Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kaczyński chłodno wita prezydenta...  (Przeczytany 23421 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 14, 2016, 20:05:39 »
A kim ty jesteś,żeby oceniać czyjąś opinię

Nie oceniałem, tylko stwierdziłem fakt.

Na końcu tej drogi wspieranej przez dudapomoc będzie wyjście z UE

Jak UE będzie dalej podążać pod dyktatem Francji i Niemiec w tym kierunku , to najlepszym rozwiązaniem będzie opuszczenie tej chorej wspólnoty.

"Demokrację ludową" już przerabialiśmy,czyżbyś za nia tęsknił?

Nie, nie tęsknię, ale chciałbym, by Polska była silna i niezależna, gdzie obywatele będą poważnie traktowani. No i co najważniejsze, bez tak dużych podziałów w społeczeństwie.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 14, 2016, 20:12:21 »
Nie oceniałem, tylko stwierdziłem fakt.
pitrzpl zrobił dokładnie to samo
No i co najważniejsze, bez tak dużych podziałów w społeczeństwie.
nie sądzę, aby to było możliwe dopóki jest kaczyński, który non stop gra katastrofą smoleńską, który cały czas mąci.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 14, 2016, 20:20:51 »
DEtonator, JanuszW , zawsze możecie napisać do waszego zbigniewasprawiedliwego ze jest tu taki forumowicz i ze nie lubi marionetkoreferenta i trzeba go za to ukarać,,,

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 14, 2016, 20:22:21 »
pitrzpl zrobił dokładnie to samo

Myślę, że adwokat tutaj nie jest potrzebny.

nie sądzę, aby to było możliwe dopóki jest kaczyński, który non stop gra katastrofą smoleńską, który cały czas mąci.

Antek na tym właśnie jedzie, a Jarkacz zadowolony, bo ma wyznawcę, który za wszelką cenę chce ukazać ich jedyną prawdę. Współczuję tym wszystkim, którzy stracili swoich bliskich w tej katastrofie, każde takie polityczne zagranie sprawia im ogromny ból. Najbardziej żal tych, którzy dali się wciągnąć w te polityczne gierki.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 14, 2016, 20:33:41 »
Myślę, że adwokat tutaj nie jest potrzebny.
nie adwokatuję - stwierdzam fakt
Zaskakujące jak nagle wyznawcom Partii się przypomniało, że prezydentowi należy się szacunek z racji zajmowanego stanowiska. Za poprzedniego prezydenta jakoś o tym nie pamiętali :)
kilof doskonale oddał sedno problemu.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 14, 2016, 20:39:13 »
nie adwokatuję - stwierdzam fakt

Wymyśliłbyś coś swojego.

kilof doskonale oddał sedno problemu.

Tak, rzeczywiście doskonale oddał, obu stronom niczego nie brakuje.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 14, 2016, 20:42:12 »
co do mojego szacunku do naszych prezydentów, wszystkich prezydentów poprzednich szanowałem i mówiłem o nich jako o prezydentach, nawet o śp. Lechu Kaczyńskim mimo ze nie głosowałem na niego, ale szanowałem go za to ze jako prezydent stał na straży przestrzegania prawa i konstytucji, i szanował trybunał konstytucyjny i jego orzeczenia, a obecny marionetkoreferent nie stoi i nie przestrzega prawa i konstytucji mimo ze jest doktorem prawa.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2016, 20:44:04 wysłana przez piotrzpl »

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 14, 2016, 20:50:46 »
a obecny marionetkoreferent nie stoi i nie przestrzega prawa i konstytucji mimo ze jest doktorem prawa.

Jeżeli tak piszesz, to widać, że nie wiesz na czym tak naprawdę polega problem z TK. Są dwa obozy, które różnie interpretują ustawę zasadniczą i tutaj muszą się dogadać. To typowy problem, który w Polsce występuje od lat, tylko teraz powstał na najwyższym poziomie systemu prawnego. Bezmyślne obrażanie głowy państwa jest tutaj nie na miejscu.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 14, 2016, 21:04:35 »
Bezmyślne obrażanie głowy państwa jest tutaj nie na miejscu.
detonator - spora część polskiego społeczeństwa ma o pad`zie takie zdanie. to żadne obrażanie - ludzie po prostu tak to widzą.

Post Merge: Kwietnia 14, 2016, 21:10:53
Są dwa obozy, które różnie interpretują ustawę zasadniczą
konstytucjonaliści, rzecznik praw obywatelskich, profesorowie uczelni wyższych (także promotor pad`a), komisja wenecka, parlamet europejski - oni wszyscy są w błędzie? rację mają mgr. ziobro i mgr. administracji i z zamiłowania prawnik - kempa???? o czym mowa?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2016, 21:10:53 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 14, 2016, 21:20:17 »
spora część polskiego społeczeństwa ma o pad`zie takie zdanie. to żadne obrażanie - ludzie po prostu tak to widzą.

Jacy ludzie? Którzy bezmyślnie łykają tanią propagandę?

konstytucjonaliści, rzecznik praw obywatelskich, profesorowie uczelni wyższych (także promotor pad`a), komisja wenecka, parlamet europejski - oni wszyscy są w błędzie?

Nie tak do końca, są również opinie niezależnych prawników, którzy uważają, że obecna sytuacja tworzy prawny paradoks. Parlament Europejski? Komisja Wenecka? Nie rozśmieszaj mnie, to nie są instytucje, które będą decydowały o wewnętrznych sprawach Polski, tym bardziej, że nasz kraj nigdy nie był w UE poważnie traktowany. Po latach widać po co Polska była potrzebna. Dość wyrobnictwa i cwaniactwa, które na tym jedzie.



piotrzpl

  • Gość
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 14, 2016, 21:22:00 »
Są dwa obozy, które różnie interpretują ustawę zasadniczą
  zauważ ze różnice powstały jak do władzy doszedł PiS,
To typowy problem, który w Polsce występuje od lat
no jakoś inne rządy nie mieli problemów z interpretacja orzeczeń TK, a twój pis nawet upominał Po i PSL o przestrzeganiu orzeczeń trybunału a zbigniewsparwiedliwy często zaskarżał ustawy koalicji PO/PSL w trybunale i wtedy było TK okey, a teraz jest fee,,, twój prezydent i twój rząd przyjmuje do wiadomości tylko to co im pasuje do ich koncepcji rządzenia, a mistrzostwo polega na tym ze najlepsi prawnicy Europy ich upominają, ze łamią  prawo i konstytucje,,, a zwykły mecenas zbigniewspawiedliwy, matka polka Pawłowicz, oraz były komunistyczny prokurator Pawłowicz, twierdza ze oni znaj się lepiej a tamci nie znają się

dapol nie ma sensu tłumaczenia  wielu ma tu poglądy jak pis-owcy, oni mają tylko racje i nikt więcej, nawet jak nie mają racje,,, 
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2016, 21:27:47 wysłana przez piotrzpl »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 14, 2016, 21:25:50 »
Jacy ludzie? Którzy bezmyślnie łykają tanią propagandę?
teraz ty obrażasz. a jak chcesz propagandę to proponuję oglądnąć tvpis. dzisiaj było wyjątkowo perfidne wydanie.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 14, 2016, 21:36:03 »
zauważ ze różnice powstały jak do władzy doszedł PiS,

Ponownie widać, że nie masz pojęcia o co chodzi w tym sporze. Dlatego kończę dyskusję, bo nie ma ona sensu.

no jakoś inne rządy nie mieli problemów z interpretacja orzeczeń TK, a twój pis nawet upominał Po i PSL o przestrzeganiu orzeczeń trybunału a zbigniewsparwiedliwy często zaskarżał ustawy koalicji PO/PSL w trybunale i wtedy było TK okey, a teraz jest fee,,, twój prezydent i twój rząd przyjmuje do wiadomości tylko to co im pasuje do ich koncepcji rządzenia, a mistrzostwo polega na tym ze najlepsi prawnicy Europy ich upominają, ze łamią  prawo i konstytucje,,, a zwykły mecenas zbigniewspawiedliwy, matka polka Pawłowicz, oraz były komunistyczny prokurator Pawłowicz, twierdza ze oni znaj się lepiej a tamci nie znaj się

Jaki mój PiS i Prezydent??? Nie jestem zwolennikiem tej partii, staram się patrzeć neutralnie na ten problem i widzę, że jest to walka o władzę, którą zapoczątkowała PO. Wiedzieli doskonale, że przerżną kolejne wybory i ustawili TK pod siebie. Potwierdził to nawet obecny przewodniczący TK, który powinien być zupełnie apolityczny, a wypowiadał się w tonach politycznej krytyki w stosunku do obecnej władzy. Jest dla mnie całkiem zrozumiałe, że PiS teraz z tym walczy, a oderwani od koryta zrobią wszystko by zachować choćby minimalne wpływy. Widzę, że idą czasy jeszcze głębszych podziałów i nieporozumień. Nie wierzę w to, że PiS dogada się z tymi wszystkimi KODami i kapusiowatymi POwcami, którzy już dawno zapowiedzieli, że będą opozycją totalną.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2016, 21:40:33 wysłana przez DEtonator »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 14, 2016, 21:49:33 »
Nie wierzę w to, że PiS dogada się z tymi wszystkimi KODami i kapusiowatymi POwcami, którzy już dawno zapowiedzieli, że będą opozycją totalną.
znowu obrażasz.
a tu masz tak dla przypomnienia i odświeżenia pamięci:
28.03.2012 - bruksela - wysłuchanie publiczne w pe "katastrofa smoleńska -odrzucona prawda". macierewicz
05.06.2012 - bruksela - wysłuchanie publiczne w pe "wolność mediów publicznych w polsce. casus tv trwam." ziobro
11.12.2014 - bruksela - wysłuchanie publiczne w pe "nieprawidłowości w wyborach samorządowych jako zagrożenie dla demokracji w polsce". obatel czrnecki
15.09.2015 - londyn  "dzisiaj nie powiem - pakuj się i wracaj do polski, bo wtedy ten ktoś mi zarzuci - ten człowiek mnie oszukał". duda
30.08.2015 - londyn " polska nie jest dziś państwem sprawiedliwym". duda
coś chcesz jeszcze powiedzieć o tych jak ich nazwałeś "kapusiach"?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 15, 2016, 08:15:09 »
znowu obrażasz.

Stwierdziłem fakty, a przykłady, które podałeś są oczywiście trafne, jednak żaden z nich nie doprowadził do rezolucji.


15.09.2015 - londyn  "dzisiaj nie powiem - pakuj się i wracaj do polski, bo wtedy ten ktoś mi zarzuci - ten człowiek mnie oszukał". duda
30.08.2015 - londyn " polska nie jest dziś państwem sprawiedliwym". duda

Sprawa postawiona uczciwie, akurat tutaj nie mam z tym problemu, Prezydent powiedział jak jest.