Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kaczyński chłodno wita prezydenta...  (Przeczytany 23405 razy)

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« dnia: Kwietnia 13, 2016, 21:32:25 »
Na poniższym filmie mam wrażenie, że Kaczyński jest wyższy rangą niż prezydent. Zobaczcie Państwo, kto od niechcenia podaje rękę. Kto idzie pierwszy? Kto za kim podąża? Nastaje szorstkość... Dobrze, że mądra żona działa...

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/giertych-chlodne-przywitanie-prezesa-pis-z-prezydentem-bylo-kara,635157.html
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2016, 21:35:22 wysłana przez anna.kupiec »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 13, 2016, 21:40:17 »
prezes jakby lekko wqrwiony, bo nie ma takiej mocy (na razie) aby długopis`a odwołać  ;D ;D ;D
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 13, 2016, 21:53:22 »
Prezydent Andrzej Duda to bardzo mądry i inteligentny człowiek, Kaczyński się po prostu przeliczył, bo myślał, że będzie miał w jego osobie pionka, jak to było kiedyś z premierem Marcinkiewiczem. Paradoksalnie uważam, że PiS bez Kaczyńskiego i Macierewicza miałby większe szanse na powodzenie. Zresztą wcześniej, jak spadało im poparcie, to chowali tych obu, by uspokoić nastroje. Momentami poczynania tego duetu przypominają mroczny kabaret, ci ludzie szkodzą samemu PiS-owi i Polsce.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 13, 2016, 21:57:51 »
Prezydent Andrzej Duda to bardzo mądry i inteligentny człowiek, Kaczyński się po prostu przeliczył, bo myślał, że będzie miał w jego osobie pionka,
naprawdę w to wierzysz? moim zdaniem to jakieś nie dogranie. duda inteligentny??? bez poparcia prezesa byłby nikim. zwykłym szarakiem w korporacji. moim zdaniem ten film doskonale pokazuje dudzie jego miejsce w szeregu. a najsmutniejsze jest to, że on niestety się na to godzi. nie godzi się na to chyba agata - gdzie była podczas rocznicy???
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 13, 2016, 22:01:58 »
gdzie była podczas rocznicy

U chorego ojca.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 13, 2016, 22:14:15 »
naprawdę w to wierzysz? moim zdaniem to jakieś nie dogranie.

Wierzę, Dudę znałem jeszcze jako szeregowego posła, który był normalnym skromnym człowiekiem rozmawiającym i traktującym innych ludzi jak równych sobie. Pamiętam, jak dziennikarze "Faktu" urządzili zasadzkę pod budynkiem sejmu, gdzie stali z alkomatem i prosili wchodzących posłów o dmuchniecie. Duda był chyba jedynym, bądź jednym z bardzo niewielu posłów, który nie miał z tym żadnego problemu. Grzecznie przywitał dziennikarzy, dmuchnął i odchodząc z uśmiechem pożyczył jeszcze udanego dnia. Reszta posłów arogancko potraktowała tych dziennikarzy jak gówniarzy.

duda inteligentny??? bez poparcia prezesa byłby nikim. zwykłym szarakiem w korporacji.

Oczywiście, że inteligentny, myślę, że o tym się jeszcze nie raz przekonamy. Jasne, że w tej partiokracji potrzebował akceptacji "wodza". Tutaj nie należy mylić kilku rzeczy, to, że Duda wyznaje podobne wartości i przekonania (w końcu pochodzi z PiSu), nie znaczy, że jest zdalnie sterowany przez Jarkacza. Radzę popatrzeć na to wszystko bardziej neutralnie.


a najsmutniejsze jest to, że on niestety się na to godzi.

Tego nie wiemy. Myślę, że on sam ma teraz twardy orzech do zgryzienia.

nie godzi się na to chyba agata - gdzie była podczas rocznicy???

Jak widać to bardzo mądra kobieta, która nie popiera cierpienia na pokaz i wykorzystywania wielkiej tragedii do celów politycznych.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 13, 2016, 22:29:47 »
Chyba oglądamy jakieś dwa różne filmy. Ja widzę że prezes ewidentnie olał pad'a.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 13, 2016, 22:31:16 »
Ja widzę że prezes ewidentnie olał pad'a.

To tylko o nim źle świadczy, nie o prezydencie.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 13, 2016, 22:33:02 »
gdzie była podczas rocznicy

U chorego ojca.

Rodzina prezydentowej niejednokrotnie wypowiadał się na temat pad'a. Ciepłych stosunków rodzinnych tam chyba nie ma.

Post Merge: [time]Kwiecień 13, 2016, 22:34:32 [/time]
Ja widzę że prezes ewidentnie olał pad'a.

To tylko o nim źle świadczy, nie o prezydencie.

Dlaczego pozwala sobie na takie traktowanie?  Gdzie ta inteligencja? Tylko nie mów,  że mądrzejszy glupszemu ustępuje. Ja tu widzę służebność i poddanie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2016, 22:38:26 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 13, 2016, 22:39:03 »
Dlaczego pozwala sobie na takie traktowanie?  Gdzie ta inteligencja?

Inteligentny i mądry człowiek tak właśnie powinien zareagować, zignorować zachowanie gbura. A co miał zrobić? Wyjechać Jarkaczowi z liścia? :)



Ja tu widzę służebność i poddanie.


To w takim razie bardzo mało widzisz, a Twoje twierdzenie jest najzwyczajniej złośliwe i tyle.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 13, 2016, 22:44:09 »
Dopóki gra tak jak dryguje mu prezes , dopóty w moich oczach będzie tylko długopisem.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 13, 2016, 22:49:51 »
Każdy ma prawo do własnego zdania. Jak już pisałem, prezydent wywodzi się z PiSu i może mieć podobne poglądy co Jarkacz, jeżeli będzie wierny swoim przekonaniom i wartościom, to tak będzie przez wrogów i złośliwców oceniany. Ale poczekajmy, czas pokaże, myślę, że prawda wyjdzie prędzej, czy później. Dla mnie jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie, by wyciągać takie wnioski.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 13, 2016, 22:55:32 »
Detonator - ten czas to działa raczej z niekorzyścią dla polski. Ciebie to już tak bardzo nie dotyczy. Ja cały czas swoje życie wiazalem z Polską.  Teraz boję się o przyszłość moich dzieci
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 13, 2016, 23:07:15 »
Detonator - ten czas to działa raczej z niekorzyścią dla polski.

Właśnie. Raczej. Tego nie wiemy.

Ciebie to już tak bardzo nie dotyczy.

Mylisz się, to, że nie mieszkam teraz w Polsce nie znaczy, że los mojej Ojczyzny jest mi obojętny. Nie zamierzam mieszkać w rzeszy do końca życia, kiedyś chcę wrócić do kraju.

Teraz boję się o przyszłość moich dzieci

Rozumiem Twoje obawy i mam nadzieję, że mimo wszystko nie będzie tak źle, a Polska będzie kiedyś miejscem, do którego warto będzie wrócić.

Offline MANIEK M5

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 14, 2016, 07:06:53 »
Prezes zawsze dziewica tradycyjnie się obraził