Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Władysław Diakun dostał wyrok  (Przeczytany 122683 razy)

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 27, 2010, 20:46:25 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Wygrał wybory przygniatająca większością, więc zdobył zaufanie...


Wiesz co. Cieszył bym się niezmiernie, gdyby zdobył te głosy większości na demokratycznych zasadach. Społeczność policka, zagłosowała wbrew sumieniu i demokracji, wykazując się instynktami zawiści i odwetu. Czy na podstwie błędów opozycji? Chyba tak. A ponieważ są w dalszym ciągu tacy, którzy krzywdy wyrządzone przez konfidentów, mają ... głęboko w dziurze, skrzywdzonych będzie przybywać. Bo większość tych co krzywdy czynili, zajmuje intratne stanowiska decyzyjne.

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 27, 2010, 20:54:54 »
w końcu prezydenta Polski też wybrano przez pomyłkę :)-ostatnich postów żal komentować

ela

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 27, 2010, 21:09:27 »
Cytat: "Zdanowicz.J"


Wiesz co. Cieszył bym się niezmiernie, gdyby zdobył te głosy większości na demokratycznych zasadach. Społeczność policka, zagłosowała wbrew sumieniu i demokracji, wykazując się instynktami zawiści i odwetu. Czy na podstwie błędów opozycji? Chyba tak. A ponieważ są w dalszym ciągu tacy, którzy krzywdy wyrządzone przez konfidentów, mają ... głęboko w dziurze, skrzywdzonych będzie przybywać. Bo większość tych co krzywdy czynili, zajmuje intratne stanowiska decyzyjne.


Co Ty w ogóle piszesz? Rozumiesz własne słowa?

Offline aneczka718

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 27, 2010, 21:31:13 »
Ja także kolejny raz głosowałam na W. Diakuna i  nie żałuję tego. Mam nadzieję, że wszystko zakończy się po jego myśli.
Dzisiejsi informatorzy policji często małolaty - szantażowani, zastraszani bądź kuszeni kasą, za 20-30 lat też będą określani mianem agenta. Może to być każdy z nas jeden, że należał do PO, drugi bo do PIS-u itp.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3869
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 27, 2010, 21:42:40 »
Podam taki przykład.
Gdyby się przyznał, że starali się go wciągnąć, to rozumiem, ale nie rozumiem gdy się wypierasz nogami i rękoma, a na koniec Ci udowadniają, że jednak to TY.
Dla takich nie ma przebaczenia.

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 27, 2010, 21:44:14 »
Oj, naiwni. Wszystkie ważne dokumenty spalił Franz na wysypisku...
SPZP "Skarb"

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 27, 2010, 21:45:20 »
Cytat: "aneczka718"
Ja także kolejny raz głosowałam na W. Diakuna i  nie żałuję tego. Mam nadzieję, że wszystko zakończy się po jego myśli.
Dzisiejsi informatorzy policji często małolaty - szantażowani, zastraszani bądź kuszeni kasą, za 20-30 lat też będą określani mianem agenta. Może to być każdy z nas jeden, że należał do PO, drugi bo do PIS-u itp.


Nikt nie sądzi Diakuna za to czy był agentem, czy nie był, czy donosił czy nie. Chodzi o sam fakt kłamstwa lustracyjnego. Czyż nie uczciwiej jest przyznać się do współpracy, mówiąc, że takie czasy, że trudna sytuacja, że rodzina, że młodość czy brak świadomości, czy szantaż - cokolwiek, niż kłamać i liczyć, że się nie wyda. Bo wyda się zawsze - im lepiej, im wyżej jesteś - tym więcej masz wrogów - proste.
Czy można było nie wiedzieć, że według papierów było się TW? Niby można, ale dokumenty takie nie powstawały ot tak - z Kowalskiego zrobię agenta - można było sprawdzić w IPN czy są jakieś dokumenty, a później składać oświadczenia.

Offline aneczka718

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 27, 2010, 22:12:37 »
Cytat: "Denver"
Cytat: "aneczka718"
Ja także kolejny raz głosowałam na W. Diakuna i  nie żałuję tego. Mam nadzieję, że wszystko zakończy się po jego myśli.
Dzisiejsi informatorzy policji często małolaty - szantażowani, zastraszani bądź kuszeni kasą, za 20-30 lat też będą określani mianem agenta. Może to być każdy z nas jeden, że należał do PO, drugi bo do PIS-u itp.


Nikt nie sądzi Diakuna za to czy był agentem, czy nie był, czy donosił czy nie. Chodzi o sam fakt kłamstwa lustracyjnego. Czyż nie uczciwiej jest przyznać się do współpracy, mówiąc, że takie czasy, że trudna sytuacja, że rodzina, że młodość czy brak świadomości, czy szantaż - cokolwiek, niż kłamać i liczyć, że się nie wyda. Bo wyda się zawsze - im lepiej, im wyżej jesteś - tym więcej masz wrogów - proste.
Czy można było nie wiedzieć, że według papierów było się TW? Niby można, ale dokumenty takie nie powstawały ot tak - z Kowalskiego zrobię agenta - można było sprawdzić w IPN czy są jakieś dokumenty, a później składać oświadczenia.


Poczekajmy więc do uprawomocnienia wyroku i jak potwierdzi się, że świadomie złożył fałszywe oświadczenie to fakt - ładnie nie będzie :<

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 27, 2010, 23:08:10 »
Szczecińska TV podeszła do przekazu informacji profesjonalnie:

http://www.tvp.pl/szczecin/informacyjne-publicystyczne/kronika/wideo/1700-271210/3685136
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Beobachter

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 27, 2010, 23:32:06 »
"Nie chcem, ale muszem!" Nie chciałem się wtrącać, jednak trzeba. Zatem oświadczam, że wiem, kto tych esbeków wyszukał i wiem, kto ich opłacił. Jak będę musiał - podam do publicznej wiadomości. A i przed sądem zeznam. Jestem z tej samej, co Diakun generacji. A ta się prawdy nie boi. Konsekwencji jej wypowiedzenia również!
Radzę poczekać z sądami do jutrzejszej edycji "Kuriera" i wywiadu z W. Diakunem przeprowadzonym przez J. Spirydowicza.

sekator

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 27, 2010, 23:32:57 »
Grunt, że w naszym praworządnym państwie byłym SBekom włos z głowy spaść nie może, ba -  mają ciepłe synekury (oni i ich rodziny), przyznają fundusze unijne i mają się świetnie. Tyłkami trzęsą za to ich ofiary.
A jak pójdą na emeryturę (5000 zł i więcej) i ktoś odważy się ją obniżyć, to zawsze mogą liczyć na ,,Bolka", który mając ich w swojej wdzięcznej pamięci, wystawi zaświadczonko, że taki SBek to tylko udawał, że walczy z opozycją, a tak naprawdę wspierał podziemie  :rotfl: .......
Nazwanie tego paranoją, jest najdelikatniejszym określeniem jakie przychodzi mi do głowy.....

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3869
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 27, 2010, 23:33:34 »
Cytat: "Beobachter"
"Nie chcem, ale muszę!" Nie chciałem się wtrącać, jednak trzeba. Zatem oświadczam, że wiem, kto tych esbeków wyszukał i wiem, kto ich opłacił. Jak będę musiał - podam do publicznej wiadomości.


Straszne, teraz mamy czekać 10 lat, aż Pan nam napisze?
Wiem, ale nie powiem, a teraz potupię nóżkami.

Panie, daj Pan sobie siana z takimi tekstami, bo to nic nie wnosi w rozmowę.
Dziękuję.

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 27, 2010, 23:41:47 »
Wątpię, żebym dowiedział się coś ciekawego z tego wywiadu. Dla mnie ważniejszy będzie wyrok prawomocny sądu. Ani wywiad z burmistrzem (ma nagle w nim powiedzieć, że współpracował skoro teraz mówi, że jest nie winny ?) ani wyrok jeszcze nie prawomocny nie jest wyznacznikiem prawdy. Każdy z nas ma swoje zdanie a prawo jest prawem.

Beobachter

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 27, 2010, 23:50:16 »
quod scripsi, scripsi

Offline billkronos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 27, 2010, 23:51:02 »
Hello Lukasz,
Moglbys podac nieco wiecej info, kto to byl Franz i o jakim wysypisku mowa ?
Dziekuje i pozdrawiam - Bill