Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Komorowski prezydentem...?  (Przeczytany 83306 razy)

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #225 dnia: Lipca 08, 2010, 22:18:26 »
Mariusz! Jak już będziesz coś wiedział, to podziel się kolego. Sam jestem ciekaw :D
hubalczyk

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #226 dnia: Lipca 08, 2010, 22:23:36 »
Hahaha  :lol2:  No nie wiem... Jeżeli to będzie zbyt osobiste to nie wiem, nie wiem :P Ale daję znać, że żyję... Nie zamurowało mnie jeszcze  ;D  Bo nie napisał do mnie. Teraz będzie mnie 3mać w niepewności i stanie nieświadomości...  T_T

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #227 dnia: Lipca 08, 2010, 22:28:16 »
Cytat: "Mariusz1989"
Hahaha :lol2: No nie wiem... Jeżeli to będzie zbyt osobiste to nie wiem, nie wiem

Dobra! Dobra! Ja tylko tak sobie żartowałem.  :lol2:  Jeszcze przeze mnie Ci weźmie i nie wyśle. Szeryf! Wysyłaj mu, ja nie chce nic wiedzieć !!!  :rotfl:  :rotfl:
hubalczyk

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #228 dnia: Lipca 08, 2010, 23:20:39 »
Cytat: "Mariusz1989"
Hahaha  :lol2:  No nie wiem... Jeżeli to będzie zbyt osobiste to nie wiem, nie wiem :P Ale daję znać, że żyję... Nie zamurowało mnie jeszcze  ;D  Bo nie napisał do mnie. Teraz będzie mnie 3mać w niepewności i stanie nieświadomości...  T_T

Mariusz, dla mnie to nie są żarty. Oskarżyłeś mnie publicznie o to, że jakąś prywatną forumową różnicę zdań przekładam na sprawy firmowe. Bez cienia dowodu, na dodatek przekręcając fakty. Ty decydujesz, czy załatwimy rzecz polubownie, czy odpowiem Ci pięknym za nadobne.
Być może nie wyraziłem się jasno, więc spróbuję doprecyzować. Możliwości są dwie:
1. Ty odwołujesz i przepraszasz, a ja nie przedstawiam na ogólnym forum mojej wersji wydarzeń wraz z ich oceną.
2. Ty nie odwołujesz lub nie przepraszasz, a ja przedstawiam.

Kwestia ewentualnego wyjaśnienia na priva, co zrobiłeś źle, to odrębna sprawa. Wchodzi w grę w wariancie pierwszym, ale tylko jeśli chcesz się tego dowiedzieć. Jeśli nie chcesz (a ton PW od Ciebie wskazuje, ze nie chcesz), nie będę się narzucał. To nie ja mam Ci coś do powiedzenia.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #229 dnia: Lipca 08, 2010, 23:27:12 »
Ja również nie mam tobie nic do powiedzenia. Niestety. Możesz przedstawiać swoją wersję wydarzeń tutaj, jeśli ta nasza sprawa kogokolwiek interesuje. Ja już wypowiedziałem się na temat Kuriera. Moja wypowiedź była jak najbardziej daleka od celu jaki mi wpierasz. Szantaż czy jak inaczej mam rozumieć twój ton wypowiedzi ? I ton mojej wypowiedzi źle zinterpretowałeś. Chciałem się dowiedzieć. Ale teraz w obliczu jakiś bezsensownych możliwości i wyboru jest mi to obojętne. Możliwości dwie miałem w drugiej turze wyborów. Tutaj nie muszę niczego wybierać. Nie mam za co przepraszać, bo nie obraziłem redakcji której sympatyzuję ani tobie. Tysiące postów na tym forum to domniemania i nasze przypuszczenia w kwestii politycznej czy innej. Równie dobrze przeproś za pomówienia w stosunku do Kaczyńskiego, Kurskiego i innych na temat których się wypowiadałeś. Ot paradoks.

Poza tym wątek polityczny jest chyba mało odpowiedni do naszych prywatnych wywodów. Ale jak uważasz. Zaprezentujesz jedynie jaki masz poziom wypowiedzi. Wysoki lub niski.

Offline MSC

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #230 dnia: Lipca 08, 2010, 23:36:54 »
Co to za cyrk i bur...l :crazy: ?.....
........
dziękuje dobranoc  :thumbdown:
Dlaczego żywi się martwią skoro martwi się nie żywią?

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #231 dnia: Lipca 08, 2010, 23:39:27 »
Krótko i na temat ! xD

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #232 dnia: Lipca 08, 2010, 23:48:02 »
Cytat: "Mariusz1989"
Ja również nie mam tobie nic do powiedzenia. Niestety. Możesz przedstawiać swoją wersję wydarzeń tutaj, jeśli ta nasza sprawa kogokolwiek interesuje. Ja już wypowiedziałem się na temat Kuriera. Moja wypowiedź była jak najbardziej daleka od celu jaki mi wpierasz. Szantaż czy jak inaczej mam rozumieć twój ton wypowiedzi ?

Jako propozycję polubownego załatwienia sprawy. Wziąłem pod uwagę, że nie miałeś złych intencji, dlatego masz wybór. Skoro Twoim celem nie było rzucanie oskarżeń, to co Ci przeszkadza odwołać i przeprosić?
Cytat: "Mariusz1989"
Poza tym wątek polityczny jest chyba mało odpowiedni do naszych prywatnych wywodów.

Troszkę za późno na ten wniosek, nie uważasz?
Tak czy inaczej masz czas do południa. Ja bym wolał rozwiązanie polubowne. Ale będzie jak Ty wolisz. Dobranoc.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #233 dnia: Lipca 09, 2010, 00:03:34 »
Oj Panowie ,proponuje piaskownice :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #234 dnia: Lipca 09, 2010, 01:02:18 »
Wykidajło:
"Słowo utworzone w slamsowej mowie potocznej" oznaczające pilnującego wejścia do lokalu, restauracji itp.; bramkarz; ochroniarz
źródło: sjp.pl

Wredota:      
Osoba niemiła, wredna, opryskliwa, nieprzyjemna...
źródło: define.pl

Szuja:
obelżywie o kobiecie nikczemnej, niegodziwej, złej; także o mężczyźnie (z silniejszym zabarwieniem ekspresywnym)
źródło: www.sjp.pl

Cwaniak:
1. Człowiek przebiegły, sprytny.
2. Człowiek o dużym mniemaniu. Traktujący wszystkich z góry. Wywyższający się i szpanujący.
źródło: define.pl
hubalczyk

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #235 dnia: Lipca 09, 2010, 01:10:49 »
A Wy swoje nie macie dość???I co z tego że zacytujesz słownik, to pikuś, Pan Pikuś.A fe  nie można odpuścić???

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #236 dnia: Lipca 09, 2010, 08:25:54 »
Bo nie mam zwyczaju przepraszać za coś czego nie powiedziałem tylko dlatego, żeby ktoś poczuł się lepiej :)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #237 dnia: Lipca 09, 2010, 10:13:57 »
Cytat: "Mariusz1989"
Ja miałem spięcie z Wykidajło w innym temacie. Nie wiem... Może dlatego teraz kiedy wysyłamy do Kuriera informacje z naszego stowarzyszenia to są pomijane i nikt nawet się nie odzywa z redakcji.

To tak dla odświeżenia pamięci.

[ Dodano: 2010-07-09, 11:03 ]
Cytat: "hubalczyk"

Po pierwsze słowo, którego użyłem: [cenzura] nie jest inwektywą. No chłopie!
Choć miało wskazywać co myślę, a myśleć to sobie mogę co chcę.

Tak, jasne. Wykropkowany wulgaryzm staje się pochwałą, a na końcu obelgi wystarczy postawić uśmiechniętą emotkę, by obrócić ją w żart. Chciałbyś, ale to tak nie działa.
Cytat: "hubalczyk"
Co do oceny prezydenta, jak to nazwałeś. To nie byłego, lecz zmarłego, jeśli nie widzisz różnicy to co ja mogę na to?

Doskonale widzę, że zwolennicy PiS chcieliby odebrać innym prawo do oceny politycznych dokonań nieżyjącego prezydenta. Było, nie przeszło i nie przejdzie. "O umarłych dobrze albo wcale" dotyczy osób prywatnych i prywatnej sfery życia osób publicznych.
Cytat: "hubalczyk"
Jeśli nawet oceniasz go (L.K.), jako nacjonalistę (nacjonalistą jest ten, dla którego jego naród jest na pierwszym miejscu - przyp.) czy rusofoba, to czy wg Ciebie z tego powodu zginęli ludzie pod Smoleńskiem? Nie mogę nadążyć za Waszym tokiem rozumowania!

Ludzie pod Smoleńskiem zginęli, bo prezydent Lech Kaczyński koniecznie chciał tam być tego dnia i o tej porze.

[ Dodano: 2010-07-09, 11:12 ]
Cytat: "hubalczyk"
Cytat: "Wykidajło do sekatora"
Wiesz, podobnie jak większość udzielających się w tym dziale (o ile nie wszyscy), kim jestem i gdzie mnie szukać. Sam boisz się nawet przyznać, w jakiej komisji pracowałeś, bo ktoś mógłby twoją twarz pamiętać. Uważasz, że ktoś może się pomylić w ocenie, który z nas dwóch liczy na bezkarność dzięki anonimowości?


Nie wiem kim jesteś, ale po tak bezczelnym poście, nawet nie chce wiedzieć.

No masz rację. Wykazywanie, że to twój duchowy kolega sekator jest tchórzem chowającym się za ksywką, a nie ci, którym on takie chowanie się zarzuca, jest rzeczywiście bezczelnością. Można nawet powiedzieć, że wyjątkową bezczelnością.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #238 dnia: Lipca 09, 2010, 11:40:54 »
Cytat: "Wykidajło"
Doskonale widzę, że zwolennicy PiS chcieliby odebrać innym prawo do oceny politycznych dokonań nieżyjącego prezydenta.


Nie! Oceniać możemy zawsze, po śmierci również. Inaczej książki historyczne nie miałyby sensu bycia. Ale czym innym jest ocena polityczna, a czym innym oczernianie, wyśmiewanie się, czy prymitywne posądzanie L.K. o śmierć ludzi, którzy z nim polecieli. Trzeba na prawdę wykazywać złą wolę, żeby powielać takie głupoty. Nie chcę nawet polemizować w tej kwestii, bo to zwykły absurd, brak wyczucia, kultury, a nawet powiem wychowania. Jeśli zdarzyłaby się taka katastrofa samolotu prezydenckiego podczas kadencji Kwaśniewskiego, co do którego mam wiadomy stosunek i wiele pretensji o wstyd jaki przyniósł naszemu narodowi, to nigdy, powtarzam nigdy, nie zniżył bym się do poziomu "hieny cmentarnej", która na trupie prezydenta (obojętnie czy dobrego czy złego) nie potrafi się powstrzymać i z kapiącą z nienawiści pianą z pyska, używa sobie dalej. Możesz sobie oceniać Jego prezydenturę. Ale o to, że chciał pochylić się nad grobami pomordowanych w Katyniu, wraz z rodzinami pomordowanych, wraz z innymi ludźmi polskiej elity politycznej, kulturowej, wojskowej, to nie znaczy, że ich zabił.
hubalczyk

jezat

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #239 dnia: Lipca 09, 2010, 11:56:09 »
Cytat: "Mariusz1989"
Posłowie PiS powołali zespół parlamentarny do spraw zbadania katastrofy smoleńskiej.

Chciałbym w tym momencie wspomnieć także tego i tych,dzieki którym tu jesteśmy - mojego brata,innych poległych w katastrofie smoleńskiej.To wielkie zadanie,które jest przed nami,wielkie pytanie,na które musimy odpowiedziec.Zawieśilismy tę sprawę w trakcie kampanii.Musimy uzyskać właściwą odpowiedz.Pamiętajmy o nich,bo z ich tragicznej męczeńskiej śmierci wyrósł ten ruch,który doprowadził do tego wyniku.To słowa pisowskiego proroka Jarkaczem zwanego.
Właściwą odpowiedz możecie już napisać w oparciu o spiskowców z toruńskiegop radyja,konfabulujące pisowskie media oraz teorie swoich pretorian.Prawdziwą odpowiedz poznacie dopiero po zakończeniu wszystkich przewidzianych prawem krajowym i miedzynarodowym czynności.Te czynności już potwierdziły,że wysokością decyzyjną dla I pilota było 100m i to on jest wspólnie z osobami towarzyszącymi w kabinie,odpowiedzialny za katastrofę.To chyba ich miał Kłamczyński na myśli mówiąc o ich tragicznej męczeńskiej, śmierci.Na pewno męczyli się z podjęciem decyzji dogadzającej
Lechowi

Cytat: "mariusz 1989"
- Zawiadomienie o powstaniu zespołu parlamentarnego ds. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej zostało złożone dzisiaj marszałkowi Sejmu. Pod informacją o powołaniu zespołu podpisało się ponad 60 posłów - powiedział Antoni Macierewicz (PiS).

Taki zdolny antek policmajster a nie ustalił jeszcze winnego.A przeciez wystarczy zapytac biznesmena z Torunia ojcem zwanego