Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kto "posprząta" w gminie po Gryfie 21  (Przeczytany 34720 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Kto "posprząta" w gminie po Gryfie 21
« Odpowiedź #30 dnia: Października 27, 2014, 20:58:24 »
To ja trochę zmienię temat - ale zostaniemy przy sprzątaniu. Otóż dziś dostałem informację od Trans-Netu, że zmieniają godziny selektywnej zbiórki odpadów: będzie od 6 rano zamiast po południu. Zmiana wchodzi w życie od... 8 października. I to jest chyba najlepsze streszczenie tego, jak Gryf traktuje mieszkańców gminy.
A wystawiony tydzień temu worek z makulaturą nadal czeka na odebranie.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline ocet12

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kto "posprząta" w gminie po Gryfie 21
« Odpowiedź #31 dnia: Października 27, 2014, 21:14:34 »
Kto posprząta?
Wydaje mi się, że bałagan pozostanie.
Gryf uzyska większość w Radzie i będzie bawił się sam.
Więc "Moi drodzy, po co kłótnie, po co wasze swary głupie. Wnet i tak zginiemy w zupie!" Zielonej zupie=O)
Panie, tu nie jest salon damsko-meski, tu jest kiosk Ruchu - Ja tu mięso mam!

Offline liścik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: Kto "posprząta" w gminie po Gryfie 21
« Odpowiedź #32 dnia: Października 27, 2014, 21:51:05 »
to już są jaja...najdłuższa kiełabasa "wstęga" wyborcza jaką widziałem:):):) chyba nożyczek zbrakło w policach

Offline mieszkaniec123

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Kto "posprząta" w gminie po Gryfie 21
« Odpowiedź #33 dnia: Października 28, 2014, 07:49:54 »
Widać że nikt z tutaj wypowiadających się nie segreguje śmieci, lub ewentualnie wystawia worek raz na rok. Ja korzystam z segregacji w odkąd została wprowadzona i zawsze wywóz był w godzinach porannych. Nawet taka informacja została zawarta w harmonogramie, który wszyscy co segregują otrzymali pocztą, więc skąd taka informacja?? Chyba komuś coś się przyśniło :)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Kto "posprząta" w gminie po Gryfie 21
« Odpowiedź #34 dnia: Października 28, 2014, 09:05:40 »
Ooo, widzę, że sprawa jest grubsza. Znaczy ktoś dostał kasę za wypisywanie niepotrzebnych zawiadomień, w których na dodatek oszukuje mieszkańców, że będzie "inaczej niż do tej pory"? :)
Mieszkańcu123, o ile mi wiadomo, Trans-Net nie ma śmieciarek z napędem hiperprzestrzennym. Jeśli gdzieś odbiera o 6, to gdzie indziej musi trochę później, jeszcze gdzieś indziej jeszcze trochę później... Taka elementarna prawidłowość.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Kto "posprząta" w gminie po Gryfie 21
« Odpowiedź #35 dnia: Października 28, 2014, 21:28:52 »
ok to z drugiej strony - spacerujesz po szczecińskich bulwarach? ładnie je szczecin wyremontował prawda? to daj 5 za każdy spacerek przecież nie dołożyłeś się do tego.

Proponuję inny materiał do rozważań o analogii: np. szczecińskie kąpieliska (Głębokie, Arkonka, Dziewoklicz, Dąbie) - wszystkie wstęp płatny. Nie sądzisz, że te porównanie jest bardziej trafne...?
Panie Wojtku mamy tutaj do czynienia z wyraznym syndromem postkomuny.Niech inni płacą bo nam się to należy.Ponawiam zatem pytanie dlaczego za fanaberie decydentów mają płacić z nich nie korzystający.Dlaczego mieszkańcy Trzebieży nie zafundują np zwolennikom kręgli bezpłatnego korzystania z obiektu OSiRu albo np wolnego wstępu na mecze Chemika?
Może powinniśmy tego zażądać obiecując wzorem zawodowych demagogów poparcie Gryfa w wyborach.Łatwo się szasta publicznym groszem.Dlaczego nie ma prywatnych inwestorów w "infrastrukturę turystyczną"w Trzebieży? - odpowiedz jest prosta - na tym nie można zarobić w tym "cudownym" miejscu.
jestem gorszego sortu

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Kto "posprząta" w gminie po Gryfie 21
« Odpowiedź #36 dnia: Października 29, 2014, 08:21:43 »
Ojtam. Wolny wstęp na Chemika to nie, ale darmowy przewóz do hali w Szczecinie na mecze już jest. Mam nadzieję, że radny kandydat Grzegorz Ufniarz napisze, ile SPPK za to kasuje od klubu (3 autobusy) - bez prób wciskania kitu, że to tajemnica handlowa :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kto "posprząta" w gminie po Gryfie 21
« Odpowiedź #37 dnia: Października 29, 2014, 12:07:20 »
.Ponawiam zatem pytanie dlaczego za fanaberie decydentów mają płacić z nich nie korzystający
czy ktoś ci zabrania korzystania z tego???
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Odp: Kto "posprząta" w gminie po Gryfie 21
« Odpowiedź #38 dnia: Października 29, 2014, 14:51:36 »
Dlaczego nie ma prywatnych inwestorów w "infrastrukturę turystyczną"w Trzebieży? - odpowiedz jest prosta - na tym nie można zarobić w tym "cudownym" miejscu.
W sumie i z Tobą KOOWALSKI i z Wojtkiem bym się zgodził.
Ale jest jedno ale...
Nasza okolica nie jest atrakcyjna turystycznie i raczej nie znalazłby się inwestor z branży turystycznej, który pod naszymi kominami chciałby inwestować pieniądze i próbować na tym zarobić.
Wiec alternatywy chyba były 2. Albo zostajemy "czarną dziurą" turystyczną, albo organizujemy coś we własnym zakresie.
Gdyby nie było inwestycji w Trzebieży to zapewne teraz czytalibyśmy głosy narzekania, że w naszej okolicy nic się nie dzieje.
Nieprawdaż?
   
Ojtam. Wolny wstęp na Chemika to nie, ale darmowy przewóz do hali w Szczecinie na mecze już jest. Mam nadzieję, że radny kandydat Grzegorz Ufniarz napisze, ile SPPK za to kasuje od klubu (3 autobusy) - bez prób wciskania kitu, że to tajemnica handlowa

A ja byłem niedawno na meczu Chemika i był za darmo.

Co do darmowych autobusów, to Wykidajło- ja bym jeszcze dołożył pytanie do G. Ufniarza- ile nasi zmarli zrzucać się muszą na darmowe autobusy, które będą kursować na cmentarz przy okazji niedługiego święta, bo to też jest afera, jak jasna cholera.

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Kto "posprząta" w gminie po Gryfie 21
« Odpowiedź #39 dnia: Października 29, 2014, 15:31:57 »
Proszę się nie martwić, nie mam ambicji być dyrektorem SPPK. Chcę być radnym gminnym, na tym mi zależy. Dlatego od lat pracuję dla mieszkańców, by zasłużyć na ich zaufanie i uzyskać poparcie w wyborach. 
Jak to nie jesteś Pan ambitny? To trzeba się zastanowić na oddaniem głosu. Nie chcieć ćwierć miliona rocznej pensji???

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Kto "posprząta" w gminie po Gryfie 21
« Odpowiedź #40 dnia: Października 29, 2014, 17:05:13 »
Co do darmowych autobusów, to Wykidajło- ja bym jeszcze dołożył pytanie do G. Ufniarza- ile nasi zmarli zrzucać się muszą na darmowe autobusy, które będą kursować na cmentarz przy okazji niedługiego święta, bo to też jest afera, jak jasna cholera.
No to sobie dołóż, skoro uważasz, że to afera.
Ja pytam o to, o co wg mnie pytać należy. Jeśli klub płaci normalną stawkę, nie ma problemu. A jeśli ma ekstra rabaty, sprawa jest, bo to przewalanie gminnej kasy, i to na kampanię wyborczą, bo zapewne kibiców wożą tylko autobusy odpowiednio oklejone, żeby mieli pewność, komu wygodę zawdzięczają.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline marcello

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Kto "posprząta" w gminie po Gryfie 21
« Odpowiedź #41 dnia: Października 29, 2014, 19:07:06 »
Podczas przecinania wstęgi przy otwieraniu nowego osiedla, wśród dziesiątków zielonych pasożytów z nożyczkami, mignął mi młody Zieliński, jako jeden z honorowych przecinaków. Czy wiadomo jakie są jego zasługi w tej budowie ? A może otwierał bibliotekę dla mamy lub może ma to jakiś związek z poparciem w wyborach obecnego burmistrza przez związki zawodowe. Jeżeli tak, to chciałbym wiedzieć ile mnie, jako podatnika kosztowała ta ewentualna zbieżność zdarzeń ? :'(
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2014, 19:19:01 wysłana przez marcello »

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Kto "posprząta" w gminie po Gryfie 21
« Odpowiedź #42 dnia: Października 29, 2014, 19:19:21 »
To nie pasożyty oni działają dla lokalnej społeczności! Niby nie partia a wszystkie stołki w gminie obsadza.

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kto "posprząta" w gminie po Gryfie 21
« Odpowiedź #43 dnia: Października 29, 2014, 19:46:11 »
Narzekacie i narzekacie, a moim zdaniem "Gryf" weźmie większość mandatów w Radzie Miejskiej. Przecież nie powiecie, że wybory będą sfałszowane? Warto się może zastanowić w czym tkwi tajemnica popularności ludzi "Gryfa" na poziomie gminy? Prywatnie znam odpowiedź, ale wyjawię ją po wyborach.

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Kto "posprząta" w gminie po Gryfie 21
« Odpowiedź #44 dnia: Października 29, 2014, 20:09:43 »
Popularność Gryfa tkwi w tym co w całej Polsce w urzędnikach gminnych i ich rodzinach i pracownikach spółek miejskich i w ich rodzinach no i w dostępie do publicznych pieniędzy i zamawianiu materiałów w TV. Dodatkowo wydaje się że Burmistrz nic nie robi tylko pojawia się na wszelkich imprezach, a 3 uściśnięte dłonie to 1 głos w wyborach.
Zapomniałem jeszcze o kiosku wyborczym u proboszcza.