Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie.  (Przeczytany 80145 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpnia 04, 2010, 13:36:35 »
Cytat: "jezat"
Cytat: "Wykidajło"
Ja jestem zwolennikiem robienia tego, co słuszne, a nie półśrodków, które mają zminimalizować straty do wyborów.

Cytat: "Jezat"
To może wymienisz to co słuszne i jakie to da dochody budżetu.

Cytat: "Wykidajło"
Becikowe - 600 mln (z jednorazowym dodatkiem do zasiłku rodzinnego, 400 mln bez).
Ulga podatkowa na dzieci - 6 mld w 2009.
I już jest więcej niż z planowanych zmian VAT, a w gospodarce nie mieszamy.
Kolejne miliardy znajdę w urzędniczych stołkach, w wydatkach na armię i służbę zdrowia (po rozjechaniu porozumienia zielonogórskiego) itd. Za szczegółami już mi się nie chce grzebać.

A skąd się bierze twoja pewność,że to co wymieniłeś nie zostanie wprowadzone?

A masz jakąś szklaną kulę, która mówi, że zostanie? To zresztą bez znaczenia, ja i tak we wróżby nie wierzę.
Cytat: "jezat"
Deficyt budżetowy wynosi kilkadziesiąt miliardów zł ,o długu publicznym nie wspomnę.PiS w latach 2006 - 2007 zwiększył wydatki o ponad 50 mld zł i obniżył dochody o ponad 40 mld (między innymi to co wyżej wymieniłeś).Zaciskanie pasa jest konieczne i już się zaczęło.Po wyborach samorządowych poznamy kolejne szczegóły.

Po wyborach samorządowych będzie jeszcze bliżej do wyborów parlamentarnych, więc poznamy najwyżej kolejne szczegóły planu budowy arki.
Cytat: "jezat"
Cytat: "Wykidajło"
Szukanie usprawiedliwień mnie nie interesuje. Podwyższą podatki - zagłosuję na lewicę.

Od dawania prezentów dużo lepszy jest kaczystowski PiS.

Być może, ale na Krzyżaków nie zagłosuję.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #121 dnia: Sierpnia 04, 2010, 15:04:19 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: Wykidajło

A masz jakąś szklaną kulę, która mówi, że zostanie? To zresztą bez znaczenia, ja i tak we wróżby nie wierzę.

Niestety nie mam i obawiam się ,że szklana kula nie zastąpi racjonalnego myślenia.
Cytat: "Wykidajło"
Po wyborach samorządowych będzie jeszcze bliżej do wyborów parlamentarnych, więc poznamy najwyżej kolejne szczegóły planu budowy arki.

Proponuję poczekać z nieuzasadnionymi pretensjami do póznej jesieni.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #122 dnia: Sierpnia 04, 2010, 21:11:37 »
,,Biuro Ochrony Rządu kupi 14 nowych opancerzonych aut marki
 Audi - informuje gazeta.pl. Zapłaci za nie ponad 5 mln złotych."

Rząd POtrafi o siebie zadbać. Szkoda tylko, że dzieje się to kosztem drenowania kieszeni każdego obywatela.

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #123 dnia: Sierpnia 04, 2010, 21:49:27 »
Cytat: "sekator"
,,Biuro Ochrony Rządu kupi 14 nowych opancerzonych aut marki
 Audi - informuje gazeta.pl. Zapłaci za nie ponad 5 mln złotych."

Rząd POtrafi o siebie zadbać. Szkoda tylko, że dzieje się to kosztem drenowania kieszeni każdego obywatela.


No i ?? Za rok jesli przegraja wybory wezma je ze soba.
Przez takich burakow nie kupowali samolotow.

Masz F70?? pisze tak zebys nie mowil ze Cie obrazam

jezat

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #124 dnia: Sierpnia 04, 2010, 21:56:47 »
Cytat: "sekator"
,,Biuro Ochrony Rządu kupi 14 nowych opancerzonych aut marki
 Audi - informuje gazeta.pl. Zapłaci za nie ponad 5 mln złotych."

Rząd POtrafi o siebie zadbać. Szkoda tylko, że dzieje się to kosztem drenowania kieszeni każdego obywatela.

A przegrany Jarkacz,nie będący  premierem ani prezydentem,takie chodzące nic z ogniem w ręce, ma za pieniądze podatników ochronę BORu.Dlaczego drenuje kieszeń obywateli????

Offline macieksoad

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #125 dnia: Sierpnia 04, 2010, 22:22:21 »
Tusk kolejny raz wciska kit swoim lemingom, ze podniesienie vat-u to swietna wiadomosc dla Polski.Oczywiscie ''przypadkowa'' jest data przyjecia tej uchwaly.Zbiegla sie ona z dniem przeniesienia krzyza ,tak aby media tam zwracaly glowna uwage.
Trzy lata rzadow PeOfilow i jest dlugo oczekiwana reforma finansow panstwa , podniesienie vat-u -cud.Trzy tygodnie temu rudzielec wciskal kit o Polsce jako zielonej wyspie ,dzis okazalo sie ze Polska i Grecja to wlasnie te dwie zielone wyspy w europie.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #126 dnia: Sierpnia 04, 2010, 23:09:20 »
Cytat: "sekator"
,,Biuro Ochrony Rządu kupi 14 nowych opancerzonych aut marki
Audi - informuje gazeta.pl. Zapłaci za nie ponad 5 mln złotych."


Może zabrzmi to trochę niepoważnie, ale dla mnie 14 opancerzonych Audi za 5 mln złotych, to dobra oferta. Zakup Mercedesa klasy S Pullman guard za ponad 1 milion.... dolarów/sztuka jest dopiero niemałym wydatkiem, a takie auto również by się nam przydało, aby godnie i bezpiecznie przyjmować zagranicznych gości.

Zdanowicz.J

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #127 dnia: Sierpnia 05, 2010, 01:56:15 »
Cytat: "Storczyk"
Trzeba było zostać w kraju i budować demokracje jak taki mądrala jesteś :devil:


Wyjechałem aby się uczyć. Uczyć się demokracji.
Cytat: "Storczyk"
A co Ty zrobiłeś dla Polski ?


...nauczyłem się demokracji i teraz Ciebie będę uczył :)

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #128 dnia: Sierpnia 05, 2010, 07:46:16 »

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #129 dnia: Sierpnia 05, 2010, 08:31:27 »
Cytat: "sekator"
Dodano: 2010-08-04, 12:26 ]
A tutaj ustawa niespodzianka dla pracujących emerytów
To już przegięcie przepracowałam 38 lat mam emeryturę i dalej pracuje ,stworzyłam nowe miejsca pracy.Nikomu pracy nie zabieram a emerytura taka że by z głodu zdechł i jeszcze ją zabiorą ,szlag mnie trafi.Za co płaciłam 38 lat składki?

[ Dodano: 2010-08-05, 08:33 ]
Cytat: "Zdanowicz.J"
Wyjechałem aby się uczyć. Uczyć się demokracji.
Słabo się uczyłeś coś :devil: A mnie uczyć nie trzeba ja douczona wystarczająco ;D

Offline Ja

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpnia 05, 2010, 09:02:06 »
A cieszycie się z podwyżki podatków?!

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpnia 05, 2010, 09:11:47 »
Cytat: "Ja"
cieszycie się z podwyżki podatków?!
A z czego przecież wszyscy dostaną po du... Bogatego to nie ruszy tylko przeciętnego zjadacza chleba uderzy po kieszeni.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpnia 05, 2010, 10:09:17 »
Cytat: "Storczyk"
.Nikomu pracy nie zabieram a emerytura taka że by z głodu zdechł i jeszcze ją zabiorą ,szlag mnie trafi.Za co płaciłam 38 lat składki?


Cytat: "Ja"
A cieszycie się z podwyżki podatków?!


I to wszystko w myśl hasła ,,by żyło się lepiej"....Ja się pytam komu???? Jak można podwyższać podatki, ograniczać inicjatywę i pracowitość obywateli, stwarzać bariery administracyjne i kłamać ludziom w żywe oczy , że to wszystko po to ,,aby żyło się lepiej". Jakim zakłamanym i obłudnym draniem musi być człowiek, który prezentuje takie hasło, a potem okrada ludzi z ich pieniędzy ?

jezat

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpnia 05, 2010, 16:20:36 »
Cytat: "sekator"

I to wszystko w myśl hasła ,,by żyło się lepiej"....Ja się pytam komu???? Jak można podwyższać podatki, ograniczać inicjatywę i pracowitość obywateli, stwarzać bariery administracyjne i kłamać ludziom w żywe oczy , że to wszystko po to ,,aby żyło się lepiej". Jakim zakłamanym i obłudnym draniem musi być człowiek, który prezentuje takie hasło, a potem okrada ludzi z ich pieniędzy ?

To ty nowy biznes otworzyłeś?Czy ta firma nazywa się pisowski populizm?A może lepiej byłoby nazwać firmę "brednie za darmo".Nie zapomnij zastrzec znaku firmowego,będzie ci się żyło lepiej, pracowity pisowski obywatelu.Człowiek rozumny powinien się cieszyć,że ograniczenie dorabiania przez emerytów umożliwi zatrudnienie większej liczby bezrobotnych.Ale pislamista z granatem w ręku krzyczy "łapaj złodzieja",bo nie może w demokratyczny sposób zdobyć władzy.Musi sypać piach w szprychy gospodarki,udając zatroskanego o los biednych.Za obecne niepopularne a konieczne decyzje rządu, odpowiada  zakłamany,obłudny PiS z największym łgarzem wszechczasów Jarkaczem.

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpnia 05, 2010, 17:08:32 »
"brednie za darmo" jezacie jesteś w tej kategorii niedościgniony