Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czym karmisz swojego psa/kota?

Chappi, Pedigree
9 (20.5%)
Eukanbuba
1 (2.3%)
Bosch
2 (4.5%)
Acana, Orijen
3 (6.8%)
Bewi Dog
0 (0%)
Nutra Nuggets, Nutra Gold
0 (0%)
Royal Canin
6 (13.6%)
Purina Dog Chow, ProPlan
2 (4.5%)
Bento Kronen
1 (2.3%)
1st Choice
0 (0%)
Profilum
0 (0%)
Hill's
0 (0%)
Josera
0 (0%)
żadną z powyższych
11 (25%)
samodzielnie przyrządzam (gotowane, BARF itp.)
9 (20.5%)

Głosów w sumie: 30

Głosowanie skończone: Marca 02, 2010, 18:10:16

Autor Wątek: [Ankieta]jaką karmę do jedzenia dajecie swoim psom i kotom?  (Przeczytany 29967 razy)

Zafrina

  • Gość
[Ankieta]jaką karmę do jedzenia dajecie swoim psom i kotom?
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 04, 2010, 12:44:04 »
Mój kochany dziesięciomiesięczny psinek zajada się surowym mięskiem i nabiałem (prawie w każdej postaci: ser żółty, twaróg, śmietana, jogurt itd.) a suchą karmę tylko wymieniam codziennie, bo w zasadzie w ogóle jej nie tyka (próbowałam już wiele rodzajów). Na widok parówki z Drobimexu trzęsie mu się tyłek i nie odpuści, póki nie dostanie mu się chociaż odrobina. Zawsze w zapasie mam różne przekąski, np. najulubieńsze kurze łapki (nic ich nie przebije)  :rotfl:

Ponieważ nie jada suchej karmy, do posiłków dodaję mu witamin w proszku.
Pozdrawiam wszystkich właścicieli czworonogów.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Ankieta]jaką karmę do jedzenia dajecie swoim psom i kotom?
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 04, 2010, 15:05:03 »
Cytuj (zaznaczone)
gotowałam też ryż z watróbką i żołądkami ale po gotowanym mój piesek miał zawsze chodzoną noc do rana nie wytrzymywał i druga w nocy a ona chce na dwór

koniecznie trzeba marchewkę dodawać i to proporcje 1/3 ryż 1/3 kurczak i 1/3 marchew i będzie dobrze.marchew gotowana zapobiega rozwolnieniu no i jak dasz rano tylko gotowane to do wieczora będzie spokój.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline jula

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
[Ankieta]jaką karmę do jedzenia dajecie swoim psom i kotom?
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 04, 2010, 15:50:48 »
Jeszcze dzisiaj tak ugotuje i zobaczymy, dostanie na śniadanko tak na wszelki wypadek.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Ankieta]jaką karmę do jedzenia dajecie swoim psom i kotom?
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 04, 2010, 16:13:46 »
Podroby dla niektórych piesków nie są wskazane,lepiej kawałek kurczaka lub skrzydełka i warzywa ja mam w zamrażarce zawsze.Mój lubi też ser biały wcina aż mu się uszy trzęsą. :flower:

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Ankieta]jaką karmę do jedzenia dajecie swoim psom i kotom?
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 04, 2010, 18:00:24 »
no to moja uwielbia skrzydełka i szyjki z kurczaka.dostaje też serek wiejski,serki homogenizowane,jajka surowe.a wprost uwielbia popcorn.oprócz tego jabłuszka i marchewkę kradnie,a dzisiaj z torby z zakupami ukradła mi paprykę czerwoną.jak pies lubi owoce i warzywa to dawać surowe(oprócz wzdymających,no i cebula i czosnek niewskazane).
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Ankieta]jaką karmę do jedzenia dajecie swoim psom i kotom?
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 04, 2010, 20:44:12 »
tatankas, z jajka surowego, to tylko żółtko, surowe białko psu szkodzi.

Natomiast mój pies, jada karmę z Lidla innej nie tknie.
Juz rożne dawałam. Niestety na drogie karmy mnie nie stać...przy takiej ilośći.
Dodatkowo piesek uwielbia, marchew surową, ogorki kiszone ( dobre , zamiast tabletek odrobaczajacych), surowe ziemniaki i  warzywa gotowane ( marchew, pietruszka, seler).
Zapomniałam o rybie duszonej odfiletowanej... w tym konkuruje z kotem.

sosenka1981

  • Gość
[Ankieta]jaką karmę do jedzenia dajecie swoim psom i kotom?
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 04, 2010, 21:54:48 »
Wodę mu daję, ale z miski nie lubi, jest tak psychiczny że odpowiada mu tylko ta z kranu przy czym obowiązkowo musi mu się lać na łeb :>[/quote]

moj tez nie pije wody z miski, ma takie czasem momenty ze potrafi wejsc na wanne i wode z wanny pic w czasie kapieli lol...koty sa smieszne

Offline caarola

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Ankieta]jaką karmę do jedzenia dajecie swoim psom i kotom?
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 04, 2010, 21:58:08 »
O matko! Sosenko! Cudownie to słyszeć bo myślalam ze mam najbardziej pieprzniętego kota na świecie:D Picie wody z wanny to standard, zlizywanie z mokrych nóg także, a ostatnim hitem jest skok na kuchenkę i wypijanie z garnków:D

jasia, jakiej rasy jest Twój pies?
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline beerman

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 118
    • Zobacz profil
[Ankieta]jaką karmę do jedzenia dajecie swoim psom i kotom?
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 04, 2010, 22:43:01 »
Widzę że cześć osób truje psy karmą chappi, pedigree, spytajcie się weterynarza co myśli na temat tych karm, albo przynajmniej poczytajcie w internecie.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Ankieta]jaką karmę do jedzenia dajecie swoim psom i kotom?
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 04, 2010, 23:28:48 »
Mój poprzedni pies był karmiony Pedigree dostał raka wątroby trudno stwierdzić czy to akurat od tego żarcia ale tyle się nasłuchałam o tej karmie złego że już nie karmie mojego następnego pieska tym świństwem.Royal dla Yorków i gotuje świeże jedzonko.

Zafrina

  • Gość
[Ankieta]jaką karmę do jedzenia dajecie swoim psom i kotom?
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 05, 2010, 07:34:19 »
Mój piechu też uwielbia surowe warzywa i owoce: marchew, jabłka i banany, czerwona papryka - to jego ulubione. Co do surowych ziemniaków Jasia, to pies mojej teściowej też je uwielbiał, ale słyszałam, że mogą bardzo psu zaszkodzić - nawet te gotowane w sporych kawałkach.
Karmy Pedigree nie daję pieskowi, bo nawet jej tknąć nie chce... może i dobrze. Od małego próbowałam go przekonać do suchej karmy, ale się nie udało. Albo mój pies jest tak wybredny, albo ja za mało się starałam  :< Na co dzień podsypuje mu suchą Friskies, ale rzadko podjada - w zasadzie to co rano stara karma wędruje za okno dla kotów, a jej miejsce zastępuje świeża. Myślę, że chyba zrezygnuję z dalszych prób, bo to tylko strata pieniędzy.

P.S. Jasia, jak umiesz wklej zdjęcie pieska :) 90 kilo?? Szok  :rotfl: Jak Ty z nim na spacer wychodzisz? Mój piesio nawet dwóch kilo nie waży hehe

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Ankieta]jaką karmę do jedzenia dajecie swoim psom i kotom?
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 05, 2010, 16:34:50 »
Jeżeli chodzi o ziemniaki, to surowe psu nie zaszkodzą, gotowanych nie należy dawać, bo pies ich nie trawi.

JVT

  • Gość
[Ankieta]jaką karmę do jedzenia dajecie swoim psom i kotom?
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 06, 2010, 08:05:05 »
Cytat: "jasia"

Jeżeli chodzi o ziemniaki, to surowe psu nie zaszkodzą, gotowanych nie należy dawać, bo pies ich nie trawi.


Jak to? To surowe ziemniaki nawet nam szkodzą, a psu nie???

bob

  • Gość
[Ankieta]jaką karmę do jedzenia dajecie swoim psom i kotom?
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 06, 2010, 10:53:03 »
Cytat: "caarola"
Cudownie to słyszeć bo myślalam ze mam najbardziej pieprzniętego kota na świecie:D
Moja kotka uparcie wyjmowała kiedyś łapką worki po herbacie ze szklanek i je (worki) oblizywała...  :crazy: Ale wyłącznie Earl Grey bez cukru i innych dodatków!  :lol2:  A poza tym to amatorka nerek (chociaż podobno nie powinno się takich rzeczy kotom prezentować) i jak tylko poczuje ten specyficzny "zapach" to zaczyna dosłownie latać po ścianach...

JVT

  • Gość
[Ankieta]jaką karmę do jedzenia dajecie swoim psom i kotom?
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 07, 2010, 09:29:49 »
Cytat: "bob"
Ale wyłącznie Earl Grey bez cukru i innych dodatków!


A ładną miała sierść? To może też przerzucę się na Earl Grey :rotfl: