Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.  (Przeczytany 25682 razy)

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 06, 2009, 22:45:23 »
Nie Yak nie wmawiaj mi niczego. Sprawa zabreneła za daleko - traktowałem to jako formę żartu słownego czy też przekomarzania się. Tak z przymrużeniem oka.
Nie jestem i nie byłem w strukturach i nie jestem związny z żadną partią polityczną, nie działam w żadnej organizacji samorządowej, nie mam żadnych związków z gminą czy jakąkolwiek inną jednostką władzy loklanej, nie reprezentuje cudzych intersów i co najważniejsze nie jestm frajerem, organizacją charytatywną ani żadną inną, która by świadczyła gartisowe usługi "porządkowe" na rzecz kogokowiek.

yak

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 06, 2009, 22:55:20 »
No to znaczy, że jesteś NIKT! Samozwaniec. Wycofaj się, póki pora. Zrezygnuj z funkcji. Mam dodać więcej uwag?

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 07, 2009, 07:17:35 »
Przyglądam się od jakiegoś czasu dyskusji i odnoszę wrażenie, że uczyniono wam wielką krzywdę otwierając ponownie forum WP (fWP). Na prawdziwy skandal zakrawa fakt, że właściciel forum który wykłada własną prywatną kasę na utrzymanie serwera ma czelność ustalać własne zasady panujące na forum i desygnować własne osoby do administracji forum.

Zarzucacie administratorom, że są sterowalni i że ulegają naciskom kasując albo nie kasując pewnych postów. Tymczasem stosujecie presję na adminach i usiłujecie wprowadzić WŁASNE zasady na forum.

Sami ujadacze. Nikt nie zmusza was do uczestniczenia w życiu forum WP, więc może załóżcie własne forum o Policach. Będziecie mogli robić dowolny burdel, ustalać własne zasady i pisać co wam się żywnie podoba.

Poza tym porównanie sytuacji na fWP do komuny i jej cenzury jest lekko nietrafne. Bo jak napisałem wyżej zawsze można założyć własne forum. Ewentualnie jak chcecie wyrazić własne zdanie lub własną opinię to jak pewien czerwony były radny drukujcie swoje teorie spiskowe na kartkach i wciskajcie ludziom na ulicy i różnych zebraniach. To nie komuna, nie dostaniecie pałą przez plecy.

Powtórze ponownie to co pisałem wcześniej. TO PRYWATNE FORUM i właściciel ma prawo robić co na nim chce. Wy nie musicie się z tym zgadzać i w takim przypadku wyjściem jest "iks" w górnym rogu ekranu.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 07, 2009, 22:47:21 »
Cytat: "yak"
No to znaczy, że jesteś NIKT! Samozwaniec. Wycofaj się, póki pora. Zrezygnuj z funkcji. Mam dodać więcej uwag?


Mocne słowa. hmmm  ja tą jak to określiłeś samozwańczość nazywam poporstu niezależnością. Samozwańczość kojarzy mi się z bezpodstawnym uzuprowaniem sobie jakiejś władzy, a tak nie jest. Wydawało mi się, że moja niezależność jest dużą wadą... ot w myśl powiedzenia, że "zły to ptak co własne gniazdo kala" mógłbym być stronniczny, a co najmniej nieobiektywny.

RobertPolice

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 08, 2009, 04:09:44 »
Cytat: "C80"


Poza tym porównanie sytuacji na fWP do komuny i jej cenzury jest lekko nietrafne. Bo jak napisałem wyżej zawsze można założyć własne forum. Ewentualnie jak chcecie wyrazić własne zdanie lub własną opinię to jak pewien czerwony były radny drukujcie swoje teorie spiskowe na kartkach i wciskajcie ludziom na ulicy i różnych zebraniach. To nie komuna, nie dostaniecie pałą przez plecy.

Powtórze ponownie to co pisałem wcześniej. TO PRYWATNE FORUM i właściciel ma prawo robić co na nim chce. Wy nie musicie się z tym zgadzać i w takim przypadku wyjściem jest "iks" w górnym rogu ekranu.


Ciekawe w jakiej szkole tego uczą? Zakładanie własnego forum nie ma się w żaden sposób do cenzury ! Tu cenzura obowiązuje a to forum jest wystwione dla użytku publicznego !! Nie widzisz różnicy? I z Tobą i Plm nie mogę się zgodzić. Tu nie wchodzi się na "zaproszenia" lecz z własnej woli. W regulaminie forum nie jest napisane że właściciel i jego ekipa będzie ,,szlifować'' poglądy użytkowników i każdy musi wyrazić na to zgodę. Wykasowujecie posty według Waszego uznania. Obojętnie czy obraża to kogoś czy nie. I to nie ma nic wspólnego z poglądami.

[ Dodano: 2009-07-08, 04:17 ]
Cytat: "Plm"
Byłem na urlopnie - nie wynikałem w sprawy forum.
Jurgerson - gdyby było tak jak mówisz to już dawno by Ciebie na forum nie było. Gdyby była taka "komuna" już dawnio byłbyś delete a Twoje posty znikneły by do rana - a tu patrz - jesteś i masz się dobrze - nikt Cię na kasuje, ani nie wyrzuca. Choć takie osoby jak Ty, czy Yak utrzymują się na forum - choć niejednokrotnie mamy całkiem inne poglądy. Czemu tak jest? Chyba już wiesz... Wy porpostu umiecie przestrzegać panująch zasad - szutnik nie umiał koniec kropka.


Mam nadzieje że wakacje dotleniły trochę Twoją wyobrażnie.  Będę się powtarzał, tak jak powtarzacie cenzuralne wykasowywanie postów.  Ośmieliłem się wystąpić w obronie Szkutnik51 i wszystkie posty zostały wykasowane. Jak to nazwiesz? A jak masz odrobinę przyzwoitości wymień jakich to zasad Szkutnik nie umiał przestrzegać.

jurgenson

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 08, 2009, 10:18:17 »
Cytat: "C80"
Powtórze ponownie to co pisałem wcześniej. TO PRYWATNE FORUM i właściciel ma prawo robić co na nim chce. Wy nie musicie się z tym zgadzać i w takim przypadku wyjściem jest "iks" w górnym rogu ekranu.


Jak widach niestety kompletnie niczego nie rozumiesz, o czym tu się pisze, proponuje lżejszy temat.
A jak lubisz właściciela serwera i jego adminów to napisz do nich na priv.
Po co tu uprawiasz propagandę przylizywania Sie -delikatnie mówiąc.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 08, 2009, 10:33:12 »
Cytat: "RobertPolice"
A jak masz odrobinę przyzwoitości wymień jakich to zasad Szkutnik nie umiał przestrzegać.


Ja to zrobię:
- Spam
- Zakładanie wątków w nieodpowiednich działach
- Nieodpowiednie nazywanie wątków
- Obrażanie innych
- Łamanie praw autorskich (publikowanie rozmów, zdjęć, plagiaty - tekst bez zaznaczenia, że jest to cytat)
- Łamanie zasad przyzwoitości i ogólnie pojętej netykiety
- nagminne zachęcanie użytkowników do odwiedzenia konkretnej strony WWW
- Ataki na Administrację
- Nieznajomość regulaminu

Starczy, czy mam sobie dalej przypominać?

Cytat: "RobertPolice"
W regulaminie forum nie jest napisane że właściciel i jego ekipa będzie ,,szlifować'' poglądy użytkowników i każdy musi wyrazić na to zgodę.


To, co jest wykasowywane, jest określone w paragrafach 4 i 10 Regulaminu ;). Nic więcej się tu nie wykasowuje.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 08, 2009, 10:34:35 »
Cytat: "RobertPolice"
Cytat: "C80"


Poza tym porównanie sytuacji na fWP do komuny i jej cenzury jest lekko nietrafne. Bo jak napisałem wyżej zawsze można założyć własne forum. Ewentualnie jak chcecie wyrazić własne zdanie lub własną opinię to jak pewien czerwony były radny drukujcie swoje teorie spiskowe na kartkach i wciskajcie ludziom na ulicy i różnych zebraniach. To nie komuna, nie dostaniecie pałą przez plecy.

Powtórze ponownie to co pisałem wcześniej. TO PRYWATNE FORUM i właściciel ma prawo robić co na nim chce. Wy nie musicie się z tym zgadzać i w takim przypadku wyjściem jest "iks" w górnym rogu ekranu.


Ciekawe w jakiej szkole tego uczą? Zakładanie własnego forum nie ma się w żaden sposób do cenzury ! Tu cenzura obowiązuje a to forum jest wystwione dla użytku publicznego !! Nie widzisz różnicy? I z Tobą i Plm nie mogę się zgodzić. Tu nie wchodzi się na "zaproszenia" lecz z własnej woli. W regulaminie forum nie jest napisane że właściciel i jego ekipa będzie ,,szlifować'' poglądy użytkowników i każdy musi wyrazić na to zgodę. Wykasowujecie posty według Waszego uznania. Obojętnie czy obraża to kogoś czy nie. I to nie ma nic wspólnego z poglądami.

[ Dodano: 2009-07-08, 04:17 ]
Cytat: "Plm"
Byłem na urlopnie - nie wynikałem w sprawy forum.
Jurgerson - gdyby było tak jak mówisz to już dawno by Ciebie na forum nie było. Gdyby była taka "komuna" już dawnio byłbyś delete a Twoje posty znikneły by do rana - a tu patrz - jesteś i masz się dobrze - nikt Cię na kasuje, ani nie wyrzuca. Choć takie osoby jak Ty, czy Yak utrzymują się na forum - choć niejednokrotnie mamy całkiem inne poglądy. Czemu tak jest? Chyba już wiesz... Wy porpostu umiecie przestrzegać panująch zasad - szutnik nie umiał koniec kropka.


Mam nadzieje że wakacje dotleniły trochę Twoją wyobrażnie.  Będę się powtarzał, tak jak powtarzacie cenzuralne wykasowywanie postów.  Ośmieliłem się wystąpić w obronie Szkutnik51 i wszystkie posty zostały wykasowane. Jak to nazwiesz? A jak masz odrobinę przyzwoitości wymień jakich to zasad Szkutnik nie umiał przestrzegać.


bla bla bla: Jeśli nie akceptujesz zasad panujących na forum - nikt nie zmusza Cie, żebyś je odwiedzał.

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 08, 2009, 11:12:02 »
Cytat: "jurgenson"
Cytat: "C80"
Powtórze ponownie to co pisałem wcześniej. TO PRYWATNE FORUM i właściciel ma prawo robić co na nim chce. Wy nie musicie się z tym zgadzać i w takim przypadku wyjściem jest "iks" w górnym rogu ekranu.


Jak widach niestety kompletnie niczego nie rozumiesz, o czym tu się pisze, proponuje lżejszy temat.
A jak lubisz właściciela serwera i jego adminów to napisz do nich na priv.
Po co tu uprawiasz propagandę przylizywania Sie -delikatnie mówiąc.


Ktoś was zmusza do korzystania z fWP? A może poczuliście wewnętrzny przymus zaprowadzenia sprawiedliwości na forum?

Regulamin jest od tego aby go przestrzegać, a admini od tego aby pilnować jego przestrzegania. Kuba wiele razy wyjaśniał za co poleciał szkutnik, a teraz dodatkowo wypunktował.

Możesz sobie pisać co ci się podoba, że uprawiam "propagandę podlizywania się". Twoje zdanie i tak mało mnie obchodzi... Nie mam w zwyczaju przejmować się głosami anonimów.

Bez odbioru.

RobertPolice

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 09, 2009, 12:30:12 »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "RobertPolice"
A jak masz odrobinę przyzwoitości wymień jakich to zasad Szkutnik nie umiał przestrzegać.


Ja to zrobię:
- Spam
- Zakładanie wątków w nieodpowiednich działach
- Nieodpowiednie nazywanie wątków
- Obrażanie innych
- Łamanie praw autorskich (publikowanie rozmów, zdjęć, plagiaty - tekst bez zaznaczenia, że jest to cytat)
- Łamanie zasad przyzwoitości i ogólnie pojętej netykiety
- nagminne zachęcanie użytkowników do odwiedzenia konkretnej strony WWW
- Ataki na Administrację
- Nieznajomość regulaminu

Starczy, czy mam sobie dalej przypominać?

Cytat: "RobertPolice"
W regulaminie forum nie jest napisane że właściciel i jego ekipa będzie ,,szlifować'' poglądy użytkowników i każdy musi wyrazić na to zgodę.


To, co jest wykasowywane, jest określone w paragrafach 4 i 10 Regulaminu ;). Nic więcej się tu nie wykasowuje.


Wiesz co Kuba, masz chorobliwą mentalnośc odpowiadania na pytania nie skierowane do Ciebie. Już kilku o tym pisało. Co do regulaminu? Nie bądz smieszny !! Szkoda że nie zacytowałeś od razu całego. Patrzę co Ty tu wyprawiasz i doszedłem do wniosku że jeden z Nas jest idiotą. Naprawdę chce być obiektywny - ale się nie da !! Toczysz prywatną wojne w imie czego? Jakich zasad regulaminu?

jurgenson

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 09, 2009, 14:24:26 »
Nie wiem jak to jest z tym regulaminem?
Jak mi ktoś uwagę zwraca na popełnione błędy to wszystko Ok- udało, choć w części ośmieszyć się Jurgensona ?
A jak ja zwróciłem uwagę szanownej Eli mądralińskiej, ze każdy Jej post mija się z językiem polskim i Word ma, co robić -to admin. Mnie wykasowuje?
Rozumiem, że Ela to taka dodatkowa deska ratunku do upadającej moralności naszego Burmistrza i jego małego pomocnika, ale w końcu niech zacznie rozpoczynać zdania z dużej litery.
Cytat: "C80"
mam w zwyczaju przejmować się głosami anonimów.

Dla mnie jesteś również anonimowy, a poza tym, co za różnica czy Ja nazywam się, Diakun, Pisański, Kwaśniewski czy Stalin, czy jeżeli Yak cos napisał to jest to ok,bo napisał to Yak ? -Zastanów się, po co głos zabierasz na forum -dla nazwisk,czy w temacie?,To właściwie juz świadczy o Tobie, że w niektórych tematach nie powinieneś zabierać głosu -bo ich nie rozumiesz.
Nie wiem, dlaczego ale pomyślałem sobie, że tu na forum brakuje jeszcze wypowiedzi naszego Proboszcza,uważam, że powinien zostać zaangażowany, jego wiedza i szacunek mieszkańców, byłby bardzo pomocny, a przede wszystkim jego zdanie na temat obecnej władzy.
Kolego -C80  Skoro jesteś tak bardzo za przestrzeganiem regulaminu-to, dlaczego publicznie używasz wulgarnych słów?, Czy na ten temat nie ma nic w regulaminie?
Czemu żaden z obecnych tu administratorów stara się tego nie dostrzegać?
Przecież to jest Farsa, jeżeli jednemu zwraca się uwagę,innych wywala z forum a Tych używających wulgaryzmów pozostawia bezkarnie i toleruje.
Cytat: "C80"
Będziecie mogli robić dowolny burdel

To jest uznawane powszechnie za wulgaryzm.
Może warto post wykasować,żeby nie świecił przykładem dla innych a koledze C80 w celach wychowawczych zwrócić uwagę -nie trzeba go wyrzucać. pozdrawiam Ele

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 09, 2009, 16:27:39 »
Rozbawiłeś mnie. Skoro nieznane są ci niuanse języka polskiego to przytoczę definicję słowa "burdel" znajdującą się Słowniku Języka Polskiego:

burdel - 1. wulgarnie: dom publiczny; 2. potocznie: miejsce, w którym panuje bałagan, nieporządek; 3. przenośnie: bałagan, nieporządek

Zwracam uwagę na punkty 2 i 3. Skoro taki jesteś wrażliwy, że za wulgarne uważasz potoczne określenie nieporządku i nie rozumiesz niuansów naszego języka to tylko ręce opadają. A jeżeli chciałeś dowalić administratorom, to tylko błaźnisz się.

Cytat: "C80"
Nie mam w zwyczaju przejmować się głosami anonimów.

Cytat: "jurgenson"
Dla mnie jesteś również anonimowy, a poza tym, co za różnica czy Ja nazywam się, Diakun, Pisański, Kwaśniewski czy Stalin, czy jeżeli Yak cos napisał to jest to ok,bo napisał to Yak ? -Zastanów się, po co głos zabierasz na forum -dla nazwisk,czy w temacie?,To właściwie juz świadczy o Tobie, że w niektórych tematach nie powinieneś zabierać głosu -bo ich nie rozumiesz.
Nie wiem, dlaczego ale pomyślałem sobie, że tu na forum brakuje jeszcze wypowiedzi naszego Proboszcza,uważam, że powinien zostać zaangażowany, jego wiedza i szacunek mieszkańców, byłby bardzo pomocny, a przede wszystkim jego zdanie na temat obecnej władzy.


Ogarnij się, bo na razie to wyszedł jakiś bełkot z którego nic nie wynika. Idź dalej szukać spisków i przekrętów w gminie, we władzach i na WP. Bo póki co widać, że w tym czujesz się najlepiej.

jurgenson

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 09, 2009, 16:57:11 »
Cytat: "C80"
burdel - 1. Wulgarnie: dom publiczny; 2. potocznie: miejsce, w którym panuje bałagan, nieporządek; 3. Przenośnie: bałagan, nieporządek

 Jak byk masz napisane w 1 punkcie ,że wulgarnie nazwany dom publiczny,bałagan itd.
Jak masz problem ze zrozumieniem to wpisz wyraz [ciach!] i zobaczysz co ci wyjdzie?
Cytat: "C80"
Zwracam uwagę na punkty 2 i 3. Skoro taki jesteś wrażliwy

Po co mi zwracasz uwagę na punk 2,3 - wystarczy, że przeczytasz punkt 1 i wszystko jasne.
Poszukaj gdzie chcesz a zawsze dowiesz się ze to jest wulgaryzm.
A więc, w czym problem?
Cytat: "C80"
Ogarnij się, bo na razie to wyszedł jakiś bełkot z którego nic nie wynika. Idź dalej szukać spisków i przekrętów w gminie, we władzach i na WP. Bo póki co widać, że w tym czujesz się najlepiej.

Słuchaj chłopcze! Ja rozumiem, że nie, które tematy przerastają Twoją Policką inteligencję- to jest jasne, ale pamiętaj, że jest wyraz bałagan i nie trzeba go wulgaryzować.
Skoro admin tego nie robi ,zmuszony jestem Ja

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 09, 2009, 18:20:30 »
Cytat: "jurgenson"
Cytat: "C80"
burdel - 1. Wulgarnie: dom publiczny; 2. potocznie: miejsce, w którym panuje bałagan, nieporządek; 3. Przenośnie: bałagan, nieporządek

Jak byk masz napisane w 1 punkcie ,że wulgarnie nazwany dom publiczny,bałagan itd.
Jak masz problem ze zrozumieniem to wpisz wyraz [ciach!] i zobaczysz co ci wyjdzie?
Cytat: "C80"
Zwracam uwagę na punkty 2 i 3. Skoro taki jesteś wrażliwy

Po co mi zwracasz uwagę na punk 2,3 - wystarczy, że przeczytasz punkt 1 i wszystko jasne.
Poszukaj gdzie chcesz a zawsze dowiesz się ze to jest wulgaryzm.
A więc, w czym problem?


Widzę, że są problemy ze zrozumieniem w jaki sposób układane są hasła w encyklopediach (bo zakładam, że miałeś encyklopedię w rękach). Zatem inny przykład z tego samego słownika, żebyś był w stanie ogarnąć umysłem w jaki sposób wyjaśnia się znaczenie haseł.

Cytuj (zaznaczone)
K.utas: 1. wulgarnie: członek męski, słowo używane często jako wyzwisko w stosunku do mężczyzn; 2. przestarzale: ozdoba z nici, wełny itp., kształtem podobna do pędzla


Zgodnie w twoją logiką opisując ubiór polskiej szlachty, element dywanu lub zasłony od razu się przeklina. Gratuluję logiki i polecam kupić jakąś encyklopedię lub przynajmniej zawitać do lokalnej biblioteki. I to samo na temat wieloznaczności słowa zamek.

Cytuj (zaznaczone)
Zamek: 1. średniowieczna budowla obronna; częstokroć miejsce pobytu króla i jego dworu; 2. urządzenie w drzwiach, walizkach, sejfach itp. do zamykania i otwierania tychże


To tak jak z ortografią, zanim zacznie się kogoś pouczać należy samemu znać zasady.

yak

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 09, 2009, 19:22:14 »
Spokojnie panowie językoznawcy. Wiadome trzyliterowe słowo na "h" - naprawdę pisze się przez "ch". Powodzenia w poszukiwaniach semiotycznych (semiotyka = nauka o znakach i znaczeniach).