Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: TV Police  (Przeczytany 10503 razy)

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
TV Police
« dnia: Lipca 12, 2014, 13:11:10 »
Oglądając w ostatnim czasie programy lokalne w polickiej telewizji można odnieść wrażenie iż kampania rusza pełną parą.  Czy tylko ja mam wrażenie iż Nasza kablówka zrobiła się mało obiektywna?
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: TV Police
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 12, 2014, 13:28:52 »

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: TV Police
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 13, 2014, 22:23:57 »
Witam.
Pisałem o tym już dawno iż nasza TV regionalna jest fałszywa i posypało się sporo negatywnych komentarzy w kierunku TV.
Zwłaszcza jest nie obiektywna w sprawach polityki.
Proszę zwrócić uwagę jakie wiadomości są podawane o Starostwie i jego pracownikach. Nigdy nie mówią o pozytywach tylko szuka się samych negatywów aby jak najgorsze informacje trafiały do wiadomości publicznej. Natomiast o Gminie, burmistrzu i jego współpracownikach nie znajdziemy żadnych złych informacji.
Dzieje się tak dla tego iż Gmina i burmistrz jest zleceniodawcą wiadomości a Starostwo z takich usług zrezygnowało i nie daje zarobić naszej Kablówce. Nie mówiąc już o wiadomościach które są nie zgodne z faktami.
Mówiąc krótko nasza TV jest POLITYCZNA i BARDZO FAŁSZYWA a co za tym idzie jest NIE RZETELNA i NIE WIARYGODNA.

Offline p_nowak

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Odp: TV Police
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 15, 2014, 16:05:25 »
Nasza kablówka nigdy nie była obiektywna i siedzi w kieszeni Gryfa XXI...
Przykre, ale prawdziwe.

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: TV Police
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 16, 2014, 18:05:48 »
Kablówka obecnie to tuba propagandowa gryfa, może zbierać na wymioty oglądanie tego bonmotu. Dla przykładu ostatnia relacja czterech ludzi na krzyż pod parasolką na dniach Trzebieży i komentaż kablówki .....że impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością! Albo otwarcie dwóch chuśtawek w Drogoradzu, jednej ślizgawki w Tatyni i grzanie w blasku władz gryfa tym WYDARZENIEM.  Pani Barbaro Standardy, Standardy.

Offline Paristar

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: TV Police
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 17, 2014, 12:38:01 »



 Aby zabierać głos w sprawie polityki powiatowej trzeba się na tym znać. Po pierwsze Powiat Policki nie chciał dalej współpracować z TV POLICE , gdy ta zaczęła wyciągać na antenę sprawy niewygodne dla zarządu (likwidacja SOSW)  Kolejne destrukcyjne działania zarządu to 2 mln złotych jakie zniknęły z kasy jednej z powiatowej placówki, a także  konkurs na dyrektora ZS. Przykładów jest więcej. Ktoś kto chociaż trochę orientuje się w sprawie powinien o tym wiedzieć.
Po drugie produkcją własna Telewizji są głównie wiadomości (Teletydzień, Infopolice) Reszta to programy zlecone (Z życia gminy, Aktualności Z.CH.P, itp...) Na końcu każdego programu jest plansza, kto go zleca. Każdy może wykupić audycję w TV POLICE. Tak działają media.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: TV Police
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 17, 2014, 17:13:56 »



 Aby zabierać głos w sprawie polityki powiatowej trzeba się na tym znać. Po pierwsze Powiat Policki nie chciał dalej współpracować z TV POLICE , gdy ta zaczęła wyciągać na antenę sprawy niewygodne dla zarządu (likwidacja SOSW)  Kolejne destrukcyjne działania zarządu to 2 mln złotych jakie zniknęły z kasy jednej z powiatowej placówki, a także  konkurs na dyrektora ZS. Przykładów jest więcej. Ktoś kto chociaż trochę orientuje się w sprawie powinien o tym wiedzieć.
Po drugie produkcją własna Telewizji są głównie wiadomości (Teletydzień, Infopolice) Reszta to programy zlecone (Z życia gminy, Aktualności Z.CH.P, itp...) Na końcu każdego programu jest plansza, kto go zleca. Każdy może wykupić audycję w TV POLICE. Tak działają media.
Teletydzień i Infopolice nie są programami zleconymi a robią propagandę.
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: TV Police
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 17, 2014, 19:52:26 »
Teletydzień i Infopolice nie są programami zleconymi a robią propagandę.
święta racja. aż się nie dobrze robi jak się ogląda te przesłodzone informacje. i żeby było jasne - jestem jak najdalej od pochwał pana l.guździoła i jego pożal się boże świty (czytaj chociażby koordynator, czy jak go tam zwał pan przerwa
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: TV Police
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 17, 2014, 21:19:41 »
Ty, franceska, chyba nie oglądałaś dokładnie programu o huśtawkach. Wypowiadali się w nim ludzie, którzy mieszkają w poszczególnych miejscowościach lub w okolicy. Słyszałaś, jak chwalili place zabaw i urządzenia na nich zamontowane?

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: TV Police
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 17, 2014, 23:17:58 »
Tak słyszałam ludzi m.in. zachwalającego plac w Pilchowie przez Sołtysa .......a czy ten pan nie należy przypadkiem do klubu zielonych ludzików?.

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Odp: TV Police
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 17, 2014, 23:32:01 »
Ja sobie tam będę chwalić bo widać , że coś się robi i nikt mnie nie zmuszał do chwalenie. Tak , że darujcie głupie teksty.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Odp: TV Police
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 17, 2014, 23:33:40 »
Franczeska a Ty widze nie masz innych problemów taka mądra to sama coś zrób :D to wtedy Cię będziem chwalić
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: TV Police
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 18, 2014, 13:00:49 »
franceska, jesteś zaślepiona. Czy słyszałaś w tym programie tylko sołtysa? Bo ja tam widziałam i słyszałam co najmniej jeszcze trzy osoby - to w Pilchowie. W Tatyni też oprócz sołtyski wypowiadała się jeszcze jedna mieszkanka i dwóch chłopców, a w Drogoradzu też co najmniej dwie mieszkanki. Wszyscy chwalili inwestycje, a i dzieci były zadowolone. Spójrz na te place obiektywnym okiem. Czy tv ma nie pochwalić ich tylko dlatego, że do ich realizacji przyczyniły się osoby z Gryfa XXI? Ja uważam, ze dobrze się stało, że coś powstało nowego, pożytecznego, z czego mieszkańcy są zadowoleni. 

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: TV Police
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 21, 2014, 20:13:11 »
PARISTAR chciał bym zaznaczyć iż wszyscy pracownicy SOSW dostali pracę na takich samych lub zbliżonych stanowiskach za nieco większe pieniądze.
Czy ty to uważasz za złe?! Jeżeli było nie rentowne utrzymanie np. budynku czy z jakiś innych powodów to zlikwidowali. Chyba proste?! Ja mam firmę i jeżeli widzę że mi się nie opłaca to rezygnuje, sprawa oczywista.
Ważne że ludzie nie zostali na lodzie bo mają rodziny i pewnie kredyty które trzeba spłacić.

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: TV Police
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 22, 2014, 21:19:44 »
Robercik32, jeśli chodzi o likwidację SOSW 2, to pracownicy nie dostali tej pracy od razu. Część owszem, tak, ale część pracowników nie od razu dostała pracę. Pewna grupa ludzi dostała zatrudnienie po krytycznych materiałach medialnych. Poza tym jest też grupa ludzi, którzy sądzili się z powiatem. Chodziło oczywiście o pieniądze. Powiat nazwał wątpliwe działania wokół SOSW 2 "restrukturyzacją" i "likwidacją". Tak naprawdę było to przeniesienie SOSW 2 do SOSW 1. Przy likwidacji placówki pracownicy dostają mniejsze pieniądze, przy przeniesieniu większe. I to właśnie chodziło. Część ludzi dostała mniejsze pieniądze, ale byli tacy, którzy nie zgodzili się, że to likwidacja, założyła sprawy w sądzie i wygrali.
Reorganizacja powiatowej oświaty została przeprowadzona w sposób nieprofesjonalny i chaotyczny. Nie przyniosło to wiele dobrego. Wprowadziło zamęt, niesnaski w gronie pracowników SOSW 2, niepokój o swój los. Powiat połączył klasy z dziećmi niepełnosprawnymi umysłowo z klasami z dziećmi niepełnosprawnymi fizycznie. Nie wolno tego robić, prawo na to nie zezwala. Powiat musiał się z tego wycofać. Po czasie okazuje się więc, że oszczędności nie są oszczędnościami. A budynki po SOSW 2 nadal są niewykorzystane. Nie dość, że niszczeją, to jeszcze generują koszta (choćby ogrzewanie). Nie można więc chwalić działań, które przyniosły wiele złego.