Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Nadgorliwość czy cenzura.  (Przeczytany 24483 razy)

yak

  • Gość
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 23, 2009, 23:26:16 »
Drobiazg!
Janusza Zdanowicza, mniemanego inwestora w Trzebieży - nikt nie zna i nikt o nim nie słyszał. Informacja jest pewna oraz sprawdzona.

szkutnik51

  • Gość
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 24, 2009, 18:09:45 »
Cytat: "Kuba"
Niech ktoś mi wytłumaczy, co ma bezproduktywna kłótnia, co ma robić pracownik, do tego wątku to mu pogratuluję ;) . A za pozdrowienia dziękuję.


Kuba, wybiegasz poza "ramy" z tą cenzurą. Wykasowłeś kilka postów. I choć nie moich to PROTESTUJE ! bo nie widziałem w nich jeszcze nić złego. Zwykła "pyskówka" rodaków  :ble:
A może żeby nie kompromitować odpowiadających??

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 24, 2009, 19:56:37 »
Cytat: "szkutnik51"
Cytat: "Kuba"
Niech ktoś mi wytłumaczy, co ma bezproduktywna kłótnia, co ma robić pracownik, do tego wątku to mu pogratuluję ;) . A za pozdrowienia dziękuję.


Kuba, wybiegasz poza "ramy" z tą cenzurą. Wykasowłeś kilka postów. I choć nie moich to PROTESTUJE ! bo nie widziałem w nich jeszcze nić złego. Zwykła "pyskówka" rodaków  :ble:
A może żeby nie kompromitować odpowiadających??


Nie widziałem postów, ale skoro sam określiłeś tą wymianę zdań "pyskówką" to podałeś równocześnie powód usunięcia. Na pyskówki nie ma tu miejsca...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 24, 2009, 20:39:57 »
Szkoda tylko, że w tej waszej pyskówce nie padł nawet jeden epitet w żadną stronę.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

szkutnik51

  • Gość
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 25, 2009, 17:36:10 »
Cytat: "yak"
Drobiazg!
Janusza Zdanowicza, mniemanego inwestora w Trzebieży - nikt nie zna i nikt o nim nie słyszał. Informacja jest pewna oraz sprawdzona.


Och, Panie Kłys. Zapewne zmuszony był Pan "uruchomić" wszystkie tajne służby z Polic aby uzyskać tak ważne informacje :crazy: Aby dochować zasad tego forum odpowiem Panu w innym dziale tekstem... biznes na "chorobowym"
Zapraszam.

Mariusz99677

  • Gość
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 26, 2009, 02:01:13 »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "KrP"
Ale oczywiście gimnazjum widzi tylko to, co chce widzieć. Cóż, przywykłem już.


A ja znów nie wiem, czy chciałeś mnie obrazić. No ale chyba już też do tego przywykłem ;]


Do cholery strach coś tu powiedzieć bo zaraz wymazują. Moj wpis też gdzieś się nagle zapodział. Czy mam już ostrzeżenie?

[ Dodano: 2009-06-26, 02:26 ]
Cytuj (zaznaczone)

Witaj Mariusz99677,

Twój Post napisany przez Ciebie na: "Wirtualne Police i okolice", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.

Powód: Pisanie z dwóch kont - przez jedna osobę


Twój post:


Temat: "Picie piwa w swoim garażu"


Co proszę???

JazzCalifornia

  • Gość
Co gorsze? nadgorliwosc czy cenzura?
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 04, 2009, 05:01:06 »
Witam rodakow. Naczytalem sie tego forum od roku az w koncu musze cos napisac bo nadziwic sie nie moge. Nie bywam zbyt czesto w Polsce ale regularnie dwa razy w roku na nagraniach. Jestem muzykiem w LA a urodzilem sie w Skolwinie. Mieszkalem lata obok komendy w Policach. Ojciec byl milicjantem w latach 50-60. poniewaz krytyka jest natychmiast wymazywana wiec zadam tylko pytania. Komu i czemu ma sluzyc to forum? Zadnej konkretnej dyskusji. A jak juz ktos cos madrego napisze to do kosza. A sa tacy "dziennikarze" ktorym wolno pisac wszystko, nawet bez sensu aby macic ludziom w glowie wmawiajac ze nic nie da sie zrobic. Nie trzeba mieszkac w Policach aby zauwazac co zle a co dobre. Wystarczy czytac co piszecie.
Dlaczego ktos decyduje co ma pisac, czytac czy jakie ma miec poglady uzytkowniak skoro forum jest ogolnie dostepne. Nie jest to tylko sprawa regulaminu lecz zasad. Zbyt duzo jak widze "mlodziezy" i anonimowcow psuje powage wypowiedzi innych.
Wiekszosc jak widze jest zastraszona, malutka i bierna na wszelkie  lamanie zasad przyzwoitosci przez administratorow.
Czytalem wielokrotnie rozsadne posty a za godzine slad po nich znikal. Wyglada na to ze komus zalezy aby ludzie zyli w ciemnocie i  bez mozliwosci podejmowania decyzji w sprawach waznych dla mieszkancow. Macie wiele jak widac problemow w miescie a nie potraficie razem nic zrobic. Bo wszedzie Was strasza. Mnie zapewne tez zaraz wystrasza wiec bede tylko czytal i dziwil dalej ze dajecie sie tak traktowac.
Pozdrawiam Ben
P.S Zycze powodzenia  Z.Ch bo bedziecie mieli dopiero DUZY problem.