Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dlaczego nigdy nie zagłosuję na PiS  (Przeczytany 31620 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dlaczego nigdy nie zagłosuję na PiS
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 21, 2019, 09:55:06 »
No to zaczyna się pełzający polexit (wypierpol). W państwach unijnych tak sformuowane przepisy nie tylko nie istnieją, one nie mają prawa zaistnieć. Rząd ePISkopatu dąży do opuszczenia UE, ale nie ma zasadzie brexitu - my to zrobimy po naszemu - to UE ma nad wykluczyć ze swoich szeregów. Wtedy będziemy mogli poprosić Jako "ofiara" Rosję o pomoc nie tylko gospodarczą, ale także militarną - czyli rząd ePISkopatu zrobi dokładnie to czego nie chciał i nie zrobił Jaruzelski.


Ale najważniejsze że pińcetplus się zgadza
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Dlaczego nigdy nie zagłosuję na PiS
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 22, 2019, 20:07:04 »
Orędzie marszałka Senatu na święta w TVP1. Ruch w dobrym kierunku.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dlaczego nigdy nie zagłosuję na PiS
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 23, 2019, 08:45:31 »
Puścili bo musieli, nie mieli innego wyjścia.
Przed orędziem pluli na niego przez pół dnia.
Otwórz oczy
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Dlaczego nigdy nie zagłosuję na PiS
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 23, 2019, 09:47:11 »
On wprawiony, jak oni wszyscy, pewnie przyjął, że deszcz pada.

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dlaczego nigdy nie zagłosuję na PiS
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 23, 2019, 13:25:47 »
Bardzo dobre merytoryczne wystąpienie (orędzie) pana Profesora, Marszałka Senatu - który de facto pełni teraz stanowisko drugiej osoby w państwie mającej wpływ na proces legislacyjny w Polsce.


Pierwszą osobą kierującą faktycznie legislacją jest "szeregowy poseł" Kaczyński. Pozostałe osoby w państwie (prezydent, premier, koalicja rządząca w Sejmie), a także media to zwyczajne MARIONETKI sterowane przez prezesa PiS.
TO PROF. GRODZKI JEST GŁOSEM SPRZECIWU DLA MARIONETKOWEGO RZĄDU I SEJMU.

 
I dlatego szef Senatu jest cały czas atakowany teraz w publicznych mediach, bardziej nawet niż premier Donald Tusk.
Senat stoi teraz jako ostatni bastion - na straży TRÓJPODZIAŁU WŁADZY - czyli na straży Konstytucji RP.


Marionetkowe rządy znamy z histori XX wieku. Były takie w Eurolie i np w Azji. I jak skończyły?


Skończyły się (w Senacie) czasy błyskawicznego nocnego przyklepania ustawy, bez faktycznego zaznajomienia się z treścią ustawy prze senatorów.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2019, 13:38:20 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dlaczego nigdy nie zagłosuję na PiS
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 23, 2019, 14:08:54 »
Marszałka Senatu - który de facto pełni teraz stanowisko drugiej osoby

Marszałek Senatu jest wg polskiej precedencji trzecią osobą w państwie.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dlaczego nigdy nie zagłosuję na PiS
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 23, 2019, 15:45:24 »
Kuba napisałem że faktycznie marszałek senatu jest drugą osobą w państwie (jeśli chodzi o proces legislacyjny), bo pierwszą teraz jest Kaczyński.
Wszyscy inni to marionetki.
Kuba  -  wg konstytucji kim jest w państwie Kaczyński (chodzi mi o jego nieformalne, a faktyczne prerogatywy!!!! )?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2019, 15:47:59 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dlaczego nigdy nie zagłosuję na PiS
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 23, 2019, 16:05:49 »
Kuba  -  wg konstytucji kim jest w państwie Kaczyński (chodzi mi o jego nieformalne, a faktyczne prerogatywy!!!! )?

Jest prezesem rządzącej partii - tylko tyle i aż tyle ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dlaczego nigdy nie zagłosuję na PiS
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 23, 2019, 21:34:33 »
Czyli - tak jak Kuba piszesz - Kaczynski to prezes parti rządzącej, który realnie ciągnie za wszystkie sznurki w państwie.


Powtarza się PRL - Tobie Kuba  mówi coś nazwiako: Jaroszewicz.? Ale większości nic nie mówi: a przecież Jaroszewicz to premier Polski w latach 1970 - 1980. Tylko że nikt nie pamięta, Jaroszewicza, ba - nie wie nic o nim. Ludzie pamiętają za to EDWARDA GIERKA - pierszego sekretarza Komitetu Centralnego PZPR w latach 1970 - 1980.


Tylko tym razem sytuacja jest taka że Pan Kaczyński niby nie ponosi odpowiedzialności za faktyczne rządzenie krajem.
Otóź ponosi : przed historią i następnymi pokoleniami.


PiS i Kaczynski ponoszą moralną i przed historią odpowiedzialność:
- za stworzenie pokolenia zdrowych niepracujących, rozczeniowych bezrobotnych, żyjących z zasiłków, żyjących z własnych dzieci, które otrzymują zasiłki.


- za stworzenie mitu martylologicznego Polaka, który zawsze dostawał baty od Niemiec i Rosji, za naginanie historii, za życie 1939 rokiem.
- za stawianie na pierwszym miejscu polityki histoycznej, a nie polityki gospodarczej. (polityja historyczna jest bardzo ważna, stanowi o ciągłości narodu, ale ważniejsza jest polityka gospodarcza, bo np wspominając codziennie Powstanie Warszawskie ja nie nakarmie dzieci - chyba że "miską ryżu") . MISKA RYŻU to słowa premiera Morawieckiego.


Za reforme oświaty, w której w 8 klasie jest w tygodniu np jedna lekcja biologii, a aż dwie religii.


- za niekonstytucyjne i bezsensowne zwolnienie z podatku osób do 26 roku życia - czyli dyskryminowanie gospodarcze ze względu na wiek.
- za próbę podporządkowania sobie trzeciej władzy,
- za pompowanie publicznej kasy w imperium Rydzyka,
- za wiele innych rzeczy, w tym szybką nocną legislacje ustaw sejmowych.
za to wszystko następne pokolenia rozliczą tą partie, partie w której nie ma mężów stanu (takich np jak Tadeusz Mazowiecki) myślących o Polsce za 50 lat.




500 plus to bardzo dobry i ważny program, konstytucyjny bo każde dziecko go dostaje, ale nie może być tak, że dzieci utrzymują NIEPRACUJĄCYCH ZDROWYCH RODZICÓW.


Przykro mi że pisze te słowa gorzkie w wigilie Wigilii Świąt Bożego Narodzenia.


Ps - byłem w biedronce - pól klilo mielonego: 9 zł gdy niedawno sam kupowałem za 5 zł.  Wnoski wyciągnijcie sami.


Parafrazując Mikołaja Reja:
"(...) Polacy nie gęsi
I swój ROZUM mają".
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2019, 21:49:58 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Dlaczego nigdy nie zagłosuję na PiS
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 24, 2019, 09:27:37 »
Patrząc na to co sie w naszym kraju dzieje to raczej to raczej polacy rozumu nie mają. Kiedyś ojciec bliźniaków powiedział,, mam nadzieję ze moi synowie nigdy nie będą rządzić tym krajem, a jak będą mam nadzieje ze mnie już nie będzie". Dlaczego pisz zakłamuje historię, no bo historia Kaczyński jest nie ciekawa, zacznijmy od tego ze ojciec AK-owiec, żył sobie lepiej z rodzina jak nie jeden prominentny komuch.  no a co dotyczy bliźniaków, no to trochę dziwne ze całe szefostwo Solidarności było internowane, a bliźniaki nie.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dlaczego nigdy nie zagłosuję na PiS
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 29, 2019, 09:25:04 »
To że będą łamać konstytucję wiedziałem od samego początku. To że finansowo będą rozpieszczać służby porządkowe też było jasne. To, że tylko oni mają monopol na rację również nie było trudne do wywnioskowania. Jak również to że w brudnej walce będą opluwać i niszczyć wszystkich, którzy się z nimi nie zgadzają.
Ale na to, że z Martyniuka zrobią narodową gwiazdę - na to nie byłem gotowy.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dlaczego nigdy nie zagłosuję na PiS
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 03, 2020, 16:29:42 »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dlaczego nigdy nie zagłosuję na PiS
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 19, 2020, 09:41:48 »
W jakim srajdołku ja żyję? W państwowej telewizji TVP była transmitowana msza z 7 rocznicy śmierci matki Kaczyńskiego.
Ja prdole, qwa serio?
Najwyższy czas spier.dalać z tego kraju jak najdalej.
Od wieków jako naród jesteśmy jak chłopi pańszczyźniani.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: Dlaczego nigdy nie zagłosuję na PiS
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 19, 2020, 16:20:53 »
W jakim srajdołku ja żyję? W państwowej telewizji TVP była transmitowana msza z 7 rocznicy śmierci matki Kaczyńskiego.
Ja prdole, qwa serio?
Najwyższy czas spier.dalać z tego kraju jak najdalej.
Od wieków jako naród jesteśmy jak chłopi pańszczyźniani.
No to spier.dalaj.
Poza tym polecam przestudiować historię Polski.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Dlaczego nigdy nie zagłosuję na PiS
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 19, 2020, 20:48:37 »
Obiecywałeś gdy wygrał pis 5 lat temu to samo a dalej siedzisz i się męczysz.
Jedź w końcu - by żyło się lepiej.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka