Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie.  (Przeczytany 80268 razy)

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« dnia: Lipca 29, 2010, 12:07:43 »
Witam po urlopie.
Polecam dzisiejszy artykuł z Gazety Prawnej pod rozwagę, zwłaszcza fascynatom PO i tematów zastępczych o krzyżu, aborcji, in vitro gejach etc...zajmujcie się dalej duperelami a w tym czasie ekipa rudego zamiast wprowadzać reformę finansów publicznych, będzie was dalej okradać z waszej kasy.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/439242,a_jednak_wyzsze_podatki_strach_przed_cieciami_paralizuje_platforme.html

Poczytajcie komentarze pod artykułem, normalnej części polskiego społeczeństwa, która doskonale rozumie pustkę i obłudę ekipy słońca Peru.

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 29, 2010, 13:35:03 »
Sugerujesz, że my jesteśmy nienormalną częścią społeczeństwa ? Ale czemu się nie zdziwiłem :P Ty chyba już nie potrafisz napisać posta bez swoich złośliwości i zbędnych uwag :P

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 29, 2010, 13:43:12 »
Cytat: "Mariusz1989"
Sugerujesz, że my jesteśmy nienormalną częścią społeczeństwa ? Ale czemu się nie zdziwiłem :P Ty chyba już nie potrafisz napisać posta bez swoich złośliwości i zbędnych uwag :P


uderz w stół a nożyce... normalnej czyli nie zaślepionej piarowskimi zagrywkami i obiektywnie patrzącej na stan rzeczy

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 29, 2010, 13:53:11 »
Takie polityczne zatrzetrzewienie stało się już u Nas normą i jest znakiem rozpoznawczym ludzi małych o nie do końca "ukształtowanym rozumku"  ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 29, 2010, 14:20:49 »
Wiesz... Równie dobrze o ślepo zapatrzonych w program PiSu wyborcach ja mogę powiedzieć... PiS w czasie swoich rządów nie zrobił za wiele z obietnic wyborczych, nawet w tak krótkim czasie. Wszystkie obietnice Komorowskiego są proste do zrealizowania w odniesieniu legilacyjnym, do prawa. Gorzej z pieniędzmi na te założenia. Kaczyński miał o wiele bardziej śmiałe założenia po wygraniu wyborów do zrealizowania, nie zawsze idące w zgodzie z prawem, no może nie o tyle z samym prawem, co z procedurami.
Jeżeli chodzi o PO, to narzekajcie... Ja nie narzekam, czekam na koniec ich kadencji. Wtedy zweryfikuję ich rządy. Nie narzekałem na PiS, tylko poczekałem na wybory. Zrobiło to o wiele więcej ludzi, bo PiS wybory przegrał. Został rozliczony. Możecie być spokojni, że z PO będzie tak samo.

P.S. Mój rozumek jest ukształtowany tak jak trzeba. Nie rozumiem tylko Waszego obnoszenia się na forum, zwłaszcza, ze Wasza partia nie zrobiła nic ponadto co robi PO :) Nie mamy obecnie w Polsce żadnej partii, która jest gotowa na duże reformy. Obie największe tylko sporo gadają. A my możemy jednynie sympatyzować politykom i poglądom któregoś z ugrupowania.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 29, 2010, 14:59:46 »
Cytat: "Mariusz1989"
PiS w czasie swoich rządów nie zrobił za wiele z obietnic wyborczych

 
Ja osobiście dzięki rządowi PiS zyskałem między innymi na uldze prorodzinnej i obniżce składki rentowej (tak jak miliony Polaków). PO daje mi tylko mgliste obietnice.

Cytat: "Mariusz1989"
Sugerujesz, że my jesteśmy nienormalną częścią społeczeństwa


Ja niczego nie sugeruję, ale z grzeczności nie zaprzeczę :faja:  
Jak twoim zdaniem nazwać ludzi głosujących na formację polityczną, która okrada ich z pieniędzy, w zamian kojąc ich ból bajkami o niespełnionych cudach ? Do geniuszy raczej trudno ich zaliczyć.

[ Dodano: 2010-07-29, 15:03 ]
Cytat: "Król podziemia"
Takie polityczne zatrzetrzewienie stało się już u Nas normą i jest znakiem rozpoznawczym ludzi małych o nie do końca "ukształtowanym rozumku


Też mam podobne zdanie o Palikocie I Niesiołowskim. :crazy:

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
Re: Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 29, 2010, 15:14:11 »
Cytat: "sekator"
Witam po urlopie.
Polecam dzisiejszy artykuł z Gazety Prawnej pod rozwagę, zwłaszcza fascynatom PO i tematów zastępczych o krzyżu, aborcji, in vitro gejach etc...zajmujcie się dalej duperelami a w tym czasie ekipa rudego zamiast wprowadzać reformę finansów publicznych, będzie was dalej okradać z waszej kasy.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/439242,a_jednak_wyzsze_podatki_strach_przed_cieciami_paralizuje_platforme.html

Poczytajcie komentarze pod artykułem, normalnej części polskiego społeczeństwa, która doskonale rozumie pustkę i obłudę ekipy słońca Peru.


Wszystko sie zgadza tylko jedna kwestia mnie ciekawi, ktora partia w Polsce wprowadzilaby reforme finansow publicznych, mowi sie o tym od wielu wielu lat.

Reforma finansow publicznych taka jak byc powinna to nie jest rzecz ktora bedzie neutralna dla spoleczenstwa, bedzie wiele niezadowolenia, zobacz w kopalniach chca zabrac 13 i 14 pensje i jakie wywoluje to niezadowolenie, a co dopiero bedzie jak wezma sie ostro za ZUS KRUS itp. Jakos nikt glosno nie mowi ze w koncu po wielu latach lekarze prawnicy grabarze beda mieli kasy fiskalne a chyba warto o tym wspomniec i to tez jest mieszanie w systemie podatkowym.

Dlatego sekator daj sobie spokoj z takimi populistycznymi pokrzykami bo to swiadczy o twojej inteligencji i braku obiektywizmu.

A jesli dla Ciebie in vitro to "duperel" to mi brak slow.

Dziekuje

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 29, 2010, 17:03:31 »
Za to PIS zrobił tyle dobrego ,że ho ho...Wykryli układ,nie wychodzili z IPN i szukali haków.Teraz naszym kandydatem do Oscara powinien być Jarkacz,bo pięknie grał w kampanii...Zmiana o 180 stopni...Człowiek jednak naiwny...Pewni ludzie nie zsmienią się wogóle...Szlag mnie trafia jak czytam posty wspaniałych i nieomylnych.Szkoda tylko ,że ludzie się na Was nie poznali i dlatego przeżyć nie możecie kolejnych przegranych wyborów.Obrażajcie ludzi głosujących na PO,ale taką metodą wasze słońce PISu prawdziwy jedyny patriota napewno nie wygra wyborów...

[ Dodano: 2010-07-29, 17:07 ]
Pewnie,że duperel gzzz...To tylko kaprys posiadanie dziecka i syty głodnego nigdy nie zrozumie...Brak słów...Dla nich życie jest najważniejsze od poczęcia do narodzin.Księża mordy pełne frazesów o człowieku od poczęcia,ale niech kobieta poroni to nie pochowa,bo nie człowiek!!!!Znany przypadek z autopsji..Dwulicowe mendy w większości...Daleko szukać...Na stare Police wystarczy się kopnąć...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 29, 2010, 17:22:01 »
Co kościół może mówić o homoseksualizmie albo o in vitro, jak 10-15% księży ma dzieci, a w seminariach występuje znane Kościołowi zjawisko chwilowego homoseksualizmu. Watykan zastanawiał się nawet nad stworzeniem funduszu alimentacyjnego dla tzw. "dzieci Kościoła".
Przeczytajcie artykuł na ten temat i rozmowę z ekspertem w najnowszym Newsweeku. Polecam :)

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 29, 2010, 18:00:19 »
Według ostatnich danych, opublikowanych przez resort finansów, dług publiczny Polski pod koniec maja sięgnął 678,6 miliarda złotych. W ciągu miesiąca urósł o kolejne 2 procent. To oznacza, że na każdego Polaka, bez względu na wiek, przypada prawie 17,8 tysiąca złotych zobowiązań

Dla zainteresowanych całość :

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/dlugi;polski;rosna;warte;sa;juz;tyle;ile;koncern;google,116,0,645748.html

Brawo, kolejny cud rządu Donalda.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 29, 2010, 18:57:59 »
kraj dług publiczny
w relacji do PKB dług publiczny
w milionach euro wartość PKB
w milionach euro
Włochy 115,8% 1 760 765 1 520 870
Grecja 115,1% 273 407 237 494
Belgia 96,7% 326 606 337 758
Węgry 78,3% 70 618 90 237
Francja 77,6% 1 489 025 1 919 316
Portugalia 76,8% 125 910 163 891
Niemcy 73,2% 1 762 211 2 407 200
Malta 69,1% 3 948 5 712
Wielka Brytania 68,1% 1 120 310 1 645 493
Austria 66,5% 184 105 276 892
Irlandia 64,0% 104 667 163 543
Holandia 60,9% 347 021 570 208
Cypr 56,2% 9 527 16 947
Hiszpania 53,2% 559 650 1 051 151
Polska 51,0% 165 738 325 151
Finlandia 44,0% 75 217 170 971
Szwecja 42,3% 135 739 320 742
Dania 41,6% 92 452 222 445
Łotwa 36,1% 6 748 18 685
Słowenia 35,9% 12 519 34 894
Słowacja 35,7% 22 585 63 332
Czechy 35,4% 50 426 142 640
Litwa 29,3% 7 850 26 747
Rumunia 23,7% 27 270 114 972
Bułgaria 14,8% 5 008 33 877
Luksemburg 14,5% 5 464 37 755
Estonia 7,2% 991 13 730

źródło: Eurostat, dane zbiorcze za rok 2009
dla krajów spoza strefy euro przeliczenie według kursu z 19 lipca

Nominalnie największe wrażenie robią przekraczające 1,7 biliona euro długi Niemiec, choć Włochy gorsze są o jedyne 2 miliardy euro. Rozmiary debetu w państwowych kasach każdego z tych dwóch krajów są porównywalne z rynkową wartością ośmiu największych firm świata razem wziętych. Poziom biliona euro przekroczyli też Francuzi i Brytyjczycy.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 29, 2010, 19:00:10 »
Temat in vitro powraca ciągla jak bumerang, więc i ja raz jeszcze zapytam:

Dlaczego in vitro ma być refundowane? Jest więcej Czy posiadania dziecka to obowiazek? Jeżeli  ktoś bardzo pragnie mieć dziecko, to zorganizuje sobie 10 tys zł. A jak mają się słowa Ewy Kopacz, która mówi, że całość pochłonie tylko 10 mln?

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 29, 2010, 19:05:26 »
Człowieku nie wypowiadaj się w kwestii w której nie masz zielonego pojęcia.Nie życzę Ci bezpłodności lub Twojej żonie...Czy ty słuchasz sam siebie?Czy ty wiesz że w tym kraju ludzi więcej umiera niż się rodzi?Czy wiesz,że in vitro to ostateczność gdy zawiodą inne metody leczenia bezpłodności???Ale dla zaślepionych PISmaków każdy plemnik i jajo to życie...Ten kraj wymrze z takim podejściem...Już teraz kilku młodych zapieprza na emerytów.Za jakiś czas będzie to proporcja 1:1.O to Ci chodzi?Więcej zrozumienia człowieku...Polityka prorodzinna powinna być na jednym z czołowych miejsc!Więcej narodzin to w przyszłości więcej podatków myśląc takimi kategoriami.

[ Dodano: 2010-07-29, 19:06 ]
Najwięcej do powiedzenia mają oczywiście księża i zdewociałe baby..Żenada...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Re: Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 29, 2010, 19:20:33 »
Cytat: "gzzz"


Dlatego sekator daj sobie spokoj z takimi populistycznymi pokrzykami bo to swiadczy o twojej inteligencji



http://www.tomscott.com/stupidfight/#komorowski-vs-kaczynski

:)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 29, 2010, 20:11:19 »
Jak zwykle brak wam merytorycznych argumentów, co powoduje naturalną frustrację i złość prowadzących do  obrażania innych dyskutantów. Szkoda, myślałem że sobie trochę podyskutujemy, ale musiałbym zniżyć się do poziomu niektórych forumowiczów,  też obrażać i robić wycieczki osobiste, a doprawdy nie mam na to ochoty.
Zastanawiam się po co istnieje regulamin tego forum, skoro bez przerwy jest naruszany.