Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.  (Przeczytany 24211 razy)

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 03, 2009, 12:55:33 »
Cytat: "jurgenson"
yak napisał/a:
A "szkutnik"? Jak już rzekłem - nie był stąd. Tak, jak ja nie jestem z wspomnianych Warszawy czy Łodzi. Było, minęło. Lecz on, przez pamięć odległej przeszłości, nagle poczuł misję by nas, biedaczków, prowincjuszy - poprawiać. Nie dziw się, więc, że skończył, jak skończył, był wielokrotnie upominany, aby zmienił podejście do spraw i ludzi. Nie zmienił. No to go nie ma i koniec. I dobrze, bo naprawdę "zakłócał atmosferę"!

Nie kupuje tego -to nie jest argument.
Co by nie mówić to zawsze jakiekolwiek uwagi są w stanie, dużo zmienić na lepsze.
A tak przyjdzie nam niedługo dyskutować tu z takim towarzystwem, że szkoda gadać.
Na miejscu Kuby przywróciłbym szkutnika51, jest to naprawdę człowiek,który ma cos konkretnego do powiedzenia,a każda uwaga dla ludzi cywilizowanych jest zawsze cenna

I w tym miejscu popieram całkowicie jurgensona.
 Przyglądając się z boku sytuacji ze Szkutnikiem można stwierdzić, że zadziałał tu mechanizm Świętej Inkwizycji a Szkutnik został za swoje poglądy spalony na stosie. Czy to ma znaczyć, że mamy mieć wszyscy poglądy zbliżone do Pana Yaka? Uzasanienia administarów w formie:
Cytat: "Plm"
qwerty111 napisał/a:
Swierzak napisał/a:
Najchętniej zablokować tego gościa bo tylko sprawia że poziom tego forum jest niski.

A jaki pkt. regulaminu On łamie ?


Jednym z wielu jego przewinien było notoryczne i świadome zakładanie tematów w nieodpowiednich działach gdzie pisał nie na temat. W temacie o klubie clasic pisał o ceznurze na forum. To tylko z ostatnich dni przewinienia.

Temat został wrzucony do działu Humor, ale temat wcale nie jest do śmiechu.A cóż w powyższej wypowiedzi jest śmiesznego, że znalazła się w dziale Humor? Dlaczego przy następnych wypowiedziach temat nie został przerzucony do innego działu lub skonsolidowany z innym tematem? Panowie Admini- nie przesadzajmy.
Poza tym:
Cytat: "yak"
Ze "szkutnikiem" się nie dawało. On po prostu rżnął "wuja z Ameryki" lub nawet nim był, lecz nie znał niuansów Polic. Tu trzeba być, znać ludzi, okoliczności, rozmawiać, mieć kolegów, nawet układy, bywać w polickich sklepach, knajpkach i zakładach usługowych, pracować lub mieć inne związki z Zakładami - w sumie: jakoś się z Policami utożsamiać.

Bzdury! Denerwują mnie takie wypowiedzi. By zaistnieć w Policach trzeba mieć kolegów a nawet układy. To właśnie z tym walczy ciągle jurgenson. Te chore powiązania i układy wyniczszczają wszelkie inicjatywy z zewnątrz. Zamiast zachęcać do nowych inicjatyw takimi wypowiedziami otrzymuje się odwrotny skutek. By się utożsamiać z Policami trzeba pracować lub mieć związki z Zakładami? No tak Zakłady, Zakłady... a potem długo nic na rynku działalności gospodarczej. Ale jak Zakłady by  padły, to jaka alternatywa ewentualnych zatrudnień zwolnionych pracowników występuje w Policach? Zapanowałaby czarna rozpacz. Więc hołubenie ZCH przy jednoczesnym ograniczaniu innych inicjatyw jest totalnym nieporozumieniem.
Panie Yak, gratuluję Panu takiego toku rozumowania. Kreowanie się na omnibusa, którego zdanie jest nie do podważenia, może w Pana opini dodać Panu splendoru. Oportuniści spłoną na stosie, jak to ma miejsce ze Szkutnikiem, lecz później okaże się, że pozostanie na placu boju Pan i osoby popierające Pańskie poglądy (wielkie zwyciezstwo), ale ziemia policka będzie jałowa i nic już wiecej nie będzie na niej chciało zakwitnąć.

Vipek007

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 03, 2009, 18:09:20 »
Dla mnie szkutnik51 za lekko wyraża własne opinie i nie ma pewnego dystansu, przynajmniej w większości sytuacji. Dobrze, że wyraża własne poglądy, jednak są one często "śmieszne". Czytając ten temat dopiero dowiedziałem się, że szkutnik nie bywa w Policach i może to jest tego problemem? Tym bardziej, gdyby nie mieszkał w Polsce. Poprzednicy źle się wyrazili z tym, że w Policach trzeba mieć układy, czy uczestniczyć w jakiś organizacjach itp. Jednak mają rację, że w Policach trzeba być i trochę pożyć, aby zobaczyć, co się dzieje. Z resztą szkutnik51 mało o Policach pisze, więcej jest polityki i jego pięknych poglądów (o polskiej młodzieży). Jeśli mieszka w USA (coś na tym forum przeczytałem na ten temat), to naprawdę nie powinien tutaj wypisywać bzdur o młodzieży i o polityce - przynajmniej niech nie wierzy w to, co piszą polskie portale i gazety. Chyba, że jest tam dopiero 1-2 lata. Ja jego opinie często odbieram jako atak na moją stronę i moich rówieśników (szczególnie temat o młodzieży). szkutnik51 rady w trakcie pisania nowych postów, tematów: miej dystans i szacunek.

Offline Dj Thompson

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 03, 2009, 22:40:15 »
Dobra musze się wypowiedzieć:P Powiem wam,że z tego forum robi się już po mału cyrk nie długo będą tu takie posty,że głowa będzie boleć.Sa tu na forum użytkownicy(nie będe ich wymieniał bo oni wiedzą sami kto)gdzie sięją taki zament na tym aż  szok.Nie potrzebnie pożniej z tego wychodzi że ktoś na kogoś powiedział a ten to a ten tam to jak dzieci w piaskownicy może łopatki dać?Ludzie opanujcie się bo dochodzi tu do takich nie potrzebnych sytulacji.Brakowało tego jeszcze żeby na siebie bluzgali.:D Piszcie na temat a nie piszecie bezsensowne posty co i tak nic nie dadzą w tym kierunku.Widze że tu ostro się posypały ostrzeżenia i nie potrzebnie.Co do wypowiedzi Vipka007 to się zgodze w 100%.Po co tu bezmyślnie pisać jak się czasami o tym pojecia nie ma.Czasami ludzie nie wiedzą jak jest naprawde widzą to tylko z punktu że coś zobaczą usłyszą a wypowiadają się jak by wiedzieli wiecej niż my tu wszyscy. Szkutnik51 pisaniem czasem takich rzeczy na forum nic nie zmieni to że napisasz taki post jak" [Police] Sex w Policach........" nie zbawisz świata ani go nie zmienisz tak jest i będzie.Z tego miejsca chciałbym pozdrowić forum-owiczó forum police.info.pl(lol2) nie no joke. :P

RobertPolice

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 04, 2009, 02:15:09 »
Cytat: "Vipek007"
Dla mnie szkutnik51 za lekko wyraża własne opinie i nie ma pewnego dystansu, przynajmniej w większości sytuacji. Dobrze, że wyraża własne poglądy, jednak są one często "śmieszne"

Całe szczęście że tylko dla Ciebie. Z twoich postów wynika że masz dopiero 16 lat. Jak dożyjesz lat Szkutnika zmienisz  zdanie, zapewniam !

Cytuj (zaznaczone)
Czytając ten temat dopiero dowiedziałem się, że szkutnik nie bywa w Policach i może to jest tego problemem? Tym bardziej, gdyby nie mieszkał w Polsce. Poprzednicy źle się wyrazili z tym, że w Policach trzeba mieć układy, czy uczestniczyć w jakiś organizacjach itp. Jednak mają rację, że w Policach trzeba być i trochę pożyć, aby zobaczyć, co się dzieje.

Tu mogę tylko radzić abyś dalej zabierał głos tylko na forum młodzieżowym lub czytał dokładnie teksty. Ja wyczytałem że Szkutnik bywa często w Policach. A problem polega na tym że z zewnątrz widać lepiej !! O tych samych problemach piszą inni na tym forum ale w różnych działach. Szkutnik to skondensował. Ja widzę te problemy podobnie, choć mieszkam w niemczech. Bo problemy nie dotyczą tylko Polic.
 
Cytuj (zaznaczone)
Z resztą szkutnik51 mało o Policach pisze, więcej jest polityki i jego pięknych poglądów (o polskiej młodzieży). Jeśli mieszka w USA (coś na tym forum przeczytałem na ten temat), to naprawdę nie powinien tutaj wypisywać bzdur o młodzieży i o polityce - przynajmniej niech nie wierzy w to, co piszą polskie portale i gazety. Chyba, że jest tam dopiero 1-2 lata. Ja jego opinie często odbieram jako atak na moją stronę i moich rówieśników (szczególnie temat o młodzieży). szkutnik51 rady w trakcie pisania nowych postów, tematów: miej dystans i szacunek.

Jestem przeciwnikiem wytykania błędów w pisowni. Jednak tym razem to zrobię. Stylistyka i błędy Twojego postu pozwalają się domyslać że w szkole nie jesteś "Asem" a Twoja rada o szacunku??  Tym tekstem udowodniłeś -wysoki poziom intelektualny o który tak zabiega nadworny cenzor - Kuba.

Cytuj (zaznaczone)
Byłem na wycieczce, o której piszesz (organizowana przez parafię policką, był ksiądz i termin się zgadza) i nie było mowy o takim czymś. Z Twojego ostatniego post'a wnioskuje,że jesteś zwykłym chamem. Nudzi Ci się? Poczytaj gazetę, a nie zmieniać widzenie innych ludzi na np. księży w tym przypadku (bo jeszcze w innym zmieniasz widzenie na młodzież). Mam nadzieję, że to przeczytałeś, bo w chwili pisania tego "ksiądz podobno stwierdził" uraziłeś wiele osób. Założę się, że to wymysł jedynie Twej wyobraźni po przeczytaniu tych pięknych artykułów.

Trochę Tobie przydałoby się szacunku, jakiegoś dystansu wobec wypowiedzi oraz ŚWIADOMOŚCI. Idź poczytaj gazetę albo pooglądaj "Modę na sukces" - to robi większość emerytów i rencistów - przynajmniej nie wyrządzają krzywdy.


Muszę Ci pogratulować Kubo !! takie posty wiele wnoszą do tematów.

[ Dodano: 2009-07-04, 02:19 ]
Cytat: "Dj Thompson"
Dobra musze się wypowiedzieć:............. Piszcie na temat a nie piszecie bezsensowne posty co i tak nic nie dadzą w tym kierunku.Widze że tu ostro się posypały ostrzeżenia i nie potrzebnie.Co do wypowiedzi Vipka007 to się zgodze w 100%.Po co tu bezmyślnie pisać jak się czasami o tym pojecia nie ma.Czasami ludzie nie wiedzą jak jest naprawde widzą to tylko z punktu że coś zobaczą usłyszą a wypowiadają się jak by wiedzieli wiecej niż my tu wszyscy. Szkutnik51 pisaniem czasem takich rzeczy na forum nic nie zmieni to że napisasz taki post jak" [Police] Sex w Policach........" nie zbawisz świata ani go nie zmienisz tak jest i będzie.


Yak uważa że trzeba 30-50 lat :) Wiesz, ja też tak uważam. Jak ktoś urodził się głupi i chce umrzeć głupim - nie należy mu przeszkadzać. To rada dla szkutnika51

P.S  Dlaczego zatytuował Sex w Policach........?  zobacz oglądalność a zrozumiesz młody człowieku.

JazzCalifornia

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 05, 2009, 04:33:01 »
Cytat: "yak"
A "szkutnik"? Jak już rzekłem - nie był stąd. Tak, jak ja nie jestem z wspomnianych Warszawy czy Łodzi. Było, minęło. Lecz on, przez pamięć odległej przeszłości, nagle poczuł misję by nas, biedaczków, prowincjuszy - poprawiać. Nie dziw się więc, że skończył, jak skończył, był wielokrotnie upominany, aby zmienił podejście do spraw i ludzi. Nie zmienił. No to go nie ma i koniec. I dobrze, bo naprawdę "zakłócał atmosferę"!


Panie kochany. Zajelo mi troche czasu aby przeczytac cale archiwum dotyczace szkutnika51. Pan naprawde uwaza kazdego za idiote? Tkwi Pan w tym ,,polickim polswiatku'' i probuje pouczac kazdego wzgledem jego pogladow. W calej Polsce licza sie tylko uklady, uklady i jeszcze raz uklady. A Police w tym wzgledzie sie nie roznia lub wygladaja jeszcze gorzej. Znalazl sie ktos z kim nie moze Pan sobie poradzic i uzywa ''ukladow" do eliminacji przeciwnika. Naprawde nie trzeba mieszkac w policach aby to ,,bagno'' zauwazyc. Komuz to zaklocal atmosfere?? uczciwym ludziom ktorzy nie maja czasu martwic sie niczym innym jak tym co wlaozyc do garnka? czy moze patalogi z ktora tak wiekszosc sie zzyla ze jej nie zauwaza. Panu sie marzy jeszcze dawna Polska?

[ Dodano: 2009-07-05, 04:40 ]
Cytat: "Kuba"
Faktycznie w tym zestawieniu zabrzmiało to śmiesznie, ale pytanie to było stąd, że nie wiem jak traktować i liczę na jakiś jego wskazówki ;]. Bo chyba nie chciałby, żebym miał ja to sobie sam zinterpretować ;p


Kuba, przeczytaj swoj tekst jeszcze raz. Wcale sie nie dziwie ze nie zrozumiales intencji Szkutnika i to w dziale Humor !! Skoro pozwalasz pisac innym obrazliwe teksty na jednym, pozwol i drugim. Pamietaj ze lezacego sie nie kopie a Ty na to przyzwalasz. Masz parszywy charakter - ot co.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 05, 2009, 06:31:53 »
Cytat: "JazzCalifornia"
Skoro pozwalasz pisac innym obrazliwe teksty na jednym, pozwol i drugim.


Od tego jest odpowiedni wątek oraz funkcja ("zgłoś post") by takie posty zgłaszać. Administracja nie jest robotem i siłą rzeczy nie wyłapie wszystkiego. Poza tym dobrze jest wskazać, co dokładnie uważa się za obraźliwe. Bo obraźliwość jest strasznie subiektywna i często dla niektórych niewidoczna.

Cytat: "JazzCalifornia"
Kuba, przeczytaj swoj tekst jeszcze raz. Wcale sie nie dziwie ze nie zrozumiales intencji Szkutnika i to w dziale Humor !!


Gdyby Szkutnik umieścił posta w odpowiednim wątku, w odpowiedniej formie (cytat zaznaczony jako cytat i podane jego źródło - np link, no i jeszcze jakiś komentarz własny do sytuacji) to by nieporozumień nie było. Właśnie takie nieporozumienia pokazują słuszność działania (przeciwdziałania im) Administracji
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

jurgenson

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 05, 2009, 13:10:09 »
Cytat: "Kuba"
Gdyby Szkutnik umieścił posta w odpowiednim wątku, w odpowiedniej formie (cytat zaznaczony jako cytat i podane jego źródło - np link, no i jeszcze jakiś komentarz własny do sytuacji) to by nieporozumień nie było. Właśnie takie nieporozumienia pokazują słuszność działania (przeciwdziałania im) Administracji

Panie Kuba!
To naprawdę wystarczy żeby mieć pogląd, jak daleko w tyle Police są za resztą świata.
Szkoda tylko ze Pan jako młoda osoba angażuje się w metody stosowane w poprzednim ustroju.
Właśnie taki styl zachowania,pozwala przetrwać na pokolenia formie poprzedniego życia.
Proszę przemyśleć idzie cały czas nowe, codziennie coś się zmienia - nie lubi Pan komputera? Nie chce Pan jeszcze lepszego?, Chce Pan tkwić z tym jednym latami?
A samochody? Nie chce Pan nowszego?
Proszę zrozumieć, że wszyscy, którzy zabierają tu głoś z poza granic są przerażeni opużniajacym się rozwojem Polic, każdy uzasadnia to nadal panującym poprzednim systemem.
Wszelkie uwagi odnoszą się do braku normalności, która tak naprawdę nie istnieje tu w Policach.
Za to zauważalne są układy,układziki, postępowanie wbrew logice, naruszanie prawa a zarazem korzystanie z nieświadomości społecznej.
Panie Kuba w naszej Gminie potrafi się komuś sprzedać grunt na własność z zastrzeżeniem, że nie wolno go sprzedać.
Czy Pan to rozumie?, Czy Pan rozumie, że w takiej sprawie musiał wypowiedzieć się sąd, że jest to absurdalne i kompletnie nieuzasadnione żadnymi przepisami, bo takie nie istnieją?
A pomysłodawcą była obecna Kierownik Gruntów - co Ona tam jeszcze robi?
Czy Pan rozumie, że jest ustawa wyrażanie mówiąca, że nie należy pobierać podatku VAT od obiektów wybudowanych na 5 lat wstecz od momentu wejścia podatku VAT w życie w Polsce? A w Policach, co niektórym nie kazano płacić, a większości tak jak leci nie ważne, że mieli budynki stawiane Np. 1960r.
Czy Pan wie, że Policja potrafi powołać tylko jednego świadka wypadku drogowego, mimo że zgłosiło się ich paru? Na dodatek uzasadnia to takimi słowami: nie widzą takiej potrzeby, nie mają czasu, nie chce im się i kierują sprawę do prokuratury, ta również nie wykonuje większego wysiłku i kieruje sprawę do sądu.
Dopiero sąd po przesłuchaniu wszystkich świadków orzeka uniewinnienie i następny odwoławczy również uniewinnia.
To są prawdziwe oblicza życia w Policach.
Mógłbym tak jeszcze w wielu innych sprawach i spokojnie mogę tu podpiąć stosowne papierki potwierdzające słuszność.
Chce Pan żyć w takim Mieście z takimi ludźmi?
Czemu nikt się nie zainteresuje młodzieżą, która uczęszcza do innych szkół poza Policami, są wybitnie uzdolnionymi uczniami w najlepszych szkołach w Polsce wiszą w gablotach, tam o nich się głośno rozmawia -są wzorcowym przykładem.
A tu prowadzi Sie dyskusje na temat picia gimnazjalistów - dajcie im przykład, że można inaczej, niech Gmina pomoże tym następnym wyrużniajacym Sie w nauce - niech o nich mówi się najwięcej -to jest sensowne działanie.
A szkutnik51 dzięki Panu pozostanie swoistym symbolem postępowania z mieszkańcami Polic.

RobertPolice

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 05, 2009, 14:53:45 »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "JazzCalifornia"
Skoro pozwalasz pisac innym obrazliwe teksty na jednym, pozwol i drugim.


Od tego jest odpowiedni wątek oraz funkcja ("zgłoś post") by takie posty zgłaszać. Administracja nie jest robotem i siłą rzeczy nie wyłapie wszystkiego. Poza tym dobrze jest wskazać, co dokładnie uważa się za obraźliwe. Bo obraźliwość jest strasznie subiektywna i często dla niektórych niewidoczna.

Cytat: "JazzCalifornia"
Kuba, przeczytaj swoj tekst jeszcze raz. Wcale sie nie dziwie ze nie zrozumiales intencji Szkutnika i to w dziale Humor !!


Gdyby Szkutnik umieścił posta w odpowiednim wątku, w odpowiedniej formie (cytat zaznaczony jako cytat i podane jego źródło - np link, no i jeszcze jakiś komentarz własny do sytuacji) to by nieporozumień nie było. Właśnie takie nieporozumienia pokazują słuszność działania (przeciwdziałania im) Administracji


No i Kuba tym postem wykazałeś znowu swój "wysoki" poziom intelektualny. Jeżeli wymagasz od kogoś aby w dziale Humor, (kawały)  teksty zaopatrywał w komentarze :) Sam nie wiem czy się śmiać czy płakać?

Może wobec tego humor angielski? zapewne zrozumiesz !
A swoją drogą popatrz co narobiłeś w dziale Humor :) mądralo [Police] Pantera grasuje w okolicach Polic. Jakiego rodzaju to humor? O pieskach wiele kawałow słyszałem.

jurgenson

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 05, 2009, 16:22:01 »
Może już zakańczając ten temat,a żeby było bardziej zrozumiałe, to wspomnę, że za komuny księdza Popiełuszkę też postanowiony wyeliminować z życia publicznego za to, co mówił i głosił.
W Policach postępuje się podobnie z tymi, co inaczej myślą i mówią, tylko forma jest inna -eliminacja ze środków komunikacji społecznej.
W pewnym sensie mamy takiego swojego Popiełuszkę, który zdarzył nam się za czasów Diakun i Pisańskiego.
Chociaż mam wrażenie, że takich ludzi tak naprawdę jest dużo więcej.
Zdaje się że Pan Przerwa również dołączy do grona.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 06, 2009, 18:27:07 »
Byłem na urlopnie - nie wynikałem w sprawy forum.
Jurgerson - gdyby było tak jak mówisz to już dawno by Ciebie na forum nie było. Gdyby była taka "komuna" już dawnio byłbyś delete a Twoje posty znikneły by do rana - a tu patrz - jesteś i masz się dobrze - nikt Cię na kasuje, ani nie wyrzuca. Choć takie osoby jak Ty, czy Yak utrzymują się na forum - choć niejednokrotnie mamy całkiem inne poglądy. Czemu tak jest? Chyba już wiesz... Wy porpostu umiecie przestrzegać panująch zasad - szutnik nie umiał koniec kropka.

yak

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 06, 2009, 19:51:57 »
Hej "Plm". Nie wiedziałem, że spędzam Ci spokój z głowy. No to gratis wiadomość. Ja tu wciąż jeszcze  jestem z racji "układu". I co teraz?

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 06, 2009, 20:29:06 »
Spokojnie - mam do tego wszystkiego zdrowy dystans [:
Żeby stworzyć taki układ, żebyśmy znaleźli się po jednej stronie barykady trzeba by nieźle nakombinować [: ... ale próbujcie

yak

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 06, 2009, 20:31:35 »
A nie przyszło Ci do głowy, ze jesteś, hm, wykonawcą zleceń?

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 06, 2009, 20:52:21 »
Hmm... Kurcze może i jestem. Tylko trzeba mnie uświadomić - kto jest moim zleceniodowcą i czemu nic z tego nie mam?

yak

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 06, 2009, 22:18:15 »
Czemu nic nie masz? Cóż, o to chodzi, abyś był frajerem. A kto jest zleceniodawcą? Pomyśl. ktoś Cię poprosił o pomoc...