Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Władysław Diakun dostał wyrok  (Przeczytany 108136 razy)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 27, 2010, 18:46:35 »
Szanowny Zdanowicz a w jakim charakterze uczestniczyłeś w procesie jeśli nie tajemnica?Pozdrawiam.Poza tym Zenuś hamuj piętą z takim tekstami.Co Tobie zrobił ten człowiek?Ja akurat mam o Nim dobre zdanie, bo w ciężkim czasie okazał się człowiekiem!Jeśli nawet popełnił błąd, to czy to Jego dyskwalifikuje jako człowieka?
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 27, 2010, 18:51:29 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Szanowny Zdanowicz a w jakim charakterze uczestniczyłeś w procesie jeśli nie tajemnica?Pozdrawiam


Trzeba było być obecnym na sali. Nie jest sztuką pisać bzdury, bez podstaw wiedzy jaką daje obecność na sali rozpraw.
Dla zaspokojenia Twojej ciekawości dodam, iż dostałem tylko upomnienie  :rotfl:

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 27, 2010, 18:53:42 »
Słowo przeciwko słowu i tak będzie aż wyrok nie będzie ostateczny i prawomocny, sądy są niezawisłe i mam zaufanie do ich wyroków.Także dlatego,że są organy apelacyjne i można dowodzić swoich racji w kolejnych instancjach. Każdy ma prawo wierzyć lub nie materiałom ,które IPN bada. Dla mnie (pewnie dlatego,że jestem młody) oświadczenia lustracyjne nie miały żadnego znaczenia gdyż tak jak nie potrafię ocenić wiarygodności podpisów pod oświadczeniami o współpracy,  jak i wiarygodności sporządzających je. Szkoda tylko Polic bo znając życie teraz tylko to będzie główny temat w urzędzie. Niech sprawa się toczy ,a my poprzez media kontrolujmy czy ludzie,których wybraliśmy rzeczywiście są dla nas a nie stanowiska i zgodnie ze swoimi plakatowymi hasłami "Police są dla każdego".

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 27, 2010, 18:55:56 »
Zdanowicz, czy Ty złośliwy jesteś?Pytam się jak człowieka.Praca zawodowa uniemożliwia takie eskapady, poza tym szczerze mówiąc nawet nie wiedziałem,że dzisiaj odbył się proces.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 27, 2010, 19:10:23 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Zdanowicz, czy Ty złośliwy jesteś?Pytam się jak człowieka.Praca zawodowa uniemożliwia takie eskapady, poza tym szczerze mówiąc nawet nie wiedziałem,że dzisiaj odbył się proces.


Ja złośliwy? Raczej ubawiony sposobem w jaki potraficie, za zgodą administarcji, wykoleić każdy wątek. Dla przypomnienia przypomnę Ci że tematem jest p.Diakun, nie Zdanowicz

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 27, 2010, 19:19:40 »
Skoro chwalisz się, że uczestniczyłeś w procesie, to jeśli to nie tajemnica powiedz w jakim charakterze.Co do wyroku, to odniosłem się do niego.Dla mnie conajmniej dziwne,że takie sprawy nie są załatwiane przed wyborami.. Nie sądzisz?Teraz smród będzie się ciągnął za burmistrzem bez względu na wyrok procesu apelacyjnego.Frakcja PO zaciera ręce z radości napewno.W szczególności rodzina K... i współpracownik burmistrza, który rozsyłał na pewnym portalu zaproszenia i link do sekretów władzy... Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.Powiedz mi, w którym momencie rozwalam wątek?
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 27, 2010, 19:38:47 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Powiedz mi, w którym momencie rozwalam wątek?


Pisząc że się chwalę. A ja po prostu lubię bywać tu ówdzie. Graj dalej w "duecie" z Wykidajło.
Odnosząc się do Twojego pytania "że takie sprawy nie są załatwiane przed wyborami.." mogę Ci przypomnieć co już kiedyś napisałem. Sam p.Diakun powinien zadecydować czy wystartować do wyborów czy się wycofać, gdyż w pierwszym przypadku pozostanie w pamięci jako dobry Burmistrz. W drugim, gdy zostanie skazany, będzie człowiekiem skończonym. Nie wyprzedzając wydarzeń, sam p. Diakun o tym zdecydował która obcja mu bardziej odpowiada. Gorzej będzie gdy decyzje te podejmował  "ktoś" z Jego otoczenia.
Z wiedzy wyniesionej z sali rozpraw, wnioskuję że sąd rozsądnie postąpił odkładając proces z powodu nie zgłoszenia się świadka. Świadka kluczowego, gdyż sąd posiadał jego pisemne raporty, po przestudiowaniu teczki TW - Jan, która później została celowo zniszczona.

Dziwi mnie natomiast fakt że świadek na początku zeznał że zupełnie nie kojarzy nazwiska Diakun. Po przedstawieniu dowodu w postaci raportu, całkowicie zmienił obraz znajomości z TW - Jan. W raporcie z teczki (TW - Jan) były przepisane wszystkie dane osoby lustrowanej. Zeznawał pod przysięgą i powinien być mu postawiony zarzut zeznawania nieprawdy.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 27, 2010, 19:47:16 »
Zdanowiczu.. Panie Januszu... Z nikim nie gram w żadnym duecie hahahaha co najwyżej z własną żoną... Trudno się nie zgodzić z tym co mówisz... Czuję przez skórę, że jednak będą nowe wybory... Skończony?Być może, ale czy w oczach ludzi jego wizerunek zmieni się aż tak dramatycznie?Śmiem wątpić..Burmistrz był pewien swoich racji, i się przejechał niestety.To,że się chwalisz, to przenośnia była.Mniej nerwów i posądzeń o złą wolę polecam.Sam się do tego stosuję względem innych, Ciebie też :)
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 27, 2010, 19:57:37 »
Cytat: "splinter"
Dlaczego pracownicy Zakładów Chemicznych Police nie sprawdzą swoich teczek w IPN Szczecin.
W tej firmie dużo ulokowało się szuj mend łajz którzy donosili na swoich współpracowników!

Masz na myśli ZCh czy IPN? :D
Cytat: "delma"
Słowo przeciwko słowu i tak będzie aż wyrok nie będzie ostateczny i prawomocny, sądy są niezawisłe i mam zaufanie do ich wyroków.Także dlatego,że są organy apelacyjne i można dowodzić swoich racji w kolejnych instancjach. Każdy ma prawo wierzyć lub nie materiałom ,które IPN bada. Dla mnie (pewnie dlatego,że jestem młody) oświadczenia lustracyjne nie miały żadnego znaczenia gdyż tak jak nie potrafię ocenić wiarygodności podpisów pod oświadczeniami o współpracy,  jak i wiarygodności sporządzających je.

W przypadku Diakuna wiarygodności podpisów oceniać nie trzeba, bo żadnego podpisu nie ma. Nie ma też żadnego meldunku czy pokwitowania (jak w przypadku Jurczyka). Jest informacja, że miał teczkę, w której było, że został zarejestrowany jako kandydat na TW, po roku jako TW, a 3,5 roku później (w lutym 1981) wyrejestrowany. I że ta teczka została zniszczona.
Są też notatki na temat tej teczki zrobione przez esbeka, który - wedle Zdanowicza - przypomniał sobie, że je zrobił, dopiero gdy mu je pokazano.
Cytuj (zaznaczone)
Szkoda tylko Polic bo znając życie teraz tylko to będzie główny temat w urzędzie. Niech sprawa się toczy ,a my poprzez media kontrolujmy czy ludzie,których wybraliśmy rzeczywiście są dla nas a nie stanowiska i zgodnie ze swoimi plakatowymi hasłami "Police są dla każdego".

Jutro w "Kurierze" będzie można poczytać, co na temat rozprawy ma do powiedzenia burmistrz.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 27, 2010, 19:58:19 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Skończony?Być może, ale czy w oczach ludzi jego wizerunek zmieni się aż tak dramatycznie?Śmiem wątpić.

...a wiesz co to sumienie?

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 27, 2010, 20:17:27 »
Wiem bardzo dobrze... Warto by popytać ludzi co teraz myślą o P.Diakunie...Wygrał wybory przygniatająca większością, więc zdobył zaufanie...Co z jego sumieniem.. To już trzeba burmistrza zapytać.Tylko on wie co było naprawdę...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

kresowiak

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 27, 2010, 20:21:00 »
Kardziejonek obojętnie jakiego imienia nigdy nie będzie burmistrzem! Ament

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 27, 2010, 20:24:25 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Wiem bardzo dobrze... Warto by popytać ludzi co teraz myślą o P.Diakunie...

Jeśli o mnie chodzi - to samo, co wcześniej. Mam gdzieś, czy był TW, czy jakaś szumowina z SB 35 lat temu nabijała sobie punkty produkowaniem papierowych agentów.
Być może zawartością archiwów IPN przejmowałbym się trochę bardziej gdyby nie świadomość, że jest w nich tylko to, co celowo zostawili najpierw esbecy, a później Macierewicz i spółka.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

ela

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 27, 2010, 20:28:05 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "TrzebieżCITY"
Wiem bardzo dobrze... Warto by popytać ludzi co teraz myślą o P.Diakunie...

Jeśli o mnie chodzi - to samo, co wcześniej. Mam gdzieś, czy był TW, czy jakaś szumowina z SB 35 lat temu nabijała sobie punkty produkowaniem papierowych agentów.
Być może zawartością archiwów IPN przejmowałbym się trochę bardziej gdyby nie świadomość, że jest w nich tylko to, co celowo zostawili najpierw esbecy, a później Macierewicz i spółka.


popieram w 100%

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 27, 2010, 20:38:53 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Wygrał wybory przygniatająca większością

Nie fałszujmy i nie zaklinajmy rzeczywistości.Pisząc obiektywnie o wygranej należy wspomnieć przy jakiej frekwencji uzyskał wygraną-wówczas dopiero można powoływać się na "większość" Rozmawiajmy o faktach a nie o mitach-jak pamiętacie frekwencja była żenująco niska.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-