdroższe podręczniki do szkół w najnowszej historii Polski
-zmuszenie pracujących emerytów do zwolnienia się min.na 1 dzień, aby pozbawić ich pracy lub świadczenia
-zmniejszenie dotacji na aktywizację bezrobotnych



to tak na początek  :batman:

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #139 dnia: Września 19, 2011, 14:58:59 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "KrP"
Cytat: "mariusz88887"
Krp rozejrzyj się wokół siebie a zobaczysz jakie zmiany zaszły w Polsce w ciągu ostatnich czterech lat ,nie muszę ci ich opisywać jeżeli chcesz je dostrzec to je dostrzeżesz.


Ok, czyli walkower, thx.

Chyba obustronny. Nie zauważyłem, żebyś wymienił jakiś argument "za" swoimi wybrańcami. Wymagać od innych łatwo, nie?

Podać argumenty "przeciw" to łatwizna. Ot, ja np. nie będę głosował na PiS m.in. dlatego, że już w 2006 r. pokazali, jak odważnie potrafią walczyć z Rosją i Gazpromem, dzięki czemu do dziś płacimy (i będziemy płacić jeszcze przez 10 lat) najdroższy rachunek za rosyjski gaz w historii RP. To się według Jarosława K. nazywa odpowiedzialność za kraj: "MSP nie miało możliwości analizy przekazanej treści umowy, niemniej wyrażam zgodę na zawarcie umowy."
Nie, PiS wcale nie jest na pasku Moskwy, PiS tylko podpisuje, co diadia Putin podsunie.


Myśl co chcesz, wali mnie to. Nie, walkower nie był obustronny, ja wygrałem, może Cię to boleć. Sory, ale jeśli ktoś na konkrety odpowiada "rozejrzyj się dookoła ile się dzieje dzięki PO" to mogę się jak najbardziej czuć wygrany.

Argumentu za moimi wybrańcami nie podałem z prostego powodu - nie wiem jeszcze na kogo będę głosować, cały czas się zastanawiam. Odpada na pewno banda czworga, swój czas mieli od 89r, Palikot to populista przyciągający wyborców tanimi hasełkami o walce z Kościołem i legalnej aborcji, a KNP mnie do końca nie przekonuje.

Na pewno postaram się zagłosować na kogoś młodego i nowego. Starym dziadom od ponad 20 lat okupującym ciepłe foteliki mówię nie.

Co do nowego pomysłu PO o zatajeniu informacji publicznych, tutaj szczegóły:

http://www.wykop.pl/link/882641/informacja-publiczna-bedzie-tajna/

Od siebie dodam jeszcze:

8. Brak likwidacji abonamentu TVP pomimo obietnic
9. Brak likwidacji obowiązku meldunkowego pomimo obietnic (dopiero od bodaj 2014r go nie będzie)
10. Straszne lizanie tyłka UE (wiem, ogólnik, ale nie oszukujmy się, ten rząd nie ma jaj powiedzieć temu europejskiemu tworowi NIE).
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

sekator

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #140 dnia: Września 19, 2011, 19:37:24 »
,,Tusk miał w miejscowości Skępe zaplanowane spotkanie z lokalnymi działaczami Platformy. Jednak wizyta w tym mieście została zdominowana przez rozmowy z mieszkańcami. Premier długo wysłuchiwał zarzutów ludzi o wysokie bezrobocie, wzrost podatków, niskie emerytury, zamykanie zakładów pracy, źle funkcjonującą służbę zdrowia czy brak sprawiedliwości społecznej rządu. - "Panie premierze, jak żyć za tysiąc złotych miesięcznie?", "dlaczego jest nam coraz gorzej?", "jak mam wykarmić moje dzieci?", "jak mamy przeżyć, mamy kraść?, "dlaczego rząd nic nie robi?"

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,10316544,Wybory_2011__Trudne_spotkanie_Tuska____Jak_zyc_za.html

To się Donald nasłucha :lol2:

bob

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #141 dnia: Września 19, 2011, 20:20:48 »
Cytat: "sekator"
To się Donald nasłucha  :lol2:

Fakt, nasłucha się... A wystarczyłoby przecież polecieć klasykiem: "Spieprzaj, dziadu!" - ale to chyba nie ta klasa...
 
Pozdrawiam!

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #142 dnia: Września 19, 2011, 21:45:23 »
Nie ta klasa....., a może nie ta liga, się na słucha nic z tego nie rozumiejąc i pójdzie z rosołami i innymi gamoniami pograć w gałę!!!!

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #143 dnia: Września 20, 2011, 08:40:16 »
Proponuje skasoawnie wynikow ankiety i zapisanie wynikow i zrobienia nowego sondazu.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Wybory 2011
« Odpowiedź #144 dnia: Września 20, 2011, 10:10:22 »
Cytat: "bob"
Cytat: "sekator"
To się Donald nasłucha  :lol2:

Fakt, nasłucha się... A wystarczyłoby przecież polecieć klasykiem: "Spieprzaj, dziadu!" - ale to chyba nie ta klasa...

Mnie najtrudniej byłoby powstrzymać się od odpowiedzi "oszczędnie" na pytanie o to, jak żyć za 1000 zł miesięcznie :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #145 dnia: Września 21, 2011, 09:38:52 »
Zagadka: po której stronie sceny politycznej należy umieścić partię, która obiecuje:

1. Niższe opłaty za przedszkola
2. Tanie podręczniki - maksymalna cena książek, której nie będzie można przekroczyć.
3. Lekarz w każdej szkole- gabinety lekarskie i dentystyczne.
4. Wyższe emerytury.
5. Likwidacja NFZ-  Powrót do finansowania służby zdrowia z budżetu.
SPZP "Skarb"

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #146 dnia: Września 21, 2011, 10:06:54 »
Obojętnie. Bo to tylko czcze obietnice bez żadnych konkretów. Równie dobrze mogli by powiedzieć
- Zlikwidowanie parkomatów
- Bawół w każdym garażu.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #147 dnia: Września 21, 2011, 11:47:50 »
www.sejmometr.pl

Dobra stronka z (chyba) wszystkimi kandydatami.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

pinki

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #148 dnia: Września 21, 2011, 11:57:49 »
Jutro Tuskobus zawita w naszym regionie ciekawe gdzie przyjedzie :]

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Wybory 2011
« Odpowiedź #149 dnia: Września 21, 2011, 12:35:18 »
Cytat: "secha"
Obojętnie.

Wcale nie. Hasła, które przytoczył lukasz_s, to postulaty skrajnej lewicy, a Twoje są z księżyca :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.