Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.  (Przeczytany 25621 razy)

jurgenson

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 09, 2009, 19:49:17 »
Cytat: "C80"
Widzę, że są problemy ze zrozumieniem, w jaki sposób układane są hasła w encyklopediach (bo zakładam, że miałeś encyklopedię w rękach). Zatem inny przykład z tego samego słownika, żebyś był w stanie ogarnąć umysłem w jaki sposób wyjaśnia się znaczenie haseł.

Tak widzę, że masz naprawdę problemy ze zrozumieniem.
Nie zakładaj,tylko myśl!
Porostu masz google i wystarczy, naucz się nim posługiwać a będziesz wiedział, co jest, co.
Z tym ogarnianiem to mam faktycznie problemy,za diabła nie mogę zrozumieć skąd się jeszcze takie dzieciaki biorą jak Ty, a mówiłem Róży żeby dofinansować szkolnictwo, to nie wolą kwiatki dosadzać.

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 09, 2009, 20:35:31 »
No widzisz, zamiast korzystać z google wolę korzystać z encyklopedii. Jestem nienormalny i niedouczony. Oto efekt nauki w czasach komuny i wczesnej demokracji.

Ważne, że ty jesteś dobrze wykształcony i potrafisz czytać ze zrozumieniem. Powodzenia.

Adminom proponuję zamknąć temat bo już dawno odeszliśmy od głównego tematu.

RobertPolice

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 10, 2009, 02:11:23 »
Cytat: "jurgenson"
Nie wiem jak to jest z tym regulaminem?
Jak mi ktoś uwagę zwraca na popełnione błędy to wszystko Ok- udało, choć w części ośmieszyć się Jurgensona ?
A jak ja zwróciłem uwagę szanownej Eli mądralińskiej, ze każdy Jej post mija się z językiem polskim i Word ma, co robić -to admin. Mnie wykasowuje?


Wygląda mi na to że jesteś poza ,,układem''  :) A z tą pisownią daj sobie spokój. Teraz w gimnazjum uczą tylko jak unikać wpadki z ziołami i alkoholem a nie pisowni. A temat zawsze będzie wracał jak komuś braknie argumentów do merytorycznej dyskusji a szalenie chciałby się pokazać. Postaw Kubę przy tablicy - jaki nauczyciel tacy uczniowie :)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 10, 2009, 10:11:22 »
Dobra widzę, że do niektórych nie dociera, że rejestrując tu konto tak jakby podpisali Regulamin i zobowiązali się do jego przestrzegania. Zasady się na pewno nie zmienią.

Poza tym za chwilę stracę cierpliwość do pyskówek RobertPolice w stronę Administracji - a banuję tylko w ostateczności. Dlatego wątek profilaktycznie zamykam.

Bez odbioru.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy