Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół  (Przeczytany 41935 razy)

Offline Konrad

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« dnia: Stycznia 23, 2014, 00:07:59 »
link do artykułu

cytat: "W samej nagrodzie pewnie nie byłoby nic złego gdyby nie fakt, że została ona przyznana po zaledwie miesiącu pracy na nowym stanowisku i szukaniu wszem i wobec oszczędności w sektorze oświatowym."

Gdzie my żyjemy ??
pozdrowienia

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 23, 2014, 02:21:37 »
może przyznali 100 zł. na zachętę....
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 23, 2014, 04:34:01 »
Brak słów...

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 23, 2014, 08:18:53 »
nagroda to 3500zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    nie wiem czy tak można http://miastopolice.pl/index.php/wiadomosci/aktualnosci/512-3-500-zl-nagrody-po-miesiacu-pracy

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 23, 2014, 09:14:01 »
Normalnie jak w przedszkolu....

Offline andrexx

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 23, 2014, 09:41:40 »
po prostu starosta i jego świta ma głęboko w d..e co myślimy i  to że ich decyzje nas bulwersują.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 23, 2014, 09:47:18 »
by żyło się lepiej

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 23, 2014, 10:03:03 »
No nie po to ja tam posadzili,żeby za gołą pensję robiła......
Na razie nie ma podpisu......

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 23, 2014, 18:51:01 »
żenada. wczoraj byłem u syna na wywiadówce w podstawówce i  miałem wątpliwą przyjemność słuchać zachęt tej pani skierowanych do uczniów podstawówki, aby wybierali "jej" gimnazjum. po takiej zachęcie ręce same opadają. nagroda??? jedna wielka świta.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 23, 2014, 20:13:47 »
Cytat: "dapol"
żenada. wczoraj byłem u syna na wywiadówce w podstawówce i  miałem wątpliwą przyjemność słuchać zachęt tej pani skierowanych do uczniów podstawówki, aby wybierali "jej" gimnazjum. po takiej zachęcie ręce same opadają. nagroda??? jedna wielka świta.

Ale za poprzedniej dyrektorki też była jedna wielka świta.Wydaje się ,że w sprawie "Białej"mamy do czynienia z syndromem Kalego.
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 23, 2014, 20:24:06 »
niech tam będą nagrody, ale za konkretne osiągnięcia i wyniki - ale żeby tak za nic? trochę coś nie tak. rozumiem, że miała nie przychylna atmosferę po objęciu stanowiska. wiedziała na co się pisze. moim zdaniem powinna się najpierw wykazać - wtedy nagrody jak najbardziej. a tak - troszkę to śmierdzi i może intencje wręczających nagrodę były szczere i dobre, ale ogromny niesmak pozostaje. powinna ją albo nie przyjąć, albo przekazać na jakiś szczytny cel - może to ociepliłoby jej wizerunek w oczach ludzi. a tak - tylko smród i niedopowiedzenia.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 23, 2014, 20:43:02 »
Ile zarabiała miesięcznie Golisowicz, ile zarabia Markowicz-Narękiewicz? Ktoś wie?

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 23, 2014, 21:13:59 »
Cytat: "dapol"
niech tam będą nagrody, ale za konkretne osiągnięcia i wyniki - ale żeby tak za nic? trochę coś nie tak. rozumiem, że miała nie przychylna atmosferę po objęciu stanowiska. wiedziała na co się pisze. moim zdaniem powinna się najpierw wykazać - wtedy nagrody jak najbardziej. a tak - troszkę to śmierdzi i może intencje wręczających nagrodę były szczere i dobre, ale ogromny niesmak pozostaje. powinna ją albo nie przyjąć, albo przekazać na jakiś szczytny cel - może to ociepliłoby jej wizerunek w oczach ludzi. a tak - tylko smród i niedopowiedzenia.

Przepraszam a w którym miejscu czuje Pan smród.Czuje go Pan tak jak Kali?Widać ,że jest Pan młodym człowiekiem i niewiele jeszcze Pan widział.Wszystko przed Panem.Niestety tzw samorządność w Polsce nie zdała egzaminu.
jestem gorszego sortu

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 23, 2014, 21:19:38 »
Cytat: "wpis z wątku Nowy Dyrektor Białej"

Troje wieloletnich dyrektorów gminnych placówek zarobiło w 2012 roku:
 dyrektor SP - 80.000 zł
dyrektor zespołu szkół(SP i Gimnazjum) - 79.000 zł
dyrektor Gimnazjum - 82.000 zł

Troje dyrektorów powiatowych placówek oświatowych(dane za rok 2011):
 dyrektor placówki - 111.000 zł
dyrektor - 136.000 zł
dyrektor Białej - 82.000 zł

Dane z oświadczeń majątkowych publikowanych na stronach Gminy Police i Powiatu Polickiego. Podaję tylko kwoty podane z tytułu zatrudnienia w placówce czyli pensja plus ewentualne premie i nagrody.


Nie wiem ile zarabia obecna Pani Dyrektor Białej.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 23, 2014, 21:24:10 »
smród czuje w w miejscu tym: nagroda nie wiadomo za co. i jeżeli wiek niecałe 40 to młodo - dziękuję bardzo. nie lubię zaglądać nikomu do portfela, moje dzieci nie chodzą do białej, więc cała ta zmiana dyrektorstwa osobiście mnie nie dotyczy. jednakże o ile widziałem (mniejsze, większe) zasługi byłej dyrektor (siłownia na wolnym powietrzu, lodowisko i zdaje się że duży wkład i jej samej jak i ludzi z jej środowiska w budowę hali - tak (jak na razie) tych zasług nie widzę u nowej pani dyrektor. chyba, że coś przeoczyłem - byłbym naprawdę wdzięczny gdyby zechciała mi pani uwidocznić (jak zwykłemu, prostemu chłopu) za co ta nagroda, bo jak na razie nie widzę najmniejszych podstaw do jej wręczenia.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!