Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Szczecin] Uwięzieni w sklepie  (Przeczytany 31851 razy)

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
[Szczecin] Uwięzieni w sklepie
« dnia: Stycznia 13, 2011, 19:33:16 »
Pracownica zamknęła sklep, ponieważ jedna z kobiet ukradła towar. Klienci są oburzeni.
 Film i więcej szczegółów na    http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110113/SZCZECIN/163735808  
 
Co o tym sądzicie?

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
[Szczecin] Uwięzieni w sklepie
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 13, 2011, 20:07:30 »
dokładnie, powinna odszkodowania płacić. Ciekawe czy ktoś wytoczył jakiś proces "pepko" lub tej pani co ich zamkneła?

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Szczecin] Uwięzieni w sklepie
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 13, 2011, 20:14:30 »
No to moja noga więcej nie stanie w tym "dbającym" o klienta sklepie.Że tak powiem, na zbity ryj powinna wylecieć taka "fachowa" pracownica.Na złodziei sklepowych są bramki i czujniki w odzieży.Warto zainwestować, zamiast robić z uczciwych ludzi złodziei.Jeszcze te ciecie z SOLID.Jak zwykle najwięcej do powiedzenia.To ma sieć pepco reklame nie ma co :crazy:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline samtron8787

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
[Szczecin] Uwięzieni w sklepie
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 13, 2011, 21:12:23 »
Ja to sie dziwie ze nikt tam nie rozwalil drzwi albo nie porozwalal asortymentu.Zgadzam sie z tym ze powinna wszystkim uwiezionym zaplacic odszkodowanie a ochrona to smieszne pajacyki. Tyle:)

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Szczecin] Uwięzieni w sklepie
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 13, 2011, 21:26:45 »
ja to bym rozpierduche w tym sklepie zrobił :faja:

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Szczecin] Uwięzieni w sklepie
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 13, 2011, 23:14:34 »
Ale widzę,że w sprawie kradzieży sami mężczyźni się wypowiadają.Ja z jednej strony rozumiem tą kobitkę,nie wiem,czy panowie zdają sobie sprawę,że za manko w pracy,albo za skradzioną rzecz odpowiada właśnie ta pani własną pensją często.Jeżeli w ciągu miesiąca zostanie skradzione kilka rzeczy na powiedzmy parę stówek,to o te parę stówek pani dostanie mniej wypłaty.Wyobrażacie sobie zasuwać cały miesiąc i nie dostać pensji?Gdyby policja przyjechała wcześniej to klienci nie musieliby tyle czekać.Może podpowiecie,co w takiej sytuacji pani miała zrobić?Nikt tu nie psioczy na złodzieja.Ciekawe czemu?No i co takiego się stało,że ci klienci posiedzieli kilka minut dłużej w sklepie,niż musieli...A jak byłaby awaria np.przesuwanych drzwi,albo windy w jakimś hipermarkecie to też byście oskarżyli o pozbawienie wolności?
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

pac

  • Gość
[Szczecin] Uwięzieni w sklepie
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 13, 2011, 23:23:27 »
raz miałem podobny przypadek, koleżka coś ukradł, oczywiście udawał,że to nie on i takie tam, zamkneliśmy sklep i spokojnie czekaliśmy na przyjazd policji, okazało się,że to nie pierwszy raz w jego wykonaniu,
różnica taka ,że w sklepie nie było innych klientów,
czasami inaczej nie da rady  :faja:

Offline samtron8787

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
[Szczecin] Uwięzieni w sklepie
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 14, 2011, 00:07:38 »
Tatankas do takich rzeczy jest ochrona sklepowa, a jesli ktos by sie gdzies bardzo spieszyl do pracy lub gdzies na wazne spotkanie to co wtedy?? Szefowi by powiedzial ze w sklepie go zamkneli?? Kazdy wiekszy sklep powinnien miec ochrone na miejscu i tyle. Oby ta baba musiala zaplacic tym ludziom odszkodowania.

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Szczecin] Uwięzieni w sklepie
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 14, 2011, 00:28:37 »
Tatankas, nie rozumiesz jednej rzeczy. Ta kobieta nie miała prawa zamykać ludzi w sklepie. To po prostu niezgodne z prawem. I nie zastanawiajmy się, co innego mogła zrobić. W sklepie powinna być ochrona i już.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Szczecin] Uwięzieni w sklepie
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 14, 2011, 00:34:07 »
Dziwi mnie tylko, że ci ludzie zamknięci w sklepie, siedzieli cicho jak baranki....

Offline Marshall

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
[Szczecin] Uwięzieni w sklepie
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 14, 2011, 07:08:50 »
Tatankas, nie rozumiesz... :devil:

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Szczecin] Uwięzieni w sklepie
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 14, 2011, 08:30:15 »
Cytat: "tatankas"
A jak byłaby awaria np.przesuwanych drzwi,albo windy w jakimś hipermarkecie to też byście oskarżyli o pozbawienie wolności?

oczywiście że tak. a jakby ktoś Ciebie w sklepie zamknął w sklepie bo ktoś coś ukradł?

Cytat: "jasia"
Dziwi mnie tylko, że ci ludzie zamknięci w sklepie, siedzieli cicho jak baranki....

 też mnie to dziwi  :crazy:

od kradzieży w sklepach jest ochrona i mam nadzieje że ta pani odpowie za to.
a co do kradzieży to ja uważam że złodziejom powinno sie łapska łamać i robić tatuaż na czole: "ZŁODZIEJ"
pozdrawiam

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Szczecin] Uwięzieni w sklepie
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 14, 2011, 09:56:36 »
Jeśli ludzie uwięzieni okażą się mądrzy to ta kreatywna pani zapłaci zdecydowanie więcej niż koszt manka w sklepie.Pozew zbiorowy przeciwko sieci i sprawa wygrana na bank.Są zabezpieczenia, a nie traktować Bogu ducha winnego klienta jak złodzieja.Mam Pepco pod nosem i na_pewno nie zrobię już tam zakupów.

Ort. Pozdrawiam - Kuba
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Szczecin] Uwięzieni w sklepie
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 14, 2011, 10:08:34 »
ja nawet nie wiedziełem o istieniu takiej sieci w ogóle :D

Amstafizna

  • Gość
[Szczecin] Uwięzieni w sklepie
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 14, 2011, 10:28:39 »
Cytat: "tatankas"
Ja z jednej strony rozumiem tą kobitkę,nie wiem,czy panowie zdają sobie sprawę,że za manko w pracy,albo za skradzioną rzecz odpowiada właśnie ta pani własną pensją często.Jeżeli w ciągu miesiąca zostanie skradzione kilka rzeczy na powiedzmy parę stówek,to o
zgadzam się z Toba w 100%.  te kobiety to tylko pracownice,  konsekwencje powinien poniesc własciciel sklepu. To ze nie ma bramek  w tym sklepie nie wina pracownic. Zaaragowały tak bo moze miały tytyczne od szefa jak raagowac w takich sytuacjach. A co do zadoscuczynienia w postaci pieniedzy to troche pszesada, oficjalne przeprosiny wedlug mnie wystarczą. A nie batalia sądowa  miesiacami za to ze  20 min ktos postal w sklepie a jego duna zostala nadszarpnieta. Przeprosiny nowe bramki przy wyjsciu i po klopocie.